>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podstawy Bukmacherstwa

S 0

simsoneq

Użytkownik
Ja osobiście powiem, że mam kiepskie doświadczenie w zakładach live, miałem serię kilku wygranych z rzędu np., jednak później przyszedł czas klęski, zawsze po porażce chcemy się odegrać, co nie powinno mieć miejsca. Trzeba tu silnej psychiki. Ale już kilka razy doświadczyłem, że piłka jak i każdy sport jest nieobliczalna!
 
R 16

rumba11

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie piłki ręcznej ;)
O co chodzi z zakładem handicap jak np.

Vive Kielce -11.5 kurs: 1.85
Chrobry Głogów -11.5 kurs: 1.85

W pierwszym przypadku to znaczy ,że Vive wygra min. 12 bramkami czy co ?
A w drugim przypadku ?

Z góry dziękuje :p
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie piłki ręcznej ;)
O co chodzi z zakładem handicap jak np.

Vive Kielce -11.5 kurs: 1.85
Chrobry Głogów -11.5 kurs: 1.85

W pierwszym przypadku to znaczy ,że Vive wygra min. 12 bramkami czy co ?
A w drugim przypadku ?

Z góry dziękuje :p
Oznacza to, że przed rozpoczęciem spotkania Vive odejmuje się wirtualne 11,5 punkta, czyli mecz nie zaczyna się 0:0, tylko -11,5:0. Aby zakład został wygrany, Vive musi wygrać przynajmniej 12 punktami.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
:grin: :grin: :grin:
To, żeś dał... Ja bym powiedział, że jest dokładnie odwrotnie. Przecież w piłce nożnej bramka całkowicie &quot;wywraca&quot; kursy, a może ona paść w każdej chwili i dla każdej drużyny. W tenisie pojedyncze punkty nie mają aż takiego wpływu na kurs. Co znaczy zaryzykować po kursie 1.20?? Trzeba się znać. Jak gość ma przed sobą kilka piłek meczowych, to dlaczego nie zagrać tego 1.20? Nie uda się, kontrujemy po 1.25. Oczywiście jeżeli in-play, to tylko na betfair...
Po to sie gra setki betow zeby wyeliminowac element losowosci a tak sie sklada ze negujesz slowa chlopaka ktory robi najwieksze zyski na tym forum i to wlasnie z grania pilki
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Po to sie gra setki betow zeby wyeliminowac element losowosci a tak sie sklada ze negujesz slowa chlopaka ktory robi najwieksze zyski na tym forum i to wlasnie z grania pilki
i dlatego jest bogiem alfą i omegą ? ????
Ja po swoim sporym doświadczeniu dodam kilka słów, a raczej zdań :smile:


Kolejna to granie głównie piłki, bardzo często na live.

Czemu piłka ? Łatwiej znajdę kurs 2 w piłce podobny dobry bet w tenisie.
Nie znam ludzi grających wyłącznie tenis, na tej dyscyplinie bardzo ciężko
wyjść na plus, mieć dobry zarobek. Po co utrudniać sobie grę jak można piłkę zagrać ?
W tenisie kursy są niskie, singlami tego nie ruszymy raczej, zaryzykować po kursie 1,2,
ja nie wiem jak ktos kto uwaza sie za ogarniajacego bukmacherke, jest w stanie pisac takie brednie.
&quot;da sie wygrywac tlyko na pilce live&quot; - jakby napisał to ktos z 10 komentarzami i zarejestrowal sie wczoraj, to by mnie taka wypowiedz nie zdziwiła..
a co do tematu to wyniki sa fantastyczne, jednak rozrzut stawek od 200zl do 5000 (!) to jest ogromna przesada. (i to w taki sposob ze leca sobie bety po te 200-400 pln i nagle 2 bety po 1000 i 1200e no fajnie ???? )
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Po to sie gra setki betow zeby wyeliminowac element losowosci a tak sie sklada ze negujesz slowa chlopaka ktory robi najwieksze zyski na tym forum i to wlasnie z grania pilki
Przepraszam, mam nadzieję że się na mnie nie obrazi:]...
Ale mimo to, podtrzymuje swoje zdanie.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
A ja sie po raz kolejny Tadzin nie zgodze bo w bukmacherce trzeba trafiac grube bety. I zapewniam cie ze stawki w jego temacie nie sa wirtualne. Jak ktos ma duzy budzet to sobie gra po 200-500 zl a perelki wlasnie np. za 5000. Wcale nie trzeba stawkowac od 1 do 10 jak ucza na niektorych forach.
A i ja jestem zdania ze mozna wygrywac na innych sportach ale to juz trzeba kombinowac caly czas z kontami bo limity
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
A ja sie po raz kolejny Tadzin nie zgodze bo w bukmacherce trzeba trafiac grube bety. I zapewniam cie ze stawki w jego temacie nie sa wirtualne. Jak ktos ma duzy budzet to sobie gra po 200-500 zl a perelki wlasnie np. za 5000.
brednie. totalne brednie.
tak sie przyjrzałem i kolea Szef elity na jeden mecz dal 2200 €, gdzie wczesniej byly bety 50-200€.
ja rozumiem ze mozna byc czegos bardzo pewnym i zagrac 2x czy 4x mocniej niz normalny zaklad ale 20x ? to juz jest totalne igranie z losem i kroczenie po cienkiej granicy pomiędzy fartem a głupotą czy też zachłannością.
A i ja jestem zdania ze mozna wygrywac na innych sportach ale to juz trzeba kombinowac caly czas z kontami bo limity
tylko pozazdroscic ze dla Ciebie najwiekszym problemem sa limity, bo z tego wynika ze kroisz buki aż miło.
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
tylko pozazdroscic ze dla Ciebie najwiekszym problemem sa limity, bo z tego wynika ze kroisz buki aż miło.
Bo taka jest prawda, jeśli osiągniesz już odpowiedni poziom i zrozumiesz o co chodzi w tej całej zabawie to masz już tylko 2 problemy :
1. szybkie limitowanie ,wiec trzeba mieć masę &quot;nowych&quot; kont w zanadrzu.
2. problemy z wypłatą i wypraniem kasy, chyba że ktoś mieszka za granica i ma wyjebane na nasz kochany US.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Bo taka jest prawda, jeśli osiągniesz już odpowiedni poziom i zrozumiesz o co chodzi w tej całej zabawie to masz już tylko 2 problemy :
1. szybkie limitowanie ,wiec trzeba mieć masę &quot;nowych&quot; kont w zanadrzu.
2. problemy z wypłatą i wypraniem kasy, chyba że ktoś mieszka za granica i ma wyjebane na nasz kochany US.
a typy beda same wchodzic ????
 
C 17

ciasny-wiesiek

Użytkownik
a typy beda same wchodzic
dobry typer nie ma z tym problemu,
tak jak już kiedyś pisałem, na tym forum nie znajdziecie potrzebnej wiedzy ,ponieważ jest ono nastawione na programy partnerskie z bukami a nie na ogrywanie buka,
to jest najbardziej popularne forum w Polsce ,dużo użytkowników, masa początkujących, idealnych rekrutów do wszelkiego rodzaju promocji i freebetów.
Idealne do reklam, ale nie nadaje się do wspólnego ogrywania bukmachera, powód?? jest tutaj za dużo użytkowników, a tort jest mały...
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
brednie. totalne brednie.
tak sie przyjrzałem i kolea Szef elity na jeden mecz dal 2200 €, gdzie wczesniej byly bety 50-200€.
ja rozumiem ze mozna byc czegos bardzo pewnym i zagrac 2x czy 4x mocniej niz normalny zaklad ale 20x ? to juz jest totalne igranie z losem i kroczenie po cienkiej granicy pomiędzy fartem a głupotą czy też zachłannością.
każdy gra to co chce, stawki dobiera sam,
dla mnie Real -1 był prezentem od Mikołaja, miałem zagrane ok. 5 000 euro na ten mecz,
nie robię żadnych progresji w temacie, wiem kiedy mogę/powinienem zagrac mocniej.
a co do gry piłki głównie live, każdy ma swoją poglądy na grę,
ja po swoim statemencie widzę, że to daje zysk i to znaczny.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
dobry typer nie ma z tym problemu,
suerujesz ze dobry typer jest na plus w kazdym miesiacu ? :cool: to by bylo zbyt piekne
tak jak już kiedyś pisałem, na tym forum nie znajdziecie potrzebnej wiedzy ,ponieważ jest ono nastawione na programy partnerskie z bukami a nie na ogrywanie buka,
to jest najbardziej popularne forum w Polsce ,dużo użytkowników, masa początkujących, idealnych rekrutów do wszelkiego rodzaju promocji i freebetów.
Idealne do reklam, ale nie nadaje się do wspólnego ogrywania bukmachera, powód?? jest tutaj za dużo użytkowników, a tort jest mały...
zgadzam sie w 100%. dodałbym ze to forum jest przydtane gdyz mozna znalezc ludzi ktorzy ogaraniaja interesujaca cie dyscypline i wraz z nimi o wiele latwiej jest typowac. ja tak zrobilem i idzie swietnie.
każdy gra to co chce, stawki dobiera sam,
dla mnie Real -1 był prezentem od Mikołaja, miałem zagrane ok. 5 000 euro na ten mecz,
nie robię żadnych progresji w temacie, wiem kiedy mogę/powinienem zagrac mocniej.
a co do gry piłki głównie live, każdy ma swoją poglądy na grę,
ja po swoim statemencie widzę, że to daje zysk i to znaczny.
to zboldowane dla mnie najwazniejzsze - znalazleś swoj sposob na gre ktory jest dochodowy i to jest najwazniejsze, ale nie oznacza to ze jest to jedyny właściwy sposob, bo z pierwszej wypowiedzi mozna to bylo tak zrozumiec. ;)
 
R 16

rumba11

Użytkownik
Dzięki Edi ,ale jak handicapy mają się do piłki ręcznej ??? ;)
Np.
Azoty Puławy -1.5
1.85
Powen Zabrze +1.5
1.85
To co wtedy ?? Z góry dzięki ;)
 
L 10

lippton554

Użytkownik
O co chodzi w takim hadicapie ???
Hokej
Asiago - Milano
Handicap -0,5
Asiago 1.95
Handicap +0,5
Milano 1.75
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
Załóżmy że obstawiasz Asiago 1.95(HC -0.5). Oznacza to, że w momencie rozpoczęcia meczu jest -0.5 gola dla Asiago czyli Milano ma 0.5 gola przewagi ALE Typujesz że mimo tego Asiago wygra.
Jak obstawisz Milano(+0,5) to jest dokładnie ta sama sytuacja z tym że typujesz że Milano wygra.
 
Do góry Bottom