>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Żal mi trochę Jastrzębskiego po wczorajszym meczu, ale wiem jedno. Ten mecz skończy się szybką wygraną Zaksy. O drużynach wszyscy wiemy wszystko, ale ja osobiście wątpie by JW podniósł się po takiej porażce. Takie coś boli 3 razy bardziej niż przegrana 3:0. Zaksa przed własną publicznością poniesiona dopingiem kibiców zakończy tę rywalizację w 4 meczach. Osobiście typuję dziś Zaksę -1.5 po kursie 1.55 ✅
Bet365
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel (4mecz)
Oglądając wczorajszy mecz nr 3 i spotkanie tydzień temu (mecz nr 2) łatwo można zauważyć, że Zaksa bardzo długo wchodzi w mecz. Najlepiej chyba to widać po Fontelesie, na początku jest nieskuteczny, taki trochę przestraszony i mało pewny siebie, a w końcowych fazach meczów gra bardzo dobrze i &quot;tryska pozytywną energią którą napawa cały zespół&quot;. Gdy mu idzie ciągle kogoś poklepuje, bije brawo kolegom, w bardzo efektowny sposób wyraża swoje pozytywne emocje, trudno go nie zauważyć gdy Zaksa cieszy się na środku parkietu po zdobytym punkcie. Może na to że losy meczu wraz z jego biegiem odwracają sie o 180 stopni ma też wpływ kondycja JSW, ciężko powiedzieć. W moim przekonaniu rozpędzonej i dobrze rozgrzanej Zaksy JSW nie zatrzyma. Mam dwa scenariusze na dzisiejszy mecz. Albo po raz kolejny Zaksa zacznie nerwowo i ospale by się obudzić na koniec pierwszego seta lub w drugim, najpóźniej w 3cim i wygra ten mecz 3-1 lub 3-2. Albo zacznie bardzo ostro i skutecznie od samego początku i wygra 3-0. Bardziej bym się skłaniał do tej pierwszej opcji. Moje typy to:
Zaksa - Jastrzębski 1set Jastrzębie@ 3.2 unibet
Zaksa - Jastrzębski 1set/mecz 2/1@ 3.85 totomix

Moim zdaniem pewne pieniądze można zgarnąć grając np na Jastrzębie w pierwszym secie po kursie 3.2 i na DW 3:0 Zaksa Betsson daje 2.9. Wtedy przykładowo stawiając 100zł na set1 dla JSW 3.2*100zł=320zł i 3:0 dla Zaksy 2.9*110zł=319zł. Czyli inwestujemy 210 mamy zwrot 319 lub 320zł (tak jakbyśmy grali typ po kursie 1.52+). Jak na mój nos pewniak bo nie wydaje mi się że jak Zaksa wejdzie w mecz to JSW coś jeszcze zdziała.
edit:
faktycznie, nie orientuje się w bukach naziemnych a totomixa mam pod blokiem. 5,6 to zdecydowanie za dużo, własnie się dowiedziałem gdzie jest fortuna w Rzeszowie ????
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Fortuna wycenia typ:
1set/mecz 2/1 na 5,60 więc spore value w stosunku do totomixa.
Typ ciekawy i dość często się sprawdza w meczach gdzie występuje duży faworyt.
Ale wydaje mi się że goście mogą być dziś zdołowani że jednak swojej szansy wczoraj niewykorzystali i może być gładkie 3:0.
Choć przy okazji poprzedniego połfinału słyszało się opinie że delekta rzuci wszystko na 3mecz a w czwartym już tylko będzie asystować a tymczasem napędzili stracha resovii.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
A więc chyba dzisiaj już poznamy kolejnego finalistę. Nie sądzę, aby Jastrzębie zdołało się podnieść. Kto oglądał ten widział jak byli rozbici w tie-breaku, przede wszystkim psychicznie. Siatkarze Zaksy wyszli za bardzo spięci w tym meczu, co sam przyznał po meczu Castelani a potwierdzeniem tego była postawa w 1 secie Felipe Fontelesa, który rozegrał najgorszego seta podczas występów w Zaksie, ale wczoraj również mogliśmy zobaczyć ile ten zawodnik znaczy dla tego zespołu - Felipe gra źle = Zaksa gra źle. Brazylijczyk jest na prawdę niesamowity, po tak fatalnym początku meczu zdołał się podnieść i poprowadził w 5 secie zespół do zwycięstwa. Wczoraj również można było zobaczyć jak duży wpływ na Felipe ma Daniel Castelani, który potrafił psychicznie odbudować tego zawodnika w ciągu kilku minut. Kolejnym ważnym aspektem, który dał wczoraj zwycięstwo gospodarzom była zmiana na pozycji rozgrywającego. Zagumny wczoraj zagrał fatalnie i DC dokonał zmiany na tej pozycji wprowadzając Pilarza co było znakomitym posunięciem bo Grzesiek nie zawiódł. Guma musi zmienić swoje podejście bo nikt nie jest niezastąpiony. Jest to świetny zawodnik, z ogromnym doświadczeniem, ale nie zawsze pomaga szczególnie pod względem psychicznym drużynie, ale i tutaj widać, że Zaksa bardzo pragnie zdobyć mistrzostwo, a po czym to wnioskuje? Przytoczę wypowiedź Zagumnego po wczorajszym meczu: &quot;To dla nas szczęśliwy wieczór. Cieszymy się, że udało nam się wyciągnąć mecz ze stanu 0:2. Rozpoczęliśmy ten pojedynek bardzo słabo. Na szczęście dla nas później z seta na set graliśmy coraz lepiej. W piątej partii już całkowicie panowaliśmy na parkiecie. Warto podkreślić świetną zmianę Grzegorza Pilarza, który w zasadzie odwrócił losy tego spotkania.&quot; &quot;Guma&quot; w końcu chyba zrozumiał, że aby zdobyć mistrzostwo to muszą tworzyć zespół i nie ma miejsca na okazywanie swojego trudnego charakteru.
Zaksa dzisiaj na pewno po pierwsze przystąpi o wiele bardziej &quot;wyluzowana&quot; i w lepszych na strojach, więc nie będzie mowy na powtórkę z wczorajszego początku spotkania. To JSW dzisiaj będzie bardziej spięte bo to dla nich ostatnia szansa, jednak uważam, że nie będą w stanie się dzisiaj podnieść i Zaksa postawi kropkę nad &quot;i&quot;.
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - JSW Jastrzębski Węgiel (-1.5) 1 1.55 Bet365 ✅
Edit: Jastrzębie dzisiaj bez Kubiaka - problemy z kolanem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Hahahaha ;D Pilarz odwrócił losy spotkania.... Tak najlepiej tylko mówić o rozgrywającym jaka to nie była cudowna zmiana. Owszem Pilarz sypał bardzo dobrze. Z resztą tego można było się spodziewać ale podstawa to poprawa przyjęcia. Porównajmy piłki z których rozgrywał Guma a z których Grzesiek Pilarz. Nie będzie już tak kolorowo. Kluczem było przyjęcie Zaksy które mocno się poprawiło, z kolei dobre wystawy Grześka uspokoiły grę. Zmiana bardzo dobra ale z tym odwróceniem losów meczu to bym nie przesadzał.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Polecam Panie &quot;ivvan&quot; przeczytać mój post jeszcze raz, albo nie...jeszcze 5 razy.
Nigdzie nie napisałem, że Pilarz odwrócił losy spotkania, natomiast przytoczyłem wypowiedź Pawła Zagumnego według, którego to Pilarz odwrócił losy tego spotkania. Dlaczego dodatkowo pogrubiłem te słowa? Nie wiem czy wiesz, ale &quot;Guma&quot; jest pod względem charakteru bardzo trudnym zawodnikiem. Wczoraj grał słabo, zostaje zmieniony przez Pilarza i jeszcze dodatkowo chwali swojego zmiennika po meczu w wywiadzie. Nie często to się u &quot;Gumy&quot; zdarza więc to pokazuje, że również dla niego najważniejsza jest walka o mistrzostwo i nie ma miejsca na jego ekscesy, jak np. podczas Final Four w Omsku. Więc polecam jeszcze raz przeczytać uważnie mój post;)
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
Typ: Zaksa -1,5 seta
Kurs: 1,63
Pinnacle

Koledzy wyżej opisali po części sprawę także nie będe powtarzał. Jastrzębie ma potencjał jednak nie potrafią przetrzymać trudnych momentów, źle reaguje Bernardi który nie wprowadza np Martino od 3 seta. Aspekt psychiczny na pewno odegra dziś kluczowe znaczenie. Dlaczego wczoraj Zaksa się tak męczyła ?? Bo w pierwszych 2 setach nie istniał Fonteles. Gdy dostał parę minut wytchnienia grał jak z nut i dokładał asy serwisowe. Jastrzębie miało rywala na widelcu i na tym poziomie klasowa drużyna powinna umieć to wykorzystać. Jastrzębianie jednak utwierdizli wielu ludzi , że do &#39;&#39;klasowych &#39;&#39; się nie zaliczają.
Dziś myślę Fonteles i Zagumny powinni zagrać na swoim poziomie - nie będzie potrzeby wprowadzania Pilarza i Kapelusa.
Jastrzębie z nożem na gardle. Nie podobał mi się Tischer w drugiej połowie meczu którego decyzje czasem są nieprzemyślane - nie tego trenerzy wymagają od rozgrywających. Jastrzębie za dużo zagrywek w aut wczoraj i dzisiaj pewnie też będą ryzykować. Zaksa raczej 2 raz tak słabo w mecz nie wejdzie. Rozkład ataku lepiej wygląda po stronie gospodarzy. Aaa i jedna kwestia myślę dość istotna - Damian Wojtaszek libero JW nie jest w formie , siatakrze Zaksy wczoraj często zagrywali na niego co się opłaciło. Chłopak zarówno słabo w przyjęciu jak i w obronie.

Jastrzębie ma wiele luk przez co wykluczam ich zwycięstwo dzisiaj. Powiem więcej, według mnie nawet nie osiągną tie-breaka bo brak płynności w grze ,koncetrancji, zawodnicy średnio się uzupełniają. Zaksa ma piłkę po swojej stronie i myślę wykorzystają szanse.

Zaksa Kędzierzyn-Koźle wygrywa z Jastrzębskim Węglem 3:1 ( 25:19, 21:25, 25:20, 25:13) i awansuje do finału Plus Ligi w którym spotka się się z Asseco Resovią Rzeszów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Polecam Panie &quot;ivvan&quot; przeczytać mój post jeszcze raz, albo nie...jeszcze 5 razy.
Nigdzie nie napisałem, że Pilarz odwrócił losy spotkania, natomiast przytoczyłem wypowiedź Pawła Zagumnego według, którego to Pilarz odwrócił losy tego spotkania. Dlaczego dodatkowo pogrubiłem te słowa? Nie wiem czy wiesz, ale &quot;Guma&quot; jest pod względem charakteru bardzo trudnym zawodnikiem. Wczoraj grał słabo, zostaje zmieniony przez Pilarza i jeszcze dodatkowo chwali swojego zmiennika po meczu w wywiadzie. Nie często to się u &quot;Gumy&quot; zdarza więc to pokazuje, że również dla niego najważniejsza jest walka o mistrzostwo i nie ma miejsca na jego ekscesy, jak np. podczas Final Four w Omsku. Więc polecam jeszcze raz przeczytać uważnie mój post;)
Polecam Panie &quot;pwlikn&quot; nie brać sobie takich rzeczy do siebie ;). Doskonale zdaję sobie sprawę, że powiedział to Guma i to z niego podśmiechiwałem się w moim poście. Fakt powiedzenie tak o swoim zmienniku to domena mistrza, a Paweł do tego ma trudny charakter, ale trochę jedzie mi to wazeliniarstwem, bo zrozumiał co nieco po FF
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Czy zna ktoś może jakiego bukmachera który oferuje zakłady na końcowego zwycięzce Plusligi kobiet i mężczyzn w tym sezonie. Granie pojedyńczych meczy jest dosyć ryzykowne, więc po dłuższym zastanowieniu doszedłem do wniosku że najlepiej zagrać większą kwotę na końcowego zwyciężce, z tym że obecnie taki zakład widzę tylko w Unibet i to tylko na Pluslige kobiet.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów​

Czas na coś na co czeka się cały sezon.
Wielki finał, tym razem bez udziału kochanej w całej Polsce Skry Bełchatów.
W finale spotkają się ZAKSA (3 miejsce po rundzie zasadniczej) i Resovia (4 miejsce po rundzie zasadniczej).
Od czego tu zacząć ? Nie ma sensu chyba rozpisywać się o poszczególnych pozycjach czy zawodnikach.
Według mnie najważniejsza będzie tutaj dyspozycja dnia. W pierwszym (i w drugim) meczu przewagę parkietu ma ZAKSA, więc tutaj punkcik w ich stronę. Forma w ostatnich spotkaniach według mnie na korzyść Resovii. Tutaj jednak znak zapytania, bo jutro może to wyglądać zupełnie inaczej.
Wiadomo o drobnych problemach niektórych zawodników ZAKSY. Ruciak i Fonteles mają problemy z kolanami od dłuższego czasu, ale sezon spokojnie powinni dociągnąć do końca. Wybity palec Gładyra też nie powinien być kłopotem, bo ostatnio Gładyr grał bardzo słabo, a są Wiśniewski i Możdżonek. Trenera Castellaniego może martwić podkręcony staw skokowy Witczaka. Nie wiem na ile to poważny uraz, nie wiem czy jutro będzie w pełni gotowy do gry. Ostatnio Rouzier grał strasznie przeciętnie i tutaj Witczak mógłby się przydać.
O problemach w Resovii nic konkretnego nie wiadomo, ale jakieś drobne urazy na pewno są.
Jeżeli chodzi o sprawy czysto siatkarskie.
Na pewno ZAKSA ma większy potencjał w polu serwisowym. Resovia strasznie szarpie w tym elemencie. Wiadomo jednak jak jest z zagrywką, raz jest a raz nie. Przyjęcie myślę, że wygląda podobnie. Tylko, że przy słabszym przyjęciu więcej problemów może mieć ZAKSA. W Resovii gra na wysokiej piłce wygląda lepiej. W PlayOffach Resovia znacznie lepiej wypada w grze blok-obrona, podbijają naprawdę dużo piłek. U ZAKSY zwłaszcza gra w obronie troszkę ostatnio zawodzi (od Final Four), sporo nieporozumień. Rozegranie ? Teoretycznie przewagę powinna mieć ZAKSA, ale wiadomo jak ostatnio gra Zagumny. Tichaczek PO rozgrywa bardzo dobrze. Sporo środka, w półfinałach według mnie zagrał znacznie lepiej od vis a vis Masnego. Tylko, że ZAKSA ma w kwadracie Pilarza, który już nie raz pokazywał, że spokojnie może zastąpić Gumę. Dobrowolski miał mało szans i według mnie nie zawsze spisywał się dobrze.
Ciekawostką jest fakt, że Paweł Zagumny jeszcze nigdy nie zdobył ze swoją drużyną Mistrzostwa danego kraju. Nie udało się Pawłowi ani w Polsce, ani we Włoszech, ani w Grecji.
Kilka razy już w różnych miejscach pisałem. ZAKSA swoją najlepszą siatkówkę grała na początku sezonu, również w finale Pucharu Polski widzieliśmy ZAKSĘ na swoim najwyższym poziomie. Wydaje mi się, że lepiej grać nie będzie.
Resovia strasznie falowała i na pewno ma spore rezerwy. Według mnie w PlayOffach to właśnie ekipa z Rzeszowa jak na razie pokazywała najlepszą siatkówkę.
Miałem w sumie odpuścić pierwsze spotkanie, ale ostatecznie zdecydowałem się zagrać w stronę Resovii. Będzie sporo walki i mam nadzieję, że ekipa z Rzeszowa swoje najlepsze mecze w sezonie rozegra właśnie w finałach PlusLigi.
Typ:
Resovia Rzeszów @ 2.88 Marathonbet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Redwitz w kilku sprawach mam inne zdanie. Zacznę od tego, że stawianie na Zaksę po takim kursie to czysty idiotyzm, na Resovię ryzyko adekwatne do kursu, ale ja i tak nie postawię na gości. Tak naprawdę w finale wszystko zależy od Zaksy, może to i dziwnie powiedziane, ale Resovia wzbiła się na pewien bardzo wysoki poziom i raczej z niego nie zejdzie więc wiadomo czego się po nich spodziewać. Nie sądzę też by mogła zagrać wiele lepiej niż np w ćwierćfinale. Wyśmienicie gra Akchrem i Schops, jak jeszcze odpali Lotman który miał w półfinałach słabsze momenty to będzie arcyciekawie. Po Zaksie nie wiadomo czego się spodziewać. W sumie gra Zaksy zależy w dużej mierze od postawy Fontelesa lub Rouziera bo któryś z nich zawsze ciągnie grę w ataku, gdy Francuz zawiedzie jest Brazylijczyk i odwrotnie jak to miało miejsce w przypadku FF LM gdzie Fonteles zupełnie mnie nie przekonywał. Forma Kędzierzynian jest nie do przewidzenia, byli zmęczenie ale mieli trochę czasu na regenerację i Fizjoterapeuci ostro pracowali. Zaksa ma ogromny atut własnego boiska w pierwszych dwóch meczach i jeśli je wygra to zostanie wg mnie mistrzem Polski. Ja dziś czekam na rozpoczęcie meczu i celuję w jakiś overek jak punkty minimalnie spadną bo ten mecz będzie długi i zacięty. Linia 185.5 też bardzo prawdopodobna, ale wg mnie w singlu nieopłacalna bo można poczekać na live&#39;a
Z czym się nie zgadzam w wypowiedzi poprzednika?
Przede wszystkim ze stwierdzeniem, iż przyjęcie wygląda podobnie. Jeśli chodzi o libero to przewagę ma Resovia i to sporą, jeśli jednak o przyjmujących to tu rysuje się przewaga Kędzierzynian. Fonteles prezentuje podobną formę w przyjęciu co Olieg, obaj są częściowo chowani bo mają większy potencjał w ataku, Ruciak natomiast w ostatnich meczach prezentował się w przyjęciu o wiele lepiej niż Lotman (mam na myśli Półfinały w których Lotman był niemiłosiernie celowany przez Budyniów). Względna równowaga ale dodając potencjał w zagrywce sądzę, że większy problem z przyjęciem będą mieli goście. To, że w Resovii gra na wysokiej piłce wygląda lepiej to mało powiedziane. Tam rysuje się największa i chyba jedyna zdecydowana przewaga gości. Co do sypy to nie tylko w teorii ale i w praktyce jak dla mnie Zaksa będzie miała przewagę. Może i Guma nie jest w najlepszej dyspozycji, jego zachowanie też pozostawia wiele do życzenia, ale taka osoba pod siatką to skarb, a jego ambicja będzie niosła go by wreszcie wygrać mistrzostwo kraju (jakiegokolwiek), według mnie złapie formę na finał bez względu na to czy Zaksa go wygra. Czy w PP widzieliśmy Zaksę na najwyższym poziomie? Hmmm, dyskutowałbym. Ja już wtedy nie widziałem w nich tego błysku, według mnie wtedy brakowało formy innym drużynom.
Jak wyżej wspomniałem zwycięzcy nie typuję bo to dla mnie nobet, w sumie jedyne prawdopodobne typy to over punktowy lub celowanie, że w tym meczu będzie tie break.

Edit: złapałem linię 180.5 przy 4:0 ????
 
profeta 79

profeta

Użytkownik
Porównując formę obu zespołów wydaje się że na fali wznoszącej jest Resovia. Po przejściu Skry wszyscy nabrali większej pewności siebie. Nareszcie wykrystalizowała się pierwsza 6 .Zaksa w drugiej połowie sezonu nie błyszczy. Fonteles cały czas ciągnie grę, w meczach z JSW widać było ile znaczy dla zespołu bez jego dobrej gry Zaksa traci dużo na wartości. Dzisiaj większe nerwy będą po stronie gospodarzy ponieważ zaczynają serie meczami u siebie i fajnie byłoby rozpocząć od zwycięstwa. Ławka rezerwowych mocniejsza u gości. Tak jak pisał Redwitz Resovia w swojej grze ma jeszcze rezerwy, potencjał jeszcze w 100 % nie jest wykorzystany, natomiast Zaksa już w tym sezonie wspięła się na swój Mount Everest Typ Resovia +1,5 Seta kurs 1.93 pinnacle
 
P 0

prayer89

Użytkownik
Jak mówimy o ryzyku adekwatnym do kursu to proponuję 1setmecz dla resovii po kursie 3.8 w efortunie. Wszystko zależy od dyspozycji dnia niby ale rzeszów jest w stanie wsiąść na zaksę od początku a ci z kolei już nie raz pokazali u siebie że potrafią wyjść mocno spięci przed własną publiką. Moim zdaniem jak rzeszów wygra pierwszego seta to nie powtórzy błędów jastrzębskiego i dowiezie ten mecz
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
A ja pierwszy mecz zostawiam na analizę bo jest wiele znaków zapytania.Jutro będzie już coś można pograć po obejrzeniu pierwszego starcia.
Po pierwsze Sovia na wyjeżdzie a Sovia na Podpromiu.Własny parkiet daje rzeszowianom ogromną przewagę a na wyjeżdzie gra się im ciężej.Nawet h2h w Kędzierzynie pokazuje że przegrywali te mecze wyjazdowe.Wiadomo że to finał mega mobilizacja ale jakaś niewiadoma jest.
Po drugie forma ZAKSY.Moim zdaniem gra się na tyle na ile pozwala przeciwnik a że JW grało jak grało to i kędzierzynianie nie wznieśli się na wyżyny.Guma już gorzej zagrać nie zagra a to głownie do niego kierowane były pretensje.Zresztą jest Pilarz który potrafi dać dobrą zmianę.Zagrywka na pewno po stronie ZAKSY.
Gdybym miał coś typować to byłoby to:
under 187,5 @ 1.85 NordicBet ✅
ZAKSA @ 1.5 Marathonbet ✅
To takie obiektywne spostrzeżenia kibica Sovii na ten mecz , jeśli chcecie coś ugrać nie kierujcie się tymi typami pozdro ????
e;tak jak przypuszczałem jak ściany nie pomagają to jest bardzo cięzko, jutro niestety mecz o byc albo nie byc MP:-|
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
&quot;Legła Resovia&quot;
Szczerze ? Poziom tego spotkania jak na finał PlusLigi bardzo, bardzo niski. ZAKSA grała słabo, ale to co zagrała Resovia było poniżej pewnego poziomu.
Nie mam wątpliwości, że jutro będzie zdecydowanie lepiej. ZAKSA zagrała tak jak grała w półfinałach, bez swojego błysku.
Resovia zagrała najsłabszy mecz w PlayOffach. Sporo szans niewykorzystanych, ale ogólnie zasłużona porażka.
Dzisiaj zawiedli po części liderzy w ofensywie. Fonteles nie błyszczał w ataku. Po drugiej stronie słabiutko zagrali Akhrem i Schops.
Resovia dzisiaj beznadziejnie przyjmowała. Czy ZAKSA zagrywała na swoim najwyższym poziomie ? Na pewno nie. Sporo problemów przy zagrywkach Możdżonka czy Zagumnego. Przełożyło się to na grę na siatce. Tichaczek w sumie nie miał z czego zbytnio rozgrywać.
I ostatnia sprawa.
Grał dzisiaj Ignaczak ? Nie widziałem go na parkiecie.

Jutro według mnie będzie to mecz o Mistrzostwo Polski. Resovia potrzebuje jednego wyjazdowego zwycięstwa. Będzie ciężko, ale naprawdę nie sądzę, żeby Resovia zagrała drugi raz tak słabo.
Lekko.
Typ:
Resovia Rzeszów @ 2.95 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tichaczek w sumie nie miał z czego zbytnio rozgrywać.
Prawda jest taka że z tego co mógł rozegrać to rozegrał najgorzej jak tylko się dało. 3 piły z rzędu do Lotmana jak po drugiej stronie jest Bartman dla mnie są objawem braku mózgu.
Efektywna skuteczność Fontelesa też jest nieco inna, trochę zagotował go Zagumny w 1 secie gdzie dał mu 4 piłki z rzędu i 1 tylko skończył, a takich serii było kilka. Felipe jak zwykle białe przed meczem wciągnięte i lata jak dzika pantera. Jutro Resovia nie ma żadnych argumentów i stan rywalizacji powinien wynosić 2-0. A w Rzeszowie Zaksa jedno spotkanie wygra i mocno czuję że będzie to 1 spotkanie.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Jutro Resovia nie ma żadnych argumentów i stan rywalizacji powinien wynosić 2-0.
Mocno uprościłeś sprawę. O ile ZAKSA jutro wygra to z całą pewnością będzie to inny mecz niż dzisiejszy (choć to to 3-0 to o tyle zaskakujące, że była to sporą sztuką ze strony Resovii wypuścić tego 3 seta) i z całą pewnością możemy się spodziewać zaciętej rywalizacji. Nie skreślałbym absolutnie Rzeszowian, mają argumenty po swojej stronie, podobnie jak ZAKSA. Jutro czeka nas naprawdę ciekawy mecz, sądzę.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Delecta-Jastrzębski FT 3:1
Delecta 1.75 Betsafe 1/10✅

W cieniu finału Bydgoszcz i Jastrzębie zaczynają jutro walkę o brąz. Jakoś większe szanse daje gospodarzom, w sporej mierze właśnie dlatego, że są gospodarzami, u siebie grają bardzo dobrze, tylko 2 porażki w całym sezonie, niezły wynik. W poprzednich fazach playoffów według mnie to Delecta pokazała się z lepszej strony, fajne mecze z Resovią, wcześniej gładko przeszli Lotos. Słowa uznania zwłaszcza dla Konarskiego, nie należy do moich ulubieńców, ale trzeba mu przyznać, że zrobił ogromne postępy w tym sezonie, podkreślają to nawet zawodnicy przeciwnych drużyn (mam na myśli Schopsa), w meczach półfinałowych to chyba on wyglądał najlepiej. Z kolei Jastrzębie dało trochę ciała z Kędzierzynem, nie byli faworytem, ale pierwszy mecz dostali bez walki, w drugim nie potrafili wygrać, choć ZAKSA bylo świeżo po przegranym FF, trzeci mecz przegrali wręcz frajersko prowadząc już 2:0, czwarty bez Kubiaka (jutro ma grać) i bez nadziei na wygraną. Dla Delecty trzecie miejsce to ciągle ogromny sukces, dla Wrony, Konarskiego czy Dębca pewnie największy w karierze, więc ambicji i zaangażowania nie powinno zabraknąć. Nie wiem czy dla zawodników Jastrzębia, którzy w większości w swoich karierach mniejsze lub większe sukcesy odnosili walka o trzecie miejsce będzie stanowiło pretekst do mobilizacji na sto procent. Szkoda, że na sam koniec Polsat się nie popisał i mecze o medal Plusligi nie będą transmitowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Prawda jest taka że z tego co mógł rozegrać to rozegrał najgorzej jak tylko się dało. 3 piły z rzędu do Lotmana jak po drugiej stronie jest Bartman dla mnie są objawem braku mózgu.
Tutaj akurat wybór strasznie dziwny i z tym się zgadzam.
Efektywna skuteczność Fontelesa też jest nieco inna, trochę zagotował go Zagumny w 1 secie gdzie dał mu 4 piłki z rzędu i 1 tylko skończył, a takich serii było kilka. Felipe jak zwykle białe przed meczem wciągnięte i lata jak dzika pantera.
Co przez to rozumiesz (chodzi mi o pogrubiony fragment) ?
Dzisiaj chyba nie wciągnął.
Co nie zmienia faktu, że i tak zasłużenie wygrała ZAKSA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom