>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
mandaty
witam. wie ktoś może co się dzieje z niezapłaconymi mandatami? okres zapłaty mandatu wynosi 7 dni. a co się stanie jak nie uiszczę opłaty do tego czasu?
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
jeśli nie masz żadnych dochodów ani nic nie jest na Ciebie to Ci nic nie zrobia, jak zaczniesz miec dochód to Ci z rozliczenia pociagną... mi się zdaje ze tak jest. Ale chyba Vader tu jest od prawa :p
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
mnie dwa lata temu kanary złapały i jestem im winny stówkę :razz: narazie nie mam swojego numer NIP itp . podobno jak go otrzymam to się do mnie zwrócą o uiszczenie mandatu (?)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ale przyjdzie mi jakiś list do domu że mam niezapłacony mandat? czy coś w tym stylu... no właśnie nie mam żadnych dochodów, nie ma nic przypisanego na mnie, lecz mam już skończone 18 lat. ale to chyba nic nie zmienia?
p.s. to się rozchodzi mi o mandat drogowy... nie wiem czy to jest jakaś różnica :p
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
witam. wie ktoś może co się dzieje z niezapłaconymi mandatami? okres zapłaty mandatu wynosi 7 dni. a co się stanie jak nie uiszczę opłaty do tego czasu?
mnie dogonily mandaty po prawie 2 latach, mialem dwa za predkosc, w sumie 300zl, nie placilem i sie nei upominali, ale w koncu urzad skarbowy mi przyslal jakies smieszne pismo, ze mam do nich isc
poszedlem i typ mowi ze urzad miasta skierowal do nich te mandaty zeby je sciagneli, nie pracowalem wtedy, nie mialem dochodow itd, powiedzieli ze i tak sciagna mi z pierwszej legalnej wyplaty
troche wstyd jak idziesz do pierwszej pracy i na dzien dobry do firmy wbija komornik i sciaga ci z wyplaty zalegle mandaty ;)
zaplacilem z odsetkami :/
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
no właśnie też mam za prędkość i nie mam skąd wziąć kasy aby zapłacić bo nie pracuje i nie mam zbytnio żadnych dochodów a trochę lipnie brać od rodziców. duże były te odsetki? dopiero po dwóch latach przyszedł do ciebie ten list z tej skarbówki?
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
no właśnie też mam za prędkość i nie mam skąd wziąć kasy aby zapłacić bo nie pracuje i nie mam zbytnio żadnych dochodów a trochę lipnie brać od rodziców. duże były te odsetki? dopiero po dwóch latach przyszedł do ciebie ten list z tej skarbówki?
no napewno ponad rok, moze troche mniej niz 2 lata bylo, ale ogolnie dlugo, juz myslalem ze zapomnieli albo papierek im sie zapodzial ;)
odsetki byly male, chyba niecale 20zl od calej sumy (nie pamietam dokladnie, ale cos w tym stylu)
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
A więc, mój problem polega na tym, że update&#39;ując sterowniki na moim kompie doszedłem do momentu, gdy nie mam zielonego pojęcia jak zaktualizować sterowniki z grupy &#39;Intel Chipset Device Software&#39;. Chodzi tu o Kontrolery IDE ATA/ATAPI, Kontrolery Uniwersalnej Magistrali Szeregowej i kilka z Urządzeń systemowych.

To jest najnowszy instalator sterownika:

http://72.167.46.125/download/drivers/mainboard/intel_inf_9001008_office.zip (2mb)

Ściągam, odpalam, instalacja z tego co widzę nie jest zakończona, bo coś za szybko to wszystko śmiga mi, a sterowniki nadal są w starej wersji.

Powiedzcie jak z tym sobie poradzić ? ????
 
rgonzaless 11

rgonzaless

Użytkownik
HORRRRRRROR &lt;HORROR&gt; Szukam takiego aby nie spać z tydzień tak się bać&gt;&gt;..
Jak w temacie poszukuję w miarę nowego (data premiery) horroru chce zabłysnąć przed dziewczyną:-D muwi że wszystkie oglądała i nie boi się niczego i że nie zrobi na niej żaden horror wrażenia więc się założyłem... Głupio będzie przegrać , jakie znacie horrory oprócz klątwy, tekstańskiej masakry, i piły 1,2 ...
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
Jak w temacie poszukuję w miarę nowego (data premiery) horroru chce zabłysnąć przed dziewczyną:-D muwi że wszystkie oglądała i nie boi się niczego i że nie zrobi na niej żaden horror wrażenia więc się założyłem... Głupio będzie przegrać , jakie znacie horrory oprócz klątwy, tekstańskiej masakry, i piły 1,2 ...
Shutter - Widmo jest dobry... tylko ten z 2004 bo to japoński oryginał, ten z 2008 to amerykański remake - ponoć straszna kicha ;)
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
Potrzebujesz pomocy? Pomożemy.
jesli ktos zna sie naprawde dobrze na sprzecie komputowym to prosilbyl o pomoc w znalezieniu dobrego kompa. cena w zasadzie nie gra wiekszej roli chociaz milo by bylo zmiescic sie w 3000. mowie o samym kompie bez monitora
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom