>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Portugalia - Newsy, Transfery, Zakłady Długoterminowe, Typy

dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Hej.
Dziś 05.02 dwa mecze gdzie faworyci wydają się być pewniakami. Benfica i Sporting...
Ciekawe...
Mam wrażenie, że dziś obie drużyny nie zalicza 3 pkt.
Benfica potrafi zawieść jak zadko kiedy... Grają z Gimą, która jest na prawdę w formie i nie odda tego meczu.
Sporting nie wygrał z Maritimo od 5 lat, ba, przegrał parę dni temu w 1/8 Taca Portugal 2.0 ...
Niewygodny przeciwnik, grają wyjazd. Jeżeli mają wygrać to w końcówce warto live atakować. Sporting strzela ostatnio w ostatnich minutach... Powodzenia!
Co prawda, że z Maritime Sporting szybko zamknął mecz to jednak dziś horror na Gil Vincente i tak jak pisałem, Sporting gra do końca i strzela w końcówkach, dziś Sebastian Coates dwie piłki dotknął jako obrońca i kapitan zespołu. 2 gole warte miliony. Niezły mecz w deszczu. Na live kurs na Lions wynosił już 10 . Elo
 
Otrzymane punkty reputacji: +132
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna-Portugalia/Puchar 1-1
Godzina:21.15
Spotkanie: Braga-Porto
Typ: 1(Spotkanie bez remisu)
Kurs: 2.21


Ostatni mecz ligowy pomiedzy tymi zespolami mogl sie podobac,wynik 2-2 przy naprawde duzej ilosci sytuacji podbramkowych i z happy endem dla graczy Bragi.Gospodarze grali niedokladnie az do czerwonej kartki dla gosci,potem kilka dosc przypadkowych akcji i udalo sie wyciagnac remis,dosc szczelsiwy bo Marega w koncowce mial 100% ale bramkarz swietnie wybronil.
Co do dzisiejszego spotkania mysle ze bedzie rownie emocjonujacy,Czemu 1? Jesli Braga i Porto wystapia w rezerwowym składzie(badz bedzie tylko kilku zmiennikow) to wieksze szanse sa po stronie Bragi gdzie wlasnie zmiennicy doprowadzili do stanu 2-2.
Jedynka bez remisu bo oczywiscie to mecz pucharowy i remis tez wchodzi w gre wiec zagram bezpiecznie.
Jesli bedzie szansa zagrac na strzelca w tym spotkaniu polecam Sporara ktory prawdopodobnie wyjdzie w 1 skladzie Bragi
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna-Portugalia
Godzina:19.00
Spotkanie: Braga-Tondela
Typ: 1polowa ilosc goli 1.5+
Kurs: 2.18


Mimo ostatnich przecietnych spotkan w wykonaniu Bragi dzis mysle ze powinni gladko wygrac z Tondela.Pomimo dosc meczacego terminarzu musza zbierac punkty z takimi zespolami w szczegolnosci u siebie.Mysle ze Braga ma maly kryzys ale to nie powinno rzutowac na obrazie dzisiejszeggo spotkania,nie tak klasa zespolu poprostu.Jesli Tondela bedzie grac tak ofensywnie jak w ostatnich meczach Braga powinna wpakowac dzis im kilka bramek.Mysle ze w ppierwszej polowie juz bedzie wiadomo do kogo beda nalezec 3 punkty.Bradze powinno zalezec na jak najszybszym pokonaniu rywala.

3-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Sporting - Santa Clara
05.03 - 21.45

Sporting nie wygra Handicapem - 1.5
Kurs w okolicach 1.6 u roznych dawców. Pewniak-dobrze że Sporting nie przegral. Obrońca wygrywa mecz któryś raz z rzedu w końcówce. Pisałem Wam już kiedys, że Lwy strzelają w końcówkach. Brawo Ekipa z Azorów.

Sporting ma przewagę 9 pkt nad Braga i 10 pkt nad Porto,
malo kto zakladal takie rozwiazanie na poczatku sezonu...

Sporting gra bardzo dobrze u siebie, sa najlepsza ekipa w lidze, 0 porazek 20-5 w golach , jednak co przykuwa uwagę to znakomita dyspozycja Santa Clara na wyjazdach, nie przegrywaja prawie wcale jak juz to 1 golem max. Sa jedna z najlepiej punktujacych dryzyn wyjazdowych w lidze, zaraz za potentatami tj Porto, Braga czy Sporting. Fjnie idzie im gra z kontry. Sadze ze bedzie bardzo blisko remisu. Sporting ma sporo juz w nogach. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Sporting powyżej 1.5 gola @1.74
sts


Sporting to rewelacja tego sezonu. 17 zwycięstw i 4 remisy. Najlepsza defensywa w lidze, tylko 10 straconych goli. W znakomitej dyspozycji jest Goncalaves (14 bramek) najskuteczniejszy zawodnik w lidze.
Santa Clara solidnie, raczej spadek im nie grozi, jak i awans do europejskich pucharów. Na pewno lepiej pokazują się w meczach wyjazdowych niż na własnym stadionie, tylko nie wiem czy to ma jakiekolwiek znacznie, bo Sporting na własnym stadionie, czy w meczasch wyjazdowych spisuje się rewelacyjnie pod każdym względem.
Niespodzianki być nie powinno i stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +196
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Farense - Sporting
Typ: Sporting
@1.70 STS (SUPEROFERTA)

Sporting obecny lider portugalskiej Premeira Liga w wyjazdowym pojedynku zmierzy się z przedostatnią drużyną ligi Farense. Gospodarze notują ostatnio bardzo słabą serię. Na 5 ostatnich pojedynków przegrali aż 4 i jeden wygrali. Sporting z kolei dość pechowo zremisował swoje ostatnie dwa pojedynki, w których był stroną zdecydowanie przeważającą. W pojedynku Moreirense zremisowanym 1:1,stracili gola w 90 minucie a wcześniej VAR zabrał im dwie bramki strzelone z niewielkich spalonych. W ostatnim pojedynku z Famalicao również zremisowanym 1:1, bilans sytuacji bramkowych na korzyść Sportingu wynosił 17:2. Sporting ma 6 pkt przewagi nad drugim Porto, które ostatnio odpadło z Chelsea w LM i może już teraz tylko skupić się na lidze, dlatego Sporting jeśli myśli o zdobyciu mistrzostwa kraju musi wygrywać pojedynki z drużynami z dna tabeli. Sporting wygrał 4 ostatnie bezpośrednie pojedynki z Farense i dziś stawiam na podtrzymanie tej serii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Portugalia
Godzina: 21:30
Spotkanie: Maritimo - Braga
Typ: Braga under 1.5 gola
Kurs: 2.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Mecz z gatunku umiarkowanie ciekawych. Po jednej stronie Maritimo, które w czterech meczach wywalczyło 9 punktów tracąc zaledwie dwie bramki, po drugiej zaś Braga, walcząca o udział w Lidze Mistrzów ale jednak trochę do tej strefy tracąca. W dodatku Braga trochę ze spadkiem formy, co w efekcie może przyczynić się do tego, że bezpośredni rywal w walce o trzecie miejsce w lidze - Benfica - będzie cieszyć się z wywalczenia tegoż. Mam przeczucie, że w tym meczu goście za bardzo nie postrzelają. Maritimo świeżo wyrwało się ze strefy spadkowej i myślę, że tchnęło to w nich optymizm który pozwoli im rozegrać dobry mecz także dzisiaj. Jeszcze cztery kolejki temu zamykali tabelę ligową, dziś zaś wyprzedzili aż trzy zespoły, opuszczając nieprzyjazną strefę. Siłą rzeczy musiało to podnieść morale w zespole. Nie sądzę, żeby osiedli na laurach i wrócą na ostatnie miejsce. Wręcz przeciwnie - z pewnością powalczą z Bragą, być może pozwalając strzelić gościom tylko jedną bramkę. Spodziewam się underowego spotkania, a szanse na to, że Braga zdobędzie max. 1 gol oceniam na fifty-fifty. Na siedem ostatnich meczów w Maritimo tylko dwukrotnie zdobyli dwa gole, pozostałe przypadki były max. po jednym golu. Wprawdzie ostatnie spotkanie w Maritimo Braga wygrała 1:2, ale ten drugi gol padł w... dziewiątej minucie doliczonego czasu gry. Naprawdę niewiele brakowało, aby zakończył się bramkowym remisem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
30.04.2021 17:00 CET (Slovenia league)
Gorica vs Mura win
Odd: 1.92, stake: 1u
Bookie: Pinnacle
Info from my friend and good tipster in Slovenia, who is following this league. Mura is better and faster team.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Szukam ofertę odnośnie liczby fauli na dzisiejszy mecz 19:30 Porto - Benfica.

Niestety etoto jak i Betfan nie mają nic w swojej ofercie oprócz kartek.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Superpuchar

Sporting Lizbona - Braga

Typ: DW 1:0 Kurs: 6.4

STS

Prawdę mówiąc nie mam nic na obronę tego typu ale mówię sprawdzam. W pewnym miejscu w internecie znalazłem taki typ podpisany tytułem fix i pomyślałem, że sprawdzę co i jak w temacie. Taki kurs to za jakieś drobne można spróbować. Kto wie może akurat jest coś na rzeczy?! Szkoda stracić taką okazję

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +261
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Spotkanie: Sporting - Vizela
Typ: Wynik meczu/obie strzelą - 1/nie
Kurs:
1.87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pierwszy mecz nowego sezonu ligi portugalskiej. Sporting jest aktualnym mistrzem kraju, który zapewnił sobie majstra bodajże trzy kolejki przed końcem. Vizela natomiast jest beniaminkiem. W zeszłym sezonie zajęła ona drugie miejsce na zapleczu portugalskiej ekstraklasy.
Sporting póki co nie musi się martwić o to, by rotować składem bo do gry w Lidze Mistrzów mają jeszcze trochę czasu. Także w tym spotkaniu powinni wyjść najmocniejszym składem, by łapać rytm meczowy. Co do tego składu, to trzeba wspomnieć, że z drużyny odszedł Joao Pereira, który zakończył karierę. Nie był on jakoś mega dużo grającą postacią w poprzednim sezonie, ale jednak jakiś tam wpływ miał. Jednak Sporting trochę się jeszcze wzmocnił w tym okienku. Pozyskał dwóch obrońców - Ricardo Esgaio oraz Rubena Vinagre. Ten pierwszy był podstawowym obrońcą Bragi w zeszłym sezonie. Zdążył już pokazać się z niezłej strony w meczu Superpucharu, w którym zagrał całe 90 minut. Zagrał jeszcze dwa pełne sparingi - z Lyonem i z Angers, także widać że jest on przymierzany do pierwszej drużyny. Ruben Vinagre prawdopodobnie będzie trochę dłużej wprowadzany do drużyny, bo w Superpucharze nie zagrał, ale co nieco połapał minut w sparingach. Był on podstawowym obrońcą Famalicao, także jak widać Sporting powykupował zawodników od swoich rywali z ligi by ich troszkę osłabić.
Sporting w zeszłym sezonie błysnął głownie z tego powodu, że tracili bardzo mało bramek. W 17 spotkaniach domowych stracili ich tylko 10, z czego 4 padły na samym początku sezonu, gdy trafiali na mocnych rywali, a nie zdążyli się jeszcze wgryźć w sezon. Teraz mają ku temu lepszą okazję, bo zaczynają rozgrywki przeciwko teoretycznie najsłabszej drużynie. Do tego warto wspomnieć, że w zeszłym sezonie na własnym stadionie nie odnieśli ani jednej porażki! Było to 13 zwycięstw i 4 remisy.
Tak jak już wspomniałem, Vizela jest ekipą, która zajęła drugie miejsce na zapleczu ekstraklasy portugalskiej. Jednak nie był to jakiś mega przekonywujący awans. Wyprzedzili trzecią Aroucę tylko o 1 punkt. A to wszystko dzięki niezłej drugiej połowie sezonu, bo pierwsza była taka no... mocno średnia... Co do zmian po sezonie, to odszedł jeden podstawowy pomocnik - Matheus Costa. Ktoś może sobie pomyśleć "e tam, to tylko jeden zawodnik z podstawowego składu". Może i tak, ale za to Vizela wyprzedała praktycznie całą swoją ławkę rezerwowych, przez co ich skład stał się bardzo szczuplutki. Oczywiście Ci rezerwowi odcisnęli swoje piętno na awansie do wyższej klasy rozgrywkowej, ponieważ wchodzili w praktycznie każdym meczu. Zamiast nich przyszli tacy zawodnicy jak Guilherme, który w zeszłym sezonie w drugiej lidze hiszpańskiej wszedł 7 razy na ostatnie minuty spotkań. I to naprawdę były same końcówki, średnio po 10 minut gry. No nie jest to za dużo. Do tego przyszedł młodziutki Hugo Oliveira, który właściwie nie wiadomo skąd został wytrzaśnięty, ponieważ w zeszłym sezonie grał w Oliveirense, czyli też drugi poziom rozgrywkowy Portugalii. Chociaż "grał" to tutaj za dużo powiedziane. Przez cały sezon 2 razy zagrał w podstawowym składzie i 2 razy wszedł z ławki, także nie wiem czy jest on jakimś znaczącym wzmocnieniem. Jedynym mającym jakikolwiek sens wzmocnieniem jest Claudemir z Sivassporu, jednak jak już kiedyś pisałem o tej drużynie, to jest ona budowana z głową i tam szybciutko nieprzydatni starsi zawodnicy są sprzedawani i zastępowani przez młodych. Także jest to okej transfer, ale chyba nie jakiś wyśmienity.
Podsumowując, wydaje mi się że Sporting powinien sobie poradzić z beniaminkiem i po dodatkowych wzmocnieniach obrony liczę na to, że zachowa ona dziś czyste konto.

Wynik końcowy - 3:0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Pablo Sarabia został wypożyczony na sezon 2021/2022 z Paris Saint-Germain do Sportingu Lizbona.
Osobiście spodziewałem się, że odejdzie do mocniejszego klubu.
 
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
National vs Chaves
Typ: Podwójną Szansa i obie strzela - 1X i TAK
Kurs: 2.4
Buk: Superbet
11 kolejki zaplecza portugalskiej ekstraklasy pomiędzy sąsiadami tabeli: dziewiątą drużyną gospodarzy oraz 11 gości. Bilans bramkowy na remis z ta różnica, że niżej plasowani piłkarze strzelili oraz tracili 1 bramkę więcej. Różnica punktową to tylko 2 oczka.
Forma faworyzuje gospodarzy - Z2 R2 P1 na ostatnie 5 meczy (są niepokonani w ostatnich 4 kolejkach), z kolei goście Z2R1P2 - tutaj zauważymy mocne wahania formy, głównie za sprawą spotkań wyjazdowych ( 3 kolejne porazki).
National nie zawodzi z drużynami z dolnych rejonów tabeli, natomiast z zespołami z podobnymi wynikami grają na równym poziomie, często remisując lub przegrywając nieznacznie ( remis z 5 zespołem, porażka 1:2 z wiceliderem po bramce w 92 min, 0:1 z 7 miejscem po czerwonej kartce w 1 połowie).
Chaves prezentowało się w kratkę, jak wspominałem wyżej na wyjazdach zdobywając zaledwie 2 pkt na 5 spotkań i w międzyczasie odpadają z krajowego pucharu z zespołem z niższego szczebla rozgrywkowego.
Mój typ podyktowany jest głównie aktualna forma, a poparty słabymi wynikami gości w rozjazdach.
2 części typu nasuwa się sama. W meczach obu ekip pada średnio 2.8 (National) I 3 bramki (Chaves). Często w spotkaniach obu drużyn pokrywa sie BTS i licze na to tez dzisiaj. Scenariusz jaki widzę to wygrana 2:1 na korzyść gości Ale idziemy bezpieczniej w podwójną szansę, a o BTS się nie martwimy :)
[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +310
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Primeira Liga
Godzina: 22:15
Spotkanie: Benfica vs Sporting
Typ: czerwona kartka w meczu
Kurs: 2.65 ❌
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Dzisiaj nietypowo zajrzę do Portugalii, gdzie odbędzie się hit tej serii gier. Przed nami derby Lizbony oraz pojedynek dwóch drużyn, które walczą o mistrzostwo. Spotkania z udziałem Benfici i Sportingu są zazwyczaj bardzo gorące i liczę, że w ten piątek będzie podobnie. Stawiam na czerwień, ponieważ nikt nie będzie tutaj odstawiał nogi, a i sędzia skłania mnie do tego typu. Artur Soares Dias to arbiter, który chętnie sięga do kieszonki i jest bardzo overowy pod względem upomnień. Ciężko będzie o bezpośrednią czerwień, ale dwie żółte kartoniki dla jednego piłkarza już staje się bardziej realne. Pojawi się sporo dyskusji, prowokacji i fauli taktycznych, co mam nadzieję przełoży się na atmosferę tego widowiska. Liczę na czerwoną kartkę w derbach Lizbony.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Sporting - Boavista
Sporting wygra do zera
@1.70 Fortuna


Sporting w gazie i widać to na każdym kroku. W Lidze Mistrzów awans do fazy pucharowej, w Liga Portugal jak dotąd bez porażki i z bilansem bramek 22:5. Spośród tych pięciu goli u siebie stracili... jeden. Na siedem spotkań (sic!). Miało to miejsce w październiku przeciwko Famalicao, który - pomimo swej slabej pozycji w lidze - strzela bardzo dużo bramek wyjazdowych. Dziś rywalem jest Boavista. Ekipa ta jest znacznie mniej bramkostrzelna, czego dowodem jest 6 goli w 6 wyjazdowych meczach. Ponadto nie odniosła jeszcze wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie. Spodziewam się dzisiaj mocno jednostronnego widowiska i bramek tylko po stronie gospodarzy, którzy mają fenomenalną passę zwycięstw, jedynie delikatnie zaburzoną przez wyjazdową porażkę z Ajaxem w ramach ostatniej kolejki LM (4:2).
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Czy wpadło komuś w oko oferta na czerwoną kartkę i faule w pucharowym spotkaniu Porto-Benfica.

Fuksiarz ma tylko ofertę na żółte kartki/kartki. Powyżej 7.5 po kursie @ 1.85
 
biniuu 328,7K

biniuu

Znawca - Piłka nożna Afryka
Na Betfanie masz na pewno beta na czerwoną kartkę, ilość kartek w meczu i ilość kartek konkretnej drużyny. Ale czy były faule to nie sprawdzałem
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - puchar
Godzina: 21:45
Spotkanie: FC Porto - Benfica
Typ: Benfica strzeli gola w obu połowach
Kurs: 4,30
Bukmacher: etoto
Analiza:

Porto obronę ma bardzo solidną, u siebie tracą mało bramek. Mimo wierzę, że Benfica może znaleźć na nich sposób, bo są w rewelacyjnej formie. Ostatnio wygrali z Maritimo aż 7:1 strzelając trzy gole w pierwszej połowie oraz cztery w drugiej. We wcześniejszych dwóch meczach też strzelili w obu połowach, a było to w pucharze z Covilhą i w lidze z Famalicao. Benfica w tym sezonie jest mocna, udało im się wyjść z grupy w LM eliminując Barcelonę(fakt, że Barca w tym sezonie jest gorsza niż kiedyś, ale jednak to i tak jest sukces). W lidze Benfica strzeliła aż 46 goli w 15 meczach i pod tym względem są zdecydowanym liderem, dla porównania zajmujące pierwsze miejsce Porto zdobyło 38 bramek, więc moc Benfiki w ofensywie jest naprawdę duża.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom