>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe turnieje żużlowe w sezonie 2022 (SEC, SON, IMŚJ)

Status
Zamknięty.
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Temat poświęcony mniejszym turniejom żużlowym, które będą miały miejsce w sezonie 2022. Dzielimy się tu typami i dyskutujemy na temat SEC, Speedway of Nations, czy Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów. Czasem w ofercie również znajdą się zdarzenia na małe zawody, jak np. Puchar Czech itp. Jeśli ktoś coś ma do dodania na ten temat to również proszę pisać w tym temacie. Jak zawsze nie wrzucamy suchych typów, a w postach proszę zwracać uwagę na kulturę wypowiedzi.
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
W dzisiejszym turnieju o koronę Chrobrego jest tylko 20 biegów, czy są później jakieś półfinały i finały?
Jeśli tylko 20 to fajną opcją wydaje mi się TOP 3 Kacpra Woryny, gdyż w turnieju bierze udział tak na prawdę 4 dobrych zawodników - Dudek, Smektała, Przedpełski i Woryna właśnie. Układ biegów niezbyt trudny więc jeśli nie zabraknie chęci to TOP 3 powinien zrobić[email protected] STS

PS. będzie gdzieś można obejrzeć transmisję?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
M 93,8K

michalkin

Użytkownik
W dzisiejszym turnieju o koronę Chrobrego jest tylko 20 biegów, czy są później jakieś półfinały i finały?
Jeśli tylko 20 to fajną opcją wydaje mi się TOP 3 Kacpra Woryny, gdyż w turnieju bierze udział tak na prawdę 4 dobrych zawodników - Dudek, Smektała, Przedpełski i Woryna właśnie. Układ biegów niezbyt trudny więc jeśli nie zabraknie chęci to TOP 3 powinien zrobić[email protected] STS

PS. będzie gdzieś można obejrzeć transmisję?
Ruskie mają zakłady na zwycięzcę i miejsce w top3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
M 71K

mazinho87

Użytkownik
Ja dziś idę w kierunku underdoga - Norberta Krakowiaka. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - start 01.04 godz. 18:30

Krakowiak to wychowanek Startu Gniezno, dzisiejszy turniej jest właśnie...w Gnieźnie. Ten tor jest mu bardzo dobrze znany, a dwa...to Norbert na starcie nowego sezonu jest na prawdę dobrze dysponowany.


Tak się składa, że byłem na żywo na tych sparingach, rozmawiałem też z Norbertem. Krakowiak przed sezonem zakupił silniki od najlepszego tunera na świecie - Ryszarda Kowalskiego i jest z nich zadowolony. Było to widać w sparingach, pomimo testów on dość nieoczekiwanie najlepiej prezentował się z krajowych zawodników GKM-u.

Dlatego ja dziś idę w takie zdarzenia:

Krakowiak - Pawlicki 1 2.46 (sts) - (Pawlicki jakiś niemrawy w sparingach GKM-u, Krakowiak wręcz odwrotnie co pisałem powyżej)
Krakowiak - Jepsen Jensen 1 3.04 (sts) (Jensen przed tym sezonem dołączył do Gniezna. Duńczyk ostatnio co sezon pikuje w dół z dyspozycją, do tego często słabo z dyspozycją wchodzi w sezon)

Spróbuje też singlem: Norbert Krakowiak miejsca 1-3 kurs 10.00 (sts)

Stawka zawodników nie jest rewelacyjna. Do faworytów należy czwórka: Dudek, Smektała, Woryna, Przedpełski. Widzę duże szanse Krakowiaka na włączenie się w walkę o podium, kursu 10.00 aż żal nie spróbować.

Powodzenia!
 
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Z tą znajomością toru bym nie przesadzał. Tor w Gnieźnie uległ zmianom, dosypano sporo nawierzchniz założono system odwadniania. Teraz ma to być prawdziwy tor to ścigania, a nie mityczny już gnieźnieński beton. Wystarczy przeczytać wypowiedź Janka Kołodzieja po sparingu Unii Leszno w Gnieźnie, gdzie Janek wypowiadał się, że inaczej się wchodzi w łuki.

Poza tym pogoda mimo braku opadów fatalna, zimno i wieje porywisty wiatr. Nie zazdroszczę zawodnikom i kibicom, którzy pojawią się na stadionie.
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Warto pograć dziś w strone Woryny tak uważam ale narazie brak czasu na pary i jakaś analizę,wrzucę cos przed samym turniejem jak zdaze
 
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Oskar Fajfer - M.J. Jensen 1 | 1.70 | sts

Pojedynek dwóch zawodników Startu Gniezno, a to właśnie w Gnieźnie rozgrywany jest turniej. Z taką różnicą, że Oskar jest wychowankiem Startu i zna tor od podszewki. Startował tu w latach 2010-2013 oraz od 2019 do chwili obecnej. Natomiast Jensen dopiero dołączył do ekipy z Gniezna i od tego sezonu zacznie reprezentować Start. Jeśli porównamy obu zawodników pod kątem minionego sezonu to statystyki mają bardzo podobne, gdyż zostali sklasyfikowani na 11 i 10 miejscu zawodników 1 ligi. Ostatni mecz ligowy jaki odjechał Jensen jescze w Barwach Rybnika na torze w Gnieźnie zdobył zaledwie 5 punktów, a w tych samych zawodach Oskar 13. Myślę że dziś znajomość toru i lepsza jazda będzie po stronie Oskara.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Pary wystawione poprawnie dziś na sts nie ma co grac za bardzo choć też chciałem iść w kierunku Krakowiaka więc zaatakuje
Woryna-Pawlicki 1 kurs 1.84 sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Wczoraj fajnie poszło z Woryna...dziś szybko z rana bo brak czasu potem...
Madsen-Pedersen 1 kurs 1.4 Sts do dubla jak znalazł
Woffinden -Holder 2 kurs 2.01 Sts solo
Madsen - Woffinden 1 kurs 1.75 sts
Typ przeciwko Nickiemu bo turniej indywidualny i wydaje mi się że lajtowo podejdzie mimo że na sparingach wygląda dobrze...
Typ przeciwko Taiowi ze względu na problemy z żebrami i czy pojedzie na 110 procent mając na uwadze brak Laguty.. gdzieś to z tyłu głowy może siedzieć...a ławka Sparty krótka...więc liczę się troszkę się oszczędzi😉😉😉
 
Ostatnia edycja:
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Holder J. (8.5) (turniej w Toruniu/ zakład dotyczy punktów zdobytych w fazie zasadniczej (wyścigi 1-20))

1.88| sts | over 8.5

Jack jeździ ,,u siebie" w poprzednim sezonie jako zawodnik Torunia zanotował srednią biegową 2,000 na Motoarenie. Podoba mi się presezon w wykonaniu Holdera. W Anglii o Puchar Ligi 13+1. 26 marca w sparingu z GKM na Motoarenie był niepokonany (3,3,3,3). 24 marca w turnieju pożegnalnym Todda Kurtza w Shieffield tylko raz uznał wyższość rywala 19 (3,3,2,3,2,3,3) - 1. miejsce w finale .
Rok temu w tym turnieju również rozgrywanym w Toruniu zajął 8 miejsce, a po rundzie zasadniczej na swoim koncie miał zgromadzone 9 oczek. Reasumując świetna jazda w pre-sezonie, znajomość toru powinna wystarczyć na co najmniej 9 punktów po 5 startach.

edit: O co to chodzi, że nawet nie minęło 5 minut od podania tego typu oraz analizy, a kurs leci z 1.88 --> 1.70.
Podobnie było wczoraj kiedy wrzuciłem typ na Oskara ze 1.70 momentalnie po podaniu typu oraz analizy zleciał na 1.62...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
edit: O co to chodzi, że nawet nie minęło 5 minut od podania tego typu oraz analizy, a kurs leci z 1.88 --> 1.70.
Podobnie było wczoraj kiedy wrzuciłem typ na Oskara ze 1.70 momentalnie po podaniu typu oraz analizy zleciał na 1.62...
Tak,to coś niesamowitego,że kursy w zdarzeniach się zmieniają.Chłopie trudniej znaleźć zdarzenia,gdzie kursy się nie zmieniają niż zmieniają i mowa tu o różnych dyscyplinach sportowych.5 minut?To jest "wieczność",czasami się zmieniają po 5 sekundach.
 
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
Tak,to coś niesamowitego,że kursy w zdarzeniach się zmieniają.Chłopie trudniej znaleźć zdarzenia,gdzie kursy się nie zmieniają niż zmieniają i mowa tu o różnych dyscyplinach sportowych.5 minut?To jest "wieczność",czasami się zmieniają po 5 sekundach.
Nie masz racji to nic niesamowitego, to normalna rzecz, aczkolwiek zastanawia mnie tak szybka reakcja stsu, gdzie inne buki jak np fortuna reagują zmianami kursów gdy sporo ludzi pogra na dane zdarzenie, a nie po podaniu typu na forum
 
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Hej,

Podaje swoje typy na dzisiejsze zawody IMME

Najlepszy w grupie toruńskiej P. Dudek 1.75 forbet

Holder co prawda ładnie rozpoczął sezon lecz w takich zawodach często popełnia błędy. Paweł niemrawo wszedł w sezon, zwłaszcza wczoraj w Gnieźnie słabo. Został jeszcze Lambert, lecz uważam że Patryk pojedzie od niego lepiej.

Najlepszy w grupie gorzowsko-wrocławskiej B. Zmarzlik 1.50 forbet

Bartek w sparingach niepokonany, po 2 starty i odpuszczał. Myślę że ani Woffinden ani Vaculik mu nie zagrożą. Pozostaje Janowski lecz w sparingach nie błyszczał.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
edit: O co to chodzi, że nawet nie minęło 5 minut od podania tego typu oraz analizy, a kurs leci z 1.88 --> 1.70.
Podobnie było wczoraj kiedy wrzuciłem typ na Oskara ze 1.70 momentalnie po podaniu typu oraz analizy zleciał na 1.62...
1648897523798.png
w ten sposób oddsmakerzy STS radzą sobie ze stresem xD u nich punkt widzenia potrafi zmienić się o 180 stopni po pół godzinie od wystawienia oferty ;) pampersy pełne po obstawieniu kilku kuponów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +181
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom