>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
IMP Gdańsk - Oskar Fajfer vs Jakub Jamróg - Fajfer kurs 2,55 Totalbet

Na fortunie na to samo zdarzenie mamy 1,40 na Fajfera. Brać póki jest, Fajfer dużo lepszy od Jamroga, tydzień temu w lidze na tym samym torze Jamróg był po prostu fatalny a Oskar odjechał super zawody. Wczoraj w Szwecji, Jamróg pokazał że to bardzo chimeryczny zawodnik.
Nie ma :(
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Mi się jeszcze udało złapać. Dzięki za cynk.

Dodałem do dubla w Totalbet Mroczka-Bober 2 @ 1.55. Bober nie startuje w zawodach. ZWROT

Jadą w Tarnowie. Bober u siebie mocny, świetnie jechał z Piłą, duża prędkość na trasie. Mroczka za to w sobotę meczu ligowym wyglądał tam średnio, przyjechał jakby na wycieczke, woził jedynki i dwójki, w sześciu startach nie wygrał biegu. Oby dziś było podobnie i oby Oskar nie złapał jakiejś literki jak to ma w swoim zwyczaju.
 
Ostatnia edycja:
dx2 227,5K

dx2

Użytkownik
Ilu zawodników kwalifikuje sie do pólfinałów?
Czterech to chyba nie, bo w tej obsadzie ćwiercfinałów nie ma kilku zawodników ze scisłego topu....
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Ilu zawodników kwalifikuje sie do pólfinałów?
Czterech to chyba nie, bo w tej obsadzie ćwiercfinałów nie ma kilku zawodników ze scisłego topu....
4 z każdego wchodzi do IMP Challenge. Z którego 8 awansuje co "cyklu" IMP a 8 będzie z dzikich kart.
 
Otrzymane punkty reputacji: +202
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Zdecydowanie popieram typy faworyzujące Fajfera w różnych kombinacjach. Chłopak w sztosie. Odkąd odszedł z Wybrzeża to na tym torze notuje fantastyczne wyniki. Jechał ostatnio na gdańskim gównianym torze w spotkaniu ligowym. Zaczyna od biegu z trzema juniorami więc nawet delikatne przestrzelenie z ustawieniami motocykla nie powinno mieć większych konsekwencji. Dodatkowo Oskar nie odpuszcza w tego typu imprezach, nie jedzie za karę. Jeśli nie zdobędzie jakiś literek to spokojnie powalczy o awans.

Postawię go w parach z "papierowymi faworytami"

Woźniak - Fajfer - @ 2,55 forBet
Woryna - Fajfer - @ 1,95 forBet
 
Ostatnia edycja:
K 14K

kubaion

Użytkownik
Ktos cos slyszal o transmisjach jakis z dzisiejszych cwiercfinalow? Przeszukujac niestety ani widu ani slychu, a w ubieglych edycjach przynajmniej na yt byly transmisje z niektorych miast
 
M 73,6K

mazinho87

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Dzisiaj odbywają się eliminacje IMSJ i SEC i można wyhaczyć kilka fajnych typów :)

Rozpoczynamy od eliminacji IMSJ (zdarzenia głównie rozpoczynają się o 15:00)

E. Ampugani (Argentyna) - M. Niedemaier 1 2.13 (sts) 9:4

Jak ja lubię grać te pierwsze rundy eliminacji, kiedy buki za bardzo nie mają pojęcia o zawodnikach. Na pierwszy rzut biorę utalentowanego młodego Argentyńczyka, który w mistrzostwach Argentyny w kilkunastu rundach niemal zawsze był lepszy od beztalencia Niedemaiera, któy niemal co zawody upada na tor. https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/9...awil-kropke-nad-i-mlodzi-zawodnicy-z-medalami

Młody Argentyńczyk na te eliminacje bardzo się nastawia, chce się pokazać - dostał sprzęt od swojego starszego kolegi Covattiego i od niemieckiego beztalencia jeśli się nie podpali będzie na 90 % lepszy.

C. Henriksson - Palin 1 1.70 (sts) 12-5

Eliminacje odbywają się w Gislaved...czyli na torze 18-letniego utalentowanego Szweda - Henrikssona. Ten Szwed w ostatnim meczu ligowym potrafił za swoimi plecami przywieźć choćby doświadczonego Woelberta czy utalentowanego Miśkowiaka. https://www.zuzelend.com/m,2777,lejonen-gislaved-vs-rospiggarna-hallstavik
Pallin to jest przeciętny i surowy technicznie zawodnik. Widzę kolejny dobry typ na zawodnika, którego tor będzie domowym.

Brennan - Terresieu 1 1.52 (sts) 10-4

Utalentowany Brytyjczyk jeździł w drużynowych rozgrywkach w Polsce w Bydgoszczy bodajże DMSJ, ma już za sobą debiut w polskiej lidze, a do tego dobrze spisuje się na torach brytyjskich. JEgo rywalem jest...Francuz i tutaj przewaga umiejetnosci jest bardzo duża na korzyść Brytyjczyka. Kursy tego nie oddają.

Do tego bez analizy: Salonen lepszy od Bachhubera (1.42) 11-4

Dla osób szukających wyższego kursu i ciekawego typu polecam jeszcze:

Fazekas - Koessler 2 2.22 (sts) 8:1 (Niestety młody Kosler miał defekt i upadł tuż przed metą w swoim trzecim starcie gdy jechał na 2 pozycji. Później udał siędo szpitala i niestety pechowo wycofał się z zawodów. Także niestety jedno pudło, niefartowne się przytrafiło :(

Młodego austriaka widziałem w Polsce na lidze u 24 w barwach Motoru Lublin i pokazał się z fantastycznej strony. Wystarczy zobaczyć jego wynik: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/131579/motor-lublin-u-24-wlokniarz-czestochowa-u-24
Koessler uważany jest za spory talent, młody Węgier jest spokojnie w jego zasięgu i kursy powinny być o dużo dużo niższe

A co do eliminacji SEC:

Mam na kuponie Haertela z Magosim - grane po 1.57 5-6

Austriak Gappmeier bardzo ciekawie zaczął sezon. Wystartował u siebie w Mureck i w turnieju towarzyskim w Słowenii. Za każdym razem jechał bardzo dobrze i szczególnie w Słowenii za swoimi plecami zostawił paru utalentowanych młodzianów. Tu wyniki: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/9...slowenii-startowali-zawodnicy-z-ligi-polskiej

U austriaka procentuje też jazda w Wielkiej Brytanii: https://twojportalzuzlowy.pl/daniel...e-jakis-indywidualny-mistrz-swiata-z-austrii/

Paco Castagna ostatnie 2-3 miesiace spędził ścigajac się w IM Argentyny. Włoch żużel traktuje bardziej hobbystycznie, a w tym typie liczę na ambitnego Austriaka, który wcale nie jest bez szans jak to widza bukmacherzy. Ja daje nawet 55 % szans na Austriaka w tym pojedynku:

Paco Castagna - Daniel Gappmeier 2 3.34 (sts) 5-6


PS Wyniki można na żywo śledzić na portalu sportowefakty.pl. Dodatkowo mozna przez neta odpalić radio Elka - tam będzie na żywo transmisja z tego SEC-u na Węgrzech, gdzie będzie jechał Austriak - Gappmeier.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2775
F 5,9K

Funi

Użytkownik
PHB - Keynan Rew ✅✅✅
Typ: Rew @1.90 ewinner
Gram tutaj 2, bo młody Szwed jest bardzo przereklamowany, a w Gnieźnie słabo, nie łapie się do jazdy, na treningach tyły, w swojej rodzimej lidze też mizeria. Australijczyk kapitalnie jechał w U24, jest zdecydowanie lepiej poukładany i powinien być przed Szwedem. Kurs wart zagrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +793
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Dzisiaj odbywają się eliminacje IMSJ i SEC i można wyhaczyć kilka fajnych typów :)

Rozpoczynamy od eliminacji IMSJ (zdarzenia głównie rozpoczynają się o 15:00)

E. Ampugani (Argentyna) - M. Niedemaier 1 2.13 (sts)

Jak ja lubię grać te pierwsze rundy eliminacji, kiedy buki za bardzo nie mają pojęcia o zawodnikach. Na pierwszy rzut biorę utalentowanego młodego Argentyńczyka, który w mistrzostwach Argentyny w kilkunastu rundach niemal zawsze był lepszy od beztalencia Niedemaiera, któy niemal co zawody upada na tor. https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/9...awil-kropke-nad-i-mlodzi-zawodnicy-z-medalami

Młody Argentyńczyk na te eliminacje bardzo się nastawia, chce się pokazać - dostał sprzęt od swojego starszego kolegi Covattiego i od niemieckiego beztalencia jeśli się nie podpali będzie na 90 % lepszy.

C. Henriksson - Palin 1 1.70 (sts) 12-5

Eliminacje odbywają się w Gislaved...czyli na torze 18-letniego utalentowanego Szweda - Henrikssona. Ten Szwed w ostatnim meczu ligowym potrafił za swoimi plecami przywieźć choćby doświadczonego Woelberta czy utalentowanego Miśkowiaka. https://www.zuzelend.com/m,2777,lejonen-gislaved-vs-rospiggarna-hallstavik
Pallin to jest przeciętny i surowy technicznie zawodnik. Widzę kolejny dobry typ na zawodnika, którego tor będzie domowym.

Brennan - Terresieu 1 1.52 (sts) 10-4

Utalentowany Brytyjczyk jeździł w drużynowych rozgrywkach w Polsce w Bydgoszczy bodajże DMSJ, ma już za sobą debiut w polskiej lidze, a do tego dobrze spisuje się na torach brytyjskich. JEgo rywalem jest...Francuz i tutaj przewaga umiejetnosci jest bardzo duża na korzyść Brytyjczyka. Kursy tego nie oddają.

Do tego bez analizy: Salonen lepszy od Bachhubera (1.42) 11-4

Dla osób szukających wyższego kursu i ciekawego typu polecam jeszcze:

Fazekas - Koessler 2 2.22 (sts)

Młodego austriaka widziałem w Polsce na lidze u 24 w barwach Motoru Lublin i pokazał się z fantastycznej strony. Wystarczy zobaczyć jego wynik: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/131579/motor-lublin-u-24-wlokniarz-czestochowa-u-24
Koessler uważany jest za spory talent, młody Węgier jest spokojnie w jego zasięgu i kursy powinny być o dużo dużo niższe

A co do eliminacji SEC:

Mam na kuponie Haertela z Magosim - grane po 1.57 5-6

Austriak Gappmeier bardzo ciekawie zaczął sezon. Wystartował u siebie w Mureck i w turnieju towarzyskim w Słowenii. Za każdym razem jechał bardzo dobrze i szczególnie w Słowenii za swoimi plecami zostawił paru utalentowanych młodzianów. Tu wyniki: https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/9...slowenii-startowali-zawodnicy-z-ligi-polskiej

U austriaka procentuje też jazda w Wielkiej Brytanii: https://twojportalzuzlowy.pl/daniel...e-jakis-indywidualny-mistrz-swiata-z-austrii/

Paco Castagna ostatnie 2-3 miesiace spędził ścigajac się w IM Argentyny. Włoch żużel traktuje bardziej hobbystycznie, a w tym typie liczę na ambitnego Austriaka, który wcale nie jest bez szans jak to widza bukmacherzy. Ja daje nawet 55 % szans na Austriaka w tym pojedynku:

Paco Castagna - Daniel Gappmeier 2 3.34 (sts) 5-6


PS Wyniki można na żywo śledzić na portalu sportowefakty.pl. Dodatkowo mozna przez neta odpalić radio Elka - tam będzie na żywo transmisja z tego SEC-u na Węgrzech, gdzie będzie jechał Austriak - Gappmeier.

Powodzenia!
O stary...jesteś wielki! Jeszcze się załapałem na kursy 😆
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
ewinner wystawia pary na dzisiejszy IMP w Gdańsku:

Woryna - Czugunov 1.55 - 2.3
Czugunov - Musielak 1.45 - 2.55

czy w którymś z tych kursów nie ma przypadkiem błędu?

Czugunov jest niezły na swoim torze, ale na wyjazdach nierówny. Mamy średniaka z Ekstraligi kontra jednego z najlepszych zawodników 1 ligi i nie uważam żeby różnica między nimi była aż tak duża jak sugerują kursy, dlatego zagram że Musielak dziś będzie lepszy.

Pary Woryna - Czugunov nie gram, podałem ją dla porównania kursów, bo skoro jest tak mocno faworyzowany przeciwko Musielakowi, to dziwi że jest mocnym dogiem przeciwko Worynie który wg mnie jest na jednym (średnim) poziomie z Glebem.
 
Ostatnia edycja:
G 32,9K

gkskubik

Użytkownik
Podpowiem tylko, że w Gdańsku pogoda niepewna. Po południu ma padać i warunki torowe jeśli zawody nie będą odwołane mogą być bardzo dalekie od ideału. Zawodnicy zaprawieni w boju w trudnych warunkach mogą mieć przewagę nad "asfaltowcami".

Edyta/ 16:45 Leje
 
Ostatnia edycja:
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Smektała - Przemysław Pawlicki - 1 @1,40 ✅✅
Woryna - Buczkowski - 1 @1,55 ✅✅
Musielak - Cierniak - 1 @1,55 ✅✅
Trebel: @3,36 ✅✅ Totalbet bez podatku

Dzisiaj jedyny de facto półfinał IMP w Gdańsku. Jak kolega wyżej wspomina, bardzo prawdopodobne w tym meczu są opady przed zawodami, które mogą sprawić że tor będzie trochę bardziej wymagający. Wybrałem 3 propozycje z bukmachera Totalbet. Pierwsza propozycja to wygrana Bartka Smektały z Przemkiem Pawlickim. Smyk od kilku dni prezentuję bardzo dobrą dyspozycję, komplet w lidze, a wczoraj w meczu ligi szwedzkiej, po dużych opadach przed meczem zrobił 11 punktów w 4 startach! Przemo w tym samym meczu nie istniał, 3 punkty w 3 startach, po ostatnim defekcie już więcej na tor nie wyjechał. Jest w mega kryzysie, jego silniki kompletnie nie jadą, na dniach czeka go rozmowa z zarządem GKMu na temat tego co dalej, starszy z braci Pawlickich powinien w tej parze przegrać. Drugi typ to Woryna nad Buczkowskim. Kacper jechał tutaj w Gdańsku w ćwierćfinale IMP, który wygrał zdobywając 13 punktów, jest bardziej obyty z torem niż Buczek. Ostatnio trochę słabsze występy, jednak to samo można powiedzieć o grudziądzaninowi, słaby mecz wczoraj w lidze szwedzkiej, w meczu z Polonią jego punkty robią lepsze wrażenie niż jego jazda, jest słaby ze startu, najczęściej zostaje za rywalami. Typuję Kacpra. No i ostatnia para, to obyty bardzo solidny 1 ligowiec Tobiasz Musielak kontra utalentowany junior Mateusz Cierniak. Tofik to dobry startowiec, jeździł już tutaj nie dawno w meczu ligowym gdzie zdobył 12+1 punktów w 5 startach, co znaczy że dobrze czuję się na tym torze, z drugiej strony Cierniak, który najlepiej czuję się na domowym torze w Lublinnie, gdyby tam odbywał się półfinał pewnie bym grał na Matiego, jednak na wyjazdach nie wygląda to tak kolorowo. Tofikowi opady deszczu straszne nie będą, na angielskich torach potrafi jeździć w dużo gorszych warunkach. Z fartem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +692
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Warto zagrać ?
Tyle zdarzeń na jednym? Jedna wielka loteria. Ciężki taki turniej do typowania. Ja szukam kursów ponad 2, gdzie w mojej opinii szanse są 50/50.
Również uważam, że Czugunow za mocno jest faworyzowany, więc coś przeciw niemu spróbuję.
Ciężko przewidzieć cokolwiek
 
K 0

Kacpero18

Użytkownik
Tyle zdarzeń na jednym? Jedna wielka loteria. Ciężki taki turniej do typowania. Ja szukam kursów ponad 2, gdzie w mojej opinii szanse są 50/50.
Również uważam, że Czugunow za mocno jest faworyzowany, więc coś przeciw niemu spróbuję.
Ciężko przewidzieć cokolwiek
To w takim razie Czugunow - Zengota czy Czugunow-Przemyslaw Pawlicki ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom