>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Problem z działaniem forum

malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja mam trochę inne pytanie. Od czasu do czasu mam problem z wpisywaniem postów i ich edytowaniem. Po prostu zamiast &amp;quot;normalnego&amp;quot; działania włącza się HTML (raczej o to mi chodzi ;) nie wime czy nie pomieszałem) i nie działa np. enter i posty po umieszczeniu wyskakują w jednym wierszu, wszystko po kolej. Dzisiaj znów to samo. Wciskam edytuj w poscie i mi wyskakuje to : Teraz też mi enter nie działa więc wszystko raczej bedzie zdanie przy zdaniu.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Do zmiany widoku służy taki przycisk, który zaznaczyłem na screenie.Wtedy nie wyświetla Ci się kod tylko zdjęcia i normalny tekst i łatwo z edytować post.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dzięki za pomoc Beau ????

EDIT : Naciskam na ten przycisk i też nie ma żadnej reakcji, nic się nie wyświetla/zmienia itp. Chyba nie ma innej rady tylko czekać aż sie naprawi...

Post niżej można usunąć. Działa Marcin ????
 
E 0

em.

Użytkownik
Nie widzę odpowiedniego tematu, w którym mógłbym zadać pytanie, a nie chcę zakładać nowego, więc napiszę tutaj.

Dlaczego jakiś delikwent usunął trzy (takie same) moje wiadomości, w których próbuje nawiązać dyskusje? Mam na myśli temat o lidze holenderskiej.

Odniosłem się do analizy Benka_18, który nie potrafiąc odpowiedzieć na moje pytanie, po prostu usuwa posty. Na wiadomości prywatne także nie odpowiada.

Mógłby to ktoś wyjaśnić?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ok delikwencie. Nie za bardzo widze, że się znasz na Eredivisie. Typ wszedł i jeszcze masz problem hahahah. Dziecko Neo.
pozdrawiam serdecznie.
 
E 0

em.

Użytkownik
Przezabawny jesteś.
Ale z tobą nie mam zamiaru dyskutować, gdyż nie przypuszczam, abyś prezentował godny poziom.

Chciałbym poznać zdanie innych, np. adminów.
Czy wyrażacie zgodę na usuwanie czyiś postów, które nie łamią regulaminu?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Admini rzadko zabierają głos. Mają dużo innych spraw na głowie.
A Twój post(y) nic nie wnosił do tematu. Jeśli miałeś inne zdanie trzeba było to napisać. A nie zadawać pytania bez udzielenia odpowiedzi.
A jeśli uważasz, że moderator działu nie jest godny Twojego poziomu do dyskusji to nie wiem kto jest godny do dyskusji w takim razie... Z założenia moderator działu to człowiek który wyróżnia się wiedzą z tematu moderowanego działu.
Pozdrawiam
P.S. Przy okazji witam Ciebie na forum. Drugi dzień na forum i od razu widać bardzo merytoryczne posty.
 
E 0

em.

Użytkownik
Jak to nic nie wnosiły do tematu? Zadałem pytanie moderatorowi - Benkowi_18, aby podzielił się ze mną swoją wiedzą na temat gry Feyenoordu w ostatnim czasie, a konkretnie w meczu z Ajaksem. Bo ponoć widział tam bardzo dobrą grę Portowców... dlatego grzecznie się zapytałem, aby podał te &quot;pozytywne elementy&quot;. Czy to przerasta moderatora danego działu? Nie wydaję mi się. Chciałem dyskutować, ale pewien delikwent usunął trzy moje posty. Czy tak się robi? No to już sami sobie odpowiedzcie.

W takim razie rozumiem, że dyskusja na forum bukmacherskim jest zabroniona, jeśli jest ona niewygodna dla moderatora, tak?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie jest zabroniona tylko Ty mnie od razu atakowałeś... :] I nie nazywaj mnie delikwentem....
A tak poza tym sam mogłeś napisać swoje zdanie na temat tego meczu, a takie pytania to się wysyła na PW.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Nie widzę odpowiedniego tematu, w którym mógłbym zadać pytanie, a nie chcę zakładać nowego, więc napiszę tutaj.
Zamiast robic offtopa gdzie popadnie, lepiej jakbys zalozyl odpowiedni temat. Czemu niektorzy tak boja sie przycisku &quot;nowy temat&quot;? Przeciez jesli nawet bedzie cos nie tak, to zostanie on poprawiony/przeniesieny w nalezyte miejsce. Prosze dbac o porzadek na forum, pisac w odpowiednich tematach/dzialach lub zakladac nowe tematy jesli nie ma pasujacego.
eM., a co do twoich usunietych postow, sam bym je z checia usunal. Moderatorzy zwykle usuwaja posty, ktore nic nie wnosza do dyskusji, pozbawione jakichkolwiek merytorycznych argumentow i twoje takie wlasnie byly.
 
E 0

em.

Użytkownik
Atakowałem? Bądźmy poważni.
Zdawałem sobie sprawę, że będziesz usuwał wiadomości, bo tak robią osoby, które nie mają po swojej stronie żadnych argumentów, więc zrobiłem screeny.
http://i44.tinypic.com/2z5q8si.jpg
Teraz każdy może sobie wyrobić własne zdanie.
Czy to jest atak? Nie wydaję mi się.
Benek, jesteś delikwentem, a jak nie znasz znaczenia tego słowa, to zajrzyj do słownika języka polskiego.
Lucas, widzę, że żarty masz na poziomie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
kurde no co jest ... klikam na baner fb i pisze że nie odnaleziono strony bo prawdopodobnie zrobiłem błąd w pisowni linku , zauważyłem że jak wpisze z www to forum mi nie działa a kiedyś śmigało ... ten baner główny pewnie jest z www i dlatego nie działa ???? można by to jakoś naprawić ?? ????

///dobra już działa ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
dlaczego jest tak dziwnie że jak zaznaczę jakiś post i chcę go usunąć ...

to następnie mam potwierdzenie usuwania ...

lecz na końcu muszę jeszcze wpisywać hasło ...

dlaczego tak jest skoro wcześniej tego nie było, i jest to straszenie denerwujące ???
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@endriu
Nie tutaj takie pytania ????
Zainstalowaliśmy najnowszą wersję vBulletin, jest parę zmian, a to co wkleiłeś to dodatkowe zabezpieczenia.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Po aktualizacji skryptu forum, nie działa dobrze mod odpowiedzialny za linki. Po wklejeniu linka w temacie do innego topicu na forum, link nie działa. Należy poprawić ten skrypt.
 
Do góry Bottom