>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Podstawy Bukmacherstwa

kiman 19

kiman

Użytkownik
Zaklad trzydrogowy masz np. w piłce noznej, ręcznej, hokeju: 1 - zwycięstwo gospodarzy, x - remis ,2 - zwycięstwo gości.
 
S 0

studnia1982

Użytkownik
czy w opisie tych wszystkich azjanów nie ma przypadkiem błędu? wynika z tego że handicapy +1,+1,5 oraz +1 niczym się nie różnią..a przecież stawki są różne. Czy przy +1,+1,5 nie powinno być że pół stawki jest zwracana a pół wygrywa?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Różnią się. Przy +1, +1,5 tak jak napisałeś, stawka jest dzielona i obie połowy rozliczane osobno. Stąd różnica kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 0

luk7

Użytkownik
Sorry że tak dupe zawracam ????
Na bwin jest 12(x w przypadku zwrot stawki) stawiam na 1 zespół
Kiedy tu buk coś zarabia ? tylko w przypadku jak wygra drużyna 2 ? czy buk niepobiera jakieś prowizji przy zwrocie stawki ?
 
N 0

nasior

Użytkownik
Ktos mi wyjasni?

Mam pytanie odnosnie OT co to oznacza,

New York Islanders OT @ Minnesota Wild [2,52]
-------------------------------------------------------------------------------

Gracz obstawil ze wygra typ pierwszy ( i wszedl mu typ ) a tak na prawde byl remis, a wiec domyslilem sie ze chyba o cos chodzi z tym OT ale nie wiem co to jest
prosze o odpowiedz
 
iwanowskis 15

iwanowskis

Użytkownik
Witam Wszystkich,
jestem początkujacy i mam pytanie: obstawiam &#39;na żywo&#39; zakład na drużynę 1. Oglądając relacje &#39;na żywo&#39; widzę, że idzie im źle i by odzyskać chociaż część pieniędzy gram na drużynę 2. Czy to jest legalne grać u jednego bukmachera internetowego dwa różne kupony na to samo wydarzenie, tyle, że każdy kupon jest z innym wynikiem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Witam Wszystkich,
jestem początkujacy i mam pytanie: obstawiam &#39;na żywo&#39; zakład na drużynę 1. Oglądając relacje &#39;na żywo&#39; widzę, że idzie im źle i by odzyskać chociaż część pieniędzy gram na drużynę 2. Czy to jest legalne grać u jednego bukmachera internetowego dwa różne kupony na to samo wydarzenie, tyle, że każdy kupon jest z innym wynikiem?
Tak, jak najbardziej. No chyba , że w grę wchodzi obrót bonusem ale to mniejsza z tym. Jeśli idzie o takie zwykłe granie to pewnie można &#39;kontrować&#39; typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Witam Wszystkich,
jestem początkujacy i mam pytanie: obstawiam &#39;na żywo&#39; zakład na drużynę 1. Oglądając relacje &#39;na żywo&#39; widzę, że idzie im źle i by odzyskać chociaż część pieniędzy gram na drużynę 2. Czy to jest legalne grać u jednego bukmachera internetowego dwa różne kupony na to samo wydarzenie, tyle, że każdy kupon jest z innym wynikiem?
Taka mała rada ode mnie. Jeżeli kontrujesz w sporcie, w którym możliwe są trzy zdarzenia, np. piłka nożna, to najlepiej zagrać podwójną szansę na drużynę, która przegrywa. Jeśli mecz skończy się remisem i obstawisz tylko zwycięstwo 1. drużyny i zwycięstwo 2 drużyny, to wtedy stracisz całą postawioną kasę. Bardzo szybko nauczysz się stawkować, itd., by być na jak najmniejszym minusie albo jak największym plusie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 0

husii1990

Użytkownik
Witajcie sezon się kończy i czy moglibyście napisać które ligi kończą sezon a które zaczynają bo z tego co wiem to Kończą sezon Angielska , Hiszpańska, Niemiecka, Włoska, Polska, Francuska a zaczyna Brazylijska ...
 
Do góry Bottom