>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe mecze reprezentacyjne kobiet i mężczyzn

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Są już oficjalne składy i potwierdziły się "moje":

cub-pur.jpg

Mamy zatem pełen skład Kubanek z ostatniego poważnego turnieju (Carraibean Cup, III miejsce - wygrana z mocnym składem Kolumbii).



Owszem na przestrzeni lat skład Kubanek nieco ewaluował, ale nie grały ostatnio na żadnej wielkiej imprezie, więc ten skład jaki jest obecnie uznaje za ich "skład A" kontra 10-osobowa kadra Portoryko, sklejona na szybko, składająca się głównie z młodziutkich zawodniczek 2006 rok, a to nie jest nawet rocznik juniorski, a kadecki + kilka "nołnejmowych" starszych lasek z ligi portorykańskiej (przynajmniej dla mnie są nieznane). Co potwierdza asystent trenera w wywiadzie:

Kenneth Martinez, assistant coach of Puerto Rico:
The team is relatively young, made at the last moment, the projections are to see their development, how they develop to continue offering them opportunities.

Zdziwię się, jak tu 3-0 nie będzie, ale to tylko sport. ;) 3-0 (21, 14, 18)

==

EDIT: w I składzie Kuba bez 2 podstawowych przyjmujących! Tego się na pewno nie spodziewałem...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1132
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
start o 23.00, Norceca Final6 women

USA - Kanada

Jak ktoś ma możliwość to USA 3-0 / hcp. Usa w mocnym składzie, Kanada dużo słabszy niż na PanAm, a już tam dostały 0-3 i -20pkt.

u138,5 @1,85 Superbet 3-0 (16, 11, 15) 117pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3561
BanksyGA 159,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Finał Panamsow kobiet

USA 3:0 Kanada @1,70 - Unibet

Na szybko bo zaraz mecz. USA ten sam skład co w poprzednim turnieju, Kanada samymi małolatami. Bez Savard, Mitrovic itd. Każdy inny wynik niż 3-0 to niespodzianka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3170
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Ja dzisiaj zbiorczo wrzucę swoje myśli:

Mistrzostwa Azji Mężczyzn

Iran - Iraq
Iran w mocnym składzie, jest Milad, Seyed, Amin, Salehi. Grają u siebie, każdy pamięta ze pewne halę w Urmii, gorąco + głośne trąbki. Wydaje mi się, że mecz będzie podobny do wczorajszego, a więc szybki 3-0 i under 128,5, w nocy widziałem w STS bodajże 128,5 nie wiem czy ktoś ma aktualnie.


EDIT: to już jawne jaja :D Iran I set 19-25, a potem do 12, 15, 14... :D widzę, że w ofercie małe kto miał z polskich buków, więc mam nadzieję, że nikt się nie "naciął"

Mistrzostwa Ameryki Płd. kobiet


Argentyna - Chile
Czyli zrobiło progres, ale mecz raczej powinien skończyć się w 3 setach. Szkoda tracić siły, a po porażce z Brazylią punkty i wygrana jak najwyżej jest porzebna. Undera tutaj raczej bym nie grał, bo Chile w jednym secie się postawić może. Chyba, że coś pokroju u130,5pkt. Do jakiegoś AKO
3-0 @1,3 STS.

MŚ do 21 lat kobiet


Dominikana - Kuba
Drużyny z Kuby i Dominikany dwukrotnie grały ze sobą w tych rocznikach na poziomie rozgrywek PanAm. Dwukrotnie wygrała Kuba (3:0 i 3:1), która ma starszy skład i więcej zawodniczek - grają cały czas tym samym ustawieniem, nie ratują aż tak często, co sobie cenię w rozgrywkach juniorskich. Są 2 zawodniczki, które grały już w seniorkach. W Dominikanie zdecydowanie wyróżnia się Tapia, była też w kadrze seniorskiej, ale poza nią szału ten rocznik nie robi. W 2022 w PanAm Cup u21 zajęły 8.miejsce, w 2023 4-te. Kuba była analogicznie 5-ta i 3-cia. Myślę, że Kuba jest faworytem, bliżej mi do kursu @1.4.

Kuba wygra @1,72 Superbet
3-1

Włochy - USA
Tu się nie będę powtarzać, odsyłam do poprzednich analiz. Amerykanki to najmłodszy rocznikowo zespół z całego turnieju! Włoszki razem z Brazylią główny faworyt. Skoro TUR dość lekko ograła Amerykanki to zrobią to tym bardziej Włoszki.

Under 135,5 @1,86 unibet
3-1 (19, 10, -32, 17) -27pkt mimo ogromnej dysproporcji w poziomie (co pokazują wyniki wygrywanych setów i prowadzenie 23-21 w III secie set) under do kosza

Holandia - Tunezja
By ocenić poziom sportowy zawodniczek z Afryki polecam sprawdzić ich wyniki z I fazy grupowej. Ale czego się spodziewać, jak na tak kluczowych pozycjach jak libero i przyjęcie mamy zawodniczki z 2007 rocznika? Holenderki głównie 2003 rok urodzenia, zawiodły mnie z USA, ale tutaj muszą się bardzo namęczyć, by stracić seta.

Under 125,5 @1,9 unibet - tu już linia na styk
3-0 (15, 18, 16) 124pkt

Brazylia - Turcja
Jak wspomniałem powyżej, Brazylia to dla mnie drugi faworyt do złota, liczę na finał ITA-BRA w zasadzie. Porażka z I fazy grupowej z Włoszkami bez znaczenia - bilans meczów bezpośrednich nie przechodził i będą się mierzyć ponownie. Wydaje mi się jednak, że Włoszki mogą być delikatnie mocniejsze i dzisiejszy mecz z Turcją będzie w zasadzie meczem o awans do 1/2 finału. Turczynki już na poziomie Mistrzostw Europy rocznika 2004/05 odstawały od czołówki (SRB i ITA). Zajęły nawet miejsce za POL i HOL rok temu. Z roku 2003 mają tylko 1 zawodniczkę, więc nie skorzystały zbytnio na wzmocnieniu w tym względzie. Brazylijki mają aż 7 starszych zawodniczek, 4 w I składzie. Wyjątkowo mocny rocznik pod względem skrzydłowych. Dodam jeszcze, że TUR przed turniejem MŚ przegrała finał Balkan z rezerwowym składem Serbek 1-3.

Brazylia wygra @1,47 / -1,5 seta @2,0 unibet
3-0 (15, 21, 13)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1219
korver 121,3K

korver

Użytkownik
korver korver ogladasz może nasze Panie? Warto po 1 secie grać Serbki czy bezsens?
Odnośnie tego meczu wypowiedziałem się w temacie do tego przeznaczonym :) u mnie myślenie nie zmienia się nagle po 1secie, bo ktoś słabo zaczął. Dla mnie wręcz tworzy to okazje na dołożenie do zakładu po lepszym kursie.
Serbki w I secie 11 błędów własnych, niech to posłuży za najlepszy komentarz i wskazówkę, czy jest to element „stały”, czy może „zmienny”, który dość łatwo można poprawić?
 
Otrzymane punkty reputacji: +252
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Tajlandia vs Polska Mistrzostwa świata U21
1 set dla Tajek
5.85 Go betplus

W Etoto brak tego meczu, w STS wycofali na 1 set, w Efortuna brak bo też wycofali, w Betfan też nie ma.
Znalazłem w Gobetplus

Młode kobiety z Tajlandii wygrały tylko seta z Egiptem. Wyniki 1-3.
Final result
3:1
(21:25, 25:13, 25:23, 25:19)

Co nie oznacza że Tajki są skazane na pożarcie w pierwszym secie.

Wybieram ten zakład ze względu na wycofanie opcji na 1 seta a nawet mecz u wielu polskich buków.

Oglądać można tutaj:

Pozdrawiam
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Holenderki słabo zaczęły seta, jest 135 na mecz. Under 3-0 (15, 18, 16) 124pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1152
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Am Płd women

Peru - Kolumbia na LIVE @2 na Kolumbie na win. Dużo lepszy team, mecze bezpośrednie na ich korzyść. Skład optymalny. Dziwnie przegrały I seta prowadząc cały czas 2-3pkt


1-3 (-20, 17, 15, 20)
Post automatycznie złączony:

USA - Portoryko

Amerykanki z Norceca FINAL6 grają z tym Portoryko co wczoraj. Pre nie było oferty, ale na live np. Superbet ma 131,5 na under. Wg mnie warto do 125 co najmniej.


3-0 (12, 15, 7) 109pkt mocne te Portoryko, nie powiem.:unsure:

==

Idę spać, bo i tak piszę sam ze sobą. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1907
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Dobra na dobranoc jeszcze Włoszki U21 handicap pkt -14,5 Superbet. Do -19,5 wg mnie warto. Opis powyżej przy typie na under pkt.

3-1 (19, 10, -32, 17) -27pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
S 1,2K

saek

Użytkownik
Am Płd women

Peru - Kolumbia na LIVE @2 na Kolumbie na win. Dużo lepszy team, mecze bezpośrednie na ich korzyść. Skład optymalny. Dziwnie przegrały I seta prowadząc cały czas 2-3pkt


1-3 (-20, 17, 15, 20)
Post automatycznie złączony:

USA - Portoryko

Amerykanki z Norceca FINAL6 grają z tym Portoryko co wczoraj. Pre nie było oferty, ale na live np. Superbet ma 131,5 na under. Wg mnie warto do 125 co najmniej.


3-0 (12, 15, 7) 109pkt mocne te Portoryko, nie powiem.:unsure:

==

Idę spać, bo i tak piszę sam ze sobą. :)
Wymiatasz :)
 
BanksyGA 159,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Panamsy kobiet

USA vs Meksyk, under 130,5 @1,89 - Uni 118 pkt

USA wczoraj wrzucilo na parkiet rezerwowe zawodniczki, więc dzisiaj wyjdą pierwszym, łącznie z Sarah Wilhite. Meksyk skład bardzo średni. Oprócz oczywistych absencji (Bricio) nie ma również chociażby Topete, która gra aktualnie w u21 czy najlepszej atakującej Meksyku - Andrei Rangel. Jednym słowem, mają skład młody i słaby. Można też chwilę zaczekać i na live uderzyć wyższy under jeśli kilka akcji pójdzie punkt za punkt, bo 130,5 powinno być na styku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +797
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Kolega BanksyGA @BanksyGA mnie ubiegł :) nawet argumentacja, ze wczoraj lepsze zawodniczki USA odpoczywały. Popieram undera na USA.

oferta na MŚ U21 kobiet bez szału dzisiaj, do jakiegoś AKO wygrane Brazylii oraz Włoszki i tyle.

==
USA 3-0 (21, 9, 13) 118pkt
 
Ostatnia edycja:
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Kolega BanksyGA BanksyGA mnie ubiegł :) nawet argumentacja, ze wczoraj lepsze zawodniczki USA odpoczywały. Popieram undera na USA.

oferta na MŚ U21 kobiet bez szału dzisiaj, do jakiegoś AKO wygrane Brazylii oraz Włoszki i tyle.
Panamsy kobiet

USA vs Meksyk, under 130,5 @1,89 - Uni

USA wczoraj wrzucilo na parkiet rezerwowe zawodniczki, więc dzisiaj wyjdą pierwszym, łącznie z Sarah Wilhite. Meksyk skład bardzo średni. Oprócz oczywistych absencji (Bricio) nie ma również chociażby Topete, która gra aktualnie w u21 czy najlepszej atakującej Meksyku - Andrei Rangel. Jednym słowem, mają skład młody i słaby. Można też chwilę zaczekać i na live uderzyć wyższy under jeśli kilka akcji pójdzie punkt za punkt, bo 130,5 powinno być na styku.
Panowie kiedy jest ten mecz? Na sts mecz USA vs Meksyk w Panamsach jest w Piątek 25 sierpnia. Nigdzie indziej nie mogę go znaleźć???
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
A jednak jeszcze inaczej :D ależ namieszali... właśnie leci połowa II seta, live piękne "promo" uciekło... USA 25-21, 16-5.

Ciekawe czy zwroty będą za błędną datę/godzinę. Zawsze to pretekst, by ograbić klienta.

tu stream
 
Otrzymane punkty reputacji: +464
Do góry Bottom