>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska Liga Siatkówki 2020/2021

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Przyznam że tak jak facetów udało się przeczytać tak u kobiet trochę zglupialem. Co to było wczoraj? Rzeszów czuje się aż taki mocny? A może faktycznie jest. Warto to rozważyć. Załóżmy że Police wygrają ze Swieciem za 3 pkt. Co dzisiaj chcą zrobić Budowlane?

Są 2 opcje - pozostać na 6 miejscu i już w cwiercfinale trafić na Police - które niby są mocne ale moze całkiem serio zaczął się u nich kryzys mentalny po 2 mega porażkach z Vakifbankem.

Albo wejść na pozycję nr 5 i grać derby juz w ćwierćfinale. Osobiście wydaje mi się ze Budowlane tak czy siak nie będą faworytkami w cwiercfinale.

Z tym ze przy awansie z 6 miejsca Budowlane robią jedna niespodziankę i już w półfinale będą miały łatwiej (tak, Radomkę cenie znacznie niżej niż Rzeszów, Police czy ŁKS )

Z 5 miejsca trzeba by zrobić 2 niespodzianki aby dojść do finału. Ponadto można odpasc w prestiżowych derbach co będzie podwójnie bolało

Dodając do tego info o osłabieniach wychodzi mi ze warto zainwestować dzisiaj we Wrocław. I to pewnie w hc o ile taki się pojawi. Stawka bez szaleństw bo kobiety wczoraj trochę dały jednak po nosie
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
marti55 6,6K

marti55

BOSS
Wg tabeli mogą zdobyć max 1pkt czyli przegrać po tb. No chyba, że ten hcp chcesz grać typowo pod osłabienia gospodyń.
Wiadomo dokładnie kto wypadł ze składu?
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Nie no hc chce grać nie typowo pod osłabienia tylko typowo pod logikę. Grać 5 setow tuż przed play-off tylko po to zeby tb przegrać? No raczej nie.. wiec jak Wrocław to za 3 pkt
 
maniek81 335,9K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Nie no hc chce grać nie typowo pod osłabienia tylko typowo pod logikę. Grać 5 setow tuż przed play-off tylko po to zeby tb przegrać? No raczej nie.. wiec jak Wrocław to za 3 pkt
No to może lepiej grać na liczbę punktów. Obojętnie w jaka stronę pójdzie mecz, przy 4 setach 181 pkt nie powinny przeskoczyć.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chemik Police - Joker Świecie 3:0

Po pierwsze może zacznę, że Joker Świecie pozostanie na 11 miejscu nie ważne jakim wynikiem zakończy się to spotkanie.
Chemik Police ma jeszcze szanse awansować na 3 lokatę jeśli tylko wygrają to spotkanie za 3 punkty (3:0 bądź 3:1).
Wygrana Policzanek 3:2 czyli za 2 punkty nie przesuwa ich na 3 lokatę i pozostają na 4 miejscu.

Chemik Police jeśli wygra za 3 punkty i awansuje na 3 miejsce to w ćwierćfinale zagrają z Budowlani Łódź
natomiast jeśli wygrają 3:2 bądź przegrają to zostają na 4 miejscu i zagrają z Bielsko Biała.

No i oczywiście teraz można się zastanawiać czy dla Chemika lepszym rozwiązaniem nie było by pozostać na 4 miejscu i zagrać z Bielsko Biała bo wiadomo, że Budowlani Łódź są drużyną teoretycznie mocniejszą i jeśli zagrały by na swoim poziomie to mogą być naprawdę mega ciężkim rywalem.

No i druga sprawa, Chemik Police grały i w lidze i w lidze mistrzów oraz w Pucharze Polski i dla porównania drużyna Joker Świecie rozegrała 9 spotkań w tym roku natomiast Chemik Police rozegrał już tych meczów aż 18 czyli 2razy więcej.
No i 3 dni temu rozegrały bardzo ciężki i bardzo ważne spotkanie z Developres Rzeszów gdzie przegrały 1:3 czym praktycznie zamknęły sobie drogę do 2 miejsca w sezonie zasadniczym.

No ale właśnie jest też ta druga sprawa.... Zajmując 4 miejsce Chemik automatycznie zapisuje się w drabince z Developres Rzeszów w półfinale :)

Ja osobiście stawiam na over meczowy, który może zostać pokryty nawet w 3 setach. Możliwe, że gospodynie zagrają w nieco zmienionym składzie ale będą mieć wynik pod kontrolą.

powyżej 134,5 1,84
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Bez wątpienia lepiej dla Chemika wygrać za 3 pkt i mieć Radomkę w półfinale. Ale kursy są tak nieciekawe ze ja odpuszczam. Over możliwy, zależy na ile Policzanki juz się mentalnie podniosły po tym jak Vakifbank ich zniszczył.

Kurcze gdzieś wcześniej czytałem że u kobiet w przeciwienstwie do mezczyzn (igrzyska) play off będą do 3 wygranych ale terqz widzę ze tez do 2-och
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Radomka Radom vs Legionovia Legionowo, typ: Legionovia @2,09 - 1xbet 1:3 (25:15, 19:25, 23:25, 22:25)

Na wstępie zaznaczę, że nienawidzę obstawiać Legionovii. Ktoś już tam pisał kiedyś, że jest to dobra drużyna, która zaczyna się rozkręcać. Dosyć potężnie się zaśmiałem w duchu, bo są dwie najbardziej falujące rzeczy w PLS. Forma Legionovii i forma Lazovic. Pół serio, pół żartem. A teraz na poważnie. Legionovia ma dwa największe rozczarowania tego sezonu w swoim składzie, czyli Jessice Rivero Marin i Julie Oliveire Souze oraz śpiąca przez połowy meczów Olivie Różański. Rivero Marin gra w ataku na skuteczności 35%, Souza na 34%, a Różański na 39%, czyli dramat, żadna z największych strzelb nie gra nawet na 40%. Jedyna mocna strona drużyny z Legionowa to środek. Shelly Stafford gra na 49% skuteczności co na tej pozycji plasuje ją na 7. miejscu. Natomiast Tokarska z 56 blokami znajduje się na 6. miejscu pod tym względem w lidze. Mógłbym też napisać, że Rivero Marin jest bodajże drugą pod względem asów w lidze, ale głównie nabijała je na drużyn ze słabym przyjęciem. Z Radomką w dwóch meczach miała 0 asów i 8 błędów serwisowych.

Dlaczego więc skłaniam się ku podopiecznym Alessandro Chiappiniego?

Radomka ma poważne, poważne problemy zdrowotne. W jutrzejszym meczu nie zagra Kasia Skorupa, która jest mózgiem Radomki oraz Janisa Johnson, która z powodów zdrowotnych zakończyła już sezon. Myślałem, że wicelider tabeli zdobi transfer medyczny (widziałbym tam Żurowską), ale do tej pory nic takiego nie miało miejsca. A nawet jeśli by miało to i tak nie weszłaby w pierwszym składzie, ponieważ było zbyt mało czasu na zgranie. W takim wypadku zagra z pewnością Samara - Twardowska, a w rezerwie pozostaje tylko Renata Biały, która niewiele wniesie do gry... Tym samym drużyna z Radomia traci 4. najlepiej punktującą w sezonie zasadniczym oraz 2. przyjmującą z najlepszym procentem w ataku (41,6%, skuteczniej atakowała tylko Natalia Medrzyk).
Jednak uważam, że nie to jest największym zmartwieniem Riccardo Marchesiego. Brak Kasi Skorupy to prawdziwy dramat na play-offy. Pewnie zauważyliście, że pod koniec sezonu zasadniczego Bruna Honorio nie była już taką terminatorką w ataku. Dlaczego? Zależność jest prosta. Bruna potrzebuje Skorupy, a Skorupa potrzebuje Bruny. Paulina Zaborowska (jak na drugą rozgrywającą) grała w tym sezonie naprawdę sporo. Ale jest to dziewczyna 2000 rocznik, która w tak ważnym meczu może się bardzo spalić. Nie będę jej porównywać do Kasi, bo to będzie obraza. Skorupa to najbardziej doświadczona i chyba najlepsza aktualnie rozgrywająca w lidze. Bruna bardzo dużo traci na jakości bez niej. W dodatku Janisa to jedna z najczęściej atakujących z pajpa zawodniczek w lidze. I tego również nie będzie miała Radomka.

Nie jest to absolutnie typ za Legionovia. Jest to największe rozczarowanie obecnego sezonu i brakuje im liderki, bo taka na pewno nie nazwę przeciętnie grającej Różański. Jest to typ przeciwko Radomce, w która zwyczajnie nie wierzę w tym dwumeczu. Straciła dwa szalenie ważne ogniwa. Zostaje im tylko Bruna, która tak jak wspomniałem - bez Skorupy traci bardzo dużo jakości. Nie zdziwi mnie wygrana gospodyń, ale spodziewam się oporu ze strony Legionovii. Jeżeli tylko nie przestaną grać w połowie meczu tak jak mają to w zwyczaju, to mogą tutaj wygrać. Przy tych absencjach w rewanżu będą faworytem. Kurs zachęca, więc próbuję.

Polecam również poszukać informacji o tym czy zawodniczki Budowlanych Łódź zainfekowane koronawirusem wrócą jutro do gry. Według mnie jest to chyba jeszcze za szybko. Jeżeli nie będzie Nowickiej i Jones-Perry, to 1,65 na 3:0 Chemika to przepiękna lokata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
P 10

pk95

Użytkownik
Szukałem po twiterze, fb, ig i nigdzie nie ma info o sytuacji Budowlanych. Profile zawodniczek też milczą.
Z drugiej strony jakos powód nieobecności w meczu z Wrocławiem byl.

Ma ktoś jakieś info odnośnie ich sytuacji?
 
Z 563

zenek225

Użytkownik
Z tego co wiem(info od jednej zawodniczek) to trenuja wszystkie dziewczyny lacznie z tymi ktorych nie bylo na ostatn meczu.
 
BanksyGA 148,3K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Ja natomiast słyszałem, że dwie zawodniczki nie są jeszcze do dyspozycji trenera. Jeżeli tak faktycznie jest to najmniejsza stratą jest brak Marysi Stenzel, ale coś było przebąkiwane o Roni.

Co do Radomki to ponoć Kasia Skorupa może dziś grać.
 
Do góry Bottom