>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tego Ci nie powiem. Ten prostownik jest konieczny?
Osobiście nie korzystałem nigdy z prostownika (takiego lepszego, ze starszych tak, ale tam nie ustawiałem takich opcji).
Jeżeli akumulator &quot;nie żyje&quot; to bym auto odpalił poprzez kable rozruchowe i podładował w ten akumulator. Powinien odżyć i wówczas miernikiem sprawdzić parametry, raczej nie będa idealne, bo aku się nie naładuje na 100%, ale będziesz znal przybliżone wartosci.
Ja bym tak postapił hmm albo kupił nowy, bo jak na tym aku nie masz juz zadnych info to musi byc bardzo stary...
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
no raczej konieczny bo auto stoi w garazu, a moze sie cos stac jak nie dopasuje parametrow na prostowniku? chodzi o prostownik czy moze sie uszkodzic bo pozyczony
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
jak silnik 1,6 to raczej na pewno akumulator nie ma mniej niż 40ah wiec można dać 3A na prostowniku odkrecić koreczki na górze i iśc spać ????
Podczas jazdy tez sie doładuje ale żeby tak wystarczająco to trzeba by troche tych kilometrów narobić, jak tam już od miesiaca przynajmniej na noc odkręcam swojego aku i zabieram do domu :)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
na górze powinny być 6 (ja tylko z takimi sie spotykałem) takie okrągłe odkręcane korki, można je odkręcić i trochę wody destylowanej dolać jeśli widać że płytka w środku nie jest zanurzona. Odkreca sie po to bo podczas ładowania wydziela sie wodór dlatego pomieszczenie powinno być tez wentylowane i nie mozna np palić na nim
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie odbioru tv satelitarnej Cyfry Plus. Od kilku dni na wszystkich kanałach, czy to jest TVN, TVP czy Canal+ raz na jakiś czas (czasem co pół minuty, czasem rzadziej lub częściej) zacina mi się obraz. Z dźwiękiem nie ma problemu, natomiast jeśli chodzi o obraz zawiesza się on na sekundę lub dwie. Strasznie to denerwuje szczególnie przy oglądaniu meczów. Miał ktoś może podobny problem? Czym to może być spowodowane?
 
snajp 658,4K

snajp

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie odbioru tv satelitarnej Cyfry Plus. Od kilku dni na wszystkich kanałach, czy to jest TVN, TVP czy Canal+ raz na jakiś czas (czasem co pół minuty, czasem rzadziej lub częściej) zacina mi się obraz. Z dźwiękiem nie ma problemu, natomiast jeśli chodzi o obraz zawiesza się on na sekundę lub dwie. Strasznie to denerwuje szczególnie przy oglądaniu meczów. Miał ktoś może podobny problem? Czym to może być spowodowane?
Spraedz antenę,mi ostatnio też tak się robiło i znikły wszystkie kanały HD.Okazało się że odśnieżali dach i nawalili mi wszystko na tależ(BARANY).Lekko ją pociągnąłem do siebie tzn do góry konwerterem i wszystko gra.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
poszukuje piosenki ????
w radiu chyba teraz ja puszczaja
laska cos spiewa &#39;Hello Hello&#39; (albo taki poczatek)
i to nie jest to ????
Beyonce - Hello
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
taaa dzieki, wlasnie znalazlem i ktos tez mi pomogl 3min temu ????
zdajesz sobie sprawe ze jest wiele rozglosni ???? i nie kazdy slucha tego co ty w tym momencie ;) jaka stacja bylo by pomocne
nie w &#39;tym momencie&#39; tylko w tych dniach :p
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
wiecie gdzie mogę ściągnąc pasjansa, pasjansa pająka i inne gierki co były na xp bo teraz mam winde 7 a nie wiem skad pobrać te gierki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom