>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Polska - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
M 0

mnbv

Użytkownik
Mysle ze dzis niezbyt duzym ryzykiem jest postawienie meczow:
KH Sanok - GKS Tychy / 2 (kurs 1.40)
TKH Nesta Torun - Wojas Podhale / 2 (kurs 1.80)
Grajac AKO powyzsze mecze daje to nam 2.52.
Tychy nie beda chcialy straic punktow z najgorsza druzyna ligi - Sanokiem, zwlaszcza ze moga sobie znacznie powiekszyc przewage nad rywalami w tabeli. Wojas natomiast potrzebuje punktów, gdyż aktualnie ma ich jedynie 15 - tyle samo co Stoczniowiec i JKH - a wiadomo ze druzyna ma wieksze aspiracje niz tylko walka o miejsca 5-6.
Do tego dorzucić można jeszcze mecz:
MKS Cracovia Krakow - Dwory Unia Oswiecim / 1 (kurs 1.25)
Cracovia jest co prawda druga, ale raz że traci 4 punkty do Tych, to jeszcze rozgegrała dwa mecze więcej. Po prostu potrzebuje punktów i nie wyobrażam sobie by dziś znów zawiedli na własnym lodzie.
Jest jeszcze spotkanie w którym każdy wynik jest prawdopodobny, czyli:
JKH GKS Jastrzebie - Stoczniowiec Gdansk
JKH niby rewelacja ligi, ale w ostatnim czasie znacznie spuściła z tonu, zupełnie inaczej Stoczniowiec, ktory z meczu na mecz gra coraz lepiej - bardzo dobre ostatnie spotkanie w Sosnowcu (przegrane 5-7, ostatnia bramka stracona po wycofaniu bramkarza). Ten mecz na wygrana JKH (kurs 1.95) ale nie bede zdziwiony jak padnie wynik korzystny dla Gdańszczan.
Wszystkie kursy z BAH.
 
M 0

mnbv

Użytkownik
A jednak jak wrzuce na forum to przegrywam..

Tychy wygrywaja lecz po dogrywce co sie nie liczy w moim przypadku gdyz stawialem regul. czas, Podhale rowniez dostaje 3-0. JKH rowniez ulega Stoczniowcowi, ale tego mezu ostatecznie nie stawialem, gdyz szanse byly 50/50 i nie zdecydowalem sie na nic. Jedyne co Cracovia wygrywa swoj mecz.

PLH jest nieprzewidywalne.

Jedyne co teraz jest pewne, ze nastp kolejke Podhale wygra u siebie z Sanokiem, pewnie kursy jednak beda nie ciekawe.

Do tego dochodzi bardzo kuszacy mecz Naprzod Janow - JKH Jastrzebie, w tym meczu typowalbym zwyciestwo Janowa, JKH gra ostatnio slabo, w dodatku Kowalowka i Zdrahal nie sa w pelnej dyspozycji a kilku innych graczy jest chorych. Ale do piatku jeszcze wiele rzecyz sie moze wyklarowac.

W nastepnej kolejce jeszcze ciekawy mecz Cracovii z Tychami (w Tychach) - bedzie co obstawiac i na czym sie odbic.
 
M 0

mnbv

Użytkownik
Masa niespodzianek i dziwnych wyników ostatnio
Jedyne co teraz jest pewne, ze nastp kolejke Podhale wygra u siebie z Sanokiem, pewnie kursy jednak beda nie ciekawe.
Do tego dochodzi bardzo kuszacy mecz Naprzod Janow - JKH Jastrzebie, w tym meczu typowalbym zwyciestwo Janowa, JKH gra ostatnio slabo, w dodatku Kowalowka i Zdrahal nie sa w pelnej dyspozycji a kilku innych graczy jest chorych. Ale do piatku jeszcze wiele rzecyz sie moze wyklarowac.
Jesli ktos zdecydowal sie zaryzykowac jak ja, moze cieszyc sie z wygranej i to na dosc ciekawych kursach. Naprzód wygrał 3-2. Drugi mecz to wygrana Podhala 6-1 ale to było pewne wręcz na 100% dlatego kursy były koło 1.4.
Dziś gram:
TKH Nesta Torun - Muks Naprzod Janow
Kurs 1,65 w BAH
Typ dość pewny, Toruń ten mecz u siebie będzie chciał wygrać gdyż jego pozycja w tabeli nie jest ciekawa, a TKH nie składa jeszcze broni jak Ciarko (które czeka na II rundę i walkę o utrzymanie). Janów na wyjazdach nie gra rewelacyjnie.
Jeszcze jeden cytat za hokej.net:
Torunianom tymczasem dzisiejsze spotkanie na Tor-Torze może pozwolić utrzymać kontakt z drużynami wyżej sklasyfikowanymi. Do tego potrzebne będzie jednak zwycięstwo, bowiem po niedzielnych meczach PLH sytuacja w tabeli znacznie się skomplikowała. Bardzo ważne punkty zdobywały niemal wszystkie drużyny walczące z TKH o możliwość gry wśród najlepszych ekip w drugim etapie sezonu.
- W walce o wolne jeszcze miejsca w „szóstce” rywalizujemy z Podhalem, Jastrzębiem i Janowem. Dołączył się jeszcze Oświęcim - wyliczył Tomasz Rutkowski, szkoleniowiec TKH Nesty. - Spodziewałem się, że w niedzielę Zagłębie wygra mecz w Jastrzębiu i JKH będzie miało mniej punktów. Stało się inaczej.
W pierwszym spotkaniu z janowianami, rozegranym 18 września, torunianie przegrali minimalnie (1:2) i dziś nie stoją na straconej pozycji. Wartym podkreślenia jest bowiem fakt, iż z meczu na mecz zawodnicy TKH prezentują się lepiej i podejmują walkę z wyżej notowanymi rywalami.

Za 3 dni Toruń gra z zagłębiem, gdzie raczej polegnie (jeszcze bede pisal czy moim zdaniem warto to grac, bo jest troche czasu. Dzis wydaje mi sie, TKH powinno wygrać mecz, co prawda Janów też chciałby wskoczyc na 6 - pozycje ostatnia ktora promuje do gry w strefie &quot;mistrzowskiej&quot; ale wydaje mi sie, ze dzis bedzie musial uznac wyzszosc TKH.
 
dobroduszny 0

dobroduszny

Użytkownik
HOOOOP
już jutro wielki powrót po przerwie na Kadre ????
na pewno warta grania jets Cracovia- Jkh Jastrzebię /1 , Podhale - Naprzód /1 i dotego można dorzucić mecz Stoczni ????
jakie macie panowie spostrzezenia na jutro ?
 
K 0

kuba71

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ

Można powiedzieć, że mecz o nic, ponieważ obie drużyny już zagwarantowały sobie miejsce w szóstce ale każdy walczy o jak największą ilość punktów co później może się przydać. Mecz na pewno będzie stał na wysokim poziomie, spotkają się dwie równe drużyny, które ostatnio są w dobrej formie.

Sosnowiec na własnym lodzie jest bardzo skuteczny (średnio 5,38 bramki na mecz). Szczególnie wyróżniłbym Vladimira Lukę, którego miałem okazję oglądać w poprzedniej kolejce i zrobił na mnie ogromne wrażenie. Jego statystyki mówią same za siebie - 16 meczów 18 bramek. Jeden z lepszych zawodników w PLH. W duecie z Teddym Da Costą są bardzo groźni. Wysoka skuteczność to wielki + Zagłębia jednak jest też bardzo duży minus, którym jest bramkarz - Dzwonek. Już kiedyś pisałem o tym, że ten bramkarz nie prezentuje jakiegoś przyzwoitego poziomu, a mecz w Tychach tylko mnie w tym utwierdził. Po strzałach zawodników GKSu Tychy Dzwonek nie wiedział gdzie znajduje się krążek, strzały bronione na stojąco, gdyby nie mała ilość strzałów GKSu to wpadło by trochę więcej bramek..

Podhale w ostatnim meczu musiało wygrać i to im się udało. Zawieszeni Kolusz i Dziubiński tak jak pisałem ostatnio będą dużym wzmocnieniem ataku nowotarżan. Jeśli tylko zawodnicy Podhala będą strzelali z każdej pozycji na pewno coś wpadnie. A napastników Nowy Targ ma dobrych, tacy zawodnicy jak Baranyk, Bakrlik czy Zapała potrafią wykorzystać słabszą formę bramkarza (lub słabe umiejętności jak w przypadku Dzwonka ;-)).

Od razu ten typ wpadł mi w oko gdy popatrzyłem na terminarz. Po tym co zobaczyłem w ostatnim meczu w Tychach nasuwa mi się tylko jedna myśl - grać w overy Zagłębia dopóki nie wyleczy się Rajski ;-)


Mój typ: over 6,5 @ 1,9✅ (tobet) Wynik: 4:5 po karnych
 
bombelo2 0

bombelo2

Użytkownik
Spotkanie: Akuna Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec Gdańsk
Typ: 2
Kurs: 2.35
Bukmacher: Tobet

Analiza:

Stoczniowiec rozpoczął 2-meczową podróż po południu Polski. Na koniec I etapu rozgrywek zmierzy się jeszcze u siebie z Sosnowcem, z którym będzie niezwykle ciężko (mimo własnego lodowiska). Dlatego już w tych 2 meczach gdańszczanie muszą szukać punktów. Pierwszy mecz z Unią - przegrany 5:3. Mimo, że pierwszą tercję ładnie zagrali i prowadzili 1:2. Niestety później za dużo kar się posypało. Z 0:2 zrobiło się 4:2 - wszystkie bramki zdobyte w przewagach. Unia grała z nowym trenerem, więc musieli się pokazać i zagrali dobre spotkanie (walka do końca, ambicja). Stoczniowiec musi się zrehabilitować i wygrać dzisiejsze spotkanie, które może bardzo wiele zmienić w rozkładzie tabeli na koniec pierwszego etapu. Od tego meczu może zależeć, która z drużyn znajdzie się w &quot;silniejszej grupie&quot;:

1 wariant: Dziś wygrana Naprzodu ze Stoczniowcem oraz wygrana Naprzodu w niedzielę z Unią + jedna wygrana Jastrzębia w meczu z Tychami* (co jest realne: Tychy są już pewne pierwszego miejsca w tym etapie i mają 7pkt. przewagi nad drugim Zagłębiem) lub Podhalem = &quot;silniejsza grupa&quot; dla Naprzodu i Jastrzębia.

2. wariant: Dziś wygrana Stoczni z Naprzodem + tak jak wyżej, czyli jedna wygrana Jastrzębia w meczu z Tychami* (co jest realne: Tychy są już pewne pierwszego miejsca w tym etapie i mają 7pkt. przewagi nad drugim Zagłębiem) lub Podhalem = &quot;silniejsza grupa&quot; dla Stoczni i Jastrzębia.

Podsumowując... szanse janowian nie są tak duże, ale realne - więc Stocznia musi wziąć to pod uwagę! Powinni być skoncentrowani przez całe spotkanie i nie mogą łapać niepotrzebnych kar, co na pewno uwypukli im trener. Myślę, że są w stanie dziś spokojnie wygrać w regulaminowym czasie. Tym bardziej, że rozgromili janowian u siebie w 8. kolejce... 6:1. Gdańszczanie po porażce z Unią na pewno będą chcieli ucieszyć swoich kibiców i w niedzielę spokojnie grać z Sosnowcem u siebie.


* Mały przypis: Chyba skuszę się postawić również na Jastrzębie :-D Po kursach widać, że bukmacherzy obawiają się tego spotkania (2.20 na JKH i 2.25 na GKS). Tyszanie wyluzowani, a JKH jeszcze zmotywowane. Podobnie będzie w niedzielę z Podhalem. Ale chyba łatwiej wygrać u siebie niż na wyjeździe? Dodatkowo kusi mnie fakt, że niektórzy zawodnicy w Tychach mają sentymenty do obecnego trenera Jastrzębia, a swojego byłego - Matczaka. Może mu się odwdzięczą za kilka ładnych lat współpracy? :jezora:



Ponadto tak jak kolega wyżej napisał: ciekawie wygląda over 6.5 (1.90) w meczu Sosnowiec - Nowy Targ. Myślę, że Podhale jest dziś w stanie zaaplikować Dzwonkowi 4+ bramki. Do tego dorzuci coś (3?) Zagłębie i over pokryty. Obstawiam 3:5 ????
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
Spotkanie: Podhale Nowy Targ - JKH Jastrzębie
Typ: 1
Kurs: 1,55
Buk: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie Wojasa zajmującego 4 miejsce w tabeli z Jastrzębiem pozycje niżej i tracącej do szarotek tylko 1ptk. Wiem że dziś Podhale się spręży i będzie chciało wygrać ten mecz. Atut własnego lodu tez jest nie bez znaczenia. Jak dziś zwycięży Podhale będzie miało szanse być na 3 miejscu. Ponad miesiąc temu spotkały się te drużyny wtedy na wyjeździe wygrał Wojas 3 do 1. Szarotki są we formie wygrały ostatnio z prowadzącym w tabeli czyli z Tychami. W formie jest Zapała, Baranyk, bramkarz też ostatnio dobrze się spisuje. Stawiam zdecydowanie na Szarotki.
 
K 0

kuba71

Użytkownik
Podhale Nowy Targ - JKH Jastrzębie

Podhale ostatnio powalczyło na Zagłębiu i wygrało po karnych. Jastrzębie wygrało z osłabionym liderem z Tychów 4:1. Obie drużyny mają już zagwarantowane miejsce w pierwszej szóstce i dzisiaj zapowiada się na luźny mecz ;-) Podhale i Jastrzębie nie mają jakiegoś ogromnego ciśnienia na siebie, kolejny argument to dobra postawa obu bramkarzy: Zborowskiego i Kosowskiego. Nie wydaje mi się żeby dzisiaj obie drużyny urządziły sobie festiwal strzelecki, ponieważ nie ma po co się szarpać ;-)

Mój typ: under 6,5 @ 1,926✅ (pinnacle) 3:1


Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec

Można powiedzieć, że mecz o wszystko dla gospodarzy. W przypadku ich przegranej i wygranej Naprzodu Stocznia nie znajdzie się w szóstce. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie z jednej i drugiej strony. Zagłębie niby nie gra o nic, ale z Gdańskiem mają małe porachunki z poprzedniego sezonu ;-) Stoczniowiec powinien zaatakować od pierwszej minuty, grają bardzo ofensywny hokej i strzelają dużo bramek. Zagłębie także dużo strzela, ale też sporo bramek traci ze względu na słabego bramkarza, o którym pisałem w poście wyżej. Kursy na over poleciały w dół.

Mój typ: over 6,5 @ 1,71✅ (bet365) 5:7


Unia Oświęcim - Naprzód Janów

Unia ostatnio w bardzo dobrej formie. Wygrana z Sanokiem na wyjeździe i ze Stocznią u siebie na pewno dobrze wpłynie na zespół. Widać, że zmiana trenera w Oświęcimiu na +. Naprzód ostatnio też dobrze sobie radzi, w przypadku porażki Stoczniowca i ich wygranej wejdą do pierwszej szóstki, choć na pewno będzie ciężko. Unia też o coś walczy ale to opiszę niżej ;-)

Mój typ: Unia Oświęcim @ 2,25⛔ (bwin) 3:6


GKS Tychy - TKH Toruń


Tyszanie osłabieni, na pewno nie zagra Parzyszek i Wołkowicz, nie wiadomo co z Garboczem. Do gry wrócił już Bacul. W poprzednim meczu trener dał odpocząć pierwszemu bramkarzowi Sobeckiemu. Obie ekipy o nic ważnego w tym meczu nie grają, jednak nawet z takimi osłabieniami Tyszanie powinni poradzić sobie z TKH.

Mój typ: GKS Tychy -1,5 @ 1,69✅ (pinnacle) 4:1



I jeszcze jedna ciekawa sytuacja jaka dzisiaj będzie miała miejsce:

Stoczniowiec i Naprzód walczą o wejście do pierwszej szóstki. Rywal Stoczni - Zagłębie ma porachunki z Gdańskiem z poprzedniego sezonu więc łatwo meczu nie odda. Na początku pomyślałem, że wygra Zagłębie, co byłoby na rękę wszystkim zespołom z szóstki, ponieważ nie musieliby jeździć aż nad morze ;-) Jednak trzeba obalić moją tezę, bo Naprzód gra z Unią, a Unia pewnie wolałaby zagrać w gorszej grupie z Janowem - powód taki sam jak wyżej, ponieważ wyjazdy nad morze są kosztowne. A więc sytuacja się troszkę komplikuje - wszystkie 4 zespoły o coś grają ;-)
 
K 0

kuba71

Użytkownik
Wiem że dziś Podhale się spręży i będzie chciało wygrać ten mecz.
Skąd ta pewność? ;-)

Jak dziś zwycięży Podhale będzie miało szanse być na 3 miejscu.
Tylko co im to da, że będą na 3 miejscu? Średni argument.

Szarotki są we formie wygrały ostatnio z prowadzącym w tabeli czyli z Tychami.
Nie przypominam sobie ;-) Chyba chodziło Ci o Zagłębie Sosnowiec, które zajmuje 3 miejsce w tabeli.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Generalnie popieram typ na Podhale, bo wrocil ostatnio Kolusz z Dziubinskim a to spore wzmocnienia w ataku, pomijajac fakt ze nie sa jeszcze w pelni formy. Na Jastrzebie bym jednak uwazal, bo zespol zanotowal spore wzmocnienia, Urbanowicz, Kowalowka, kapitalnie spisuje sie pierwsza formacja z Lipinai tymi dwoma Czechami innymi (Zdrahal, Zdenek). Porownujac formacje to 2 piatki sa mniej wiecej wyrownane w obu zespolach, jednak trzecia formacja na pewno na plus dla Podhala. Duzo bedzie zalezalo od Kosowskiego, bo z tego co pamietam w zeszlym sezonie bywalo roznie, czasami dobre wystepy przeplatal przecietnymi, takze bylbym ostrozny tutaj z tym meczem. JKH wygralo rowniez ostatnio z Tychami, wyjazdy jednak wg mnnie jastrzebianie maja slabsze. Z underem w tym meczu tez bym uwazal, bo na koniec zespoly sa wlasnie rozluznione bardzo czesto i nie dbaja tak o defensywe, tym bardziej ze podhale to bardzo ofensywny zespol ktory strzela sporo bramek u siebie, podobnie jak jastrzebie. Czas pokaze.
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
dzisiaj dość popularnym typem z ligi polskiej jest

KH Pol-Aqua Zaglebie - Wojas Podhale OVER 5.5

kurs na to zdarzenie wacha się w granicach 1,45 - 1,5 , ja natomiast znalazłem ewidentną pomyłkę bukmachera bo oferuje on kurs 2,4 ???? na to zdarzenie. Mecz zaczyna się o 18:00 więc jeszcze troszkę czasu jest :spokodfhgfh:

bukmacher : betsson
 
bombelo2 0

bombelo2

Użytkownik
Spotkanie : GKS Tychy - Comarch Cracovia
Typ: 2
Kurs: 3.75✅
Buk: Tobet
Analiza:
Najciekawsze spotkanie dzisiejszego wieczoru. Mecz o 19:30 ze względu na transmisję telewizyjną. Pojedynek Wicemistrza z Mistrzem ubiegłego sezonu. W tym sezonie 2 razy okazali się lepsi Tyszanie, ale były to wyrównane mecze, na styku (u siebie wygrali 3:1 i na wyjeździe 3:4). Zaczęła się druga runda rozgrywek - w grupie silniejszej punkty się nie zerują, więc Cracovia przy ewentualnym zwycięstwie zbliży się do GKSu na 2 punkty. Na oficjalnej stronie gospodarzy podali, że nie wystąpią Parzyszek i Wołkowicz oraz całkiem możliwe, że Paciga i Witek. Myślę, że Laszkiewicz i spółka są w stanie dziś wygrać choć będzie bardzo trudno na lodowisku w Tychach.

Warto zwrócić również uwagę na under 5.5 (1.85) w tym meczu. W bramkach 2 najlepsi bramkarze ligi (wg większości) - Sobecki vs Radziszewski. Liczę na max. 4 lub 5 bramek. ⛔

Z innych spotkań kusząco wygląda też KTH Krynica - TH Unia Oświęcim. Ostatnio Oświęcim gra coraz lepiej i powinien sobie poradzić z Krynicą. Oczywiście to, że Krynica to 1 liga nie jest wyznacznikiem lepszej drużyny. Ponadto Unia będzie miała ciężko na wyjeździe. Dlaczego tak stawiam? Wierzę w młodą część drużyny Unii, a także w seniorów... Ci najstarsi jeszcze czasami zawstydzają młodych i są w stanie &quot;sami&quot; wygrać mecz. 3.55 jak najbardziej warte spróbowania. ✅

Energa Stoczniowiec Gdańsk - TKH Nesta Toruń - myślę, że Stoczniowiec będzie chciał pokazać, że przez przypadek znalazł się w &quot;słabszej grupie&quot; i pewnie wygra w &quot;derbach pomorza&quot;, przy własnej publiczności. 1.55 ✅

JKH GKS Jastrzębie - KH Zagłębie Sosnowiec - mimo, że JKH ostatnio wygrało z GKS Tychy, mam przeczucie, że Sosnowiec wyjdzie górą z tego spotkania. 3.5 ⛔ (wygrali... ale po dogrywce...:cry ????

Akuna Naprzód Janów - Wojas Podhale Nowy Targ - Szarotki również nie powinny mieć problemu w Janowie. Czas rozpocząć walkę o prawdziwe punkty. 1.6 ✅

Podsumowując jestem bardzo zdziwiony dzisiejszymi kursami. Jakby można to zagrałbym kilka spotkań ML, ale w Tobecie nie można PLH. Co Wy myślicie o dzisiejszej kolejce?

Edit: Dzięki Bukmacherzy za te kursy jeszcze raz... :jezora:
 
K 0

kuba71

Użytkownik
Odradzam granie na Zagłębie! W drużynie Sosnowca nie wystąpi dzisiaj 9 podstawowych zawodników.. Polecam poszukać informacji o chorobach bo jest ich sporo i poczekać na lepsze kursy od innych buków.
 
B 0

bartek24271

Użytkownik
DANIA: AL-Bank Ligaen
Spotkanie: Aalborg - Frederikshavn
Typ:1
Kurs:1,80
Buk:Sportingbet

Analiza:
Na dziś wybieram mecz z hokejowej duńskiej ligi. Stawiam, na gospodarzy, czyli na Aalborg, który jak do tej pory jeszcze nie przegrał meczu na własnej tafli. W lidze zajmuje 4 lokatę z bilansem u siebie 5 zwycięstw i 0 porażek. Natomiast w ostatnich 6 meczach ich bilans to 4 zwycięstwa i 2 porażki, ostatni mecz ligowy wygrali z Herning na wyjeździe aż 6:1. Natomiast goście, czyli Frederikshavn plasują się o jedną pozycję niżej w tabeli, ale ich bilans w meczach wyjazdowych wygląda fatalnie: 1 zwycięstwo i 5 porażek. W ostatnich 6 meczach maja 3 zwycięstwa i 3 porażki, jedna ostatnie mecze wyjazdowe to same porażki i to wysokie, m. in. 1:3 z Herning i 1:5 z Rodove. W tej sytuacji wydaje mi się, że gospodarze nie powinni mieć problemu z pokonaniem swojego dzisiejszego rywala.
 
lukisc 0

lukisc

Użytkownik
Odradzam granie na Zagłębie! W drużynie Sosnowca nie wystąpi dzisiaj 9 podstawowych zawodników.. Polecam poszukać informacji o chorobach bo jest ich sporo i poczekać na lepsze kursy od innych buków.
Dokładnie.
W spotkaniu przeciwko Jastrzębiu nie wystąpią: bracia Marcin i Tomasz Kozłowscy, Artur Ślusarczyk, Piotr Sarnik, Tomasz Dzwonek, Tobiasz Bernat i Martin Opatowski.

Moje typy w tym meczu to: 1 i over 6.5
 
W 0

waszka89

Użytkownik
Spotkanie: jastrzębie-zagłębie sosnowiec
Typ: 1
Kurs: 1.50
Buk: Bet365
Analiza: Dziś o godzinie 18 zostanie rozegrany mecz polskiej ligi hokeja. Stawiam na jastrzębie ponieważ w zespole zagłębia sosnowiec wciąż panuje epidemia grypy i meczu nie zagrają :slusarczyk rajski,bracia kozlowscy,dzwonek,bernat opatovsk. To oni dołączyli do reszty zawodników, którzy nie wystąpili we wtorkowym spotkaniu z podhalem, a są podejrzenia, że nie wystąpia następni. Myslę że z tak osłabiona drużyną jastrzębie powinno sobie poradzić
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
brac typ na Jastrzebie, bo to dla mnie jak prezent od bukmacherow, Zaglebie we wtorek gralo z Podhalem i byly olbrzymie problemy, tylu zawodnikow sie rozchorowalo, ponadto brak Dzwonka, młody Nowak nie ma kompletnie doswiadczenia w bronieniu w ekstraklasie (aczkolwiek zebral pozytywne recenzje po meczu z Podhalem, co ciekawe puscil 6 bramek, wiec mnie to troche dziwi....). Oprócz Dzwonka nie zagrają chorzy Tobiasz Bernat, Marcin i Tomasz Kozłowscy, Artur Ślusarczyk, Martin Opatovsky, Piotr Sarnik oraz kontuzjowani Oktawiusz Marcińczak, Jarosław Kuc i Tomasz Rajski. Na pewno będą grali rezerwami więc Jastrzębie będzie miało ułatwione zadanie...
 
bombelo2 0

bombelo2

Użytkownik
Spotkanie: KH Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Typ: 1
Kurs: 4.15 ⛔ [Prowadzili w meczu, ale szczęście sprzyjało lepszym ostatecznie ] 2:3
Bukmacher: Tobet

Analiza: Obie drużyny dość osłabione. W Zagłębiu zabraknie sporo zawodników, ale nie zapominajmy, że grają tam tacy hokeiści jak bracia Da Costa, Jarosław Różański, Zbigniew Podlipni czy Marcin Jaros. Ponad to najprawdopodobniej zagra już Łukasz Zachariasz. GKS dalej bez Wołkowicza, Parzyszka. Ze względu na brak czasu, tyle ode mnie. Ciekawy kurs.

Edit: Dałem typ jako typ dnia i z braku czasu nie mogłem więcej napisać. Oczywiście GKS to silna drużyna, ale bez kapitana, Wołkowicza i może Pacigi będzie im bardzo ciężko. Tym bardziej, że zagrają na trudnym lodowisku. W tamtym sezonie wyjątkowo Zagłębie im nie leżało. W tym sezonie z kolei już raz tam wygrali 2:5. Ale niedawno przegrali po karnych na własnym lodowisku 3:4. Bardzo ciężki mecz do wytypowania. Ale widzę tu value na Zagłębiu.
 
K 0

kuba71

Użytkownik
KH Sanok - Stoczniowiec Gdańsk

Sanoczanie w poprzedniej kolejce rozgromili Krynicę 8:1, jednak nie zachwycałbym się tym wynikiem, ponieważ Krynica doszła z 1 ligi i nie prezentuje wysokiego poziomu. Jednak atmosfera w Sanoku na pewno się poprawi po zwycięstwie (wcześniej 5 porażek z rzędu). Ostatnio bardzo dobre spotkanie rozegrał Viliam Cacho, który strzelił 3 gole. Jedną z bramek strzelił także nowy nabytek Sanoka obrońca Kaupo Kaljuste, który był już kiedyś testowany w Tychach. Kolejnym argumentem na korzyść Sanoczan będzie brak 3 zawodników Stoczniowca: Furo, Macieja Rompkowskiego i Maja, którzy w poprzednim spotkaniu dostali kary meczu.

Sanok u siebie potrafi powalczyć z każdym co już nie raz udowadniał, ostatnia wygrana może podbudować zespół, a zawodnicy zapowiadają kolejne zwycięstwa.

Moje typy: KH Sanok @ 3,5✅ (tobet)
KH Sanok ML @ 2,9✅ (tobet) 6:4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom