>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska Liga Siatkówki 2020/2021

BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Radomka zakontraktowała Anę Bjelicę,ale pewnie nie ma szans żeby już dziś była do dyspozycji trenera
Nawet jak zagra to żadne wzmocnienie. Bjelica to atakująca, a nie przyjmująca. Jej przyjęcie jest tragiczne i podczas meczów w Osasco koleżanki starały się kryć jej pozycję, żeby nie musiała przyjmować. Przyjęcie Janisy jest o dwie klasy wyższe.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dokładnie to co napisałem w analizie. Zabrakło im siły ognia i dobrego rozegrania. I tak dobrze poszło Radomce, bo Bruna często kończyła niesamowite piłki. Generalnie Radomka zagrała słabiutki mecz. W połowie pierwszego seta na 16 zdobytych punktów Radomki Legionowo oddało im 10.

Bruna była zajechana, a reszta jej w ogóle nie pomaga.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
A ma zagrać ?
Nie wyobrażam sobie, żeby w najważniejszym meczu w sezonie nie grała. Jak dla mnie powinni nafaszerować ją przeciwbólowymi i wstawić na boisko. Niestety, Paulina Zaborowska nie daje rady na tak wysokim poziomie jakim są play-offy. Ale tam są jakieś jaja, bo skarży się na ból, żadnego zabiegu nie miała robionego, na ławce siedzi, w rozgrzewce uczestniczy.

Jeżeli nie zagra to Radomka, niestety, traci 50% jakości.
 
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Radomka Radom z Kasią Skorupą i Ana Bjelicą w składzie. Wygrana z handi 1,5 seta po kursie 2.52 do grania w Fortunie.
Świetna okazja. W końcu Bruna będzie mieć dopieszczone piłki w ataku. Na każdej pozycji przyjezdne przewyższają gospodynie. Ana Bjelica to również niesamowite wzmocnienie. Kasia Skorupa jest tak bardzo doświadczoną zawodniczką, że jestem spokojny o to, że już złapała wspólny język z multimedalistką wszelakich mistrzostw, Serbką Aną Bjelicą. Dzisiaj szybkie 0:3 dla Radomianek
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
Z 563

zenek225

Użytkownik
W Bielsku podobno tylko 8 dziewczyny do gry, reszta covid. Ale zobaczymy czy sie potwierdzi przy skladach
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Radomka Radom vs Legionovia Legionowo, typ: Radomka -1,5 seta @1,60 - Unibet 3:1 (25:23, 25:15, 22:25, 25:10)

Kurs mizerny, ale zakład względnie bezpieczny. Dla porównania u ruskich jest 1,40 i to według mnie prawidłowy kurs.

Mógłbym w sumie przekleić analizę z ich pierwszego pojedynku tylko przekreślić zdanie, że jest value na Legionowo. Od tego czasu zawodniczki tylko potwierdziły każde moje słowo. Julie Oliveira Souza to najgorsza atakująca w play-off, a jestem w stanie stwierdzić, że i jedna z najgorszych w lidze. Jessica Rivero Marin w drugim meczu zrobiła wszystko, żeby Radomka wygrała. Olivia Różański to liderka tego "dwumeczu", ale nadal jest nierówna. Bardzo podoba mi się gra Ali Grabki i jej flow z Tokarska i Stafford. Ale to za mało.

Mówiłem również, że Radomka bez Kasi Skorupy nie istnieje, a z Kasią to drużyna o klasę lepsza. Wystarczy porównać pierwsze i drugie spotkanie. Skorupa zdecydowanie spełnia wszystkie warunki, żeby mianować ją najlepszą rozgrywającą w lidze i to bardzo daleko z przodu. Do jednego muszę się przyznać. Stwierdziłem, że Bjelica to dobra atakująca, a słaba przyjmująca. W poprzednim spotkaniu miała najlepsze przyjęcie i tragiczny atak. Zdecydowaną MVP do tej pory jest Bruna Honorio. Brazylijka zanotowała 31 pkt na skuteczności 50% oraz 33 na 48%. Niesamowite liczby! A jej połączenie ze Skorupą to coś pięknego.

No i uważam, że Radomka może grać tylko lepiej. Skorupa zagrała pierwszy mecz od dawna, więc w rytmie meczowym będzie jeszcze mocniejsza. Bjelica zagrała pierwszy mecz w drużynie po jednym treningu, więc też powinna poprawić się w ataku.

Legionovia nie ma moim zdaniem absolutnie żadnych argumentów. Podopieczne Alessandro Chiappiniego musiały by zagrać mecz perfekcyjny tak jak przeciwko LKSowi, wygrany 3:1. Uważam jednak, że Radomka tego już nie wypuści, szczególnie kończąc serię w Radomiu. Jeden set to maksimum które ugrają, a wydaje mi się, że to i tak za dużo patrząc na Souze i Rivero Marin.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +279
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Kurs może i nie powala, ale do dubla jak najbardziej w porządku. @1.51 na Budowlani Łódź zdecydowanie do gry. Kurs podyktowany passą porażek łodzianek w ostatnim czasie. Jednak gdy przyjrzymy się dokładniej to 4 z 5 ostatnich przegranych Łodzianki poniosły z Chemikiem Police. Oba zespoły odpadły w ćwierćfinałach. Jak jedne, tak i drugie powalczyły na tyle na ile je było stać. Bielsko w ostatnim czasie z problemami kadrowymi. W protokole meczowym spotkania, które odbyło się ledwie pare dni temu bielszczanki miały tylko 8 zawodniczek. Coś jest na rzeczy. Budowlani mając takie indywidualnosci jak Jones-Perry czy też Zuzę Górecką zdecydowanie w mojej opinii są faworytkami tego spotkania jak i całego dwumeczu, którego stawką jest udział w europejskich pucharach
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Czy to Rzeszów grał tak słabo czy ŁKS taki mocny bo dwa sety w końcówce a kursy są już wystawione na rewanż
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Czy to Rzeszów grał tak słabo czy ŁKS taki mocny bo dwa sety w końcówce a kursy są już wystawione na rewanż
ŁKS nie zagrał nic specjalnego, powiedziałabym nawet, że zagrały słabo, ale to co Rzeszów wyprawiał w ataku wolało o pomstę do nieba.

1. Kiera Van Ryk to bardzo jednowymiarowa zawodniczka. Atakuje na siłę, nie umie zagrać technicznie. Jak ktoś dobrze gra na siatce, to Ryk ma problem.
2. Antiga nie nadaje się na trenera w damskiej siatkówce, bo jej w ogóle nie rozumie.
3. Van Ryk 10/29 w ataku, Rasinska 5/11, Blagojevic (i to najlepsza zawodniczka zdecydowanie) 13/27, Lazic 4/14, Fidon-Lebleu 2/13....
4. Polańska. Ta dziewczyna to jest istny dramat. Totalne zmarnowanie centymetrów, które z chęcią przekazał bym na przykład Zuzi Szperlak. Dziewczyna ma ponad 200 cm i nie umie ani atakować, ani blokować. Jej serwis to plas z podrzutu, śmiech na sali. W ataku miała 4/13, do tego Efimienko 1/4 i składa się to na środek, który miał 5/17 w ataku.

Jednym słowem, Rzeszów zagrał dramatycznie w ataku, a tak naprawdę gdyby ze dwa ataki więcej powchodzily to byłoby 3-0 w drugą stronę. Jak dla mnie sprawa otwarta, a jak widziałem Rzeszów po 2,30 dzisiaj to sam pewnie zagram, bo to pomyłka. Przy tym 2,20+ jest value. Poniżej nie warto grać. Ale ta seria według mnie może jeszcze potrwać. Developres zagrał bardzo słabiutko, a przegrały każdego seta dwoma punktami, więc nie patrzyłbym na to, że było 0-3.
 
Do góry Bottom