>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam
Mam taki problem... Dorwałem z netu pewien świetny cytat (autorstwa P.F. Druckera), który doskonale pasuje mi w pracy magisterskiej. Niestety nie wiem z jakiej jest książki, a muszę to wiedzieć aby zrobić przypis. Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać ten problem? Siedzenie w bibliotece jest szukaniem igły w stogu siana?
 
D 0

degustator

Użytkownik
Witam. Jestem nowy na forumChce założyc konto na buku internetowym ale nie wiem na ktorego sie zdecydowac i czy jesli nie mam konta bankowego to ewentualna wygrana moge pobrac na konto np kogos z rodziny czy musze założyc swoje? Wytlumaczy mi to ktos jak to działa?
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
Czy ktoś ma jakieś pomysły jak wylączyć te idiotyczne zabezpieczenia w Viście?
Jeśli chodzi o zabezpieczenia związane z User Account Control (UAC) (kontrola konta użytkownika) to wyłączyć to można w ten sposób:

# Klikamy Start-&gt;Uruchom i wpisujemy msconfig
# Przechodzimy do ostatniej zakładki czyli Narzędzia
# Odszukujemy na liście &quot;Wyłącz kontrolę konta użytkownika&quot; i klikamy przycisk Uruchom
# Zapisujemy zmiany i ponownie uruchamiamy system
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Jeśli chodzi o zabezpieczenia związane z User Account Control (UAC) (kontrola konta użytkownika) to wyłączyć to można w ten sposób:

# Klikamy Start-&gt;Uruchom i wpisujemy msconfig
# Przechodzimy do ostatniej zakładki czyli Narzędzia
# Odszukujemy na liście &quot;Wyłącz kontrolę konta użytkownika&quot; i klikamy przycisk Uruchom
# Zapisujemy zmiany i ponownie uruchamiamy system
Dzięki, ale niestety nic to nie pomaga.
 
other 60

other

Użytkownik
Ja mam taki problem. Mam internet bezprzewodowy iplus, szybkość niby 1.5 Mega , lecz tak wolno chodzi, tak muli , bez przerwy. Dodam, że obecnie jestem w stolicy ,gdzie sygnał ponoć jest najlepszy. iplus zainstalowany na laptopie. System operacyjny windows vista. O co tu może chodzić? Dlaczego tak muli? Ma ktoś jakiś złoty środek na mój problem. Będę wdzięczny;)
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
hmm gdzie na yahoo w tym fantasy NBA zawodników się wybiera ? założyłem konto , założyłem drużyne, a teraz nie moge dojść do tego gdzie tam jest lista zawodników ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
niestety nie chce mi &quot;zatrybić&quot; mp3... Włączam, wyświetlacz się świeci, napis wyskakuje i tyle... Czy są jakieś &quot;domowe&quot; sposoby aby naprawić takie mp3? Miał ktoś podobny problem? Model creative MuVo v100.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
wiem, że trąbiono o tym milion razy na forum, ale jakoś nigdy tego nie potrzebowałem, a teraz jakoś nie wiem czy to gdzieś tu na hp jest umieszczone czy nie, więc pytam

jak to jest z tym oglądaniem justina bez wyskakiwania okienek, potrzebny jest chyba jakiś port czy jakoś tak?

z góry dzięki za odpowiedź
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
wiem, że trąbiono o tym milion razy na forum, ale jakoś nigdy tego nie potrzebowałem, a teraz jakoś nie wiem czy to gdzieś tu na hp jest umieszczone czy nie, więc pytam

jak to jest z tym oglądaniem justina bez wyskakiwania okienek, potrzebny jest chyba jakiś port czy jakoś tak?

z góry dzięki za odpowiedź
Chodzi o pozorną zmianę swojego identyfikatora, tutaj zastosowanie ma bramka proxy, czyli szukasz sobie w necie dobrej bramki, są ich tysiące i jeszcze więcej, poszukaj działającej z jak najlepszym ping&#39;iem i łącz się przez nią. Zastosowaniem o wiele lepszym jest wg mnie użycie sieci TOR, bardzo dużo zastosowań, można modyfikować plik konfiguracyjny w zwykłym notatniku i ustawić sobie połączenie wedle uznania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom