>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Portugalia - Francja] - finał, 10 lipca 2016r. godzina 21:00

Status
Zamknięty.
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
Wszyscy piszą o bramkach różnych itp. Jeśli się nie mylę nie widziałem żadnego typu na kartki. W Bet365 over 4.5-1,72 i myślę że warto zagrać z prostych powodów. Ostatni mecz finał mecz o wszystko nikt raczej nie będzie się oszczędzał. Gra na 100 % możliwości każdego z zawodników. Pogram over kartek i zagram over 10 różnych. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ;)
 
M 7

matiuss90

Użytkownik
Baltazar typu nie neguje, ale jak możesz pisać że w meczu finałowym ktoś musi a ktoś może? To nie działa w ten sposób, nikt nie musi, obie chcą, tak lepiej to obrazuje. Po drugie, mówisz o zamknięciu francji w 15-45 minucie, a co można powiedzieć o Portugalii? Przez całe euro się prześlizguje, wymęczony remis z POLSKĄ. Uważasz że drużyna która wymęczyła remis z nami piłkarsko jest na poziomie francji, która może nie błyszczy do tej pory ale gra skutecznie. No i trzeci argument, pozasportowy, przemawia właśnie na korzyść Francji. Grają u siebie, po swojej stronie mają publiczność, sędziów, do tego wszystkiego Portugalia wygrała z Francją ostatnio w 1975 roku, i mówię tu o wszystkich meczach zarówno towarzyskich jak i turniejowych. 10 ostatnich spotkać na korzyść francji. Czy według was to mało argumentów?
Ja nie tykam w tym spotkaniu typowania 1x2, może zdecyduje się na over/under.

Kaszak, co do kartek, zawodnicy będą obawiać się czerwa, co w meczu finałowym daje OGROMNĄ przewagę drużynie przeciwnej, dlatego typ na kartki może być ryzykowny.
Ale tak jak powiedziałem na początku, typu nie neguje, jedynie naświetlam sprawę, i radzę ostrożnie grać zarówno w stronę Francji jak i Portugalii.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Wszyscy mówią o sile ofensywy francuskiej, ale ja jednak nie odbierałbym szansy Portugalii.
Owszem obrona trójkolorowych wygląda solidnie o ile spojrzymy na statystyki, ale już nazwiska takiej pewności i solidności nie przedstawiają:
Sagna i Evra to autostrady dla obu skrzydeł Portugalczyków, a jeśli trener znowu ulegnie presji, to wstawi nowy nabytek mojej kochanej Barcy Umtitiego, a ten nie zachwyca : V Koscielny sam dziur nie połata, a Matuidi pod formą na tym turnieju.
Widzę tutaj bramki z obu stron i to kilka.
Co do kartek, to argument o strachu przed czerwoną ma rację bytu jeśli mówimy o pierwszej połowie, ponieważ wątpię by obie jedenastki czekały z rozstrzygnięciem do dogrywki, bądź i karnych, a o kartkę w finale łatwo.
Typ, który ja zaatakuje ma jednak jedną istotną wadę - rzuty rożne.
Nie rozumiem jak tak dysponowana ofensywnie i niepewna defensywnie Portugalia nie nabija i nie daje nabijać innym cornerów, przecież z samej struktury i ustawienia powinni puszczać wiatraki na skrzydłach, czy w ataku, czy w obronie.
Over 9,5 to dosyć ryzykowna linia, wszystko zależy kto będzie musiał atakować, bo chcieć powinny obie drużyny.

