>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
A mnie zastanawia kurs 2.90 Hampel-Buczkowski 2 ? Buczek lubi szarpane tory, wiemy, ze Hampel już na asfalcie pojedzie jeżeli sprzęt dograny, ale uważam, ze jak nie wyjdzie teraz ze startu to w Gdańsku nie poszaleje. Buczek również w formie !
Piotr Pawlicki-Hampel 1 kurs 1.75. To, ze ostatnio zawiódł to nie znaczy, ze teraz pojedzie słabo. Raczej podejdzie na poważnie do tego eventu, zreszta jego bezczelne jeżdżenie przynosi efektów w postaci punktów..
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Miśkowiak - Świdnicki 2 @ 2,10 ewinner

Ten sezon dla Kuby jest dość przeciętny. Fury nie wiozą jak w zeszłym sezonie. Zresztą starty też nie są najlepsze w jego wykonaniu, co było jego atutem. Na dystansie nie jest jakimś walczakiem. O ile Mateusz również miał dość przeciętny start sezonu, to teraz wygląda o wiele lepiej. Ogólnie jest to typ walczaka, który może wywalczyć punkty po słabszym starcie. Pod względem formy aktualnie wygląda lepiej Mateusz i trochę nie rozumiem czemu faworyzowany jest Miśkowiak.
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Miskowiak - Lampart 2 @1.83. Bet365

Mozna powiedziec ze Miskowiak w tym sezonie to cien zawodnika z zeszlego sezonu. Furmanki nie jada tak dobrze , a on tez nie jest typem walczaka , ktory wyrywa punkty na torze.
W tym momencie Lampart prezentuje solidniejszy poziom od Kuby dlatego taki typ a nie inny.
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Lampart - Cierniak 2 @2.2 ewinner

Obaj lubelscy juniorzy są tak na prawdę na tym samym poziomie i chyba po prostu utarło się, że Lampart jest lepszy bo jeździ w Motorze dłużej niż Cierniak. Imo pod kątem techniki, sylwetki na motocyklu to Cierniak wygląda lepiej niż Wiktor i dlatego na niego postawię. Ostatnio też niezły wynik z seniorami w półfinale IMPu więc ta szybkość jest.

Kusi mnie też zakład że Cierniak wygra tę rundę, ale jeszcze się zastanawiam.
Może ktoś widział zakład na TOP3 Cierniaka?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +889
robyert84 539

robyert84

Użytkownik
Lampart - Cierniak 2 @2.2 ewinner

Obaj lubelscy juniorzy są tak na prawdę na tym samym poziomie i chyba po prostu utarło się, że Lampart jest lepszy bo jeździ w Motorze dłużej niż Cierniak. Imo pod kątem techniki, sylwetki na motocyklu to Cierniak wygląda lepiej niż Wiktor i dlatego na niego postawię. Ostatnio też niezły wynik z seniorami w półfinale IMPu więc ta szybkość jest.

Kusi mnie też zakład że Cierniak wygra tę rundę, ale jeszcze się zastanawiam.
Może ktoś widział zakład na TOP3 Cierniaka?
Fortuna 1.67 top 3 Cierniak
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Wiem ze Misiek bez formy ale numer startowy ma idealny co pomoze mu i to bardzo... dla mnie tutaj moze byc sporo niespodzianek..Wiem ze Polacy główni faworyci ale Gusts, Basso, Kvech, Salonen i moim zdaniem Klima moga namieszać..
Dlatego mysle ze Klima ovr 6.5..1 bieg Knudsen Salonen i Grahn... no dwa tutaj to obowiazek a to bedzie 4 bieg jedzie z 3 pola wiec licze tutaj na 3. Nastepnie 8bieg start z 4 pola.. Henrikson Przyjemski i Pedersen, dla mnie musi tutaj 3 zdobyć choć Wiktor moze namieszać, lecz moim zdaniem bedzie sie oszczedzał jeszcze..3 seria i bieg prawdopodobnie 0.. choć kto wie czy któryś sie ni spali bo tutaj juz 3 seria wiec moga byc niektorzy pod kreska..Nastepnie bieg 15 i 1 pole.. obok Basso Kvech i Cierniak, czyli tez ciezki bieg choc 1 pkt moze ogarnac jesli dobrze wystartuje.. i na koniec 18bieg z Chlupacem Liebmann i Miskiem.. 4 pole pod koniec powinno mu pomoc takze licze tutaj na 2pkt.. wychodzi około 7pkt czyli na styku ale moze jeszcze wpaść cos.
Wpadł mi tez typ najlepszy oprócz z Polaków.. Jan Kvech u siebie na pewno bedzie chciał wypasc jak najlepiej a kurs 2.5 całkiem niezły.. tylko jest tez Gusts Salonen Basso czy Klima(na niego 20 kurs). takze zaryzykowac mozna lecz tak na spokojnie..
 
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Lampart poniżej 11,5 pkt. 2.00 forbet forbet ✅
Cierniak poniżej 11,5 pkt. 1.92 forbet forbet ✅

Edit: o ile zawody dojadą do końca...

Dziś zagram na niespodzianki i gubienie puntków w biegach tym bardziej że ponoć w Pradze pada. Poza tym jest kilku zawodników, którzy mogą odbierać punkty koziołkom jak Miśkowiak, Świdnicki, Przyjemski, Kvech czy Gusts.

