>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Praca na wakacje

dr.martens 0

dr.martens

Użytkownik
Jest to jedno lub dwu dniowy kurs. Tak jak napisałem, przejazd i wszystko co z nim związane opłaca się samemu, niestety. I więcej jak 1000 nie dostaniesz za żadne skarby
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Ale niesprecyzowanie piszesz :] Może powiedz ile jest na godzinę ? Bo 1000 zł mówisz ale tam się pracuje nie po 8 h a po 9 h do tego dochodzą weekendy, więc nie wierze że tylko 1000 zł zarobisz jak będziesz miał tyle godzin przepracowanych :]
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Ja rok temu to 8 zł dostawałem za nocki w supermarkecie ;D i fajne było, że nie trzeba było brać jedzenia bo nie było kamer ????

Zna ktoś jakieś dobre agencje które załatwiają prace w Holandii np. przy kwiatach itp ??
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Ja rok temu to 8 zł dostawałem za nocki w supermarkecie ;D i fajne było, że nie trzeba było brać jedzenia bo nie było kamer ????
Zna ktoś jakieś dobre agencje które załatwiają prace w Holandii np. przy kwiatach itp ??
No właśnie zna ktos takie agencje? sam bym z chęcią pojechał ????
 
adiolsztyn 0

adiolsztyn

Użytkownik
ja polecam prace w kinie.. idealna dla osob studiujacych bo mozna sobie dopasowywac swobodnie grafik.. zarobki w granicach 6zl/h i darmowe filmy.. przepracowalem tak w kinie prawie 2 lata ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
no ja mam też trochę terenu więc wiem jak to jest mniej więcej na budowach się robiło więc też trochę wiem
ale nikt nie mówił że to jest jakaś ciężka praca, tylko że nie jest lekko i w dodatku pewnie mówił to ktoś porównując to z inną robotą tu opisaną, np w MC, Sfinie czy w Fortunie
a w porównaniu z tym to faktycznie zasuwanie z kosiarą grabienie i zbieranie nie jest takie lekkie i przyjemne
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
zasuwanie z kosiarą grabienie i zbieranie nie jest takie lekkie i przyjemne
szczególnie jak ktoś walczy z alergia ????
robiłem już i na budowie i w stoczni robiłem też przy drewnie z choernie niebezpiecznymi piłami ale najcięższą moją robota była praca w Holandi przy odbieraniu skrzynek z taśmy...na taśmie wędruje 7 rodzajów skrzynek miałem koło siebie 7 palet i musiałem wyłapywać wszystkie rodzaje i układać jednocześnie na paletach jeśli opuscilem jakieś skrzynki przychodził do mnie 2metrowy holender i sapał ile popadnie.Ta taśma była zawsze ustawiona na 7 w 10 stopniowej skali szybkości..ja wytrzymałem aż 3 tygodnie ale było tak że ludzie rezygnowali po 1 dniu.Katastrofa poprostu ale zdobyłem cenne doświadczenie????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
no ja tam jakiejś mega trudnej roboty nie miałem, bo na budowie to wujkowi pomagałem dom budować to nie robota :p
a najbardziej bekowa robota jaką miałem to w MC takie pomieszczenie niemałe pełne paragonów powrzucanych i zwijać to musiałem i układać datami w kartonach :pP
 
P 0

pavlinho

Gość
szczególnie jak ktoś walczy z alergia ????
robiłem już i na budowie i w stoczni robiłem też przy drewnie z choernie niebezpiecznymi piłami ale najcięższą moją robota była praca w Holandi przy odbieraniu skrzynek z taśmy...na taśmie wędruje 7 rodzajów skrzynek miałem koło siebie 7 palet i musiałem wyłapywać wszystkie rodzaje i układać jednocześnie na paletach jeśli opuscilem jakieś skrzynki przychodził do mnie 2metrowy holender i sapał ile popadnie.Ta taśma była zawsze ustawiona na 7 w 10 stopniowej skali szybkości..ja wytrzymałem aż 3 tygodnie ale było tak że ludzie rezygnowali po 1 dniu.Katastrofa poprostu ale zdobyłem cenne doświadczenie????
A jaka stawka/h ?
Ja tam robiłem w tamtym roku na poczcie polskiej, zmuła straszna po pierwszym dniu chciałem uciec od tych chorych bab ale dałem radę, 5.40 za h, robota takie tam pierdoły jak wpisywanie listów poleconych do kompa, sortowanie poczty, pakowanie itd. (Na
A jaka stawka/h ?
Ja tam robiłem w tamtym roku na poczcie polskiej, zmuła straszna po pierwszym dniu chciałem uciec od tych chorych bab ale dałem radę, 5.40 za h, robota takie tam pierdoły jak wpisywanie listów poleconych do kompa, sortowanie poczty, pakowanie itd. (Na [poczcie 850 zł za miesiąc)
W tym roku chciałbym iść pracować do myjni tak jak Matex, jutro idę zagadać do szefa i się zobaczy, na kokosy nie liczę ale 800-1000 zł mnie zadowala.
 
matex 0

matex

Użytkownik
No ja mam taki plan żeby iść do myjni, rozwoić pizze lub stac za kasą :p robota raczej lekka, rowniez kokosow nie wymagam. Dwa lata temu i rok temu pracowałem na budowie, wypłaty motywowały do pracy (10zł/h) ale nie wytrzymałem dłużej niz 3 tygodnie. Strasznie ciezka robota. ale zawsze jakies doswiadczenie ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
No to się nieźle uśmiałem :-D :-D :-D :-D
A co jest takiego ciężkiego w takiej pracy????
eee trochę wyrozumienia. Ja też tak pracuję, w typowo ogrodowych rzeczach i powiem Tobie, że nie leże tylko nawalam cały czas. Praca jest stosunkowo ciężka, szczególnie jak jest gorąco ... to można dostać świra ???? ... a co tylko praca na budowie jest ciężka?
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
No ja mam taki plan żeby iść do myjni, rozwoić pizze lub stac za kasą :p robota raczej lekka, rowniez kokosow nie wymagam. Dwa lata temu i rok temu pracowałem na budowie, wypłaty motywowały do pracy (10zł/h) ale nie wytrzymałem dłużej niz 3 tygodnie. Strasznie ciezka robota. ale zawsze jakies doswiadczenie ????
Rozwożenie pizzy jest świetne.Mój kumpel rozwozi w Dominium- stała stawka-4.5zł/h+12% od każdego zamówienia+napiwki. Wychodzi koło 3000zł na miesiąc:-D Ale za to drugi kumpel rozwozi w Telepizzy to już tak dobrych warunków nie ma ????
 
Do góry Bottom