Unibet(2,25)
over 1,5 bramki
over 2,5 kartki
over 9,5 rzutu rożnego
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja pow. 5,5 rzutów rożnych kurs: 1,80 buk: STS ✅✅✅✅
Francja rzuty rożne AH: -0,5 kurs 1,80 buk: Totolotek ✅✅✅✅
Tak jak już wyżej pisałem przy głównym typie zakładam, że Portugalia się zamuruje i Francja będzie na nich nacierała, a ponieważ grają skrzydłami o rzuty rożne powinno być łatwo. To Francja będzie cały drużyną nacierającą bo tak Portugalia gra z każdym przeciwnikiem.
Mówisz, że za 2000 grasz na Euro ? To kiedy w końcu przestaniesz ciągnąć te pieniądze od rodziców ?
I co ten wpis ma niby pokazać w wątku dotyczącym finału Euro ? Koleś pierwszy mnie zaatakował więc mu odpisałem. A co do rodziców to jest dokładnie na odwrót niż piszesz ????
Portugalia - Francja
Część z użytkowników tego forum to wychodzi z założenia, że dziś po pierwszych 15-20 minutach będzie 0:3 dla Francji i po Portugalczykach po prostu się przejdą... Pamiętajcie jednak że to Francja musi, Portugalia co najwyżej może. Powiedzcie mi...czy tylko ja widziałem że w meczu półfinałowym pomiędzy 15 a 45 minutą pierwszej połowy Francuzi byli zamknięci jak w hokejowym zamku? I nie mówcie tu że karny nie wpłynął tu na przebieg wydarzeń na boisku i na końcowy wynik. Wiadro pomyj, które kibice, dziennikarze i &quot;fachowy &#39; do tej pory wylewali na głowy zarówno Ronaldo jak i Portugalczyków mogą tylko sprawić że dziś zagrają na 110 % swych możliwości. Francja jest przeceniania w mojej opinii. Jest też w tej całej sprawy aspekt pozasportowy. Po pierwsze wyznawców czystości sporu mogło by to zdenerwować a po wtóre trzeba by było cofnąć się o wiele lat wstecz...Zanim specjaliści, z tego forum rzucą mi się do gardła za poniższe typy proszę aby poczekali do zakończenia meczu. Rozumiem że nikogo nie dziwi że kursy na Francję rosną?
Kursy z czwartku bo wtedy to zagrałem
Portugalia mistrzem - 2,80 Totomix
Portugalia 1x kurs 1,85 STS
Portugalia 4,70 STS

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
Jestem zaszokowany, że tak grasz. Poprzednio 2 razy się myliłem, zobaczymy ja będzie teraz. Z powodów i sportowych i pozasportowych kompletnie nie widzę możliwości aby Portugalia wygrała. Jedyny sposób to taki, że się tak szczelnie zamurują i coś strzelą z kontry i np. Francja nie zdąży dopowiedzieć, albo dotrwają do karnych i w karnych, ale raczej nie sądzę. Piszesz o Niemcach - owszem, ale oni grali wysokim pressingeim i wyszli tak ustawieni, a i tak im się nie udało. Portugalia nie zagra wysokim pressingiem bo doczołgała się do finału właśnie poprzez szczelną defensywę i Santos na pewno tego w finale nie zmieni więc będzie zamek hokejowy, ale w polu karnym Portugalii, a nie Francji. Druga sprawa, że kto ma niby robić ten pressing w Portugalii - zmęczony, pod formą Ronaldo czy Nani ? A sprawy przeszłości, udowodniania sobie czegoś mają drugorzędne znaczenie. Jeśli już coś to pomogą Francji &quot;ściany&quot;, o których zdaje się nawet sam pisałeś w meczu z Niemcami. Naprawdę cię nie poznaję Baltazar. To na pewno ty ? ???? Tak czy inaczej życzę powodzenia.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Niedzielny, lipcowy wieczór, Stade de France i finał turnieju Euro 2016 Polsk.... Portugalia - Francja. Co by teraz się działo w Polsce gdyby np Boruc wszedł w końcówce meczu na karne. Niestety jest inaczej i pozostanie nam oglądanie tego meczu z nieco mniejszymi emocjami. Faworytem 100% francuzów i 95% neutralnych kibiców jest naturalnie Francja. Dzisiejsza porażka byłaby przyjęta jak klęska narodowa i nikt w tym kraju nawet nie próbuje sobie wyobrazić, że puchar wyjedzie na półwysep iberyjski. Przejdźmy jednak do sedna wypowiedzi. Po jednej stronie Ronaldo, Nani czy choćby Quaresma, po drugiej Giroud, Griezmann, Payet. Wszyscy zawodnicy klasa światowa, niezwykły wachlarz umiejętności. Łatwość w zdobywaniu i wypracowywaniu bramek dla swoich drużyn klubowych czy reprezentacji narodowych. Portugalia do tej pory straciła w poprzednich meczach turnieju aż 5 bramek, Francja ma niewiele lepszy wynik i 4 bramki. Mam nadzieję, że mecz finałowy nie okażę się partią piłkarskich szachów i zobaczymy na boisku przede wszystkim pokaz sił ofensywnych obu drużyn i co najmniej 3 bramki. Defensywy obu drużyn nie uchodzą za monolity co powinno sprzyjać atrakcyjności tegoż finału. Mam nadzieję, ze Francja nas dzisiaj pomści i odprawi Portugalię z kwitkiem gdyż nie zasłużyła na tytuł najlepszej drużyny Europy, ale niech wygra lepszy !

Mój bet na to spotkanie:
Over 2,5 @2,7 Bet365
 
niznekamsk 481

niznekamsk

Użytkownik
Wszystko już zostało o meczu napisane, więc nie warto pisac tego jeszcze raz ;)

Betsson wystawił bardzo ciekawe dublety więc polecam zagrać, np.

Payet zaliczy asystę przy golu Griezmanna - 25.00
Nani zaliczy asystę przy golu Ronaldo - 25.00
Portugalia vs Francja over 5 spalonych + Payet/Nani będą mieli asystę - 9.00


Jak wiadomo atak Portugalii opiera się przede wszystkim na Nani/Ronaldo + dobrze gra młody Sanches. Ronaldo jest mocno zmotywowany, wywiady przedmeczowe to potwierdzają, podobnie jak u Naniego. Jeżeli Portugalia ma strzelić gola to ta 2 będzie brała w tym udział :razz:
Payet, Giroud + Griezmann - mają świetny turniej, każdy już strzelił po kilka goli + asysty. Siłę ognia mają zdecydowanie większą niż Portugalczycy i nie wierzę żeby przed własną publicznością nie chcieli wygrac już w regulaminowym czasie.
Spalone to taka mała loteria, Giroud już na tych ME wielokrotnie był na spalonym, podobnie jak w Portugalii łapany był Ronaldo. Do tego asysty Payeta/Naniego czyli gości którzy potrafią to czynić co potwierdzili już na tym turnieju.

Jeszcze kartki:
Kościelny - 3.80
Giroud - 4.20
Sagna - 4.00


Na Francuzach ciąży większa presja, w końcu gospodarz. Giroud już zarobił kartki na Euro, często fauluje a że z drugiej Fonte/Pepe albo Alves więc pewnie będzie dużo pojedynków. Sagna będzie miał na przeciwko siebie Ronaldo/Naniego a że jest wiekowy może nie nadążać. Kościelny lubi pograć łokciami, często też popełnia drobne błędy które mogą zostać wykorzystane przez szybkich Portugalczyków.

Powodzenia :cool:
 
B 0

burzaxburza

Użytkownik
Moja propozycja na ten mecz to BTTS w regulaminowm czasie gry.
Expekt @ 2.20
Jak dobrze wiemy w Portugalii jest komu strzelać (np. Ronaldo / Nani / Quaresma), a u gospodarzy turnieju jeszcze większa możliwość (Griezmann, Giroud, Pogba czy Payet)...dużo ludzi obstawia że to będzie mecz do jednej bramki albo, że Francja wygra skromnie 1:0/2:0
Ja tu jednak myślę, że Portugalia się postawi i wynik do 90 min będzie 1:1 albo nawet 2:2.
Oczywiście finał to finał i tam wszystko może się zdarzyć...ale granie Francji po kursie 2.10 albo 1.44 &quot;2drogowo&quot; jest nie opłacalne co do ryzyka.
To jest taki mecz 50-50...ewentualnie troszkę więcej można dać do gospodarzy tej szansy procentowej bo pokonała &quot;lepsze drużyny&quot;.
Tak czy siak skoro Portugalia dała radę dojść do finału to czemu miała by nie dać rady tego wygrać? Ja rozumiem, że ostatnie H2H jest na korzyść Francji...ale to nie znaczy, że ciągle będzie tak samo ????
Dobry meczyk się zapowiada ;-)
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i pojawiło się parę w kierunku Portugalii. Nie znalazłem w nich jednak żadnych racjonalnych argumentów. Większość z nich to myślenie życzeniowe tudzież opieranie typu na aspektach mało związanych ze sportem. TUTAJ zagrałem, że Francja zdobędzie mistrza i do tej pory zdania nie zmieniam. Wezmę z Was przykład i również posłużę się myśleniem mniej lub bardziej oderwanym od rzeczywistości. Jednym z mocniejszych argumentów przeciw gospodarzom była słaba pierwsza połowa w starciu z Niemcami. Zastanówmy się jednak przez chwilę czy nie było to częścią taktyki francuskiego sztabu. Chodzi mi o to, że ćwierćfinał Niemców to był długi i ciężki mecz przeciw reprezentacji Włoch. Gospodarze wiedzieli, że przeciwnicy mają w nogach o wiele więcej i chcieli to wykorzystać. Przypominam, że przez pierwsze 10 minut to Francja była stroną dominującą a dopiero potem inicjatywę przejęli nasi sąsiedzi. Interpretuję to tak, że Deshamps liczył na szybkiego gola. Niestety nie wyszło i w związku z tym postanowili wybiegać Niemców. Co prawda Francuzi byli zamknięci ale czy doszło do jakichś na prawdę groźnych sytuacji porównywalnych do wejścia Griezmanna z początkowych minut? Było parę groźnych ale żadnych klarownych. Jeśli tak nie było można też obrać inną ścieżkę - Francuzi najzwyczajniej w świecie słabo wchodzą w mecze i dopiero w drugich połowach grają lepiej. Takie stwierdzenie znajduje odniesienie do każdego ich meczu poza starciem z Islandią. To coś nad czym warto się zastanowić. Pisanie, że karny ustawił mecz jest według mnie trochę śmieszne bo po pierwsze sami są sobie winni a po drugie Griezmann dołożył druga bramkę więc o czym mowa?

Dobra a teraz pisząc poważnie - Francja jest lepsza od Portugalii na każdym polu. Fakt, w obronie trochę się gubią ale Cristiano i spółka... Przepraszam. Cristiano i reszta indywidualności też wcale nie jest w tym taka dobra. Nie tracili zbyt wiele goli bo grali defensywnie i cofnięci ale dzisiaj spotkają się z napadem, który będzie ciągłym zagrożeniem. Fonte sam wszystkiego nie pokryje a jeśli wróci Pepe to dla mnie nawet lepiej bo to debil i tyle. Środek pola również po stronie Francji. Najbardziej hejtowany Pogba gniecie w swoich zadaniach czy to Carvalho czy jego zastępców. Wokół niego został napompowany ogromny balonik i wszyscy oczekują gradu goli ale prawda jest taka, że jako box to box midfielder sprawdza się świetnie. Wyrośnie z niego drugi Yaya Toure.

Zastanawiałem się co dziś pograć. Na gol Antosia słabe kursy. Francja w regulaminowym czasie kusi bo kurs wyższy niż się spodziewałem ale w końcu doszedłem do wniosku, że mam lepszy ale bardziej ryzykowny pomysł. Mianowicie dużo się mówi o defensywnym usposobieniu Portugalii oraz o tym, że finały to szachy. Czy będzie dziś wiele goli? Wychodziłoby na to, że nie.

Francja + under 2.5 gola @3.50⛔
Bardziej 4fun: X/2 @4.50⛔
bet365


e: No cóż, Francja ewidentnie była lepszym zespołem ale zabrakło kropki nad i. Gratuluję czutki tym co grali na Portugalię.

--------------------------

Wszyscy piszą o bramkach różnych itp. Jeśli się nie mylę nie widziałem żadnego typu na kartki. W Bet365 over 4.5-1,72 i myślę że warto zagrać z prostych powodów. Ostatni mecz finał mecz o wszystko nikt raczej nie będzie się oszczędzał. Gra na 100 % możliwości każdego z zawodników. Pogram over kartek i zagram over 10 różnych. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych ;)
W teorii to dobry pomysł ale:

WC2014 - 4 kartki
Euro2012 - 2 kartki
WC2010 - miliard kartek karate Dejong itp
Euro2008 - 4 kartki

Dzisiejszy mecz sędziuje Clattenburg, który nie wyciąga kartonika dopóki nie musi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
L 5

loczeq92

Użytkownik
A ja proponuję over 5,5 rzutów z autu w pierwszych 10 minutach @1,90zł ✅
bet365
Podejrzewam, że pierwsze minuty będą bardzo szybkie. Francuzi prawdopodobnie narzucą tempo podobnie jak w meczu z Niemcami, a przy szybkiej, mocno ofensywnej grze taka liczba autów powinna nazbierać się dosyć szybko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Już tylko minuty dzielą nas od finałowej potyczki. Obie drużyny chcą wywalczyć to trofeum. Jednak w lepszej sytuacji są oczywiście gracze gospodarzy. Wiadomo że ciąży na nich ogromna presja. Ale zrobią wszystko aby Portugalia nie była drugą Grecją z Euro 2004 w Portugalii. Najzwyczajniej już za dużo szczęścia miała drużyna której kapitanem jest C.Ronaldo. Dla mnie dobrym typem na to spotkanie jest zwycięstwo Francji oraz over 2,5 bramek. Liczę na wynik 3:1 dla gospodarzy. Francja bardzo się rozwinęła. Widać że porażki na poprzednich mistrzostwach nauczyły ich pokory i pozwoliły zapracować na to co możemy aktualnie oglądać w wykonaniu Francuzów.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Pierwsze 10 min.: Wybicia od bramki -&gt; Powyżej 1.5 @1.57
Pierwsze 10 min.: Rzuty rożne -&gt; Powyżej 0.5 @1.61
AKO -&gt; @2.53

Analiza pod to... Co do rożnych, to wydaje mi się, że Francja zaatakuje od początku. Wybicia od bramki... No nie wiem? Jaką analizę pod to napisać? Żadną. ???? Po prostu wydaje mi się takie AKO w miarę logiczne. Pierwszy raz coś takiego gram, tzn. tą pierwszą opcję, bo korki w pierwszych 10&#39; gry grałem wielokrotnie z różnym skutkiem. Zobaczymy co z tego wyniknie, jak dla mnie w miarę logiczne.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Patrice Evra żółta kartka: 3,2 Unibet

Finał Euro 2016. Bajeczne Stade de France. Z racji finału i stawki o jaką toczy się gra nie będę typował zwycięzcy tego meczu. Wszystko może się zdarzyć. Francja prezentuje się lepiej w trakcie trwania tego turnieju, ostatnie dwa mecze bardzo dobre w ich wykonaniu. O Portugalii mówi się, że się prześlizgnęła do tego finału i to koniec dla nich. Skoro udało im się dojść aż tutaj prześlizgując się to dlaczego nie powtórzą tego w finale? ;) Dla mnie faworytem oczywiście gospodarze całej imprezy ale nie o tym ten typ.
Sędzią spotkania Mark Clattenburg. Sędzia, który w rozdawaniu kartek nie jest zbyt hojny aczkolwiek w meczu z reguły pokazuje te 3-4 kartki. Wiadomo jaka presja ciąży na każdym zawodniku, nawet na tych bardziej doświadczonych. Dlaczego z 22 piłkarzy wybrałem akurat Evrę? Głównie z racji jego pozycji na boisku. W mecz na lewej stronie obronie a jego głównym przeciwnikiem Nani. Oczywiście to umownie, Portugalczycy nie przywiązują jakiejś wielkiej uwagi do pozycji i rotują między sobą (w sferze ataku oczywiście).
Patrice ma 35 lat a dziś przyjdzie mu grać z szybkimi, dobrze wyszkolonymi technicznie zawodnikami z ciągiem na bramkę. Do tej pory na turnieju złapał tylko jedną kartkę, w półfinale z Niemcami za zdaje się, przerwanie gry przy kontrze Niemców.
Francuzi powinni dziś prowadzić grę, Portugali powinna liczyć na kontry.
Przed Evrą biega Payet, który bierze udział w każdej akcji ofensywnej gospodarzy toteż robi się luka między nimi. Portugalczycy doskonale o tym wiedzą, sądzę że często Evra będzie miał ręce pełne roboty i jakieś faule na pewno będą miały miejsce.
Wspominałem, że do tej pory miał tylko 1 kartkę. W meczu otwarcia sprokurował karnego, to po jego faulu, Stancu wykorzystał jedenastkę, dziwię się, że sędzia nie dał mu kartki.
Reasumując, wiek, częste symulowanie przeciwników (kładzenie się na murawę po delikatnym dotknięciu przez przeciwnika), presja, przeciwnicy. Wątpię, żeby Patrice zachował po tym meczu czyste konto kartkowe.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dzisiejszy mecz sędziuje Clattenburg, który nie wyciąga kartonika dopóki nie musi.
Dlatego może warto szukać coś na małą liczbę fauli. Under 28,5 za 1,65 na Unibecie. Clattenburg nie dość, że nie daje kartek to jeszcze jak zauważyłem, że kiedy tylko może to nie gwiżdze fauli ale daje przywilej. Pamiętam, bo on sędziował mecz Polska - Szwajcaria i sam wtedy grałem under na faule, który wszedł mimo dogrywki ???? Dziś jest finał, więc więcej będzie gry ostrożnej. Na szaleństwa był czas w półfinałach. Tym bardziej, że do wolnych podchodzą Payet i Ronaldo.
e/ ✅ mimo dogrywki:p
 
A 5

azarrrd

Użytkownik
Stawiam na portugalie i tyle żadnych analiz od 2 dni siedze na tym forum analizuje analizuje i 2 tysie w przód więc dzisiaj pozwalam sobie na nutkę szaleństwa i GO GO PORTUGALIA I KRYSTYNA

Jeśli wygram to proszę o masę repów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co boli po meczu?
Realizatorzy i te ciągłe pokazywanie Ronaldo, jakby to on był jakimś liderem zespołu. Dziś dał kichę na całej linii. Komentatorów z TVP1 przełączyłem na Polsat bo już nie mogłem wytrzymać co 2 minuty wspominaniu o Ronaldo.
Finał? Nudny jak flaki z olejem. Jedynie co pamiętam to słupek i poprzeczkę. Wzorowe zachowanie sędziego.
Co by nie mówić Polska odpadła z mistrzami Europy, a w finale była cały czas w prawym górnym rogu pokazywana na trybunach flaga Polski.
Dziękuję, dobranoc! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
P
e: No cóż, Francja ewidentnie była lepszym zespołem ale zabrakło kropki nad i. Gratuluję czutki tym co grali na Portugalię.
.
Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Chyba wszyscy zapomnieliśmy (osoby grające na Francję) o zmęczeniu. Po meczu z Niemcami byli wypompowani, a Portugalia 1 dzień więcej odpoczynku i spacerek z Walią. Umknęło to mi całkowicie. W każdym razie na dogrywkę zagrałem jeszcze pow 0,5 goli i na tym meczu wyszedłem na 0, a w całym turnieju jestem na plus. No Baltazar kolejny raz miał rację. To świetny typer. Szacun choć akurat o zmęczeniu nic nie pisał.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ale jakim lepszym rezultat byl znany przed meczem po co Wy te rozkminy robicie XDD
Adamo Ty kontrujesz wszystko i jeszcze o przodu?

Mi to się wydaje ze tu co 2 to dla buka pracuje przyznajcie sie łotry.

Ja się nie dam dawaj buku kade możesz mnie do urzędu skarbowego zgłosić ucieknę z kraju aaaaaaa

Francja miała swoje okazje podobnie jak Portugalia nie bylo żadnej przewagi.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale jakim lepszym rezultat byl znany przed meczem po co Wy te rozkminy robicie XDD
Adamo Ty kontrujesz wszystko i jeszcze o przodu?
Mi to się wydaje ze tu co 2 to dla buka pracuje przyznajcie sie łotry.
Ja się nie dam dawaj buku kade możesz mnie do urzędu skarbowego zgłosić ucieknę z kraju aaaaaaa
Jak pijesz to lepiej nie pisz ???? Gratuluję typu. Sam pisałem wszędzie, ze jak coś grać to lepiej na +0,5 dla Portugalii niż na bramkę. I ja nic nie kontrowałem. Zagrałem przed dogrywką na więcej niż 0,5 goli w dogrywce ???? Jakie to niby miało być kontrowanie. A co do pracy dla buków też mam takie wrażenie jak ty. Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom