>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga Kobiet 2011/2012

Status
Zamknięty.
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Atom Trefl Sopot - KPSK Stal Mielec under 185,5 pkt
kurs: 1,75

AZS Białystok - Muszynianka Fakro Muszyna under 185,5 pkt
kurs: 2,4

Polecam pograć kursy ładne i wyglądają jakby pomyłka Bwin, bo na Muszyne kursy 1,05, a na Muszyne -2,5 seta kurs 1,72 wiec under 185,5 kurs 2,4 nic tylko grac o ile nie usuna zakładu.

Co do drugiego meczu Sopot ostatnio debiut w LM udalo sie dziewczyna wyciagnac mecz na 3-2 i u siebie powinny sobie poradzic w 3 lub w 4 setach ze Stala.

Muszyna gra w niedziele, jutro Atom.

Postaram się opisać oba mecze wieczorem lub jutro. ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
IMPEL Gwardia Wrocław - PTPS Piła​


Gwardziski gładko wygrały w rozgrywkach Challenge Cup i teraz czas na PlusLigę. Wrocławianki troszkę rozczarowują w tym sezonie, bo mają w zespole niezłe zawodniczki. Przede wszystkim mogą się podobać skrzydła z Jaszewską, Czypiruk i Mroczkowską. Wydaje mi się, że słabszym punktem jest rozegranie. Haładyn często się gubi, a Matyjaszek gra schematycznie. Podopieczne Trenera Błaszczyka bardzo często próbują ataku z 6 strefy i jest to efektowne i efektywne zagranie.

Pilanki miewają różne wahania formy. Bardzo dobrze radzą sobie na własnym parkiecie. Rozgrywająca Anna Kaczmar bardzo często uruchamia swoje środkowe: Martałek i Brown. Spory potencjał w ataku ma Veronika Hudima, ale za to slabiutko radzi sobie w przyjęciu zagrywki. Trzeba pamiętać również o doświadczonej Agnieszce Kosmatce, która zawsze dołoży coś od siebie. Jej zmienniczką jest młoda i perspektywiczna Krawulska.

Kolejne ważne spotkanie dla Gwardii, która na pewno liczyła na walkę o przynajmniej 5 lokatę. Teoretycznie lepszym zespołem są gospodynie dzisiejszego spotkania. Według mnie komplet punktów zostaje we Wrocławiu. Pilanki znacznie lepiej spisują się na własnym parkiecie.

Typy:
Impel Gwardia Wrocław @ 1.50 Unibet ✅
Impel Gwardia Wrocław (-1.5 seta) @ 2.00 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
UWAGA MEGA PROMOCJA NA Bwin!!!!

Nigdzie indziej taki wysokiej lini i takiego kursu nie złapiecie. Rozchodzi się o mecze Atom Trefl Sopot-Stal Mielec i linia under 185,5pkt @ 1,72. Otóż wszędzie jest hendi +2,5 seta i linia około 140 pkt a tu macie linie prawie 45 pkt większą po bardzo opłacalny kursie. Drużyna z Mielca zajmuję 9 msc i z taką drużyną jak Atom nie ma po prostu szans. Jedynie na co ją stać to urwanie seta, ale na granie 4 wyrównanych setów nie ma mowy. W składzie Sopotu występują takie gwiazdy światowego świata siatkówki jak D.Hooker najlepsza atakująca USA M.Kożuch reprezentantka Niemiec. Nie ma sensu porównywać klas obu zespołów. Moim zdaniem drużyna z Sopotu wygra w 3 setach a taka linia to dla mnie czysta promocja BRAĆ PÓKI JEST.

Jak zobaczyłem taką linię to nie mogłem uwierzyć. Panowie nie ma na co czekać.

Warte jeszcze grania jest linia under 185,5 pkt w Meczu Białystok-Muszyna po kursie 2,40 :cool:
 
jajs 67,3K

jajs

Użytkownik
UWAGA MEGA PROMOCJA NA Bwin!!!!

Nigdzie indziej taki wysokiej lini i takiego kursu nie złapiecie. Rozchodzi się o mecze Atom Trefl Sopot-Stal Mielec i linia under 185,5pkt @ 1,72. Otóż wszędzie jest hendi +2,5 seta i linia około 140 pkt a tu macie linie prawie 45 pkt większą po bardzo opłacalny kursie. Drużyna z Mielca zajmuję 9 msc i z taką drużyną jak Atom nie ma po prostu szans. Jedynie na co ją stać to urwanie seta, ale na granie 4 wyrównanych setów nie ma mowy. W składzie Sopotu występują takie gwiazdy światowego świata siatkówki jak D.Hooker najlepsza atakująca USA M.Kożuch reprezentantka Niemiec. Nie ma sensu porównywać klas obu zespołów. Moim zdaniem drużyna z Sopotu wygra w 3 setach a taka linia to dla mnie czysta promocja BRAĆ PÓKI JEST.

Jak zobaczyłem taką linię to nie mogłem uwierzyć. Panowie nie ma na co czekać.

Warte jeszcze grania jest linia under 185,5 pkt w Meczu Białystok-Muszyna po kursie 2,40 :cool:
Gwoli ścisłości to nie Destinee Hooker tylko Megan Hodge - gwiazda znacznie mniejszego formatu ale także świetna zawodniczka ;)
Co do tych kursów to goście z bwin-u albo się nieźle napili albo czegoś zjarali bo takiego czegoś normalnie się nie spotyka, fatalny błąd. W milenium Sopot-Mielec jest 130.5 pkt kurs 1.8 a Białystok-Muszyna 160.5 pkt po kursie 1,55 więc to mówi samo za siebie ????
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Przepraszam za taką pomyłkę zawodniczek. Adasko bez spiny po prostu zobaczyłem, że dodałeś posta sprawdzam na bwin i rzeczywiście takie kursy. Ty napisałeś, że analiza pojawi się wieczorem to ja stwierdziłem, że szybko coś napiszę żeby ludzie jeszcze pograli bo okazja niezła
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Atom Trefl Sopot - Stal Mielec
Już jutro lider Plus ligi podejmie Stal Mielec. Atom grał w tygodniu swój pierwszy mecz w LM i wygrał w Zutuchu 3-2, choć 2 pierwsze partie nie zapowiadały zwycięstwa Trefla udało się wygrać 3 kolejne sety co na pewno podbudowało morale zespołu z Sopotu. W ostatnim meczu ligowym Sopocianki pokonały Pałac Bydgoszcz, a w zespole mogliśmy zobaczyć nową rozgrywającą Alishe Glass oraz Megan Hodge. Nie miały one dużo czasu na trenowanie z zespołem, ale są na pewno sporym wzmocnieniem.
Stal Mielec ostatnio rozegrała zaległe spotkanie z AZS Białystok i po wyrównanym pięciosetowym pojedynku podzieliła się punktami, wygrywając 3-2. Stal jest to zespół, który będzie w tym sezonie walczył o utrzymanie i dla tego zespołu każdy punkt jest ważny, lecz na pewno bardzo trudno będzie wywieźć jakiś punkt z Sopotu, gdzie drużyna gospodyń nie straciła żadnego punktu. Stal przed spotkaniem z Białymstokiem w dwóch poprzednich setach nie ugrała nawet seta.
Sopot może być zmęczony po podróży i po cięzkim meczu w Lidze mistrzyń, ale czy Stali, która nie zachwyca w tym sezonie uda się wygrać chociażby seta? Przekonamy się już jutro.
Typy:
Atom Trefl (-2,5 seta) - Stal Mielec 1 kurs: 1,35
Rano był under 185,5 po kursie 1,72 lecz został już zmieniony przez bukmachera na under 130,5 pkt.Choć myślę, że i ten zakład powinien wejść.
PS. Moja pierwsza relacja na forum, więc proszę mnie oszczędzić ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Atom Trefl Sopot - KPSK Stal Mielec​


Faworyt może być tylko jeden.

Atomówki mają bardzo wyrównany, szeroki skład. Przed podopiecznymi Trenera Chiappiniego ciężki okres, bo mają do rozegrania sporo spotkań w krótkim czasie. Właśnie z tego powodu można się spodziewać kilku zmian w składzie. Mielczanki nie mają zbyt wielu atutów po swojej stronie. Trener Grabowski nie ma wartościowych zmienniczek.

Wszystko wskazuje na łatwe zwycięstwo zespołu z Sopotu. I taka opcja jest najbardziej prawdopodobna.

Uważam jednak, że po obecny kursach chyba nie warto ryzykować i grać na Atomówki. Jeżeli ktoś złapał Under 185.5 pkt po kursie 1.72 to super sprawa ;) Wiemy jakie cuda dzieją się w siatkówce kobiet. Liczę na jakąś dekoncentrację zawodniczek z Sopotu. A może Mielczanki zagrają swoje najlepsze spotkanie ?

Kursy ciekawe, więc można spróbować.

Typy:
Over 130.5 pkt @ 2.10 Betsafe ✅
KPSK Stal Mielec (+2.5 seta) @ 3.18 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 5

killkoss

Użytkownik
Azs Białystok -Fakro Muszyna. Troche buki przesadzili z kursami.... 1,05 na Muszyne?Wygrały co prawda w Lidze mistrzów 3-0 ale jaki to był przeciwnik złozony z juniorek.... Azs ma potencjał i wraca na własciwe tory a gra Muszyny pozostawia sporo do zyczenia .U siebie Ponar spokojnie jest w stanie ugrac min. jednego seta +2,5 (1,95)

Straszna kaszana przyjęcie na poziomie podstawówki ⛔
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Wraz z przyjściem nowego trenera coś tknęło w zespole z Białegostoku wygrana z Piłą 3:2 i porażka 2:3 z Mielcem pokazują, że czas najwyższy zdobywać pkt w Plus lidze. Białystok znajduję się w strefie spadkowej i dzieli ją jeden pkt do Łodzi. Doskonale widać, że jest to drużyna swojego podwórka, bo u siebie wygrała 2 razy a na wyjeździe tylko raz.
W tym pojedynku jest tylko jeden faworyt jest to Muszynianka która musi wygrać za 3pkt aby nie dać odjechać w tabeli drużynie z Sopotu. Po spotkaniu w Lidze Mistrzyń mogą być nieco zmęczone chociaż gładkie 3:0 nie powinno wpłynąć na zmęczenie zawodniczek. Liczę jednak, że zespół z Muszyny trochę zlekceważy zespół z Białegostoku i da ugrać choćby jednego seta. Moim zdaniem kurs warty ryzyka:


AZS Białystok(+2,5seta) 0,5/5
over 135,5 pkt 1/5

 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Już dzisiaj kolejne dwa spotkania w Plus lidze kobiet. Kolejne spotkanie rozegra u siebie Atom Trefl Sopot, który w sobotę wygrał u siebie ze Stalą 3-1,a dzisiaj po drugiej stronie siatki za przeciwnika będzie miał Impel Gwardie Wrocław. Faworytem tego spotkania są na pewno gospodynie, lecz trzeba zaznaczyć, że w środę rozegrają one spotkanie w LM i jest duże prawdopodobieństwo, że zobaczymy dzisiaj zawodniczki z drugiego składu.
Impel Gwardia Wrocław +2,5 seta kurs: 2,55
over 130,5 kurs :1,55
Gwardia 1 set kurs: 7,75

W drugim dzisiejszym spotkaniu Organika Budowlani Łódź podejmuje Tauron MKS Dąbrowę Górniczą. Faworytem tego spotkania jest Tauron, który zajmuje wysoką 3 pozycję w tabeli. Organika ostatnich pojedynków nie może zaliczyć do udanych grała z faworytkami do podium i nie zdobyła z tymi zespołami punktu, lecz w ostatnim meczu pokonała AZS Białystok 3-1. Łódź u siebie jest groźną drużyna i na pewno nie będzie to łatwy mecz, ma przecież w swoim składzie doświadczone zawodniczki jak i obecne lub byłe reprezentantki.
Over 180,5 pkt kurs: 2,1
Over 45,5 pkt w 1 secie kurs: 2,0


Oba spotkania krótko opisane, może ktoś się pokusi o szerszą relacje. ;)
 
nocnybelt 57

nocnybelt

Użytkownik
Budowlani Łódź-MKS Dąbrowa Górnicza
Na przeciwko siebie staną drużyny całkowicie w odmiennych nastrojach. Łódź po 3 przegranych z Atomem,Muszyną i Bielskiem po wznowieniu rozgrywek oraz zespołem Dąbrowy po 2 wygranych z Wrocławiem i Piłą oraz przegranej z Bielskiem 1:3. Moim zdaniem faworytkami są zawodniczki z Dąbrowy są na fali, ale wygrywały z drużynami raczej gorszymi niż dzisiejsze rywalki. Łódź nie miał łatwego kalendarza po wznowieniu i dzisiejszy mecz może być swego rodzaju przełamaniem. Moim zdaniem mecz no bet chociaż gdybym miał się na coś zdecydować to
Moje typy:
-Budowlani(+1,5seta) 2,20 @ Unibet
ATOM Trefl Sopot-Gwardia Wrocław
Faworyt w tym spotkaniu może być tylko jeden i jest to oczywiście drużyna z nad morza. Lepszy skład, własna hala to czynniki które sprawiają, że pieniądze lepiej zainwestować w gospodarzy. Jednak kursy jakie wystawiły buki odstraszają ,bo kurs na hendi +2,5 seta w granicy 1,45
nie jest super okazją. Postaram się opisać ten mecz z punktu wiedzenia gości. Wrocławianki po słabym starcie w plus lidze obudziły się i wygrały 3 dni temu z Piła 3:1 w dosyć dziwnych okolicznościach. Trzeba przyznać, że Wrocław jak na drużynę z drugiej połowy tabeli gra w miarę kombinacyjnie ataki z 6 strefy robią wrażenie. Dobrze spisujące się ,Mroczkowska Jaszewska. Moim zdaniem dziewczyny mogą być nieco zmęczone z Sopotu i chwila nieuwagi może doprowadzić do starty seta.
Moje typy:
-Wrocław (+2,5seta) 2,55 @ Unibet
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Atom Trefl Sopot - Impel Gwardia Wrocław​


Faworytkami sa liderki z Sopotu, które mają przed sobą naprawdę ciężki okres. Spodziewam się, że po raz kolejny Trener Chiappini będzie rotował składem, bo już w środę Atomówki rozegrają swoje drugie spotkanie w Lidze Mistrzyń. Widać, że Atom ma naprawdę ogromny potencjał, ale jeszcze nie wszystkie zawodniczki są ze sobą zgrane. Mocnymi puntkami powinny być Amerykanki. Alisha Glass rozgrywa zdecydowanie lepiej od Bełcik czy Wilk. Megan Hodge to potężny atak, ale ma problemy z przyjęciem.

Wrocławianki ostatnio zgarnęły komplet punktów w starciu z Pilankami. Pokazały niesamowitą wolę walki i determinację. Liderką zespołu jest Katarzyna Jaszewska, która otrzymuje mnóstwo piłek w ataku i jeszcze jest mocno obciążona przyjęciem zagrywki. Ciekawie wygląda środek siatki gdzie wystepuję młode zawodniczki Efimienko i Wilson. Zuza Efimienko cały czas się rozwija i jest na dobrej drodze, żeby na stałe zagrzać sobie miejsce w reprezentacji Polski.

Strata punktów przez zespół z Sopotu byłaby niespodzianką. Trzeba jednak pamiętać, że mają przed sobą sporą ilość spotkań do rozegrania w krótkim czasie i na pewno zdarzą się też słabsze mecze i być może porażki.

Kurs na Sopot jest maksymalnie zaniżony. Po raz kolejny w PlusLidze Kobiet warto zagrać na teoretycznie słabszy zespół. Wrocławianki na pewno są w stanie ugrać seta. Być może pokuszą się o coś więcej ? Po takich kursach naprawdę warto spróbować za niską stawkę.

Typy:
Impel Gwardia Wrocław (+2.5 seta) @ 2.55 Unibet ⛔
Over 130.5 pkt @ 1.50 Unibet ⛔

EDIT: Nie tym razem.

Propozycje: (Warto spróbować ;))
Impel Gwardia Wrocław (+20.5 pkt) @ 1.72 Betsafe
Impel Gwardia Wrocław (+1.5 seta) @ 5.75 Betsafe
Impel Gwardia Wrocław @ 12.00 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
KPSK Stal Mielec - BKS Aluprof Bielsko-Biała​


Mielecka Stal cały czas nie zachwyca swoich fanów. Prezentuje się naprawdę przeciętnie i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Na czołową postać w tym zespole wyrasta przyjmująca Agata Babicz, która pomimo swoich przeciętnych warunków fizycznych sporo potrafi zrobić w ataku. Cały czas zagadką jest postawa pozostałych skrzydłowych, Kociovej i Liliom. Według mnie są to przeciętne zawodniczki i zbyt wiele do zespołu nie wnoszą. Może warto czasem dać szansę młodym, polskim siatkarkom ?

Bielszczanki po słabszym początku wyraźnie nabrały wiatru w żagle i zbliżyły się do czołówki (Mają jeszcze zaległy mecz z Pałacem Bydgoszcz.). Może się podobać rozkład ataku w zespole Trenera Wiktorowicza. Asia Wołosz stara się rozgrywać i często wykorzystuje swoje środkowe. Wojtowicz i Crimes mogą stworzyć naprawdę bardzo groźny duet i w ataku i w bloku. Fajnie prezentuje się również Klaudia Kaczorowska, która w Muszynie nie zawsze miała miejsce w pierwszym składzie. Do formy wraca również Natalia Bamber-Laskowska. Debiut w zespole ma już za sobą libero Tamari Miyashiro. Amerykańska libero powinna być sporym wzmocnieniem.

Aluprof jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Jeżeli podopieczne Trenera Wiktorowicza zagrają na swoim optymalnym poziomie to zawodniczki z Mielca nie będą miały zbyt wiele do powiedzenia. Bielszczanki jeżeli chcą &quot;doskoczyć&quot; do czołówki muszą w starciach z takimi rywalami zgarniać komplet punktów.

Typy:
BKS Aluprof Bielsko-Biała @ 1.30 Betsafe ✅
BKS Aluprof Bielsko-Biała (-1.5 seta) @ 1.60 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Teams h2h (Łącznie z PlayOff)
KPSK Stal Mielec - AZS Białystok​


Mielczanki kadrowo są według mnie najsłabszym zespołem. Zawodniczki z zagranicy czyli Katerina Kociova i Rita Liliom miały być wzmocnieniem, a jak na razie po prostu zawodzą. Najjaśniejszym punktem jest zdecydowanie Agata Babicz, która pomimo swoich skromnych warunków fizycznych potrafi sporo zrobić w ataku. Nieźle wygląda również środek z doświadczonymi Dorotą Pykosz i Sylwią Pycią. Problemem jest brak wartościowych zmienniczek.

Akademiczki z Białegostoku również nie zachwycają, ale mają według mnie większy potencjał. Mocnym puntkem zespołu jest para środkowych Kuczyńska - Sinead. Notują niezłą skuteczność w ataku i sporą ilość bloków (Szczególnie Dominika Kuczyńska.). Solidną rozgrywającą jest Lucie Muhlsteinova. Na razie zawodzi na pewno Aleksandra Kruk, która miała już epizody w reprezentacji. Powrót do kraju do w miarę udanych może zaliczyć Dominika Sieradzan. Całkiem fajnie prezentuje się młoda Channon Thompson, która czasami pojawia się w składzie. W tym zespole również średnio spisują się zawodniczki z zagranicy: Sizova i Kovalenko.

Widziałem kilka razy te zepoły w akcji i po prostu Mielczanki zupełnie mnie nie przekonują. Mnóstwo chaosu na parkiecie i przede wszystkim brak mocnych skrzydeł. Stal jest zdecydowanym kandydatem do zajęcia ostatniego miejsca na koniec sezonu. Białostoczanki też nie grają najlepiej, ale tam widać jakiś pomysł na grę. Kilka zawodniczek sporo potrafi i ten zespół w kilku spotkaniach na pewno urwie punkty teoretycznie lepszym zespołom.

Wiele może się zdarzyć, ale według mnie warto zagrać.

Typ:
AZS Białystok @ 1.85 Betsafe ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
H 10

hutnik14

Użytkownik
Również zaskoczyły mnie kursy na Organike. A na dodatek mają jeszcze o co grać. Jak dla nie kursy powinny być wystawione, po równo - 1.8. A najwyższe jakie na tę chwilę można złapać to 2.4 w Tobet i Betsson. Handicap według mnie spokojnie do grania. Gwardia rozegrała na wyjeździe już 5 spotkań i wszystkie przegrała! Przywiozła z delegacji tylko 1 punkt. Zaś Organika na własnym parkiecie ma bilans nie za ciekawy, a to dlatego że grały z dobrymi drużynami z czołówki (Bydgoszcz, Sopot, Dąbrowa Górnicza), lecz za każdym razem udało im się ugrać chociaż jednego seta. Kursy pomału spadają na Łódź, ale bym się tym nie sugerował, chyba że ktoś nie wystąpi w ekipie z Wrocławia. Kusi mnie zagrać czyste zwycięstwo Organiki, po ładnym kursie. Szanse oceniam 55-45 % dla Organiki. Na dodatek jest o co walczyć. Takie moje zdanie odnośnie tego meczu. Może ktoś się jeszcze wypowie.
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117108,10798507,Siatkarki_Budowlanych_zagraja_o_awans_w_tabeli_i___.html

Nie znam się za bardzo na siatkówce kobiecej lecz na Organike kurs jest 2.3 z sąsiadującą z nimi drużyną Gwardii w dodatku jest walka o sponsora co na pewno wpływa zachęcająco i mobilizująco na dziewczyny. Może ktoś kto interesuje sie tym powiedzieć czy faktycznie można stawiać przynajmniej +1.5 na Łodzianki?
W drużynie Łodzi najprawdopodobniej nie zagra Helen Rousseaux, czyli najlepiej punktująca i najrówniej grająca zawodniczka w drużynie z Łodzi. Kosek i Mirek grają poniżej oczekiwań. Gdyby trener z Łodzi miał do dyspozycji podstawową przyjmująca może i bym się skusił granie Budowlanych, a tak moim zdaniem 3-1 dla drużyny z Wrocławia, gdzie w świetniej formie jest Jaszewska. Impel ostatnio wygrał za 3 pkt z Piła i dzisiaj pewnie będą dziewczyny z Wrocławia chciały wygrać za 3 punkty, bo jest do tego okazja.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
No tak teraz się dowiedziałem że nie zagra Helen Rousseaux. Jest to ogromna strata dla gospodyń. A jak czytam że Kosek czy Mirek nie są w formie, to nie dziwię się dlaczego są takie kursy na ten mecz. No o Jaszewskiej też sporo dobrego przeczytałem. Bez wątpienia liderka drużyny. W tym momencie odpada grać zwycięstwo Organiki. Może jakiś over ? Bo na trzech setach, dla którejś ze stron się nie skończy. A może handicap na drużynę z Wrocławia ? Kurs 2.40, proponuję nam Bet365.
 
K 165

karol666

Użytkownik
Też mi się wydaje, że ten mecz się nie skończy w trzech setach. Over 180.5 pkt po kursie 1.85 jest jak najbardziej do wzięcia. Jakby w tym spotkaniu wystąpiła Rousseaux to bym grał czystą 1. Można też próbować Łódź+1.5 seta po kursie 1.72 w betsson.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom