>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

poradnik Bukmacherski

M 0

master2303

Użytkownik
Wraz z kolegami przygotowujemy program BUKMACHER, o którym jest mowa kilka tematów niżej.
W wolnym czasie (którego nie mam dużo) napisałem (na początku z ciekawości) pewien poradnik bukmacherski w programie Microsoft Excel. Polega on na tym że wpisujemy 6 ostatnich wyników drużyn które porównujemy oraz informacje o pozycjach w tabeli i ich bezpośrednich meczach Później rozesłałem go kolegom w celu testów. Poprawiłem kilka rzeczy, niektóre napisałem od początku i ku mojemu wielkiemu zdumieniu jest NIEZAWODNY. Korzystają już z niego wszyscy wkoło mnie i cały czas otrzymuje informacje że się naprawdę wszystko sprawdza.
Postanowiłem więc, że zacznę to rozprowadzać po internecie, na razie za darmo w celu testów dla 5 góra 10 osób.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o informacje na tym forum.
 
K 5

kamil6109

Użytkownik
Wraz z kolegami przygotowujemy program BUKMACHER, o którym jest mowa kilka tematów niżej.
W wolnym czasie (którego nie mam dużo) napisałem (na początku z ciekawości) pewien poradnik bukmacherski w programie Microsoft Excel. Polega on na tym że wpisujemy 6 ostatnich wyników drużyn które porównujemy oraz informacje o pozycjach w tabeli i ich bezpośrednich meczach Później rozesłałem go kolegom w celu testów. Poprawiłem kilka rzeczy, niektóre napisałem od początku i ku mojemu wielkiemu zdumieniu jest NIEZAWODNY. Korzystają już z niego wszyscy wkoło mnie i cały czas otrzymuje informacje że się naprawdę wszystko sprawdza.
Postanowiłem więc, że zacznę to rozprowadzać po internecie, na razie za darmo w celu testów dla 5 góra 10 osób.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę o informacje na tym forum.

Ja jestem zainteresowany
Jak cos gg:12065088
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
To musiałeś stworzyć jakiś fenomenalny algorytm, że do niezawodności potrzeba jedynie danych z ostatnich 6 spotkań, pozycji w tabeli i bezpośrednich pojedynków. No ale zobaczymy jaką notę wystawią testerzy.
 
M 0

master2303

Użytkownik
Zobaczymy. Jeżeli będziecie dokładnie wypełniać tabele to gwarantuje zadowolenie. Ten program nie typuje wyniku. On tylko sądzi co robić i za ile. Pozdro. Jeżeli sie sprawdzi to testerzy będą mogli kupić program o połowę taniej
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ja bym chętnie rzucił okiem jeśli można. W końcu znam się trochę na algorytmach ;)
 
Do góry Bottom