>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: KTH Krynica - TKH Nesta Torun
Typ: X
Kurs: 4,45
Bukmacher: BAH
Analiza:
Jedyne dziś spotkanie Polskiej Ligi Hokeja na lodzie. W którym KTH Krynica zmierzy się z TKH Nesta Torun. Oba zespoły grają w gorszej grupie. Gospodarze zajmują 5 ostatnie miejsce, a goście 4. Są wyrównanymi, słabymi drużynami. No, ale co się dziwić. W Polsce są góra 2 lub 3 drużyny grające na średnim poziomie. Mówię tu o Cracovii, Tychach no i Wojasowi. Powracając do tych zespołów. Spotkały się 3 razy. 2 razy wygrała Nesta. Stawiam na remis ponieważ: Nesta wg., tabeli jest lepsza a gra na wyjeździe, Krynica wygrała ostatni mecz z Sanokiem. I może jeszcze jeden fakt. Ostatni raz drużyny remisowały ponad 7 kolejek temu. Uważam, że tym samym zwiększa się prawdopodobieństwo na taki wynik. Wczoraj się udało, zobaczymy jak będzie dziś ????
 
kantona 0

kantona

Użytkownik
:hokej:KTH Krynica- TKH Nesta Toruń:hokej:
Typ:2
Kurs:2,30
Buk:bet-at-home

Dziś o godzinie 19-tej w Krynicy odbędzie się spotkanie hokejowe Grupy B Polskiej Ligi Hokeja . Spotkają się ostatnia drużyna z przedostatnią PLH. Gospodarze w 11 meczach ,,uzbierali,,zaledwie 5 punktów w Grupie spadkowej PLH zwanej grupą B .w ostatnich 6 meczach odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo i to w ostatnim swoim meczu w 2009 roku na swoim lodowisku pokonali Sanok 4:2. Pozostałe ,,dokonania,, Krynicy to 2 porażki po dogrywce i osiem porażek .Daje nam to bilans 1-2-8 bramki 23:58 (-25).Dla gospodarzy dzisiejsze spotkanie to pierwszy mecz w 2010 roku .
Goście z Grodu Kopernika w 12 meczach osiągnęli następujący bilans :4 zwycięstwa ,,na czysto,,1 zwycięstwo po dogrywce i ponieśli 7 porażek co dało im 14 punktów. Bilans bramkowy Nesty to 33:43 (-10) . Ostatni raz te drużyny zagrały ze sobą w Toruniu 9 grudnia 2009 r i Nesta pokonała TKH 6:2, zaś na lodowisku w Krynicy Nesta wygrała z TKH 28 listopada ub. roku 5:3. Nesta jest od wczoraj w sesji wyjazdowej i wczoraj na jej początek przegrała w Sanoku 0:3 zaś dziś przyjdzie się spotkać z ,,czerwoną latarnią PLH,, i nie pozwoli odskoczyć Sanokowi ,który po zwycięstwie nad Piernikami ma 19 pkt . Torunianie wygrają dzisiejszy mecz na czysto i zdobędą 3 punkty. ????
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Muks Naprzod Janow - GKS Tychy 1X 2,20

Dość ciekawe spotkanie, rewanż za nie dawny finał Pucharu Polski. Wtedy - na własnej tafli - Tyszanie wygrali 4:2 ale mecz nie był wcale łatwy. Pierwsza tercja dla gospodarzy, natomiast to co zobaczyłem w drugiej wprawiło mnie w zdumienie. Elżbieciak mógł spokojnie zjechać na ławkę rezerwowych i wypić kawę z trenerem, za to Sobecki się napracował. Ogólnie mecz nie zachwycił, momentami było za dużo dyskusji a za mało gry, nie których decyzji czy kar też nie mogę pojąć. Generalnie ten mecz zapamiętam chyba tylko przez piękną bramkę Proszkiewicza. Teraz myślę, że Janów będzie chciał zemsty, być może Tychy trochę odpuszczą bo jednak Puchar to był spory wysiłek. Janów to chimeryczny zespół, 2:15 z Zagłębiem a za chwilę 6:7 z Podhalem po walce. Mecz z Tychami będzie miał też kilka podtekstów i zdecyduje dyspozycja dnia. Z innych spotkań ciekawie wygląda pojedynek Podhala z Zagłebiem, gospodarze powinni wygrać ale kurs nie zachwyca.
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Spotkanie: JHK GKS Jastrzębie - MKS Cracovia Kraków
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmaher: bet-at-home
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz z polskiej ligi hokejowej pomiędzy hokeistami z Jastrzębia i Krakowa. Gospodarze obecnie zajmują w tabeli grupy &quot;A&quot; 5 miejsce z dorobkiem 39 punktów,strzelili 113 bramek a 127 stracili. W ostatnich 10 meczach hokeiści Jastrzębia wygrali tylko 2 mecze a 8 przegrali. Goście natomiast zdobyli 72 punkty i zajmują fotel lidera mając tyle samo punktów co wicelider z Tych. Strzelili 142 bramki, 86 stracili. W ostatnich 10 meczach Cracovia 9 razy wygrała i 1 razy przegrała. Ostatni mecz między tymi drużynami który odbył się 27.12.09 zakończył się zwycięstwem Krakowian 4:5. Patrząc głębiej na mecze tych drużyn w 2009 roku na 8 meczy 8 razy wygrali hokeiści Cracovi Kraków. Więc dzisiaj faworyt jest jeden i są nimi oczywiście przyjezdni. Poza tym goście muszą wygrać ponieważ po piętach depcze im GKS Tychy.
 
Q 0

qwerty2882

Użytkownik
Spotkanie Z.Sosnowiec-Woj.Podhale
typ over 6,5
kurs 1,65
Buk:Milenium

Witam.To moj pierwszy post na tym forum.Mam zamiar czynnie się tu udzielać dodając swoje typy.

Na dziś wybrałem spotkanie polskiej ligi hokeja Z.Sosnowiec-Woj.Podhale.
Typ który chciałem zaproponować to że w meczy padnie minimum 7 goli.
Zarówno Zagłębie jak i Wojas to drużyny które strzelają i tracą dużo goli.

Kilka ostatnich meczy Zagłębia:
KH Zagłębie Sosnowiec 6:2 Akuna Naprzód Janów
ComArch Cracovia 5:3 KH Zagłębie Sosnowiec
KH Zagłębie Sosnowiec 1:3 GKS Tychy
JKH GKS Jastrzębie 6:4 KH Zagłębie Sosnowiec
KH Zagłębie Sosnowiec 3:6 Wojas Podhale Nowy Targ
Energa Stoczniowiec Gdańsk 5:7 KH Zagłębie Sosnowiec
KH Zagłębie Sosnowiec 4:5 Wojas Podhale Nowy Targ
GKS Tychy 3:4 KH Zagłębie Sosnowiec
KH Zagłębie Sosnowiec 6:3 ComArch Cracovia
Akuna Naprzód Janów 2:15 KH Zagłębie Sosnowiec

Jak widać w 10 ostatnich meczach tylo w jedym nie padło min 7 goli.

Kilka ostatnich meczy Wojasa Podhale:
Wojas Podhale Nowy Targ 8:4 ComArch Cracovia
GKS Tychy 6:1 Wojas Podhale Nowy Targ
Wojas Podhale Nowy Targ 5:4 JKH GKS Jastrzębie
Akuna Naprzód Janów 6:7 Wojas Podhale Nowy Targ
KH Zagłębie Sosnowiec 3:6 Wojas Podhale Nowy Targ
Wojas Podhale Nowy Targ 3:1 JKH GKS Jastrzębie
KH Zagłębie Sosnowiec 4:5 Wojas Podhale Nowy Targ
Wojas Podhale Nowy Targ 5:1 Akuna Naprzód Janów
Energa Stoczniowiec Gdańsk 3:1 Wojas Podhale Nowy Targ
ComArch Cracovia 11:3 Wojas Podhale Nowy Targ

W ostatnich 10 meczach Wojasa Podhale w 3 nie padlo min 7 goli

Ostatnie mecze między :
KH Zagłębie Sosnowiec-Wojas Podhale Nowy Targ:
KH Zagłębie Sosnowiec 3:6 Wojas Podhale Nowy Targ
KH Zagłębie Sosnowiec 4:5 Wojas Podhale Nowy Targ
Wojas Podhale Nowy Targ 7:3 KH Zagłębie Sosnowiec
Wojas Podhale Nowy Targ 3:4 KH Zagłębie Sosnowiec
KH Zagłębie Sosnowiec 3:6 Wojas Podhale Nowy Targ

Wiec w ostatnich 5 meczach miedzy tymi drużynami padalo min 7 goli

Według mnie typ wmiare pewny ,można zaryzykować.

Pozdrawiam
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Napisałem analizy, ale się skasowały, dlatego krótko:
Unia - Krynica
Typ: 1 ✅ 9-3
Kurs: 1.15
Unia jest zdecydowanym faworytem, gdyż gra z drużyną 1 - ligową, 3 - krotnie w tym sezonie lepsi byli Unici wysoko wygrywając każdy mecz.
Zagłębie - Jastrzębie
Typ: 1 ✅ 8-2
Kurs: 1.45
Trudny mecz do wytypowania, ale jednak stawiam na gospodarzy, którzy są wyżej w tabeli i będą chcieli wyrównać stan rywalizacji między tymi zespołami.
Podhale - Naprzód
Typ: 1 ✅ 8-4
Kurs: 1.16
Ostatnim razem w NT Naprzód był lepszy, jednak bilans na korzyść Podhala, które zwyczajnie dysponuje mocniejszym składem w każdej formacji, w Naprzodzie gra kilku byłych zawodników Podhala, niechcianych w Nowym Targu, którzy na pewno będą się chcieli pokazać. Nie zmienia to faktu, że Podhale jest faworytem tej potyczki i drugi raz z rzędu z Naprzodem u siebie nie powinno przegrać.
Cracovia - Tychy
under 6.5 ⛔ 2-5
Kurs: 1.50
W meczu Cracovia Tychy, widziałbym under 6.5, Tychy do tej pory dobrze radzą sobie w Krakowie, w takich meczach dużo bramek zazwyczaj nie pada, co nie znaczy, że akurat passa może się odwrócić, dużo będzie zależeć od bramkarzy, jednak bardziej prawdopodobny jest scenariusz z mniejszą ilością bramek.
Zachęcam do typowania i przemyśleń.
edit: noworocznie do przodu, zaskakująca łatwa wygrana Zagłębia, aczkolwiek u siebie Sosnowiec jest groźny, widać różnica klasy w tym meczu, ale zdarza się, Jastrzębie w kryzysie małym. Szkoda Tychów, bo było bardzo blisko do undera, w ostatniej minucie...
 
nivet 277

nivet

Użytkownik
Cracovia - GKS Tychy X @ 5.25 Bwin, betclick 1j 20,5%
Dwie najlepsze hokejowe drużyny kraju, w ostatnich 12 meczach w Cracovie 3 razy padł remis. Obecnie wydaje się, że dzis czeka nas w miarę wyrównane i zacięte spotkanie także Bwin trochę przeszacował.
 
G 0

gandixnl

Użytkownik
Spotkanie: KH Zaglebie Sosnowiec - MKS Cracovia Krakow
Typ: 2
Kurs: 1.70
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Dziś o godzinie 18 w Sosnowcu miejscowa drużyna spotka się z hokeistami z Krakowa. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Cracovia. Jest to ważne spotkanie dla Cracovi ponieważ chcą w tym roku bronić zdobytego w tamtym roku tytułu Mistrza Polski lecz za wszelką cenę zawodnicy z Sosnowca będą chcieli im w tym przeszkodzić. Pasy zagrają prawdopodobnie bez Sebastiana Bieli lecz nawet bez tego zawodnika powinni sobie poradzić z Zagłębiem które ostatnio pokazuję gre poziom niżej niż zawodnicy z Krakowa.
Statystyki są również po stronie pasów i chodź kurs nie jest zbyt wysoki jest to dość pewne i warte zagrania spotkanie.
 
J 0

joachim1983

Użytkownik
Spotkanie: Naprzod -Jastrzebie
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:Szosty Naprzod podejmuje piata druzyne Jastrzebi .Nie wiele dobrego mozna powiedziec o obu druzynach .Obie ekipy przegraly 9 z dziesieciu swoich spotkan ,czyli mamy &quot;mecz na szczyci &quot;.Naprzod ma 38 punktow ,Jastrzebie punkt wiecej .Jak dla mnie spotkanie remisowe ale postawie na gospodarzy bo to jedyny ich atut w tym spotkaniu i musza wygrac zeby nie zamykac tabeli, do tego trzeba zaznaczyc ze ta jedyna wygrana gospodarzy wsrod 10 ostanich spotkan miala miejsce 22 grudnia 2009 roku wlasnie z Jastrzebiami ,a rezultat tego spotkania to 7:4
 
diego71 0

diego71

Użytkownik
Przed nami kolejna kolejka na ktora przygotowalem kilka ciekawych propozycji ;)


GKS Tychy
- MKS Cracovia Krakow 1(ML) 2,1

Swietny kurs na Tyski GKS. Fakt tyszanie przegrali trzy spotkania z rzedu, ale batalie z Cracovia zawsze rzadza sie wlasnymi prawami. W tym sezonie obydwa zespoly graly ze soba po szesc razy i czterokrotnie gora byli tyszanie. Do skladu GKS-u wraca kilku istotnych zawodnikow, ktorych w poprzednich spotkaniach brakowalo. Na koniec jeszcze jeden bardzo istotny aspekt. Jesli dzis wygraja GKS to tym samym tyszanie zapewnia sobie bonus. TZN. w razie spotkania się w play–off z mistrzem tyszanie będą rozpoczynać rywalizację od stanu 1:0.

JKH GKS Jastrzebie - KH Zaglebie Sosnowiec 2(ML) 1,68

Zawodnicy z Jastrzebia wreszczie moga w spokoju przygotowywac sie do kolejnych spotkan. Warto wspomniec ze jastrzebianie jeszcze kilka tygodni temu na treningu musieli udawac sie do czeskiej Karviny. Powod? Siatkarze Jastrzebskiego, ktorzy swoje spotkania rozgrywali na Jastorze. W ostatniej kolejce JKH doznal wysokiej porazki z Craxa przegrywajac 3-10. Sosnowiczanie natomiast pokonali Gorali z Nowego Targu. Latwo na pewno nie bedzie, ale punkty raczej pojada do Sosnowca.

Muks Naprzod Janow - Wojas Podhale 1(ML) 2,45

Bardzo fajny kurs na Janow. Janowianie po zmianie trenera zaczeli grac zdecydowanie lepiej. Nowy szkoleniowiec zmienil taktyke na zdecydowanie ofensywna i jak narazie przynosi to zdeycowane efekty. Zawodnicy ze zmiany trenera rowniez sa bardzo zadowoleni zreszta pokazuja to ostatnie spotkania. Nowotarzanie natomiast zapowiedzieli ze na spotkaniach z Janowem czy Jastrzebiem juz im nie zalezy. Szarotki glownie zamierzaja sie skupic na rywalach z gornej czesci w tabeli z ktorymi rywalizuja o bonus.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Co powiecie na mecz
Torun - Stoczniowiec 2 1.80 ?
jak najbardziej. torun ma bardziej problemy pozasportowe a stoczniowiec potrzebuje zwycięstwa bo sanok juz za nimi tuż tuż. myślę że warto zagrać dubelka janów-stoczniowiec grubiej bo według mnie to peffki dzisiaj :razz:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
I niestety (z mojej perspektywy) dziś na własne życzenie STS Sanok ostatecznie przestał się liczyć w heroicznej walce o Play Offy ???? Na cuda nie ma już chyba co liczyć ... Mimo że po dwóch tercjach Sanoczanie prowadzili 2-0 ze Stoczniowcem i byli zespołem dużo aktywniejszym to trzecia odsłona jak to wielokrotnie było w tym sezonie przyniosła zgoła odmienną stronę Sanockiej drużyny. Ostatecznie triumfowała Stocznia 2-3 tym samym praktycznie zapewniła sobie spokojną lokatę ...
A Sanok cóż .. będzie walczył o utrzymanie
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Podhale NT - Naprzód Janów
Typ: 1 ✅ 5-1
kurs: 1.30 bwin
Jako ze mam kontuzjowana reke i ciezko mi sie pisze lewa, dzisiaj krotko, za gospodarzami przemawia bonus, dzisiaj Podhale zzrobi wszystko zeby wygrac z Janowem, by w playoffach miec zapewniona przewage nad Janowem.
Unia - Krynica 1 kurs 1.15 ✅ 7-0
Cracovia Tychy 1
kurs 1.7 ✅ 5-1
Cracovia w gazie takze Tychy beda mialy ciezki mecz. Ostatnia wtopa z Janowem nienajlepiej wrozy dzisiaj.
edit: dzisiaj piękne strzały
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
jedziemy dalej:
Jastrzębie - Podhale
Typ: 1
⛔ 4-6
Kurs: 2.8
Podhale bez kilku zawodnikow, mecz o nic, w ndz jest najwazniejszy mecz z Tychami o bonus, rywalizacja miedzy tymi druzynami jest juz rozstrzygnieta na korzysc Szarotek. Moze dzisiaj wystapi Furca w bramce, nie sadze zeby Podhale sie wysilalo dzisiaj, po takim kursie warto na Jastrzebie, ktore jeszcze walczy o pozycje w tabeli przed PO.
GKS Tychy - Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec
Typ: 1 ✅ 5-2
Kurs: 1.5
Krynica Sanok
Typ: 2 ✅ 0-4
Kurs: 1.4
Naprzod Cracovia
Typ: 1x ✅3-0
Kurs: 2.5
edit: sorki ze same typy ale czasu malo, a ja dalej mam reke niesprawna ;) /// dobrze, oby tak daleej
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
dzisiaj lekko nie ma, ale sprobujemy znowu zarobic ;).
Podhale - Tychy
kurs: 2.25
typ:1 ✅ 4-2
Stoczniowiec - Sanok
kurs: 1.5
typ: 1 ⛔ 7-6 po dogrywce
Zagłebie - Cracovia
kurs: 1.65
Typ: 2 ⛔7-1
edit: Szkoda Stoczni, no ale bez Odrobnego to niestety tak wyglada, 6 bramek straconych, aczkolwiek Sanok sie obudzil pod koniec sezonu, niestety za pozno, playoffy bez nich. Cracovii w takim stylu nie wypada, lekka zadyszka, czy krakowianie szczyt formy maja juz za soba? zobaczymy w playoffach, Podhale z bonusem, mieli wygrac i wygrali.

Vader// Wyjątkowo ze względu na rękę oraz wkład merytoryczny w dział nie są usuwane posty. Szkoda, że w tym sezonie mniej piszesz. W zeszłym sezonie hokejowym imponowałeś rozległą wiedzą hokejową ;)
edit: sorki Vader postaram sie poprawic ;)
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Ostatnia kolejka PLH przed nami. 4 ostatnie mecze. Zarówno w grupie A, jak i grupie B wszystko jest jasne. Znamy 8 zespołów, które będą walczyć w playoffach oraz zespoły walczące o utrzymanie. Najciekawiej bedzie w Janowie, gdyz tam grac beda o bonus w 1 rundzie playoff, o ile te druzyny sie spotkaja ze soba. To jednak bedzie zalezec od losowania. W pozostalych meczach bonusy sa juz rozdane. Niedlugo napisze analizy do meczow.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Cracovia - Podhale
Typ: 2 ⛔ 4-3 po dogrywce
kurs: 2.55

Ano Podhale w najmocniejszym (moze tylko Dziubek nie zagra, ale zastapi go Bryniczka spokojnie). Za to mam lepsza bombę. Craxa dzisiaj bez Lesia, Pasiuta i Konrada Guzika (cała trójka jest chora). Ponadto bez Damiana Słabonia, Jarosław Kłysa (kontuzje). Pod dużym znakiem zapytania stoi występ Mariusza Dulęby, Michała Radwańskiego oraz Sebastiana Bieli. Takie info wyczytalem na stronie mistrzow Polski. (http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=6453&amp;amp;x=0). W bramce dzisiaj stanie Raczka, drugi bramkarz Cracovii. Jak to Rudolf ostatnio powiedzial po fatalnych porazkach Cracovii (0-3 Naprzod 1-7 Zaglebie): &quot;Chlopcy mysla juz chyba o playoff&quot;. I niech mysla, ja dzisiaj skorzystam, 2.55 na Podhale. Kursy lecą, bylo 2.8 na bwin. Pozdrawiam.
Tychy - Jastrzębie
Typ: 1
kurs: 1.4 ✅ 6-1
Tyszanie u siebie dzisiaj na pewno będą chcieli wygrać, żeby wzmocnić się psychicznie przed PO. Jastrzębie ma tą wadę że wyjazdy grają słabo, ostatnio niezły mecz z Naprzodem, ale to u siebie. Tychy bez większych osłabień, bezpośredni bilans korzystny, wątpię żeby Jastrzębie sie jakos szarpalo w tym meczu, bo tak naprawde nie ma juz o co.
Torun - Sanok 2 kurs: 1.65 ✅ 2-6
Na dokładkę jak ktos ma ochotę to polecam Sanok po 1.65, bo Torun gra tragicznie, atmosfera w klubie fatalna, nie wiadomo co bedzie w przyszlym sezonie, same porazki, zobaczymy czy sie utrzymaja, a Sanok o klase lepszy, jak juz pisalem graja calkiem dobrze sanoczanie.
Grzecho// edytowałem post bo raziło mnie Podhale przez małe p ;)
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Comarch Cracovia - Wojas Podhale Nowy Targ
Typ: 2 (remis - nie ma zakładu)
Kurs: 1,81
Bukmacher: Pinnacle

Na hokeju nie znam sie za dobrze ale czytałem na forum drużyny Wojas Podhale Nowy Targ, że wyjdą w najmocniejszym możliwym składzie, a zwycięstwo nad takim rywalem jakim jest Cracovia na pewno podniesie jeszcze morale. natomiast na stronce gospodarze dowiedziałem się:
cracovia.pl napisał(a):
&quot;Tymczasem nie za ciekawie wygląda sytuacja kadrowa Mistrzów Polski przed dzisiejszym pojedynkiem. W dalszym ciągu nie zagrają: Damian Słaboń, Jarosław Kłys (obaj kontuzje), Leszek Laszkiewicz, Grzegorz Pasiut i Konrad Guzik (cała trójka jest chora).
To jednak może nie być koniec osłabień. Pod dużym znakiem zapytani stoi bowiem występ Mariusza Dulęby, Michała Radwańskiego oraz Sebastiana Bieli. - Czują się nie najlepiej. Zobaczymy, czy ich stan poprawi się w ciągu dnia - wyjaśnia trener Andrzej Pasiut.&quot;
Tak że gospodarze są wyraźnie osłabieni a goście nawet grając na luzie powinni poradzić sobie z mocno rezerwowym składem najlepszej ekipy sezonu zasadniczego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom