>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Dzisiaj ruszają również Mistrzostwa Świata do lat 21 kobiet w Meksyku. Tak jak w przypadku młodszego rocznika (kadetek) FIVB wpadło na "genialny" pomysł, aby zaburzyć cykl dorastania zawodniczek (przypominam, że roczniki są tworzone co DWA LATA) i zamiast tradycyjnych mistrzostw do lat 20, mamy jeden rok "gratis". Zamiast normalnego rocznika 2004/05 w turnieju tym występować mogą dodatkowo zawodniczki urodzone w 2003 roku. Tak jak na poprzednimi turnieju - zaburza to analizę, bo nie da się w połowie analizować jednego rocznika, a w całości innego, przynajmniej ja nie potrafię. ;) Efekt jest taki, ze część zespołów gra zwykłymi kadrami, część korzysta i bierze zawodniczki ze starszego rocznika, a część dobiera zawodniczki starsze, ale niewiadomo skąd :D tworzy to swoisty "miszmasz", co powinno sprawić również i bukmacherom nieco problemów w oszacowaniu prawdopodobieństwa, przynajmniej w pierwszych kolejkach, kiedy wiele rzeczy jest jeszcze niejasnych.

Tak czy inaczej przeglądając składy zespołów dostrzegłem dwa ciekawe mecze. Nie będę pisał szczegółów, rzucam suche typy, jako "wędkę" do analizy. Nie są to żadne "pewniaki", zaś zwykłe mecze z niedoszacowanym potencjałem wg mnie:

Egipt u21 @11 unibet / za +2,5seta @2,2
Kuba u21 @3,8 / +1,5seta @2,33


Przy takich kursach ryzyko oczywiście istnieje i równie dobrze może się skończyć 0-3 i sety do 15, przypominam, że to nadal dość młode "dziewczynki". ;)
Szkoda, że nikt nie podjął choćby próby dotarcia do powodów powyższych typów, faktycznie każdy woli na gotowo mieć typy podane na "złotej tacy", bez grama wysiłku intelektualnego, nikt nawet na PRIV nie zapytał. Dodam więc po fakcie na czym rzecz polegała, może komuś pomoże w kolejnych meczach? Otóż jak wspomniałem jest zamieszanie ze składami i rocznikami. Był to przykład dwóch spotkań, gdzie dużym "underdogiem" była drużyna rocznikowo starsza. W przypadku Egiptu w składzie mamy aż 6 zawodniczek z rocznika 2003, 6 z 2004, u rywalek zaś było 1x 2003, a 6 zawodniczek jest w wieku 18 lat (2005), a więc jest to 2 lata różnicy. Ktoś powie - detal, to się nie liczy. Owszem, nie zawsze jest gwarancją sukcesu - Kuba przykładowo przegrała dość gładko. W sytuacji jednakże, gdzie mecz w optymalnych składach wydaje się 50/50, takie detale jak absencje lub dodatkowe, nawet pojedyncze, zawodniczki może sporo zmienić. I tak było w przypadku Egipt - Tajlandia. Oba zespoły w pełnych składach oryginalnych roczników 2004/2005 bardzo podobny poziom na moje. Doszło kilka zawodniczek z 2003 roku i przeważyło szalę na swoją stronę, dwie skrzydłowe z 2003 były wśród 3 najlepiej punktujących dla zespołu Egiptu, a "oryginalnie" nie mogłyby zagrać w takim spotkaniu.

Szczerze bardziej liczyłem na Kubanki, ale cóż, nie zawsze "świeci słońce". Są jeszcze starsze od Amerykanek (Kuba 2003/04, USA 2005/06), miały w I secie 21-17, w III 21-18, a przegrały mecz 0-3... Kurs na Kubę przed samym meczem doszedł do @2,2, co i tak wydawało mi się zbyt wysoko, ale jednak przegrały dość "frajersko". Dzisiaj @1,25 na TUR już mniej atrakcyjnie wygląda, buki zazwyczaj wyciągają lekcję. Czasem szybciej, czasem później, ale zazwyczaj tak jest, że najlepsze pieniądze się zarabia na pierwszych kolejkach grupowych nowych rozgrywek LUB gdy krzyżują się grupy, gdzie jedna ewidentnie przewyższa poziomem pozostałe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1011
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Tak się zastanawiam skąd ty bierzesz te kursy. Przecież to nie możliwe by w niecało godzinę kurs zleciał z 11 na poniżej 4
na jednym z bukow na te rozgrywki mialem limit 10 euro na mecz tak wiec... nie sa to "duze" rynki" i jesli w innym buku mozna bylo pograc za wiecej i ktos przylozyl to musialo dojsc do reakcji kaskadowej i krachu kursu wszedzie. poza tym zobacz 3 mecze jakie podal wyzej korver i co sie dzialo na rynku pre z kursami. - to sa male rynki. to nizej o kursy z bet365 oczywiscie a nie jakeigos krzaka

korwerinio.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +208
korver 121,3K

korver

Użytkownik
mecz MŚ u21 kobiet

Polska - Chiny
Wiele wskazuje na to, że Polki to po prostu lepszy zespół. Nasze zawodniczki to III miejsce ME do lat 19 w zeszłym roku (wygrana o brąz z Holandią), finałowa para Włoszki i Serbki na tamtą chwilę były poza zasięgiem kogokolwiek. Chinki to w-ce mistrzynie Azji (porażka z Japonią w finale). Punktem odniesienia mogą być mecze z Japonią. Polki przegrały przed turniejem z Japonią 2:3 w meczu towarzyskim, natomiast Chinki w finale mistrzostw Azji przegrały dość wyraźnie 0:3. Obie drużyny nie są w swoich najsilniejszych składach (porównując do roku ubiegłego), jednak Polskę wzmocniły zawodniczki z rocznika 2003, z których jedna (Pierzchała) grała w tym sezonie w seniorkach podczas rozgrywek Ligi Narodowej.

Dodatkowo wczoraj nasze zawodniczki dość spokojnie ograły groźną Argentynę 3-0, zaś Chinki uległy 0-3 mocno osłabionej kadrze Serbek. Wszystko to sugeruję, że to Polki są faworytkami tego meczu. Małym minusem jest fakt, że wczoraj w trakcie meczu z Argentyną kontuzji doznała nasza podstawowa przyjmująca - Latos, jednakże nie wiem, jak poważna to kontuzja. Mimo to jej zmienniczka do końca meczu dość dobrze się spisywała.

Polska wygra @2,1 STS
totalny missbet, 0-3
Post automatycznie złączony:

mś do 21 lat kobiet

USA - Turcja
Kontynuacja gry przeciwko USA z mojej strony. Główny argument to ich wiek. Połowa składu przyjechała prosto z Chorwacji/Węgier, gdzie w zeszłym tygodniu rozgrywane były MŚ do lat 19, 3 zawodniczki grały w I składzie tego turnieju, gdzie wygrały złoty medal. Było to jednakże w rocznikach 2-3lata młodszych... Na ten turniej wysłały "sklejkę" zawodniczek z kilku kadr, nie mających nawet okazji dobrze potrenować. Trzon składu to 2005/2006 roczniki, a przypomnę, że dozwolone na tym turnieju jest rocznik 2003... Wydaje mi się, że przepaść w wieku zrobi swoje i mimo wczorajszego zaskoczenia w wykonaniu Amerykanek w meczu z Kubą dzisiaj poniosą mocną porażkę. Kurs od rana trochę urósł i już mnie satysfakcjonuje do grania płaską stawką, bez podpałki, jak wczoraj ;)

Turcja -10,5pkt @1,9 STS
3-1 (-18pkt)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +603
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Generalnie typ na Polskę też mi chodzi po głowie, ale po kolei:

Baśka Latos wczoraj miała kontuzję po swoim ataku - wyglądało to jak przeprost kolana przy lądowaniu - zeszła w towarzystwie medyków z tą nogą w górzę, wyglądało to poważnie i zaraz będą też składy wrzucone na fivb, nie spodziewam się jej dzisiaj. Serbki wg BanksyGA BanksyGA przyjechały na te zawody bez 4 najlepszych zawodniczek z tego rocznika, a zrobiły wczoraj Chinki 3-0. Te same Serbki jednak dziś uległy Argentynie 1-3, faworytem po 1.10 były Serbki, Argentynie która przegrała z Polską 0-3 wczoraj. Piszesz, że dość spokojnie je ograły, ale ten wynik bez straty seta to na wielkim farcie. Nasze wyciągały z 21-24 drugiego seta, a trzeciego z 19-21. W drugim secie mieliśmy 17-15, w trzecim 9-5. Generalnie tendencja od rana jest zwyżkowa w kursach, a po wyniku Serbek z Argentynkami powiedziałbym, że powinien odbijać w stronę naszych (Azja to już robi i to dość konkretnie, obecnie 1.65 tylko na nasze). Jeszcze nie zdecydowałem czy zagram, nie mniej, z fartem!

e1: ja jeszcze poszukam underków Brazylii z Tunezją, start meczu o tej samej porze, pytanie czy ktoś wysypie więcej niż 120.
e2: bez Latos pierwsza szóstka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +692
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Witam!


tu będzie można oglądać ten mecz

Po pierwszej serii Egipt sprawił niespodziankę i ograł Tajki 3:1
Japonki pokonały Gospodynie 3:0 (Meksykanki)

DateTimeScoreSet 1Set 2Set 3Set 4Set 5TotalReport
17 Aug17:00Egypt
3–1
Thailand
21–2525–1325–2325–19 96–80
17 Aug20:00Mexico
0–3
Japan
19–2512–2522–25 53–75


W grupie A jest to bój o wygranie grupy, tak sądzę. Nie daje Meksykankom szans na wygranie w tej grupie meczu.

Egipcjanki mają rodzimego trenera: Maged Moahamed Mostafa Mohamed tu jego osiągnięcia: https://leader-volleyball-agency.com/maged-mohamed-mostafa
Dla tych młodych dziewczyn z Egiptu to wielka szansa na podbicie w najbliższej przyszłości światowych parkietów.

https://en.volleyballworld.com/voll...1-world-championship-2023/teams/5738/players/ mają wysoki skład (trzeba wejść w indywidualne dane każdej z zawodniczek)

Uważam że mają Egipcjanki większą motywację, wyższy skład i to wygrają.

https://gm.efortuna.pl/zaklady-bukm.../ms-u-21-k-/egipt-u21-japonia-u21-MPL79428681 podział stawek w Efortunie jest następujący: 1,6% na Egipt i 98,4% na Japonię.

https://www.oddsportal.com/volleyball/world/world-championship-u21-women/egypt-japan-615yNqC1/ - brak typów

Pozdrawiam
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Generalnie typ na Polskę też mi chodzi po głowie, ale po kolei:

Baśka Latos wczoraj miała kontuzję po swoim ataku - wyglądało to jak przeprost kolana przy lądowaniu - zeszła w towarzystwie medyków z tą nogą w górzę, wyglądało to poważnie i zaraz będą też składy wrzucone na fivb, nie spodziewam się jej dzisiaj. Serbki wg BanksyGA BanksyGA przyjechały na te zawody bez 4 najlepszych zawodniczek z tego rocznika, a zrobiły wczoraj Chinki 3-0. Te same Serbki jednak dziś uległy Argentynie 1-3, faworytem po 1.10 były Serbki, Argentynie która przegrała z Polską 0-3 wczoraj. Piszesz, że dość spokojnie je ograły, ale ten wynik bez straty seta to na wielkim farcie. Nasze wyciągały z 21-24 drugiego seta, a trzeciego z 19-21. W drugim secie mieliśmy 17-15, w trzecim 9-5. Generalnie tendencja od rana jest zwyżkowa w kursach, a po wyniku Serbek z Argentynkami powiedziałbym, że powinien odbijać w stronę naszych (Azja to już robi i to dość konkretnie, obecnie 1.65 tylko na nasze). Jeszcze nie zdecydowałem czy zagram, nie mniej, z fartem!

e1: ja jeszcze poszukam underków Brazylii z Tunezją, start meczu o tej samej porze, pytanie czy ktoś wysypie więcej niż 120.
e2: bez Latos pierwsza szóstka.
Według mnie to Serbki przyjechały nie bez 4 najlepszych zawodniczek z tego rocznika, a z zaledwie 4 z 14, które na tych MS powinny być. Oznacza to mniej więcej tyle, że cała podstawowa szóstka z tego rocznika nie przyjechała do Meksyku :D
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Według mnie to Serbki przyjechały nie bez 4 najlepszych zawodniczek z tego rocznika, a z zaledwie 4 z 14, które na tych MS powinny być. Oznacza to mniej więcej tyle, że cała podstawowa szóstka z tego rocznika nie przyjechała do Meksyku :D
Jakieś typy na faworytów do medalu na MŚ u21? Zastanawia mnie ta Serbia w kontekście jutrzejszego meczu z Polską. W normalnych składach roczników 2004/05 leja nas Serbki na miękko. Jednakże tak jak piszesz na tym turnieju jest dziwna układanka + Polki dzisiaj pokazały taką kaszankę, że w głowę zachodzę, jak one Argentynę ograły wczoraj i to bez straty seta.

PS. masz jakiś nick na insidevolley, czy tylko czytelnik?
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jakieś typy na faworytów do medalu na MŚ u21? Zastanawia mnie ta Serbia w kontekście jutrzejszego meczu z Polską. W normalnych składach roczników 2004/05 leja nas Serbki na miękko. Jednakże tak jak piszesz na tym turnieju jest dziwna układanka + Polki dzisiaj pokazały taką kaszankę, że w głowę zachodzę, jak one Argentynę ograły wczoraj i to bez straty seta.

PS. masz jakiś nick na insidevolley, czy tylko czytelnik?
Myślę, że Włochy i Brazylia są wyjątkowo mocne. Szczególnie wydaje mi się, że Brazylia. Jutro się zobaczy mecz pomiędzy nimi. Jeśli miałbym typować top3, to Brazylia, Włochy, Turcja. Ale u małolat to różne cuda się dzieją.

W normalnych składach to Serbki tam każdego rozjeżdżają jak dziewczyny z tego rocznika grają normalnie w VNL większość spotkań :D

Tak, na insidevolley siedzę, ale mało się udzielam, bo też nie ma po co. Ewentualnie jak potrzebuję informacji od Azjatów na temat ichniejszych lig bądź drużyn. Szczególnie, że to najlepsze forum informacyjne jeśli chodzi o kobieca siatkówkę.

IMG_20230819_010521.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +208
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mali - Burundi 3:0

Jeszcze rano można było złapać spokojnie kurs ponad 4 teraz już na niektórych bukach jest 2,4. Obie drużyny rozegrały po 3 spotkania w tegorocznych Mistrzostwach Afryki - oczywiście wyniki są jednakowe Mali vs Nigeria 0:3, Mali vs Egipt 0:3, Mali vs Algeria 0:3 i Burundi vs Nigeria 0:3, Burundi vs Kamerun 0:3, Burundi vs Algeria 0:3.
Osobiście uważam, że poziom obu drużyn nie jest aż taki, żeby dawać na Burundi takie kusy.
Dla Mali są to dopiero pierwsze spotkania od kilku lat (oczywiście na takim turnieju) nie licząc żadnych meczy towarzyskich, Burundi 2 lata temu grał na tym turnieju co prawda przegrały tam wszystkie mecze 0:3.
Reasumując typuję ten mecz tylko dlatego, że uważam iż kurs jest mocno tutaj przesadzony.
Oczywiście kto nie lubi ryzykować aż tak bardzo może zagrać jakieś handi setowe czy punktowe.

Burundi 3,10 Superbet
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Myślę, że Włochy i Brazylia są wyjątkowo mocne. Szczególnie wydaje mi się, że Brazylia. Jutro się zobaczy mecz pomiędzy nimi. Jeśli miałbym typować top3, to Brazylia, Włochy, Turcja. Ale u małolat to różne cuda się dzieją.

W normalnych składach to Serbki tam każdego rozjeżdżają jak dziewczyny z tego rocznika grają normalnie w VNL większość spotkań :D

Tak patrzę w drabinkę to grupa ITA/BRA trafia w kolejnej rundzie na TUR niestety, pięknie sobie ustawiły to gospodynie, ale ciekaw jestem czy uda im się Egipt dzisiaj ograć i awansować. Turcja raczej nie ma czego szukać przeciwko ITA/BRA i mam wrażenie, że oba zespoły spotkają się ponownie w finale. W drugiej grupie JPN/SRB/CHN (Polskę po wczoaj raczej skreślam...) sprawia, że o medal znowu pewnie SRB powalczy.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
ruszają Mistrzostwa Ameryki Południowej kobiet w Brazylii

Argentyna - Peru
Argentyna w dobrej formie, wygrała w zeszłym tygodniu turniej PanAm Cup, sensacyjnie eliminując w 1/2 USA, a w finale ogrywając gospodynie z Portoryko, Peru zajęło wtedy VI miejsce. ARG ma optymalny skład, grę w ataku uAoptrzymuje Cugno, ale wszystkie 3 skrzydłowe utrzymują dobry poziom. Peru odkąd gra bez Leyvy nie przekonuje mnie do siebie. 2 lata temu podczas ostatniego bezpośredniego starcia ARG wygrała 3-0 i -18pkt, 3 lata temu w kw. do IO też 3-0 i -18pkt, a dzisiejszy poziom Argentyny jest wg mnie jeszcze lepszy. Spodziewam się co najmniej podobnego wyniku na otwarcie turnieju o mistrzostwo Ameryki Południowej.

Argentyna -12,5pkt @1,83 Fortuna
3-1 (-15pkt)
-1,5 seta @1,6 Superbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +453
korver 121,3K

korver

Użytkownik
PanAm Cup Men

Dominikana - Portoryko
Ponownie gram zakład przeciwko Portoryko, jednakże tym razem to nie aż tak atrakcyjna oferta (@1,68 na Chile). Mecz o honor, o NIE bycie ostatnią drużyną turnieju. Z tego powodu stawka jest lekka, ponieważ mam pewne obawy co do motywacji, jednakże tyczy się to obu zespołów. Obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Dominikana wygrała oba mecze 3-1 i 3-2, ale co najważniejsze w tych meczach Puerto Rico było w znacznie mocniejszym składzie. W porównaniu z tegorocznym „najmocniejszym” składem w kadrze Puerto Rico brakuje rozgrywającego Ruiza, libero Del Valle, środkowych Nievesa i Rodrigueza, Moliny i Vargasa na przyjęciu. Mają w zasadzie tylko młodego napastnika z 2003 roku - Lawrence'a + 3 zawodników, którzy w tych meczach siedzieli na ławce rezerwowych. Dominikana w pełnym składzie, z Tapią i Cruzem na czele. Dominikana grała w mocnej grupie z Brazylią i Kanadą i teraz ma szansę na pierwsze zwycięstwo. Wczorajszy mecz z Kubą przegrany 0-3 na styk w setach, ale statystki czytam w ten sposób - Kuba w końcu zagrała na swoim poziomie, kurs w tym meczu był 50/50, więc wynik nie może szokować. Moim zdaniem powinni być zdecydowanymi faworytami spotkania z Portoryk, jednak ranga meczu zniechęca do stawiania wyższych stawek.

Dominikana @2,03 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Norceca Final 6 women

Kuba - Portoryko
Podaję bez kursów i buka bo trwa "nawałnica" kursowa, może ktoś gdzieś złapie. Portoryko wysłało juniorki, będę zaraz każdą rozpracowywał, ale nie ma żadnej seniorki w składzie. Kuba ostatni turniej PanAm nie grała, trener zapowiada, że traktują mecz poważnie.

Kenneth Martinez, assistant coach of Puerto Rico:
The team is relatively young, made at the last moment, the projections are to see their development, how they develop to continue offering them opportunities.

Kuba win / -1,5seta
3-0 (21, 14, 18)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1304
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Są stabilne kursy na Uni. 1,52/2,10. Brałem kilka godzin temu i się nie zmieniły. Natomiast Kuba też nie przyjeżdża jakoś mocarnie.

Skład Portoryko to:

R: Kathia Sanchez (1995) - cała kariera Portoryko + na początku uniwerek w USA.
A: Camila Soto (2006) - gra głównie na turniejach latino w u17, u19, u21
P: Solimar Cestero (2000) - cała kariera na uniwerku w USA, od przyszłego sezonu w lidze francuskiej
P: Josadarilee Carabello (2006) - ten sam case co atakująca, są z tej samej drużyny Portoryko u19
S: Natalia Molina Colon - gra w lidze portorykańskiej, ale niedługo, bo pójdzie w modeling. Znaczy już jest modelką, ale zostanie pewnie pełnoetatową modelką
S: Norian Ceballos - grała na uniwerku w USA, a teraz w Portoryko

Problem z małolatami jest taki, że one mogą grać wszędzie. Libero mogą grać na przyjęciu również. Przyjmujące na ataku. No ale jeśli wyjściowa szóstka będzie inna niż ta to się zdziwię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +458
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Są stabilne kursy na Uni. 1,52/2,10. Brałem kilka godzin temu i się nie zmieniły. Natomiast Kuba też nie przyjeżdża jakoś mocarnie.

Skład Portoryko to:

R: Kathia Sanchez (1995) - cała kariera Portoryko + na początku uniwerek w USA.
A: Camila Soto (2006) - gra głównie na turniejach latino w u17, u19, u21
P: Solimar Cestero (2000) - cała kariera na uniwerku w USA, od przyszłego sezonu w lidze francuskiej
P: Josadarilee Carabello (2006) - ten sam case co atakująca, są z tej samej drużyny Portoryko u19
S: Natalia Molina Colon - gra w lidze portorykańskiej, ale niedługo, bo pójdzie w modeling. Znaczy już jest modelką, ale zostanie pewnie pełnoetatową modelką
S: Norian Ceballos - grała na uniwerku w USA, a teraz w Portoryko

Problem z małolatami jest taki, że one mogą grać wszędzie. Libero mogą grać na przyjęciu również. Przyjmujące na ataku. No ale jeśli wyjściowa szóstka będzie inna niż ta to się zdziwię.
Szkoda, że nie odświeżyłem tematu, 0,5h byś mi zaoszczędził :p

na rozegraniu ja widzę KARLĘ Sanczez, grała w tym roku w rozgrywkach PanAm u21. Pozostałe zawodniczki też się trochę różnią. Skąd masz taki skład?
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Szkoda, że nie odświeżyłem tematu, 0,5h byś mi zaoszczędził :p

na rozegraniu ja widzę KARLĘ Sanczez, grała w tym roku w rozgrywkach PanAm u21. Pozostałe zawodniczki też się trochę różnią. Skąd masz taki skład?
A to może zmienili roster. Dwa dni temu widziałem na stronie federacji bodajże, ale teraz tyle tych meczów jest, że już mi się myli. Ten skład sobie w notatniku zapisałem. Karla też była, to jej młodsza siostra.
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
ja mam z FB ich federacji, jest podany skład jak poniżej:


I skoro grałeś kilka h wcześniej po @1,52 to mocno przepłaciłeś :D ja mam sprzed 1h kursy >@2
Post automatycznie złączony:

A to może zmienili roster. Dwa dni temu widziałem na stronie federacji bodajże, ale teraz tyle tych meczów jest, że już mi się myli. Ten skład sobie w notatniku zapisałem. Karla też była, to jej młodsza siostra.
To chyba zmieniły skład, bo jest jak byk napisane, że tylko 10 zawodniczek wysyłają. To trochę pokazuje ich podejście do turnieju btw.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
ja mam z FB ich federacji, jest podany skład jak poniżej:


I skoro grałeś kilka h wcześniej po @1,52 to mocno przepłaciłeś :D ja mam sprzed 1h kursy >@2
W pracy mam bardzo ograniczona ilość buków. Zagrać mogę praktycznie tylko w Unibecie.

No to pozmieniali roster. Na volleyboxie też jest zaciągnięty ten który ja widziałem kilka dni temu
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
W pracy mam bardzo ograniczona ilość buków. Zagrać mogę praktycznie tylko w Unibecie.
Spoko, rozumiem, aczkolwiek to dziwne bo o 16.02 Fortuna otworzyła się z kursem @2,11 i urosło nawet do @2,4. Niestety u mnie w mieście wszystkie punkty już zamknięte były o tej porze. W pinnie w ok 16.20 było nawet @3, ale przy małych limitach rzędu 60 eur. Gdy limit wzrósł x4 było spokojnie @2 do brania. Teraz @1,3.

Z tego składu co wrzuciłeś wypadły wszystkie najstarsze zawodniczki, tak gwoli uzupełnienia. Więc zupełnie nie rozumiem, czego Portoryko miałoby szukać w takim meczu.
 
Do góry Bottom