>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Powołania na EURO 2012

Status
Zamknięty.
B 178

becks-59091

Użytkownik
Cholera, nie widziałem wcześniej tych zakładów i widzę, że połapaliście naprawdę fajne kursy czego Wam gratuluję ????

Polanski + Perquis wyglądają nieźle. Do tego pewnie coś jeszcze dorzucę, gdyż niektóre typy wydają się oczywiste.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dam wam typ ale łapcie szybko!! Bo poleci w dół kurs jak Tobet się ogarnie...

Artur Sobiech zostanie powołany do kadry na EURO 2012? Typ: Tak Kurs:2,5

Artek gra w Hannoverze 96, znaczy w rundzie wiosennej grać będzie. Początek w Bundeslidze miał taki sobie w debiucie złapał czerwona kartkę i został zawieszony na dwa mecze jak dobrze pamiętam, następnie była kontuzja i Sobiech nie miał okazji by sobie pograć, zagrał całe spotkanie w Lidze europejskiej, wpisując się na listę strzelców by już w kolejnym meczy BL wystąpić w roli zmiennika i wyglądał przyzwoicie. Tym samym Sobiech jest dziś piłkarzem aspirującym do gry w barwach drużyny z AWD. Teraz gdy będą rozgrywane mistrzostwa afryki Artur będzie miał jeszcze większe szanse na grę w H96 bo Didier Ya Konan (napastnik) został powołany do kadry WKS. Reasumując jestem przekonany, że Sobiech będzie teraz regularnie grał w Bundeslidze możliwe, że większość to mecze z ławki ale mimo wszytko. Dodatkowo dodam, że komentatorzy Eurosportu już podjeli dyskusję na temat Sobiecha w kadrze, może nie wszystkim wiedzą ale Smuda preferuje Bundesligę. Dziś kiedy jest tylko Lewy, gdzieś w oddali Brożek miejsce dla kolejnego napastnika się znajdzie i zakładam się, że wiosna Sobiechowi otworzy miejsce w kadrze, a kurs bardzo dobry.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Wcześniej widziałem coś w Betsafe, ale teraz jakby zniknęły, choć i tak był mizerne.
Perquis wczoraj grał, Polansky dzisiaj jak na razie gol i asysta, a Brożek zmienia klub - prawdopodobnie na Celtic.
Za miesiąc mecz z Portugalią, czekamy na powołania ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
skoro Ojgen strzela karnego to znaczy, że mu ufają i jest potrzebny...;) o Perquisa nie martwiłbym się totalnie, bo Franz jest zapatrzony w niego, bo gra w mocnej lidze. W mojej ocenie to Francuz nic nadzwyczajnego nie pokazał. Czy ruch Brożka w dobrym kierunku? Szczerze mówiąc i tak nie ma konkurencji w ataku w reprze... Jankowskiego czy Piecha powoła? Nie! Jeleń grzeje ławe mimo, że odszedł Sow do tego te dolegliwości Irka nie wpływają pozytywnie na niego. Wg mnie wejście Pawła z Niemcami zapewniło mu wyjazd na Euro. Tylko kontuzje mogą zepsuć takie piękne AKO...
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dam wam typ ale łapcie szybko!! Bo poleci w dół kurs jak Tobet się ogarnie...
Artur Sobiech zostanie powołany do kadry na EURO 2012? Typ: Tak Kurs:2,5
Artek gra w Hannoverze 96, znaczy w rundzie wiosennej grać będzie. Początek w Bundeslidze miał taki sobie w debiucie złapał czerwona kartkę i został zawieszony na dwa mecze jak dobrze pamiętam, następnie była kontuzja i Sobiech nie miał okazji by sobie pograć, zagrał całe spotkanie w Lidze europejskiej, wpisując się na listę strzelców by już w kolejnym meczy BL wystąpić w roli zmiennika i wyglądał przyzwoicie. Tym samym Sobiech jest dziś piłkarzem aspirującym do gry w barwach drużyny z AWD. Teraz gdy będą rozgrywane mistrzostwa afryki Artur będzie miał jeszcze większe szanse na grę w H96 bo Didier Ya Konan (napastnik) został powołany do kadry WKS. Reasumując jestem przekonany, że Sobiech będzie teraz regularnie grał w Bundeslidze możliwe, że większość to mecze z ławki ale mimo wszytko. Dodatkowo dodam, że komentatorzy Eurosportu już podjeli dyskusję na temat Sobiecha w kadrze, może nie wszystkim wiedzą ale Smuda preferuje Bundesligę. Dziś kiedy jest tylko Lewy, gdzieś w oddali Brożek miejsce dla kolejnego napastnika się znajdzie i zakładam się, że wiosna Sobiechowi otworzy miejsce w kadrze, a kurs bardzo dobry.
A skąd ta pewność, że będzie grać? Na razie to ledwie się do meczowej osiemnastki załapuje, a co dopiero mówić o wąchaniu murawy (nie wliczam jakiś dziesięciominutowych epizodów). Czas szybko ucieka, meczów do rozegrania zostało w sumie niewiele. Wątpię, żeby udało mu się przebić do wyjściowej jedenastki i wątpię, żeby znalazł się w szerokiej kadrze na EURO. Mogę się mylić, ale na razie wszystko wskazuje na to, że Sobiech obejrzy ME w... telewizji,
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A skąd ta pewność, że będzie grać? Na razie to ledwie się do meczowej osiemnastki załapuje, a co dopiero mówić o wąchaniu murawy (nie wliczam jakiś dziesięciominutowych epizodów). Czas szybko ucieka, meczów do rozegrania zostało w sumie niewiele. Wątpię, żeby udało mu się przebić do wyjściowej jedenastki i wątpię, żeby znalazł się w szerokiej kadrze na EURO. Mogę się mylić, ale na razie wszystko wskazuje na to, że Sobiech obejrzy ME w... telewizji,
Napisałem to na początku stycznia, wówczas sytuacja Sobiecha wyglądała zgoła inaczej, w perspektywie był PNA wiec byłem przekonany, że Sobiech dostanie szanse. Czy ją by wykorzystał to inna sprawa ale Smuda mógł mieć Brożka, który nie grał i Sobiecha który wchodziłby z ławki. Lecz miesiąc minął i pozycja Sobiecha się zmieniła.
 
oczek92 3

oczek92

Użytkownik
Zastanawiam sie skad sie bierze kurs 4,65 na brak powolania Zewlakowa. o ile sie nie myle to on zakonczyl kariere reprezentacyjna, a i Smuda jest na niego cięty. Wie ktos cos wiecej na ten temat? Wiem, ze pojawily sie glosy ze powinien wrocic, ale wszyscy wiemy jaki jest Franc. Tripel Polanski+Perquis+Brozek kurs 3,70 w porownaniu do 9,17 jakie bylo na pocztku to nic ale ciagle warte do wziecia za wysoka stawke. Tylko kontuzje moga ich wyeliminowac
 
J 16

jojof16

Użytkownik
Rafał Murawski zostanie powołany do kadry na EURO 2012? // NIE 4.40 // Tobet
Wczoraj w meczu z Rubinem Murawski doznał kontuzji, możliwe jest, że ma zerwane więzadła w kostce co praktycznie może wyeliminować go z kadry Franza. Dziś po południu ma przejść jakieś dodatkowe badania w Poznaniu i dopiero po nich będzie wiadomo co ostatecznie mu dolega. Warto trzymać rękę na pulsie, sprawdzać stronę Lecha i jak się czarny scenariusz sprawdzi to za małą stawkę nawet trzeba to imo zagrać : ]
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Murawski nie zagra przez ok 4 tygodnie, jego występ na Euro jest niezagrożony. &quot;Szkoda&quot; bo liczyłem na to 4.40 :razz:
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Bardzo ciekawe kursy widzę, tylko szkoda że nie wiedziałem że takie kursy ładne były na Perquisa i Polańskiego, teraz na tą dwójkę jest 2.58 i tak myślę że warte grania ???? Ja bym do tego dorzucił Brożka bo on jest jak narazie drugim napastnikiem po Robercie Lewandowskim. Jak myślicie ilu napastników powoła Smuda ? Bo ja się bardzo zastanawiam nad Jeleniem gdyż odszedł Sow, ale przyszedł Roux i jestem ciekaw jaką role będzie odgrywał Jeleń, bo kurs na to że go Smuda nie powoła wynosi 2.90.
Myślę też że dobry kurs jest na powołanie Wasilewskiego, gdyż to jest nasz numer dwa na prawej obronie ;)
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Zastanawiam sie skad sie bierze kurs 4,65 na brak powolania Zewlakowa. o ile sie nie myle to on zakonczyl kariere reprezentacyjna, a i Smuda jest na niego cięty. Wie ktos cos wiecej na ten temat?
ja coś wiem ???? źle popatrzyłeś na kursy ???? to co piszesz to jest kurs, że go Smuda powoła ???? , by the way nie wiem czy jest sens ryzykować stawianie po tak w miarę niskich kursach, o kontuzje nie trudno. W moim przypadku nie ryzykowałbym gry na takie zdarzenia. ????
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
przyszedł Roux i jestem ciekaw jaką role będzie odgrywał Jeleń, bo kurs na to że go Smuda nie powoła wynosi 2.90. Myślę też że dobry kurs jest na powołanie Wasilewskiego, gdyż to jest nasz numer dwa na prawej obronie
A jak myślisz na kogo będzie stawiał trener Lillie? Na młodego 23 letniego Francuza w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej czy 30 letniego, nieskutecznego (11 meczy, 1 gol) Polaka? ;) Moim zdaniem Jeleń będzie zmiennikiem Roux nie wpłynie dobrze na jego notowania u Smudy. Szanse na jego powołanie oceniam na 50/50 co sprawia, że kurs 2.90 na brak powołania to jeśli chodzi o moje odczucia to prezent od buka.
Co do Wasilewskiego to moim zdaniem jeden z najlepszych obrońców reprezentacji Polski ostatniej dekady. Jego brak w kadrze byłby wielkim osłabieniem. Jak dla mnie na 90% będzie w kadrze na EURO.
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
A jak myślisz na kogo będzie stawiał trener Lillie? Na młodego 23 letniego Francuza w bardzo dobrej dyspozycji strzeleckiej czy 30 letniego, nieskutecznego (11 meczy, 1 gol) Polaka? ;) Moim zdaniem Jeleń będzie zmiennikiem Roux nie wpłynie dobrze na jego notowania u Smudy. Szanse na jego powołanie oceniam na 50/50 co sprawia, że kurs 2.90 na brak powołania to jeśli chodzi o moje odczucia to prezent od buka.
Też tak myśle że na Rouxa, tylko kogo Smuda wtedy powoła jak Jeleń będzie grzał ławe, podobnie jest z Sobiechem, jedynie Grosicki nie zawodzi, ale jakoś Smuda nie jest do niego specjalnie przekonany
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Ja uważam, że Smuda to jest pomyłka....Ale jeśli chodzi o bramkarzy::

Bramkarze:
- Artur Boruc
- Wojciech Szczęsny
- Przemysław TyToń

Szczęsny jeszcze sie nabroni w życiu i zaliczy nie jeden turniej....większym pewniakiem jest Artur Boruc. Ale znajac Smude nie dosc, że i tak go nie wystawi to dodatkowo pewnie nawet nie powoła.....

Napastnicy:
- Robert Lewandowski
- Ireneusz Jeleń

A Dalej ?? Ciężka sprawa bo bida u nas jeśli chodzi o Napad.......to, że Jeleń nie gra nie znaczy, że ma nie pojechac. Kuba tez czesto nie grał w BVB a w kadrze robił robote...
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Kadra Polski na mecz z Portugalią:
Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański.
Obrońcy: Łukasz, Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Jakub Wawrzyniak, Marcin Kamiński, Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Jodłowiec, Sebastian Boenisch.
Pomocnicy: Eugen Polanski, Dariusz Dudka, Adam Matuszczyk, Adrian Mierzejewski, Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Ludovic Obraniak, Sebastian Mila, Maciej Rybus, Sławomir Peszko.
Napastnicy: Robert Lewandowski, Ireneusz Jeleń.
źródło: wp.pl

Bardzo cieszy mnie powołanie czwórki naszych &quot;nowych reprezentantów&quot; - Perquisa, Boenischa, Polanskiego i Obraniaka.
Widać, że nie po to starali się o obywatelstwo, żeby Smuda miał ich nie powołać na Euro.

Na wakacje jak znalazł! ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Smuda powinien zająć się jakąś działalnością charytatywną, a nie reprezentacją. Dlaczego powołał Boenischa? Bo ten przyjeżdżał na reprezentację jak miał noge w gipsie... Przecież on ma coś z głową. Brak Boruca i powoływanie bramkarza który nie gra w klubie to też jest kpina, za co ten Fabiański jest powoływany? Za piękne oczy? We Włoszech jak się dowiedzieli czemu Boruc nie jest powoływany, to zaczęli się śmiać.
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Kadra Polski na mecz z Portugalią:
Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański.
Obrońcy: Łukasz, Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Jakub Wawrzyniak, Marcin Kamiński, Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Jodłowiec, Sebastian Boenisch.
Pomocnicy: Eugen Polanski, Dariusz Dudka, Adam Matuszczyk, Adrian Mierzejewski, Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki, Ludovic Obraniak, Sebastian Mila, Maciej Rybus, Sławomir Peszko.
Napastnicy: Robert Lewandowski, Ireneusz Jeleń.
źródło: wp.pl

Bardzo cieszy mnie powołanie czwórki naszych &quot;nowych reprezentantów&quot; - Perquisa, Boenischa, Polanskiego i Obraniaka.
Widać, że nie po to starali się o obywatelstwo, żeby Smuda miał ich nie powołać na Euro.

Na wakacje jak znalazł! ????
Jak widzę że mnie ominęły takie kursy to aż jestem zły na siebie że tego nie zobaczyłem wcześniej. Ja się zastanawiam nad postawieniem na Polańskiego + Wasilewskiego co daje kurs 2.89 jak na tą chwilę też całkiem ciekawy. Co tym myślicie ?
W sumie ten mecz z Portugalią może dużo jeszcze pokazać i wtedy można postawić kogo powoła bo jak widać typy można oddawać do 1 marca godz.12.00 ;)) Dziwi mnie to że Smuda powołał Lewandowskiego jak on może być pewny występu w kadrze na Euro zamiast dać szansę Arturowi Sobiechowi, który ostatnio 5 minut po wejściu na boisko uratował remis swojej drużynie.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jak widzę że mnie ominęły takie kursy to aż jestem zły na siebie że tego nie zobaczyłem wcześniej. Ja się zastanawiam nad postawieniem na Polańskiego + Wasilewskiego co daje kurs 2.89 jak na tą chwilę też całkiem ciekawy. Co tym myślicie ?
Bardzo fajny wybór, Wasyl podstawowy zawodnik Anderlechtu i równa dyspozycja, a o Ojgenie nie trzeba mówić. Jeśli tylko kontuzje się nie pojawią to jest to pewniaczek.
W sumie ten mecz z Portugalią może dużo jeszcze pokazać i wtedy można postawić kogo powoła bo jak widać typy można oddawać do 1 marca godz.12.00 ) Dziwi mnie to że Smuda powołał Lewandowskiego jak on może być pewny występu w kadrze na Euro zamiast dać szansę Arturowi Sobiechowi, który ostatnio 5 minut po wejściu na boisko uratował remis swojej drużynie.
Franz nie ma dużo czasu do Euro i wielu wartościowych rywali. Trzeba ogrywać drużynę taką, jaka będzie miała grać na imprezce u nas i ćwiczyć różne zagrania. Tu już nie ma czasu na eksperymenty...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom