>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
B 0

bartekbomba19

Użytkownik
a ja mam takie nietypowe pytanie otoz kojazy ktos moze usera ktory wystawiał swego czasu typy i w avatarze miał takiego &quot;zula&quot; z flaszka w rece? ????
 
I 0

infolinia3

Użytkownik
Proszę o pomoc coś mi stało się z klawiaturą w lapku zamiast q=a zamiast m=; , zwiecie co z tym fantem zrobić zmienia litery?

Pilne i dzięki z góry ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Proszę o pomoc coś mi stało się z klawiaturą w lapku zamiast q=a zamiast m=; , zwiecie co z tym fantem zrobić zmienia litery?
Pilne i dzięki z góry ????
a nie zmieniłeś języka?
spróbuj ctrl + shift
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Panowie, gdzie kupie w Rzeszowie klej do gry w piłkę ręczną. Allegro nie wchodzi w grę bo potrzebuje już na sobotę :!:
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ja mam pytanie: dostałem zawiadomienie do wojska,noszę soczewki ,czy mam przyjść w nich na komisję ?
poza tym proszę o jakieś rady,opinie itd na temat komisji
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
a przypadkiem nasza armia nie jest zawodowa i nie ma już poboru? Może dostałeś tylko zawiadomienie na rejestracje bo kiedyś pamiętam jak ja miałem to 2 razy wzywali i dopiero drugi raz była ta właściwa komisja. Co do opini na temat komisji to nie jedną historię można na ten temat znaleźć :cool:
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
ja mam pytanie: dostałem zawiadomienie do wojska,noszę soczewki ,czy mam przyjść w nich na komisję ?
poza tym proszę o jakieś rady,opinie itd na temat komisji
Absolutnie tak.
Jak masz jakąś historię leczenia itp. to też ze sobą weź.
Tyle, że na komisji i tak Ci będą badać wzrok więc pewnie będziesz musiał czytać tablice bez soczewek.

a przypadkiem nasza armia nie jest zawodowa i nie ma już poboru? Może dostałeś tylko zawiadomienie na rejestracje bo kiedyś pamiętam jak ja miałem to 2 razy wzywali i dopiero drugi raz była ta właściwa komisja. Co do opini na temat komisji to nie jedną historię można na ten temat znaleźć :cool:
Wojsko jest zawodowe ale komisje chyba dalej są...
W wypadku wojny muszą przecież wiedzieć kogo powoływać a kogo ratować ;) Urzędnicy kategorii nie przyznają

O komisjach rzeczywiście krąży wiele historii, czasem wręcz legend... tyle, że teraz wygląda to pewnie inaczej.
Czasy się zmieniły... teraz jeszcze zasady poboru. Raczej nikt Ci tam nie będzie robił problemów
Ja np. na swojej komisji byłem miesiąc po poważnym wypadku na nartach i przez 15 minut rozmawiałem z przewodniczącym o stokach w Austrii :cool:
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Może ten temat będzie lepszy do tego typu pytania:
Słyszeliście coś na temat promocji w Cyfra +? Dają mi pakiet komfortowy za 25zł, i np. wykupię kanał premium (Canal+, Canal+ Sport, Canal+ Sport2) za 10zł. Łącznie 35zł/miech. Ta cena przez 9 miesięcy a potem jakoś się inaczej płaci. Macie jakieś info na ten temat?
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Wojsko jest zawodowe ale komisje chyba dalej są...

Zgadza się.Komisie są obowiązkowe i rocznik &#39;91 otrzymuje powołania na takie komisję.Sam dostałem i muszę się stawić, ale to jest tylko &#39;&#39;formalność&#39;&#39; ponieważ przydzielą kategorię w rezerwie [ nie wiem czy dokładnie się to tak nazywa ] i po sprawie.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
takie dziwne pytanko mam..
na roku nie mam zaliczonych dwóch kół z informatyki. polega to na tym, że loguje się na ich stronie i wybieram koło, które chce w tej chwili zaliczyć i je po prostu robię /w sensie rozwiązuje, bo to quizy są dokładnie na temat programów typu excel czy word/. tylko problem polega na tym że można to robić tylko w sali komputerowej na uczelni. a że mi się nie bardzo chce tam jechać osobiście to pomyślałem że zrobię to w domu. tylko problem polega na tym że z poziomu mojego komputera nie można tego zrobić, gdyż ten serwer jakby &#39;widział&#39; że nie jestem na sali na ich komputerze i nie dopuszcza mnie do tego. dałoby rade jakoś to obejść? może jakimś programem? bo to zapewne chodzi o ip. tak mi się wydaje przynajmniej..
nie wiem czy opisałem to w zrozumiały sposób, ale myślę że tak..
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
czy jakieś buki poza betclickiem mają podobną promocję dla nowych graczy(taki darmowy zakład),podobno coś takiego wprowadził expekt tyle że jednokrotnie trzeba obracać,a czy jakieś inne buki mają coś podobnego ?? (widziałem też że betway ma coś podobno choć trochę innego,ale pytam o jeszcze inne )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom