>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
sawas 27

sawas

Użytkownik
nie mieszkam w krakowie ale wiem ze kolo rynku sa 3 kina ale to nie jest centrum jakies. i raczej nie najnowsze hity takto trzeba jechac np na dobrego pasterza tam jest multiplex czy cos.
Dzięki. No, a Galeria Kazimierz czy jakoś tak?
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Panowie, niedługo wybieram się na Ukrainę, ale ważność paszportu mam do 19 sierpnia, a słyszałem, że musi być ważny przynajmniej jeszcze pół roku. Jeżeli ktoś spotkał się z tą sytuacją lub zna odpowiedź to prosze o jak najszybszą odpowiedź jak to będzie wyglądać, czy będą problemy, czy mimo wszystko wpuszczą na lajcie.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
dzięki wielkie, uspokoiłeś mnie ;) Zależy z którą, bo Alona już odpadła, ale może Kasia też odpadnie niedługo i obiema siostrami się naciesze ;) A tak to turniej kibiców jest w Lwowie ????
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Kupno euro
Witam,
za parę tygodni będę wyjeżdżał z Polski a więc będę potrzebował trochę euro.
Nikt się nie orientuje w jakim czasie wymiana będzie najbardziej korzystna?
Może ktoś siedzi w tego typu rzeczach lub próbował się zorientować.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Myślę, ze nie ma to dużego znaczenia kiedy będziesz wymieniał pieniądze, bo w takim krótkim czasie kurs ani zbytnio nie pójdzie do góry ani w dół.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dokładnie :] Jeżeli kupujesz 200 E to zbyt dużej różnicy nie poczujesz, no chyba że kupujesz 10 000 to całkiem inna gadka ???? Wtedy musisz pochodzić po kantorach, posprawdzać kursy, podejść do okienka powiedzieć ile wymieniasz wtedy babka mówi Ci ile dostaniesz taniej itp. ;)
 
porky 104

porky

Użytkownik
Witam.
Potrzebuję zablokować na komputerze możliwość grania w grę METIN2.
Mój brat jest mocno uzależniony od tej gry a ja nie wiem jak temu zaradzić. :razz:
Szukałem trochę tego w niecie i zazwyczaj ludzie piszą, żeby zainstalować jakiegoś Firewalla i zablokować możliwość łączenia się z internetem dla tej gry.
Ściągłem Firewalla, jednak niestety nie mam pojęcia jak to zablokować..
Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, albo wytłumaczyłby mi jak to zrobić za pomocą Firewalla, to byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Poszukuję napisów do filmu GOAL III : Taking on the world. Już nie mogę się doczekać aby to zobaczyć... Proszę o pomoc ????
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
Ograniczenie trasnferu bratu ????
Siemka. Mam taki problem, otoz dziele internet z bratem przez router liksys i czasami, gdy zachce mu sie sciagnac film, gdy ja jestem na komputerze to mnie cos trafia... Strony sie laduja po kilkanascie sekund, o graniu przez neta nie ma co myslec, w sumie to tylko gg ladnie chodzi ???? Czy zna ktos jakis program, ktorym bede mu mogl ograniczyc transfer (do tego stopnia, abym mogl surfowac/grac przez neta) tylko na czas, gdy bede na komputerze, a on bedzie cos sciagal? Z gory dziekuje ????

PS. Tylko nie proponujcie mi pogadac z bratem, bo to jzu robilem setki razy ????
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
@szymiaczek

Sprawa nie jest prosta. Masz parę wyjść. Użycie netcuta ( potocznie nazwany programem do odcinania internetu w sieciach lokalnych ) ale wtedy brat wogóle nie będzie miał neta. Drugi sposób jeśli masz dojście do jego komputera użyć netlimitera jak go nie będzie w domu :-D. Program do monitorowania ruchu sieciowego ale posiada też dużo innych ciekawych rzeczy tj. nakładanie limitów. I sposób trzeci zarazem najłatwiejszy ale twój router musi posiadać opcje dzielenia pasma wtedy nie ma problemu w przeciwnym wypadku nici z ostatniego pomysłu. Więcej pomysłów nie przychodzi mi do głowy :-|
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
Witam, mam problem z nagraniem filmu (.avi) na dvd, tak, żeby można go było oglądać w zwykłym dvd podpiętym do tv. nero start smart raczej tego nie nagra, a nie bardzo wiem jak przekonwertować pliki?
 
johny609 14

johny609

Użytkownik
niestety dvd nie odtwarza avi, a w nero pojawia się błąd, jak chce nagrać film z rozszerzeniem avi. (&quot;nie odnaleziono pliku z odpowiednim rozszerzeniem&quot;) &lt;&lt; m/w coś takiego.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
niestety dvd nie odtwarza avi, a w nero pojawia się błąd, jak chce nagrać film z rozszerzeniem avi. (&quot;nie odnaleziono pliku z odpowiednim rozszerzeniem&quot;) &lt;&lt; m/w coś takiego.
convertxtodvd, poszukaj tego programu i będzie śmigać na 100%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom