>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Powołania na EURO 2012

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@ up
już w innym wątku napisałem, że ci sami POLACY słuchali mówiącego dziwnym dialektem (napewno nie był to polski), podobno polaka z krwi i kości euzebiusza smolarka. i w czym ten smolarek był lepszy od takiego obraniaka czy perquisa? urodził się i wychował za granicą, podejrzewam, że do pewnego momentu nawet nie umiał się przedstawić po polsku (wielkie brawa dla tatusia piłkarza, że tak pięknie synka wychował). a trener reprezentacji POLSKI, który mówił &quot;step by step&quot; Ci nie przeszkadzał? a czarnoskóry napastnik? obrzucali go bananami w czasie meczu, a później cieszyli się z jego goli... żenujące. na każdym kroku podkreśla się wszędzie, że klose i podolski to POLACY. no świetnie tylko że grają dla kogo innego i strzelają nam (a nie dla nas) POLAKOM bramki. &quot;nasza&quot; Karolina Wozniacka. to świetnie, sympatyczna, utalentowana dziewczyna ale gra dla Danii i jest Dunką. ma polskie korzenie i tyle. nikt o to do niej pretensji nie ma. tak się ludziom życie układa. jak się okaże, że jakaś sraka z hollywood miała polskich przodków bo jej dziadek, a właściwie kolega dziadka siedział*w polskim gettcie i był tak naprawdę żydem z czech to polskie media robią szum i mówią &quot;polska gwiazda&quot;. i też nikt się nie bulwersuje. ale w tym przypadku &quot;farbowane lisy&quot;, żenujące. od kilku lat w koszykówce mamy typowych POLAKÓW, którzy nawet nie próbują udowadniać jakichkolwiek polskich korzeni: berisha, logan, kelati i też nie słyszałem głosów oburzenia. ogarnijcie się z tymi farbowanymi lisami.
a co do konkretnie ostatniego występu obraniaka to był bezsprzecznie obok błaszczykowskiego najlepszy nasz zawodnik w tym meczu i pozostający kompletnie bez formy mierzejewski na chwilę obecną może mu wiązać buty...
Ale dlaczego zakładasz że ja wierzę w to co piszą media?! Ja mam swoje zdanie od samego początku na temat naturalizacji piłkarzy. Wyskakujesz z przykładem koszykarzy-wszyscy kumaci ludzie wiedzieli po co Logan przyjął obywatelstwo-żeby pokazać się na EURO w Polsce i się wypromować.I możesz mi nie wierzyć ale w żadnym momencie nie byłem szczęśliwy,że gra z orzełkiem na piersi.Kelati to jest inny przypadek-ożenił się z Polką,ma z nią dwie córki,mieszka od 6 lat w Polsce i mówi po polsku lepiej niż Obraniak czy Perquis(http://w15.wrzuta.pl/film/2P33e0EDDBX/thomas_kelati_-_reprezentant_polski). Kolejny przykład jaki dajesz to Caroline Wozniacki. To,że ona &quot;pozwoliła&quot; polskim mediom określać siebie jako Karolina Woźniacka,nie znaczy że ktokolwiek w Polsce kibicuje jej jako Polce i marzy żeby zagrała w naszej reprezentacji! Dalej-kto podkreśla że Klose i Podolski to Polacy? MEDIA i nikt więcej.No jeszcze sam Podolski twierdzi,że czuje się Polakiem przez co jest dla mnie zerem jednocześnie grając dla Niemców. Klose przynajmniej otwarcie mówi że jest Niemcem,że nie będzie rozmawiał po polsku itd.
Czemu wrzucasz w ten temat Smolarka to już w ogóle nie rozumiem. Jest Polakiem urodzonym w Łodzi,ojciec i matka Polacy,płynie w nim polska krew. I mówi dziś po polsku bardzo dobrze,a że w wieku 20 lat mieszkając od 7 roku życia poza Polską miał problemy z mówieniem w ojczystym języku?! Ważne że się nauczył w końcu.Posłuchaj Małeckiego jak mówi albo skoczka Piotra Żyły-obaj Polacy a mają problem z wysłowieniem się.A Obraniak nawet nie wykazuje jakiejś chęci utożsamiania się z Polską,przynajmniej nie pokazuje tego w mediach.
Robson// Obraniak przynajmniej nauczył się hymnu bo go śpiewał przy meczu z Portugalią. A jak zachowa formę z ostatnich tygodni to bez niego nie widzę reprezentacji. Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
no i potwierdziły się moje obawy ???? co do stawiania na powołania ????
wyjazd na Euro Perquisa stanął pod znakiem zapytania, wczoraj chłopak podobno złamał rękę. Miejmy nadzieję, że uda mu się wykurować do Euro, ale czy będzie forma, jeśli nie będzie teraz grał ?
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Bardzo zła wiadomość, nie tylko z powodu postawionego kuponu ale przede wszystkim z punktu widzenia kadry. Perquis imo jest naszym najlepszym środkowym obrońcą i aż strach pomyśleć jak Franz będzie chciał ustawić obronę z Głowackiego lub Wojtkowiaka :/ Miejmy nadzieję, że operacja się uda i szybko wróci do zdrowia (podobno czas rehabilitacji to około 2- 3 miesiące - info od lekarza z rodzinki : ) )
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Jak się wykuruje to pojedzie na bank, nie widzę możliwości, żeby Smuda go nie wziął, nawet jak nie będzie grał (podobnie ma się sprawa z Boenischem, który nie grał bardzo długo, a Smuda nadal mu ufa).
Ja natomiast martwię się o Brożka, myślę, że raczej ciężko będzie z tym jego powołaniem.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Dyrektor kadry ds. kontaktów z mediami Tomasz Rząsa - Zabieg się powiódł. W miejsce jednej, starej płytki lekarze wstawili dwie. Ręka została na miesiąc unieruchomiona, muszą zrosnąć się kości, a później rozpocznie się rehabilitacja. Trudno powiedzieć ile ona potrwa, u każdego człowieka jest inaczej, ale liczymy, że bardzo szybko i na mistrzostwa Europy Damien będzie gotowy w 100 procentach.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jak się wykuruje to pojedzie na bank, nie widzę możliwości, żeby Smuda go nie wziął, nawet jak nie będzie grał (podobnie ma się sprawa z Boenischem, który nie grał bardzo długo, a Smuda nadal mu ufa).
Ja natomiast martwię się o Brożka, myślę, że raczej ciężko będzie z tym jego powołaniem.
acha czyli ten co nie gra pojedzie a ten co trenuje i nie gra nie pojedzie zajebiscie ...
Żaden z nich nie powinien pojechać tak samo Polski-Niemiec nie ma prawa jechać jeżeli nie będzie grać...
Chociaż z drugiej strony tak czy siak nie wyjdziemy z grupy więc to jedno kto pojedzie .
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Chociaż z drugiej strony tak czy siak nie wyjdziemy z grupy więc to jedno kto pojedzie .
Proroku, a kto wygra Euro bo zamierzam grubą kasę postawić na dniach.Info na PW.
Jest wielki plus tego, że Perquis doznał tej kontuzji teraz. Chłop wykuruje się idealnie na Mistrzostwa i nie będzie miał nawet możliwości by złapać innej kontuzji po drodze, która definitywnie eliminowałaby go z gry w naszej kadrze. No chyba, że przetnie nogę pod prysznicem jak pewien bramkarz...
 
A 23

adam2173

Użytkownik
acha czyli ten co nie gra pojedzie a ten co trenuje i nie gra nie pojedzie zajebiscie ...
Żaden z nich nie powinien pojechać tak samo Polski-Niemiec nie ma prawa jechać jeżeli nie będzie grać...
Chociaż z drugiej strony tak czy siak nie wyjdziemy z grupy więc to jedno kto pojedzie .
Ja wcale nie myślę, że to dobrze, osobiście jestem przeciwny takim powołaniom, ale jeśli patrzę na to pod kątem postawionego kuponu to jak najbardziej kibicuję Perquisowi ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A ja mam jedno pytanie do znawców. Dlaczego Boruc nie jest powoływany do reprezentacji? Przecież to znakomity bramkarz.
Bo pseudo trenerem jest człowiek bez matury, Franciszek Dyzma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mati777 6

mati777

Użytkownik
Mecz Sint-Truiden - Anderlecht (2: 2), rzut rożny dla gości. Wasilewski biegnie do dośrodkowania i taranuje łokciem kapitana gospodarzy, Petera Delorge&#39;a. Ten upada, traci przytomność i z podejrzeniem wstrząsu mózgu trafia do szpitala. ojj Panie Wasilewski zachowanie , które nie przystoi reprezentantowi Polski.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Mecz Sint-Truiden - Anderlecht (2: 2), rzut rożny dla gości. Wasilewski biegnie do dośrodkowania i taranuje łokciem kapitana gospodarzy, Petera Delorge&#39;a. Ten upada, traci przytomność i z podejrzeniem wstrząsu mózgu trafia do szpitala. ojj Panie Wasilewski zachowanie , które nie przystoi reprezentantowi Polski.
I odpowiedź Smudy:

onet.pl
 
bartek1878 3

bartek1878

Użytkownik
Na tobecie pojawiła się oferta dotycząca powołania Wolskiego na EURO. Kurs na TAK 1,85.
Wobec ostatnich wypowiedzi smudy myślę, że warto.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
A na kiedy jest datowane powołania do reprezentacji Polski na Euro? Powinni dać w TV, jak Janas wtedy powoływał w 2006 roku na MŚ.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dzisiaj czytałem na jednym z portali, że Smuda nie zabierze Kuszczaka na EURO. Woli grzejącego ławę Fabiańskiego i zapewne co raz lepiej broniącego Tytonia.
Kuszczak przeszedł zimą do drugoligowego Watford. Jest chwalony za swoją grę, a kibice już apelują do władz klubu aby zatrzymać Polaka na dłużej. Watford od przyjścia Kuszczaka notuje bardzo dobre wyniki.
Tomek pewnie wierzył, że jeśli zacznie bronić i złapie formę dostanie szansę od Smudy... ten jednak już teraz go skreśla i otwarcie mówi, że Kuszczaka nie bierze pod uwagę przy powołaniach ... moim zdaniem powinien być w szerokiej kadrze jako 3 bramkach (Szczęsny, Tytoń, Kuszczak).
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Ostatnio dużo i często mówi się o napastnikach Ruchu - Piechu i Jankowskim odnośnie powołania do kadry. A może nawet powołania na Euro. Obaj mają jak do tej pory po jednym meczu z BiH. Ciekawe co o tym wszystkim myśli Dyzma. Ja uważam, że powołanie ich obecnie może być nawet mniejszym ryzykiem niżeli zabranie Jelenia, Brożka czy Sobiecha. Wszyscy jak na razie mają posprzątanie i nie zanosi się, żeby coś pograli do czerwca. Pytanie brzy czy jest sens ich zabierać. Czy nie lepiej wziąć duet piłkarzy zgranych z jednego klubu. Piłkarzy młodych, ambitnych, ale też o wiele mniej doświadczonych i ogranych. Ciężko powiedzieć, czy akurat oni będą lekarstwem na nasze braki kadrowe w ofensywie. Ale czy nie warto by było zaryzykować? Znając Smudę i tak zrobi swoje.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeleń ostatnio zadebiutował w czwartoligowych rezerwach. Widać, że nie może przebić się chociażby na ławkę rezerwowych Lille. Rzeczywiście jest dobrym napastnikiem (inaczej nie grałby kilka lat za granicą), jednak pora dać szanse innym młodym zawodnikom. Jankowski wydaje się być dobrym graczem, jednak jak wiadomo - w naszej lidze. Spróbować na pewno nie zaszkodzi. Zmieniając temat - przydałby się nam rzeczywiście obrońca z pierwszego zdarzenia. Powołanie Żewłakowa byłoby dobrym rozwiązaniem, to zawodnik pewny, doświadczony, który wniósłby spokój do naszej reprezentacji. Inaczej ma się sprawa z bramkarzami. Tyle mówi się o Borucu - tragedia, bo Smuda już go nie powoła. Ale czy jest sens? Akurat tą pozycję mamy fenomenalnie obstawioną, patrz: Szczęsny, Fabiański, Tytoń, więc ja akurat nie widzę sensu, aby rozmawiać o powołaniu Boruca. Fakt, jest również bardzo dobrym bramkarzem i przede wszystkim doświadczonym, jednak jak już napisałem obsada bramki stoi na bardzo wysokim poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom