>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

poradnik Bukmacherski

M 0

master2303

Użytkownik
pobór na testerów zakończony
Proszę więc już nie wysyłać adresów mailowych. Równocześnie proszę testerów o wpisywanie opinii.

Dziękuje za zainteresowanie
 
M 0

master2303

Użytkownik
czekam na opinie o programie od testerów
chętnie wysłucham każdych pomysłów na zmianę czegoś lub poprawę
pozdrawiam
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Ahh, ja mam Viste i musiałem sciagnac offica 2007. Nastepnie dostajesz plik, a jak po otworzeniu wystepuje pytanie o administratora to postepujesz zgodnie z instrukcjami podanymi na pw. Cała filzozfia pff
 
M 0

master2303

Użytkownik
Wysłalem PM a programu nie dostałem
Nabór na testerów już sie skonczył. Wybranych bylo dziesieciu i tylku tym wyslalem program.


Prosze o wstawianie opinii o programie oraz propozycji ulepszania.

Wszelkie pytania kierujcie na PW
 
P 0

pavlinho

Gość
Więc tak, po pierwszym dniu testowania.
Analizowałem tylko 4 mecze, brak czasu, dzisiaj postaram się zanalizować ok. 10 meczów.
Everton – Cobresal / Jeśli chcesz typować typuj Everton / Procentowo: 91% - 9% / Porada programu: Nie typuj lub typuj zwycięstwo + remis za małą stawkę. / 1.60/1.12 Wynik meczu: 1-1

Kansas City – DC United / Jeśli chcesz typować to spotkanie typuj Kansas / Procentowo: 60-40 / Porada programu: Lepiej daj sobie spokój z tym meczem / 2.35 Wynik meczu: 1-1

Hammarby – Kalmar / Jeśli chcesz typować to spotkanie typuj Hammarby / Procentowo: 53-47 /Porada programu: Lepiej daj sobie spokój z tym meczem / 2.40 Wynik meczu: 1-4

Orgryte – Brommapojkarna / Jeśli chcesz typować to spotkanie typuj Brommapojkarna / Procentowo: 36-64 / Porada programu: Lepiej daj sobie spokój z tym meczem / 2.30 Wynik meczu: 1-1

Analizowałem jeszcze jedno spotkanie z ligi słoweńskiej Velenje-Koper. Program poradził odpuścić lub typować 1 z X. Wynik meczu: 0-0
Jak widzicie, większość spotkań z kursem &gt;2.00. Skuteczność słaba ale należy wziąć pod uwagę że analizowałem tylko ligi które się dopiero co rozpoczęły a program pokazywał że spotkanie jest no bet. Więcej o nim będzie można napisać w weekend, więcej meczów, sytuacja w ligach bardziej ustabilizowana.
Co do obsługi programu na pewno jest uciążliwe wpisywanie pochłaniające sporo czasu. Ulepszenie wydaje się także propozycji stawkowania, przy budżecie 100 zł program proponuje zagrać mecz za np. 40% budżetu. Po pierwszym dniu by było tyle, na bieżąco będę informował dzień po dniu.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Więc tak, po pierwszym dniu testowania.
Analizowałem tylko 4 mecze, brak czasu, dzisiaj postaram się zanalizować ok. 10 meczów.

Everton – Cobresal / Jeśli chcesz typować typuj Everton / Procentowo: 91% - 9% / Porada programu: Nie typuj lub typuj zwycięstwo + remis za małą stawkę. / 1.60/1.12 Wynik meczu: 1-1


Kansas City – DC United / Jeśli chcesz typować to spotkanie typuj Kansas / Procentowo: 60-40 / Porada programu: Lepiej daj sobie spokój z tym meczem / 2.35 Wynik meczu: 1-1


Hammarby – Kalmar / Jeśli chcesz typować to spotkanie typuj Hammarby / Procentowo: 53-47 /Porada programu: Lepiej daj sobie spokój z tym meczem / 2.40 Wynik meczu: 1-4


Orgryte – Brommapojkarna / Jeśli chcesz typować to spotkanie typuj Brommapojkarna / Procentowo: 36-64 / Porada programu: Lepiej daj sobie spokój z tym meczem / 2.30 Wynik meczu: 1-1


Analizowałem jeszcze jedno spotkanie z ligi słoweńskiej Velenje-Koper. Program poradził odpuścić lub typować 1 z X. Wynik meczu: 0-0

Jak widzicie, większość spotkań z kursem &gt;2.00. Skuteczność słaba ale należy wziąć pod uwagę że analizowałem tylko ligi które się dopiero co rozpoczęły a program pokazywał że spotkanie jest no bet. Więcej o nim będzie można napisać w weekend, więcej meczów, sytuacja w ligach bardziej ustabilizowana.

Co do obsługi programu na pewno jest uciążliwe wpisywanie pochłaniające sporo czasu. Ulepszenie wydaje się także propozycji stawkowania, przy budżecie 100 zł program proponuje zagrać mecz za np. 40% budżetu. Po pierwszym dniu by było tyle, na bieżąco będę informował dzień po dniu.
witam
chciałbym zauważyć i wytłumaczyć jedną rzecz.
Jeżeli program pisze JEŻELI MASZ TYPOWAĆ TYPUJ Everton to nie znaczy ze już mamy lecieć do buka i go stawiać.
Program pisze dalej albo żeby dać sobie spokój z tym meczem albo go stawiać za jakiś tam typ. Kazał stawiać 1x na everton i sie sprawdziło. Kolejne mecze kazał po popsut odpuścić bo nie sposób wszystkie mecze typować. To nie jest jakiś genialny program do typowania tylko poradnik który na załóżmy 20 meczów może nam sądzić typować tylko 4. Jeżeli ktoś miał nadzieję ze pokaże i radzi typować wynik we wszystkich spotkaniach to sie grubo rozczaruje. Ja zawsze z kolegami stawiam według niego, stawki nawet podwajam lub potrajam i wychodzę na tym bardzo dobrze.
jednym słowem ten poradnik ostudza mój zapęd żeby typować każdy mój mecz.

i kolejna sprawa.
Sądzę nie szukać na nim typów tylko sprawdzać swoje. Jeżeli ktoś już naprawdę nie ma nosa to owszem można. Jeżeli chodzi o wklepywanie to w przypadku sporego popytu na poradnik będziemy pisać z kolegami bazę danych. Pozdrawiam.
Ps. Sądzę ze wpisanie tylko wyników 6 ostatnich meczów to nie jest dużo jeżeli później rozważniej stawiamy. Ale tak to jest.. Daj mu palec to będzie chciał cała rękę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
P 0

pavlinho

Gość
witam
chciałbym zauważyć i wytłumaczyć jedną rzecz.
Jeżeli program pisze JEŻELI MASZ TYPOWAĆ TYPUJ Everton to nie znaczy ze już mamy lecieć do buka i go stawiać.
Program pisze dalej albo żeby dać sobie spokój z tym meczem albo go stawiać za jakiś tam typ. Kazał stawiać 1x na everton i sie sprawdziło. Kolejne mecze kazał po popsut odpuścić bo nie sposób wszystkie mecze typować. To nie jest jakiś genialny program do typowania tylko poradnik który na załóżmy 20 meczów może nam sądzić typować tylko 4. Jeżeli ktoś miał nadzieję ze pokaże i radzi typować wynik we wszystkich spotkaniach to sie grubo rozczaruje. Ja zawsze z kolegami stawiam według niego, stawki nawet podwajam lub potrajam i wychodzę na tym bardzo dobrze.
jednym słowem ten poradnik ostudza mój zapęd żeby typować każdy mój mecz.
i kolejna sprawa.
Sądzę nie szukać na nim typów tylko sprawdzać swoje. Jeżeli ktoś już naprawdę nie ma nosa to owszem można. Jeżeli chodzi o wklepywanie to w przypadku sporego popytu na poradnik będziemy pisać z kolegami bazę danych. Pozdrawiam.
Ps. Sądzę ze wpisanie tylko wyników 6 ostatnich meczów to nie jest dużo jeżeli później rozważniej stawiamy. Ale tak to jest.. Daj mu palec to będzie chciał cała rękę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
Nie znałem tego programu to chyba oczywiste że musiałem wklepać jakieś mecze na ślepo prawda? W końcu testuje ten program i nie oczekuje od niego ze mi pokaże zwycięzce każdego meczu...Tymbardziej nie będę leciał do buka z czymś co mi pierwszy raz w życiu pokazuje faworyta.
Stawiałem przed dostaniem tego programu na Velenje, wpisałem wyniki i pokazało 1 lub X, był remis czyli 1X po kursie ok. 1.15-1.20 wpadło. Dlatego pokazując te mecze które wybrałem napisałem jaką informację pokazał program, nie było do niego żadnej instrukcji to trzeba próbować prawda?
Teraz pytanie, program działa również na dyscypliny takie jak koszykówka, hokej i piłka ręczna?
 
M 0

master2303

Użytkownik
Ale widzę że mogłeś odebrać mojego posta bardzo indywidualnie. Nie o to mi chodziło. To było ogólnie.
Nie było instrukcji, mój błąd. Starałem się żeby używanie, to znaczy wpisywanie danych było jak najbardziej czytelne.

Jeżeli chodzi o dyscypliny to program był pisany tylko pod ligowe rozgrywki piłki nożnej i kryteria, które przyjąłem nie pasują do innych sportów.
Ale jeżeli byłoby zainteresowanie to w około tydzień mógłbym w nim poprzerabiać funkcje i wartości i sądzę, że do hokeja i piłki ręcznej bym zrobił, jeżeli chodzi o koszykówkę to nie interesuję sie tym sportem w ogóle podobnie jak koledzy po fachu i ciężko byłoby mi coś sensownego napisać.
Wracając do poradnika planuje wprowadzić wartości &quot;moc u siebie&quot; i &quot;moc na wyjeździe&quot; która mozna spisać z wielu serwisów oraz informacje na temat czerwonych kartek lub wykluczeń z innych powodów.
Ale zauwazyłem, że wpisywanie może stać się uciażliwe więc sobie chyba odpuszcze.
Za &quot;niedugi czas&quot; ktory trudno mi okrelic bedziemy chcieli przerobic poradnik na strone internetowa oraz dolaczyc do niego program bukmacher z kombinatorem kuponow. Wtedy latwiej bedzie podczepic baze danych.
pozdrawiam
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Zamiast ostatniego pola, ostatni wyniki tych druzyn na tym stadionie, przydalby i=sie bilans gospodarzy u siebie i gosci na wyjeździe.

Co do analizy - Mecz co prawda LM ale pomyslałem ze sprboje 53% na Arsenal, porada zeby dac sobie spokoj. 1-3 dla MU.

Ale to puchar i raczej nie daje obiektywnego spojrzenia.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Ostatni wynik bym zostawil, chociaz wiem ze moze byc problem zeby go znalezc,alle polecam statystyki bet-at-home, bo tam zawsze jest.
Jezeli chodzi o twoja propozycje to rozwaze ja w weekend, ale sadze ze dodanie wspolczynnika mocy u siebie i na wyjezdzie rozwiazalo by sprawe. Dodam odrazu strone, na ktorej te dane mozna znalec.
Jezeli chodzi o twoj typ na mecz LM to jezeliby sie nawet sprawdzil to bylby to czysty fart. Program jest do meczow ligowych. Nawet jezeli wpisuje sie ostatnie mecze trzeba pomijac mecze pucharowe. Pozdrawiam
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Taak ta moc to dobry pomysł, wezmy np. mecz Lechii z ostatnia druzyna byl ostatnio. Lechia na wyjeździe gra tragicznie i przegrała, chociaz prawdopodobnie program pokazały inaczej bo ta ostatnia druzyna miala mecze tylko z silniejszymi od siebie (przynajmniej w tabeli ???? )
 
M 0

master2303

Użytkownik
Tak. Dokładnie dlatego zwraca sie na to uwagę. Tylko będę musiał pomyśleć w jakiś sposób wrzucić wartość mocy do moich funkcji. Ale w weekend usiade i na pewno coś spłodzę. Dorzuce również linka z serwisem na którym tą moc można znaleźć.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Jest już nowa wersja!
*poprawiłem kalkulator
*dodałem nowe wartości o których pisałem powyżej.

Jak narazie widze tylko 2 testerow dla których warto jest to wysłać. Nie rozumiem, rozesłałem 10 użytkownikom ale jak do tej pory odezwało sie tylko 2 za co im bardzo dziękuję i proszę o przypomnienie maila z serwisu hotmail na pw.
Pozdrawiam
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Poczekajmy do weekendu, wtedy prawdopodobnie zrobie kilka prob, w tydzien nie kazdy ma czas no i brak meczow ligowych ;|
 
P 0

pavlinho

Gość
Poczekajmy do weekendu, wtedy prawdopodobnie zrobie kilka prob, w tydzien nie kazdy ma czas no i brak meczow ligowych ;|
Właśnie o to chodzi. Teraz w tygodniu grają ligi głównie skandynawskie, które nie dawno się rozpoczęły. Ja postaram się napisać jutro i pojutrze.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom