>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

poradnik Bukmacherski

P 0

pavlinho

Gość
Więc tak. Przetestowałem dość dokładnie dzisiaj nową wersję programu. Z dzisiejszej oferty wybrałem na swój nos typerski 22 spotkania. Odrzuciłem te spotkania w których program proponował nie ruszanie danego spotkania czyli po prostu no bet, odrzuciłem też te gdzie program proponował odrzucić spotkanie lub grać zwycięstwo lub remis jednocześnie. Odpadły też spotkania do których brakowało danych czyli ostatniego spotkania w przeciągu 18 miesięcy na boisku dzisiejszych gospodarzy. I tak drogą selekcji wybrane zostało 13 typów. Poniżej zamieszczam wyniki tych spotkań które program jednoznacznie wytypował:
Kopenhaga – Nord Typuj zwycięstwo ✅ 3-1
Dortmund – Karlsruher Typuj zwycięstwo ✅ 4-0
Hertha – Bochum Typuj zwycięstwo lub remis ✅ 2-0
Ried – Mattersburg Typuj zwycięstwo lub remis ✅ 4-0
St. Liege – Club Brugge Typuj zwycięstwo ✅ 2-0
Lokeren – Dender Typuj zwycięstwo ⛔ 0-2
Bnei Yehuda – Petach Tikva Typuj zwycięstwo ✅ 2-1
Timisoara – Otelul Typuj zwycięstwo ✅ 1-0
Vojvodina – Belgrad Typuj zwycięstwo lub remis ✅ 6-1
Aarau – Basel Typuj zwycięstwo lub remis ⛔ 3-1

Więc mamy skuteczność 8 trafnych typów na 10 = 80%
Jeden mecz trwa po połowie 1-1 ale pisząc teraz wrzucam ten mecz:
Sporting – Setubal Typuj zwycięstwo

Rzuciło mi się w oczy jeszcze jedno, w niektórych typach program nie podawał żadnej informacji co do spotkania, czy odpuścić czy nie, jedynie procentowo typował faworyta. Oto te mecze:
Zurich – Luzern Brak typu, procentowo faworytem Zurich 73-27 ⛔ 1-1
Maccabi Haifa – Ramat Gan Brak typu, procentowo faworytem Maccabi 78-22 ✅ 2-0

Wyniki obiecujące, wysoka skuteczność typowania. Jutro kolejne spotkania i zarazem ostatni dzień testowania więc wieczorem zamieszczę podsumowanie. Może wypowiedzą się też inni testerzy? Mam nadzieję że pomogłem trochę autorowi programu.
Pozdrawiam i do jutra ;)
 
M 0

master2303

Użytkownik
Pavlinho pomogłes bardzo dużo. Piszesz rzeczowo, dajesz typy na dodatek szłykuje sie podsumowanie. Ostateczną wersję programu masz już za free na czas nieokreślony.
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
aha i jeszcze jedno. Jeżeli nie znalazłeś ostaniego meczu w przeciągu ostatnich 18 mies to możesz pozostawić pola nie ruszone (czyli 0:0). Pozostałe wartości niestety muszą być.
Trzymaj sie
 
P 0

pavlinho

Gość
Pavlinho pomogłes bardzo dużo. Piszesz rzeczowo, dajesz typy na dodatek szłykuje sie podsumowanie. Ostateczną wersję programu masz już za free na czas nieokreślony.
pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
aha i jeszcze jedno. Jeżeli nie znalazłeś ostaniego meczu w przeciągu ostatnich 18 mies to możesz pozostawić pola nie ruszone (czyli 0:0). Pozostałe wartości niestety muszą być.
Trzymaj sie
W meczu Odra Opole - Zagłębie Lubin właśnie brakowało meczu ligowego w ostatnich osiemnastu miesiącach, natomiast był mecz pucharu polski na boisku Odry. Zostawiać 0-0 czy wpisać wynik z PP? Zostawiając 0-0 z tego co pamiętam poradnik proponował odpuścić spotkanie, wpisując wynik z PP typował Zagłębie Lubin z remisem ( ✅ )
 
M 0

master2303

Użytkownik
Lepiej pozostaw w takiej sytuacji 0:0. W pucharze jest często wygrywają drużyny słabsze i sugerowanie sie tym wynikiem może być mylne. Moim zdaniem to był poprostu fart
 
P 0

pavlinho

Gość
Obiecałem podsumowanie to napisałem podsumowanie ;) Poniżej zamieszczam wszystkie typy które polecił program jasno i wyrażnie. Wybrałem je drogą selekcji o której pisałem wyżej. Zrobiłem również wszystkie przydatne statystyki. Oto one:

Sobota 09.05

Kopenhaga – Nord Typuj zwycięstwo ✅ 3-1 1.25
Dortmund – Karlsruher Typuj zwycięstwo ✅ 4-0 1.40
Hertha – Bochum Typuj zwycięstwo lub remis ✅ 2-0 1.55
Ried – Mattersburg Typuj zwycięstwo lub remis ✅ 4-0 1.70
St. Liege – Club Brugge Typuj zwycięstwo ✅ 2-0 1.45
Lokeren – Dender Typuj zwycięstwo ⛔ 0-2 1.73
Bnei Yehuda – Petach Tikva Typuj zwycięstwo ✅ 2-1 1.85
Sporting – Setubal Typuj zwycięstwo ✅ 2-1 1.22
Timisoara – Otelul Typuj zwycięstwo ✅ 1-0 1.30
Vojvodina – Belgrad Typuj zwycięstwo lub remis ✅ 6-1 1.55
Aarau – Basel Typuj zwycięstwo lub remis Basel ⛔ 3-1 1.55

9 trafionych
2 nie trafione
Skuteczność: 81,81%
Yield: (1327 - 1100) / 1100 * 100% = ✅ 20,64 %

W niedzielę wybrałem na swój typerski nos 16 spotkań. Drogą selekcji program wytypował 5, oto one:

Niedziela 10.05
Milan – Juventus Typuj zwycięstwo 1.80 ⛔ 1-1
Tenerife – Murcia Typuj zwycięstwo ✅ 3-1 1.50
Vitebsk – BATE Typuj zwycięstwo + remis ✅ 0-2 1.80
Feyenoord – Roda Typuj zwycięstwo full stake ⛔ 2-3 1.55
Inter – Lucenec Typuj zwycięstwo + remis ⛔ 2-3 1.30

2 trafione
3 nie trafione
Skuteczność: 40%
Yield: (330 - 500) / 500 * 100% = ⛔ 34%

Całkowite podsumowanie:

18 typów
12 trafnych
6 nie trafnych
Skuteczność: 66,66
Yield: (1657-1600) / 1600 * 100% = ✅ 3,56%

Wszystkie kursy brane z bwina, w momencie w którym wybierałem spotkania. Z jednego bukmachera aby nie zawyżać yieldu. Tym samym zakończyłem testowanie programu. Pozdrawiam.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Dziękuję. Zerkne na statystyki podanych meczów, wnioski spróbuje przelać na ostatnie poprawki w programie i wypuszcze go dla wszystkich użytkowników z niskim abonamentem. Jak już mówiłem Pavlinho ma z darmo. Dziękuję jeszcze raz i ubolewam nad pozostałymi testerami. Wszystkich zainteresowanych programem proszę o kontakt pod gg 2243840 lub mail [email protected]
Pozdrawiam
 
F 0

fotoneo

Użytkownik
witam

ja też jestem zainteresowany tym programem

mam pytanie do master2303 będzie on dostępny dla użytkowników forum???

pozdro
 
R 0

rogerio

Użytkownik
Powiem szczerze że jak przeczytałem 1 post z tego działu to miałem duże nadzieje że w końcu coś takiego udało się zrobić , ale niestety rozczarowanie . kursy 1,3 - 1,5 - 1,7 nie powalają i na nich raczej się nie zarobi
 
pandavka 0

pandavka

Użytkownik
Chociaż nie miałem programu i go nie testowałem, to po przeczytanych postach uważam, że jest to na swój sposób dobry program, chodź lepiej i szybciej jest wywnioskować to ze statystyk ostatnich meczów u buka. Polecam w tej kwestii expekt&#39;a. I tak nigdy nie będziemy mieć stu-procentowej pewności. Chodź pokazuje on nam prawdopodobieństwo, nasz poświęcony czas na to nie jest wart kursu: 1,2 do 1,8. Pozdrawiam
 
J 0

josep

Użytkownik
Czy jest możliwość dostania programu ?
Jeżeli można prosić to proszę o wysłanie na josep1[@]tlen.pl
Pozdrawiam
Józef
 
Do góry Bottom