>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Skra-Lotos FT 3:0
Skra (-2,5) 1.75 bwin 1/10
✅
Skra już przegrała sezon, ale trzeba ratować resztki honoru, 5 miejsce daje jeszcze puchary, więc zawsze coś.
Jeśli zagrają tak jak w meczach z Resovią to z Lotosem powinni sobie poradzić bez żadnych problemów, sporo będzie zależało na pewno od ich mobilizacji. Nawrocki chyba w końcu zrozumiał, że z Wlazłym na przyjęciu nie są w stanie nic zdziałać, oby już nie wracał do tego pomysłu.
Lotos wiadomo jak wygląda, z Delectą w zasadzie nie podjął walki na dłuższą metę, ogromny problem z pozycją atakującego, brak stabilizacji przyjmujących, środek również bardzo blado wygląda, chyba najlepiej prezentuje się tam libero Rusek. Dobra informacja jest taka, że wraca Łomacz, który nie grał w ćwierćfinałach, ale po nim również nie oczekiwałbym cudów.
Tutaj podobnie jak przed meczem Jastrzębie-ZAKSA pojawia się kwestia czy lepiej być w rytmie meczowym, czy lepiej mieć dużo czasu na odpoczynek, po dzisiejszych meczach sprawa ta zostaje nierozstrzygnięta.
W rundzie zasadniczej Skra dwukrotnie wygrała po 3:0, liczę na powtórkę.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
A ja dziś mam kilka typów na mecz Resovii z Delectą Bydgoszcz. Pierwszy typ może i będzie zaskakujący, ale podejrzewam, że łupem Resovii padnie 1 set tej rywalizacji. Dlaczego? Już spieszę z wyjaśnieniami. Otóż podstawowym atutem podkarpackiej drużyny jest dyspozycja Shopsa. Ten zawodnik ostatnimi czasy gra fantastycznie. Tylko jest jeden mały szkopuł. Po 2 setach oddycha rękawami i nie jest w stanie grać na wysokim poziomie. Nie wyklucza to zwycięstwa Resovii bo w odwodzie jest jeszcze Zibi, ale pewniejszy jestem zwycięstwa gości w pierwszym secie niż w całym meczu. Delecta u siebie jest bardzo silna, ale siła rażenia drużyny z Reszowa na skrzydłach (szczególnie z bardzo stabilnym Shopsem) jest według mnie o wiele większa niż Bydgoskiej Delecty. Drugi typ to punkty powyżej w całym meczu. Wątpie by ten mecz zakończył się przed tie breakiem a nawet jeśli to sety będą tak wyrównane, że overek powinien zostać pokryty. Obie drużyny będą chciały zapewnić sobie przewagę psychologiczną więc mecz na pewno będzie wyrówany i nikt nie odpuści.
Typy:
1 set: Asseco Resovia kurs: 1.9 ⛔ BRAWO K***A! Frajerstwo jakich mało...
Punkty over 185.5 kurs: 1.85 ✅
Bet365
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów​

Pierwszy mecz:
Delecta 3:2 Resovia
Statystyki
Troszkę o wczorajszym spotkaniu.
Delecta zagrała tak jak można się było tego spodziewać. Konsekwentnie, zespołowo i przede wszystkim bardzo szybko. Z racji tego, że zawodnicy Resovii zagrywali po prostu źle to Masny w większości przypadków robił na siatce co chciał. Sporo gry środkiem. Odniosłem wrażenie, że Masny oszczędzał Antigę i może dzisiaj Francuz częściej będzie wykorzystywany. Świetny mecz Konarskiego (28 punktów, 57% w ataku, tylko zagrywka beznadziejna), Wrony (dobra skuteczność i sporo punktowych bloków) i Masnego. Delecta ma atakującego z prawdziwego zdarzenia, zobaczymy czy dzisiaj będzie w stanie powtórzyć wczorajszy występ.
Resovia zagrała niemrawo (jak to Resovia na wyjazdach). Kiepsko wyglądała zagrywka i przyjęcie (chociaż w statystykach wygląda to podobnie do Delecty to odniosłem jednak trochę inne wrażenie). Dobry mecz Tichaczka, który może nie popisał się w 3 (chyba) secie, ale ogólnie pozytywny występ. Dużo (jak na niego) środka i były to w większości skuteczne zagrania. Przyzwoity mecz Lotmana, chociaż w przyjęciu od jakiegoś czasu trochę kaleczy. Znowu momentami osamotniony Akhrem. Atakujący bez szału. Środek fajnie w ataku, ale w bloku, zwłaszcza czytanie gry średnio (chociaż tutaj ukłony w stronę Masnego). Źle zagrał Ignaczak. Ciężko sobie przypomnieć jakąś dobrą obronę w jego wykonaniu.
Dzisiaj drugi mecz, czasu na regenerację nie za dużo. Delecta grała jedną szóstką i dzisiaj może to się w jakimś stopniu odbić na ich dyspozycji, ale też nie musi.
Bardzo ważny mecz dla obu drużyn. Resovia musi poprawić zagrywkę i przyjęcie. Te dwa podstawowe elementy funkcjonowały kiepsko, a i tak mecz zakończył się po pięciu setach.
Ważny mecz. Zwycięstwo Delecty naprawdę postawi podopiecznych trenera Makowskiego w uprzywilejowanej pozycji. Resovię stać na zwycięstwo. Wczoraj odpuściłem (okazało się, że to była dobra decyzja). To Resovia ciągle jest faworytem, ciągle ma większy potencjał. Ciężko powiedzieć czy dzisiaj odpali, bo nie wiele na to wskazuje. Grają od jakiegoś czasu solidnie (z chwilowymi przebłyskami) i jeżeli poprawią to o czym pisałem wyżej to powinni wygrać to spotkanie.
Typ:
Resovia Rzeszów @ 1.833 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Mecz za 2 h więc wypada coś naskrobać
Myślę, że większość osób które interesują się siatkówką wczoraj oglądały mecz. Także każdy widział co się działo na boisku dlatego nie będę nic o tym pisał. Powiem tylko, że zgadzam sie z tym co napisał Redwitz.
A dzisiaj? No cóż szczerze mówiąc to nie zdziwie się jeśli wygra Bydgoszcz, ale też nie zdziwię się jeśli wygra Rzeszów. Za Resovią wg. mnie przemawia fakt mocniejszej ławki rezerwowej, natomiast za Bydgoszczą i to jest moje zdanie trener Makowski, który wg mnie jest lepszym fachowcem od Kowala. Wczorajszy mecz kosztował obie ekipy sporo sił. Czasu na odpoczynek niewiele. Zawodnicy też już mają sporo spotkań w nogach. Jedyne co wydaje mi się pewne to że mecz nie zakończy sie w 3 setach. Tutaj będzie walka i bardzo możliwe 5 setów walki. Parę propozycji ode mnie na ten mecz:
over 3,5 seta 1,30 ✅
Resovia +1,5 seta 1,30 ✅
over 185,5 punktów 1,74 ✅
kursy betsson
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Delecta - Resovia​
Kolejne spotkanie między obiema ekipami, wczoraj głównie za sprawą niekonsekwentnej gry Rzeszowa triumfowała Delecta. Dziś powinno dojść do wyrównania stanu serii.
Ciężko mi sobie wyobrazić, aby Resovia musiała odrabiać 0:2, bo zwyczajnie jest ekipą lepszą. Wczoraj gdyby nie kretyńsko przegrany pierwszy set, wszystko na pewno ułożyłoby się inaczej.
Delecta swoją grę opiera na znakomitym przyjęciu, mają jedną z najlepszych par na środku siatki w Polsce i Masny potrafi wykorzystać to znakomicie. Z piłek sytuacyjnych oni praktycznie nie istnieją, jeśli przytrafi się drużyna potrafiąca ostrzej przyłożyć na zagrywce to Delecta ma z nią bardzo małe szanse. Wika jeśli nie dostanie ekspresowej piłki na pojedynczym bloku to z reguły nie kończy, to zdecydowanie najsłabszy punkt Bydgoszczy. Antiga ciągle wysoka klasa, jednak wiek mimo wszystko robi swoje i nawet przy jego genialnej technice, bardzo słaba już dynamika przeszkadza mu w grze.
Wczoraj Resovia serwowała bardzo źle, albo psuła, albo oddawała baloniki z których potem gwoździe wbijali środkowi Delecty. Jeśli poprawią dziś serw to wygrają to bardzo pewnie. Kurs ostro poleciał, ale gdzieniegdzie można jeszcze to 1.70 złapać.

Resovia (1.70) Expekt
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 0

woron

Użytkownik
Nawiązując do postów powyżej...moje zdanie jest zupełnie inne.
Podobnie do Was uważnie śledziłem wczorajsze spotkanie i zgadzam się, że Resovia nie zagrała na miarę swoich możliwości i wg mnie jeśli miała wygrać to właśnie wczoraj.
Wydaje mi się, że dziś Delecta (pewna siebie po wczorajszym występie) zagra jeszcze lepiej. Mimo, iż tak jak pisaliście Bydgoszcz gra jedną szóstką - to w przypadku półfinałów dochodzi ogromna motywacja i własna hala.
Jeśli będzie tak, że Delecta zatrzyma 2,3 razy znakomitego Schoepsa i wejdzie Bartman - to znając życie Zibi się &quot;podpali&quot; i pójdzie z górki...
Delecta (2.05) Fortuna (TERNO)
za drobne wysyłam też - Delecta 3:0 (6.00)
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
.
Sam złapałem jeszcze kurs 2,50 na zdarzenie 1set/spotkanie 2/2. Ressovia wygra 1 seta i spotkanie :razz: wedlug mnie dzisiaj bez zadnych zludzen Resovia powinna ograc Tyfusków , ale nie zadowolil mnie dosc niski kurs na Resovia w Fortunie ,bo tylko 1,70. Wiec zagralem to co powyzej juz napisalem ,ale jezeli Ressovia ma wygrac mecz to i pierwszy set powinien byc na ich korzysc :cool:
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Tak sobie czytam DawidaBarca oraz Redwitz i mam takie nieodparte wrażenie,że nie jesteście ani troszkę obiektywni stawiając na Resovię.

&quot;Resovia jest po prostu lepsza&quot; pisze Dawid.Hmm,może bym się zgodził gdyby użyć to czasu przeszłego słowa &quot;jest&quot;. Mamy sezon 2012/13,historię zostawmy na boku.Nazwiska mają Rzeszowianie,ale nazwiska nie grają.Ale co ja będę Wam tu prawił kazania..

Obaj(Redwitz chociaż analizuje obie strony,Dawid skupia się tylko na Bydgoszczy) gracie na Resovię na zasadzie &quot;wiary&quot;.Bo to ważny mecz,bo Delecta wczoraj grała super przyjęciem a dziś zagra fatalnie.Bo Resovia sobie wczoraj nie radziła,a dziś sobie poradzi.

W moim odczuciu obie ekipy są w tej chwili na tym samym poziomie,w odczuciu odsmakerów również. Zadecyduje podobnie jak w serii Skra-Resovia przede wszystkim głowa. Dla mnie ten mecz no bet jeśli chodzi o typowanie zwycięzcy.Pewniejszy jest over 3,5 setów,ale to już po innym kursie niż win którejś ze stron.Najlepiej sobie oglądać mecz i grać na żywo_O!

Może i laickie podejście(siatkówka to nie jest mój ulubiony sport),ale wzburzyły mnie trochę te typy na Rzeszów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Również podzielam zdanie Levego, nie ma racjonalnych argumentów aby Resovie grającą dziś na wyjeździe traktować w kategorii pewniaka, a kurs, który już teraz spadł do śmiesznego poziomu 1,6-1,7 brać jako atrakcyjny. Jest on ewidentnie zaniżony, spowodowany masówką na Reskę. Nie twierdzę, że oni dziś tego meczu nie wygrają, bo szanse oceniam 50 na 50 ze wskazaniem na Delectę, w końcu grają we własnej hali, a wszystkim w około wiadome jest, że Resovia na wyjeździe to też nie więcej niż 60-70% tego, co potrafią zaprezentować u siebie. Argumenty typu wczoraj przegrali, dziś na pewno wygrają można by wskazywać, gdyby grali z Treflem albo Kielcami, a tutaj na przeciw pierwsza drużyna sezonu zasadniczego, zespół, który u siebie w tym sezonie przegrał zaledwie jedno spotkanie. Można zagrać ten mecz, twierdząc, że ma się przeczucie, że Reska wygra, można zagrać, bo jest się kibicem ekipy z Rzeszowa, ale proszę nie przekonywać użytkowników, że kurs poniżej 2,0 na Resovię w dniu dzisiejszym jest w jakimkolwiek stopniu atrakcyjny.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Tak sobie czytam DawidaBarca oraz Redwitz i mam takie nieodparte wrażenie,że nie jesteście ani troszkę obiektywni stawiając na Resovię.
Lepsza jest Bydzia tak mówi tabela za sezon zasadniczy.Po raz kolejny wszyscy minimalizują zasługi tej drużyny.Ja sercem jestem za ekipą z Podkarpacia ale jeżeli dzisiaj nie wywiozą zwycięstwa z Bydgoszczy to może być bardzo ciężko awansować do finału.Delecta cały czas udowadnia że to ponadprzeciętna ekipa w Plus Lidze mimo jest marginalizowana a kto wie czy nie zameldują się w wielkim finale i nie można będzie wtedy powiedzieć że nie zasłużyli czy że stało się to fartownie.
 
P 6

paulsien

Użytkownik
W Delecie nie ma ławki, w Resce kto nie wejdzie to zawsze ta zmiana do całkiem złych nie należy, Antiga może i jest w formie, ale dwa mecze jeden za drugim mogą mu dać w kość, tak samo zresztą jak weteran Wika, Konarski nie ma zmiennika, dzisiaj raczej win Rzeszowa piszę to przy stanie 9:7 dla Delecty w 1 secie żeby nie było ;) pozdrawiam
 
jorahmormont 25

jorahmormont

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Delecta Bydgoszcz

Trzeci mecz półfinałowy między tymi drużynami. Faworytem tego meczu zdaje się być Resovia - drużyna własnego parkietu. Delecta aby myśleć o finale musi wygrać przynajmniej raz w Rzeszowie, co nie będzie łatwym zadaniem. W razie porażki w tym meczu bydgoszczanie mogą nie być w stanie zatrzymać rozpędzonej Resovii w kolejnym meczu. Z pewnością podejmą walkę i należy się spodziewać zaciętego meczu i walki o każdą piłkę. Nie sądzę aby mecz skończył się w 3 szybkich setach, dlatego proponuję granie overa punktowego.

Resovia Rzeszów - Delecta Bydgoszcz
TYP: over 182,5 pkt @ 1,97

Marathonbet
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Zacznę może od tego, że dla mnie faworytem tej rywalizacji ciągle jest ZAKSA. Przed pierwszym spotkaniem pisałem TAK !
Pierwszy mecz:
JW 3:0 ZAKSA
Statystyki
Myślę, że nie ma sensu się rozwodzić nad pierwszym spotkaniem.
O ZAKSIE trochę pisałem w temacie Ligi Mistrzów.
Po przegranym półfinale z Cuneo:
Nie lubię zrzucać winy na jednego czy dwóch zawodników, bo przegrywa cały zespół, ale... Najbardziej zawiedli Zagumny i Gacek, najbardziej doświadczeni zawodnicy w ZAKSIE. Paweł Zagumny miał problemy z plecami i widać było, że nie jest w optymalnej dyspozycji. Kiepska współpraca ze środkowymi, mnóstwo niedokładności w rozegraniach na skrzydła. Nie może być tak, że najsłabszym punktem w przyjęciu jest libero. Zawodnicy Cuneo szybko to wyłapali i obijali Piotrka jak tylko się dało. Środek miał być najgroźniejszą bronią ZAKSY. Nie był. Po części wynikało to z przyjęcia, po części ze słabej gry Zagumnego (chociaż środkowi nie są bez winy). Brawa dla skrzydłowych. Nie mieli łatwego zadania, musieli naprawiać niedokładności Gumy i zagrali na dobrej skuteczności.
Przed meczem czytałem sporo opinii i większość pisała/mówiła, że ZAKSA powinna mieć przewagę w grze obronnej, w elementach technicznych. Dzisiaj to też zawiodło. Wpadło kilka piłek, które wpaść nie powinny, były błędy w komunikacji.
Krótki komentarz odnośnie ZAKSY po Final Four:
Nie przepadam za ZAKSĄ, ale miałem nadzieję, że jednak coś podczas tego Final Four pokażą.
Wyniki nie pokazują tego co widzieliśmy. ZAKSA zagrała źle, to nie była ich siatkówka. Wydaje mi się, że na taki poziom jak na początku sezonu czy w Pucharze Polski mogą już w tym sezonie nie wskoczyć.
Dziwne to trochę, bo jednak wszystkie przygotowania były podporządkowane właśnie temu, żeby korzystnie zaprezentować się w Omsku. Wcześniej przylecieli do Omska, rozegrali jeden mecz z JW przed wyjazdem (miało to być przetarcie), ale jednak coś poszło nie tak.
Zawiódł Zagumny, zawiódł Gacek, zawiedli środkowi, zawiódł Castellani. Sporo nieporozumień, chaos, kiepska postawa w obronie. To nie była ZAKSA na swoim normalnym poziomie.
Jastrzębski Węgiel w czasie gdy ZAKSA walczyła w Omsku rozegrał dwa spotkania sparingowe z aktualnym Mistrzem Polski. Ekipa Bernardiego dwukrotnie pokonała Resovię Rzeszów (oba pojedynki wygrane przez JW w stosunku 3:1).
W pierwszym spotkaniu bardzo dobrze zaprezentowali się Matteo Martino i Łukasz Polański, którzy pojawili się w miejsce odpowiednio Gierczyńskiego i Bontje. Włoch świetnie wszedł w ten mecz, ale z czasem stał się mało widoczny. Nie jest to oczywiście zarzut w stronę Włocha. Po prostu rywale nie posyłali w niego zagrywek (przyjmuje bardzo dobrze), a Tischer nie posyłał mu piłek w ataku (dobrze grali Łasko i Kubiak). Podejrzewam jednak, że jutro zobaczymy na początku ustawienie z Gierczyńskim na przyjęciu i Bontje na środku siatki.

ZAKSA w Omsku nie pokazała swojej siatkówki. Zagumny, Gacek i środkowi grali słabo. Skrzydłowi pokazali się z dobrej strony, chociaż po Fontelesie można się było spodziewać lepszej gry (sporo nieporozumień na linii Zagumny-Fonteles). Zagumnemu pewnie brakowało grania, teraz powinno to wyglądać lepiej.
JW jest w dobrej sytuacji. Na własnym parkiecie są mocni, wygrali pierwsze spotkanie. Osobiście nie widzę Gierczyńskiego w tym meczu i chciałbym, żeby zaczął Martino.
Według mnie będzie to wyrównane spotkanie, ale trochę większe szanse ma dla mnie Jastrzębski Węgiel. ZAKSA dużo czasu na spokojne treningi nie miała. Tym razem wersja asekuracyjna.
Typ:
Jastrzębski Węgiel (+1.5 seta) @ 1.88 Pinnacle ⛔
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ja osobiście dziś gram na Zaksę, ale chyba dorzucę overek pkt w ramach asekuracji. Ogólnie nie widzę sensu przytaczania sparingów JW bo sparing a mecz to dwie różne bajki. Spisywali się dobrze, ale nie wiadomo na tle jakiego przeciwnika. Zaksa jak dla mnie wróci do Polski wkurzona porażką i poradzi sobie z Jastrzębskim. W Rosji Świetnie grał Ruciak, Fonteles też pewnie zagra lepsze zawody niż w Omsku, a Guma któremu brakowało gry będzie rozgrywał jak trzeba. Jak dla mnie Zaksa ma większy potencjał od drużyny JW i nie pozwoli sobie na dwie porażki.
 
mariusso 67

mariusso

Użytkownik
Dzisiaj jeśli Zaksa zagra chociaż to co grała przeciwko Cuneo to spokojnie wygra. Nie znalazłem nic na temat jakiś urazów więc można założyć że wyjdą najmocniejszym składem. Paradoksalnie jest bardzo możliwe że ich forma właśnie teraz się objawi, bo jakby nie patrzeć jest to mecz trochę mniejszego prestiżu i nie będzie im tak stawka meczu ciążyć
Typ: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle @ 1.54 betsson ✅
fajnie też wygląda typ ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -4,5 punkta @1,84 betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
profeta 79

profeta

Użytkownik
co do gry Zaksy w Omsku. Moim zdaniem zagrali na miarę swoich możliwości żaden polski zespół nie jest w stanie rywalizować z czołowymi zespołami z Rosji czy Włoch. Kto ogląda regularnie te ligi wie jaka jest między nimi różnica poziomów . Nie ma co słuchać bajek opowiadanych przez &quot;ekspertów&quot; Polsatu o poziomie Plus Ligi. Dziś wg. mnie wygra Zaksa . Po stronie Jastrzębskiego nie ma tak klasowych zawodników ani takiego zgrania i organizacji gry jakie było w zespołach uczestniczących w FF. Porównywanie Tishera do Grbicia czy Butki wydaje się nie na miejscu. Co by nie mówić o Zagumnym, na Plus ligowe warunki to on jest czołowym sypaczem ligi w tym sezonie Top 3 z Masnym oraz Drzyzgą. Typ Zaksa 1.60 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Resovia Rzeszów - Delecta Bydgoszcz​

Nie ma sensu opisywać poszczególnych pozycji czy poszczególnych zawodników, bo robiliśmy to przez cały sezon i wiele się nie zmieniło ;)
Resovia na wyjazdach, a Resovia na własnym parkiecie to dwie inne drużyny. Zupełnie inne zaangażowania, pewność siebie. Wsparcie kibiców dużo im daje i widać to po wynikach w tym sezonie. W PlusLidze na Podpromiu wygrała tylko ekipa z Częstochowy (nie ma sensu brać tego spotkania pod uwagę).
Bydgoszcz na pewno nie odpuści i według mnie rzuci wszystkie siły na pierwsze spotkanie. Doskonale wiedzą, że w poniedziałek tak mocni już nie będą.
Dlatego w pierwszym spotkaniu wybieram najbezpieczniejszą i chyba najprostszą opcję, czyli zwycięstwo Resovii. Myślałem o -1.5 seta, bo nawet 3:0 dla Resovii mnie nie zdziwi, ale jednak bezpieczniej.
Typ:
Resovia Rzeszów @ 1.34 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
3:0 dla Resovii to dla mnie pobożne życzenia ???? . Wydaje mi się, że Resovia sobie poradzi, ale będzie musiała sporo się napocić. Według mnie spokojnie można zagrać overek lub czysty win Reski. W 3:0 osobiście nie wierzę.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
3:0 dla Resovii to dla mnie pobożne życzenia ???? . Wydaje mi się, że Resovia sobie poradzi, ale będzie musiała sporo się napocić. Według mnie spokojnie można zagrać overek lub czysty win Reski. W 3:0 osobiście nie wierzę.
to uwierz. wg mnie najbardziej prawdopodobny scenariusz to 6-0 w dwumeczu. aczkolwiek kursy są srednio ciekawe. tak z @5 na 3-0 na rzeszow by mnei satysfakcjonowało haha ????
nie no 3.2 tez fajne.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Tadzin w drugim meczu wierze, ale w pierwszym tak jak napisał Redwitz. Delecta rzuci wszystkie siły na szalę. Set jest spokojnie w ich zasięgu. Shops nie potrafi utrzymać dobrej dyspozycji przez więcej niż 2 sety, a Bartman jest strasznie nie równy. Gdyby Resovia miała atakującego z prawdziwego zdarzenia lub Shops miał dobrą kondycję to śmiem twierdzić, że zdobyła by bez żadnych problemów mistrzostwo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom