>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
nowak 0

nowak

Użytkownik
a ja mam taki problem ze jak wlaczam kompa to zanim wejdzie mi na strone startowa to musze czekac z 5 min na to az sie net rozgrzeje :] czemu tak sie dzieje ? mam neo 320 lecz umowa jest w trakcie zmiany choc podejzewam ze to nie oto chodzi ????
Masz Service Packa 2 wgraną bo jesli nie to wgraj i powinno byc po problemie ;)
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
Potrzebujesz pomocy? Pomożemy.
siemano mam taką sprawę, zrezygnowałem z kursu na prawo jazdy kat. B wpłaciłem 200zł wyjeździłem 4h godzina 40zł wiec powinni mi zwrocic 40zl ale wkrecaja ze musza odliczyc podatek 19procent to tam nie klocilem sie juz o 40zl ale rzadaja jeszcze ode mnie 150zl za wyklady czyli za teorie bo inaczej nie odadza mi papierow [lekarz, pomoc przedmedyczna], podpisywalem na papierze ze bylem na tych zajeciac i teraz mam pytanie czy moga mi wyjechac jakos o zwrot tych pieniedzy ? tzn chodzi mi o jakas firme windykacyjna czy poprostu zglosic to na policje ?
 
szymiaczek 0

szymiaczek

Użytkownik
Internet w komorce
Witam. Chcialbym sie dowiedziec jaka siec jest najlepsza do internetu. Chodzi mi, aby od czasu do czasu, czyli no co pare dni wchodzic na neta(jedno wejscie to jakies 10-20 wyswietlen stronki). Aha, najlepsza, czyli najatansza ???? Chce kupic karte specjalnie do internetu, ale wlasnie nie wiem jaka;)
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Mam głośniki Creative Inspire P5800 5.1
Wszystkie głośniki działają, ale mam problem z środkowym, gdy biorę żeby sprawdziło mi to sie głośnik odzywa natomiast przy muzyce lub czymś innym nie działa, Czy tak ma być? Co on robi?

Drugi problem to taki że Windows XP zanim się włączy to przelatuje prawie 40 razy ten pasek wczytywania, wcześniej max 5 i sie włączał, formatowanie nie pomaga. Mam XP z SP 2
 
Z 0

zxc07

Użytkownik
Mam głośniki Creative Inspire P5800 5.1
Wszystkie głośniki działają, ale mam problem z środkowym, gdy biorę żeby sprawdziło mi to sie głośnik odzywa natomiast przy muzyce lub czymś innym nie działa, Czy tak ma być? Co on robi?

Drugi problem to taki że Windows XP zanim się włączy to przelatuje prawie 40 razy ten pasek wczytywania, wcześniej max 5 i sie włączał, formatowanie nie pomaga. Mam XP z SP 2
Co do długiego włączania to sprawdź czy dysk nie przestawił się w tryb PIO (menadżer urządzeń--&gt;kontrolery IDE/ATAPI)?Po za tym chodzi cały system szybko?Jeśli to nie to to może po prostu dysk jest już wyeksplatowany?
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Co do długiego włączania to sprawdź czy dysk nie przestawił się w tryb PIO (menadżer urządzeń--&gt;kontrolery IDE/ATAPI)?Po za tym chodzi cały system szybko?Jeśli to nie to to może po prostu dysk jest już wyeksplatowany?
a gdzie ten Menadżer?:p
 
krzysztopis 0

krzysztopis

Użytkownik
Dopiero zauważyłem o istnieniu tego tematu, dlatego kopiuję tekst z Shoutboxa:

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi pomógł. Chcę wypróbować ofertę Expekta i wrzucić 40PLN. I tutaj zaczynają się moje wątpliwości.

- Jak jest z tym obracaniem?
- Po zaksięgowaniu kwoty muszę wysłać do nich maila i nie ruszać tych pieniędzy na koncie? Czy to bez znaczenia i w przypadku postawienia czegoś również będzie depozyt podwojony?
- Kiedy już dodadzą mi tą bonusową kwotę, muszę ją trzykrotnie postawić po określonym kursie czy mogę po prostu po mniejszych kwotach stawiać by osiągnąć upragniony cel czyli 3xBONUS?
- Polecacie? Nie mieliście żadnych problemów z supportem? Z otrzymaniem bonusu?
- Są jakoś te środki rozdzielone? Które należą do bonusu i należy je obrócić i te, które do tego bonusu nie należą?
- Jeśli nie, to co w wypadku kiedy utraci się tą bonusową kwotę? Trzeba obrócić trzykrotnie to co zainwestowaliśmy? Czy możemy w każdej chwili te środki wypłacić?

Wiem, że jest odpowiedni temat ale najwidoczniej było w nim zawartych kilka bonusów expekta, dlatego wolę zapytać Was. Z góry dziękuję za pomoc.
 
Q 0

qweqwe

Użytkownik
Potrzebujesz pomocy? Pomożemy.
Witam, powiedzcie mi proszę jak Ci bukmacherzyliczą kurs (zwane też potocznie AKO). Jest mi to potrzebne bo również chciałbym sobie obliczać kursy przy danej, swojej stawce np. 10zł ????

proszę o pomoc!
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Witam, powiedzcie mi proszę jak Ci bukmacherzyliczą kurs (zwane też potocznie AKO). Jest mi to potrzebne bo również chciałbym sobie obliczać kursy przy danej, swojej stawce np. 10zł ????

proszę o pomoc!
1 druzyna kurs 2.00
2 druzyna kurs 1.70

stawka 10zł

2 x 1.70 = 3.40 - taki masz ogólny kurs

a teraz

3.40 x 10 = 34zł do wyciągniecia
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
Mam głośniki Creative Inspire P5800 5.1
Wszystkie głośniki działają, ale mam problem z środkowym, gdy biorę żeby sprawdziło mi to sie głośnik odzywa natomiast przy muzyce lub czymś innym nie działa, Czy tak ma być? Co on robi?

Drugi problem to taki że Windows XP zanim się włączy to przelatuje prawie 40 razy ten pasek wczytywania, wcześniej max 5 i sie włączał, formatowanie nie pomaga. Mam XP z SP 2
podbijam...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sprawa.

Gdzie na koncie mailowym GMAIL.com zmienia się hasło?

Bo ja chyba jestem ślepy i nie mogę znaleźć...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom