>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PRISON BREAK SEZON III

rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Zakładam ten temat i ma on służyć luźnej gadce na temat 3 sezonu tego serialu,można tu wrzucać linki do odcinków Itp
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No to mnie teraz &quot;zaszyliście&quot; ???? Ja tam ze stronki z której zawsze ściągałem Prisona mam info , że pierwszy odcinek do zassania 29 VIII 2007 ...
 
M 211

morenowe

Użytkownik
na nsapiy sie czeka od wyjscia odcinka z dzien gora 2 ale wydaje mis ie ze 8 dopiero bedzi ena 2 forach to widzialem i jakijes stronie oficjlanej a o 29 nawet sie niespotaklem okaze sie ???? mam nadzieje ze 29 to szybciej s eobejze bo doczekac sie nie moge ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no ja tez najpierw slyszalem ze koncem sierpnia bedzie pierwszy odcinek a teraz znowu sie okazuje ze dopiero 17 wrzesnia, troche szkoda bo juz nie moge sie doczekac na nowe odcinki ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No to wszystko jasne . Oficjalnie pełny cały odcinek będzie można obejrzeć dopiero po 17 . Na razie pozostaje tylko wersja 17minutowa , po którym naprawdę już nie mogę się doczekać kolejnych : D Coś czuje , że 3 seria będzie najlepsza ze wszystkich ;-)
 
C 41

ciechu

Użytkownik
Uuuu Bellick ostry wpierdziel dostał :p. Swoją drogą uważam, że 3 sezon nie będzie już tak wykozaczony jak pierwszy ????
 
Do góry Bottom