Cierniak jak i Lampart muszą pogubić 4 oczka każdy. Wcale to nie jest takie nierealne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1048
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Timi Salonen top 8 - @2.30 Ewinner
Bardzo dobry występ fina w ostatnim meczu ligowym, bardzo dobra jazda z DMPJ a dodatkowo 3 czas w dzisiejszym treningu, myślę że Fin ma duże możliwośći na zajęcie dzisiaj miesca w top 8.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Henriksson-Grahn 2 kurs 1.9 Fortuna
Stawiam na zawodnika który liznął polską ligę i wydaje mi się że ma większy potencjał...układ biegów też deczko lepszy a kurs naprawdę fajny...
 
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Z uwagi na deszcz, który padał w Pradze, zawody przesunięto o kilkadziesiąt minut. Pierwszy bieg ma się odbyć o 19:40.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
I to jest tor regulaminowy ? Śmieszne ;)
A Krosno za tor na którym nie było nawet próby toru musi zapłacić 175 tysięcy złotych + około 200 tysięcy straty na biletach.
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Dziś uderzam w eliminacje. Kursy śmieszne, więc stawka w miarę bez przesady, ale i tak te kursy wydają się zawyżone:

Ljung - Ruml 1 1.50

Ljung nie jest może w wybitnej formie, ale przywozi dwucyfrówki w 2 lidze. Ruml jest głównie znany ze startów w klasie 500cc. Ma 25 lat i jak narazie w żużlu nie zasłynął poza startami w Edenburgu i wygraniem mistrzostw USA. Poziom obu zawodników jak dla mnie do wyceny na maks 1.15

Kurtz - Skorja 1 1.20

Solidny 1 ligowiec, który ma całkiem dobry sezon i w Polsce i w Szwecji kontra Skorja, który wykręcił w tym sezonie w 2 lidze odjechał jedne zawody (1pkt). W ubiegłym roku również pojedyńcze zdobycze i rzadko przegraczał 5pkt na poziomie II ligi. Kurs słaby, ale i tak chyba za duży

Fienhage - Castagna 1 1.57

Niemiec formą nie błyszczy, ale coś tam 22 latek potrafi. Słabe występy w lidze jednak w zestawieniu z Włochem, który startuje u siebie w kraju czy w Argentynie myśle, że sobie poradzi bez problemu
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Popieram typ na Ljunga, do 10.00 pewnie kurs spadnie do 1.25
Kubera-P.Hansen 1,37 sts
Dominik w świetnej formie, w zeszłym miesiącu obaj jechali już tutaj i Domin wykręcił komplet punktów, a Duńczyk raptem 8.Do tego Hansen wczoraj jechał jeszcze mecz ligowy, co moze mieć wpływ na warunki podróży i przygotowanie do zawodów
Kostygow-Lewiszyn 2 kurs 1.94 sts
Marko często śmiga po różnych zawodach w Europie, czego nie można powiedzieć o Łotyszu. Jechali tu miesiąc temu i Lewiszyn był w czubie eliminacji, kurs przesadzony jak na oby tego z tym torem Ukraińca
 
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Ja dorzucę 2 typy na turniej w Zarnovicy.

Vaculik - Bewley 1 | 1.55 | betclic
Vacul głowym kandydatem do pierwszego miejsca. Przez lata jeździł w miejscowym klubie, bodaj 3 krotnie wygrywał na tym torze Mistrzostwo Słowacji, forma całkiem solidna, a chęć uczestnictwa w GP jest, co pokazało ostatnie zwycięstwo w GP Pragi.
edit: Vacul zgodnie z przewidywaniami pierwsza lokata, Bewley 2

J.Kvech - P.Ljung 1 | 1.57 | fortuna
Starcie młodości z rutyną, jednak idę w stronę Kvecha, który na tym torze objeździł również sporo kółek, a radzi sobie również wyśmienicie(wygrana w turnieju słowacki złoty kask), Ljung może w 2 lidze kręci w granicach 10 punktów, ale jeśli mierzy się z lepszymi rywalami np w Szwecji to jego zdobycze punktowe oscylują w granicy 4-5 punktów.
edit: Po 3 biegach równa ilość punktów, w biegu bezpośrednim defekt Kvecha, ostatecznie Ljung lepszy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +358
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
V. Milik - O. Berntzon 2 @2.10 ETOTO

Wydaje mi się, że za wysoki kurs na ekstraligowego zawodnika, próbuję że będzie lepszy od Milika.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +331
M 71K

mazinho87

Użytkownik
Oskar Paluch miejsca 1-3 5.00 (sts) - Srebrny Kask w Ostrowie 15.06 godz. 17

Oskar Paluch ostatnio w znakomitej formie. Wygrał Zaplecze Kadry Juniorów w Zielonej Górze, gdzie pokonał m.in. Cierniaka --> https://speedwaynews.pl/zuzel/paluch-blysnal-podczas-zkj-junior-stali-lepszy-od-ekstraligowcow/. Paluch zaliczył też świetny debiut w meczu ligowym gdzie zdobył 5 punktów i bonus w trzech startach. Ten debiut miał właśnie miejsce na torze w Ostrowie.

Tor w Ostrowie służy wyprzedzaniu, że nawet jak Oskar Paluch zostanie na starcie (to jego najsłabszy elemement czyli start) może nadrobić dobrym rozegraniem pierwszego łuku, czy walką na dystansie. Paluch to talent czystej wody i dziś będzie w czołówce tych zawodów. Liczę, że literki przy nazwisku się nie pojawią i zajmie miejsce na pudle.

Za symboliczną stawkę można spróbować jeszcze, że Paluch wygra te zawody po kursie 18.00.

Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom