>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
5 kolejka !
Krótko, bo już późno ;)

Wkręt-met AZS Częstochowa - LOTOS Trefl Gdańsk​


Bardzo ważne spotkanie dla obu zespołów. Wkręt-met ciągle bez wygranego seta. Lotos w końcu ugrał seta, ale to było wszystko na co ich było stać w starciu z Delectą.

Akademicy z Częstochowy mają zawodników, którzy w przyszłości naprawdę mogą grać na niezłym poziomie. Problemem jest jednak to, że obecnie nie mają zbyt wielu szans na rywalizację z zespołami z PlusLigi. Brakuje im ogrania, cwaniactwa. W ważnych momentach popełniają jednak błędy i przede wszystkim nie potrafią grać na wysokim poziomie przez dłuższy czas.

Lotos na pewno nie spodziewał się tego, że po czterech spotkaniach będzie bez zdobyczy punktowej. Gra wygląda lepiej niż w pierwszych meczach. Grzesiek Łomacz coraz lepiej współpracuje z zawodnikami (zwłaszca ze środkowymi, z którymi był problem).

Jak nie z Częstochową to z kim ? Podejrzewam, że podopieczni trenera Luksa zgarną nawet komplet punktów, ale wolę nie ryzykować.

Typ:
Lotos Trefl Gdańsk @ 1.42 Unibet ✅


Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów​


Obie drużyny nie zaczęły sezonu tak jak sobie to wyobrażały. Jastrzębski ma już na swoim koncie dwie porażki, z Politechniką 1:3 i z Resovią 0:3. Skra przegrała w PlusLidze dwa razy z rzędu, 2:3 z Resovią i 2:3 z ZAKSĄ.

W Skrze jak na razie nie błyszczy Wlazły i momentami brakuje jego mocnego, skutecznego uderzenia. Dziurą w bloku jest Woicki. Mocne punkty to na pewno środek, bo Pliński gra na wysokim poziomie. Do tego Kooistra w końcu ze składu wygryzł Kłosa. Winiarski cały czas jest mocnym punktem w ataku. Atanasijevica ostatnio trochę utemperowali blokujący ZAKSY, ale Serb zupełnie nieprzejmuje się niepowodzeniami.

JW to przede wszystkim Michał Łasko i nie jestem w stanie zmienić tej opinii. Fajnie od początku sezonu prezentują się Czarnowski i Holmes. Nie widziałem jeszcze w tym sezonie Tischera w barwach JW, ale zwolennikiem jego talentu nie jestem. W starciu z Bełchatowem nadal powinno brakować libero Damiana Wojtaszka. Dzisiaj z tego co słyszałem nieźle zaprezentował się młody Jakub Popiwczak, ale Skra to cwany zespół i na pewno wykorzysta brak Wojtaszka.

Skra przegrała w PlusLidze dwa mecze z rzędu. JW jakoś ze Skrą grać za bardzo nie potrafi (ostatni sezon). Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że Bełchatów przegrywa trzeci raz z rzędu (wiem, genialny argument).

Typ:
PGE Skra Bełchatów @ 1.42 Unibet ⛔
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Częstochowa momentami dobrze grała z Warszawską, przegrała głównie przez fatalne przyjęcie zagrywki , Lotosu nie widziałem ale przypuszczam że o wiele słabszą mają i u siebie na pewno AZS powalczy o pierwsze zwycięstwo :p
 
dom88 9

dom88

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów

Faworytem tego spotkania bezdyskusyjnie jest ekipa z Rzeszowa. Delecta tak na dobra sprawę ma gołą szóstkę bez wartościowych zmienników, natomiast Sovia ma szeroką i bardzo wyrównaną ławkę. Ostatno coraz lepiej radzi sobie Kovacević który zastępując Lotmana w pierwszym składzie dużo wnosi w ataku. Na pozycji atakującego czy zobaczymy Bartmana czy Schopsa to bedą leciały pkt. Ostatnio dobre spotkanie rozegrał Tichacek który nareszcie dokładnie rozgrywał. Co do delecty to tak jak powiedziałem nie mają wartościowych zmienników z całym szacunkiem do Antigi w ataku to juz nie to co kiedyś. Wika to przyzwoity przyjmujący ale nie błyszczy. Konarski musi mieć dzień a do tego nie zapominajmy że po drugiej stronie siatki bedzie Piotrek Nowakowski który po kontuzji z meczu na mecz prezentuje sie coraz lepiej. Tak wiem moim zdaniem Reska wygra to spotkanie pewnie, typ :
Under 185,5 - 1,72 unibet
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ZAKSA - Indykpol Olsztyn Under 160,5 @ 1,75 Marathonbet ✅ 142
Co tu dużo pisać różnica klas ogromna, ostatnio Olsztyn co grał niby z Kielcami to była patola. Brak Ananiewa to jednak sporo. Zaksa idzie w tym roku na mistrza mają zdecydowanie najlepszy skład, przed sezonem ich lekko skreślałem bo uważałem że będzie dziura w postaci drugiego przyjmującego ale na razie Fontales to gwiazdor ligi, prze kozak. Guma robi niesamowitą różnicę bo przyjęcie w każdym meczu ma bardzo dobre, a jak Paweł ma piłę pod siatką to robi wiatraki ze środkowych. Na pojedynczych Antek kończy więc w ofensywie Zaksa ma ogień. Dla mnie zdecydowanie 3-0 w tym meczu a tym samym under 160 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Czewa - Trefl Gdańsk
Dzisiaj spotykają się wg mnie dwa najgorsze teamy, poziomem odbiegające zdecydowanie od reszty drużyn naszej Plus Ligi.Kurs 1,35 na Gdańsk to lekka przesada.W tamtym roku był dramat teraz mimo iż przyszli lepsi zawodnicy ta drużyna nadal nie punktuje.Czewa jeszcze nie ugrała seta. Jak nie teraz to kiedy?Wymarzona okazja by u siebie w końcu powalczyć o jakieś punkty.Akademicy sparowali z reprezentacją Algerii,przegrali 2:3 więc też nic dobrego przed dzisiejszym meczem to nie wróży.Przewiduje jednak że dzisiaj ugrają chodz jednego seta.
Częstochowa - Gdańsk
over 160,5 1,42 Betcity ✅
Czewa +2,5 1,38 Betcity ✅
 
K 0

karol1964

Użytkownik
Kielce-Warszawa typ over 184.5punktu✅✅✅✅

Ciezko mi w tym meczu wytypowac faworytwa wiec pogram punkty..

Ostatnie spotkania miedzy soba tych zespolow..
2:3
2:3
2:3
3:1

dzis powinno byc podobnie..druzyny posiadaja wyrownane sklady.Powodzenia
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów​


Hit tej kolejki PlusLigi, wicemistrzowie kraju przyjeżdżają do Jastrzębia na pojedynek z Jastrzębskim Węglem.

Obie drużyny mają jak na razie swoje problemy, ale mimo wszystko zdecydowanie gorzej wygląda obecnie sytuacja gospodarzy. Problemy z Libero i ogólnie przyjęciem regularnie jak do tej pory pozbawiają ich punktów. Do tego kompletny brak formy największej gwiazdy drużyny Michała Łasko i jest nie lada kłopot. Z drużyny która miała się bić o mistrzostwo zrobił się lekki średniak który nie powinien stwarzać problemów najlepszym, przynajmniej do czasu kiedy do formy nie wróci Łasko. Martino super wygląda na ataku i na zagrywce, ale z przyjęciem jest u niego kruchutko i Rzeszowiacy pokazali to tydzień temu.

Skra również ma za sobą lekki falstart, ale prawda jest taka, że w obu przegranych meczach brakowało im trochę szczęścia i postawienia kropki nad &quot;i&quot;. Najpierw pozwolili odebrać sobie punkty i przegrać mecz z Resovią ze stanu 2:1 a potem w kompletnie niezrozumiałych okolicznościach oddali wygrany mecz z ZAKSĄ. Furorę robi jak na razie atakujący Atanasijevic, atakuje na znakomitym %, często ciągnie zespół razem z Michałem Winiarskim. Zawodzi jak na razie Wlazły, ale on potrzebuje jeszcze czasu na przystosowanie się do nowej pozycji.

Bełchatów powinien bez większych problemów rozbić Jastrzębie. Po jednej stronie katastrofalne przyjęcie, po drugiej kapitalna zagrywka, co z tego wyjdzie? wydaje się, że łatwe zwycięstwo Skry.

Typ:
PGE Skra Bełchatów -1.5 seta @ 1.85 B365
⛔
 
K 0

karol1964

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów over 184,5
Jak dla Mnie bedzie to wyrownany mecz..nie twierdze ze Skra nie wygra..ale Jastrzebie sspokojnie ugra chociaz seta przed wlasna publicznoscia..Kolego Dawidzie w Jastrzebiu tez ma kto serwowac{Kubiak,Tiago,czy Lasko}
Ostatnie spotkania obu druzyn..w Jastrzebiu Skra miala zawsze ciezko..mecze po 0-3 wyrownane
2:3
0:3
2:3
0:3
1:3
zespół nadal musi sobie radzić bez kontuzjowanego libero Damiana Wojtaszka, którego godnie zastępuje 16-letni Jakub Popiwczak z Akademii Talentów.
Powodzenia
 
holek94 9

holek94

Użytkownik
Plus Liga Mezczyzn
Spotkanie : Delecta Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszow
Typ : Kto wygra pierwszego seta? Resovia
Kurs: 1.42
BUK: STS
Analiza:
Jutro w Bydgoszczy odbędzie się mecz dwóch bardzo dobrze grających drużyn, moim zdaniem faworytów do medali. Delecta znajduje się obecnie wyżej w tabeli od Mistrzów Polski, po odejściu Grozera trudno było załatać dziurę w ataku ale Rzeszowianom skutecznie się to udało. Maja dwóch bardzo dobrych atakujących i obaj grali już w tym sezonie bardzo dobre mecze i są to zawodnicy którzy nawzajem się uzupełniają bo jeżeli jednemu nie idzie to drugi elegancko z wysoka skutecznością wchodzi w mecz co mogliśmy już zobaczyć w tym sezonie na parkietach Plus Ligi ale tez w Lidze Mistrzów. Delecta gra bardzo dobrze, ich atutem będzie wola walki, własna hala i publiczność ale takze swietnie grający przyjmujący Antiga. Niestety wydaje mi się ze na Resovie to wszystko będzie mało i mecz zakończy sie wynikiem 3:0 moze przy szczesciu Delecty 3:1 ale szala zwycięstwa przechyla się na korzyść Resovi chociaż niespodzianek w naszej lidze nie brakuje jak chociażby dzisiejsze spotkanie w którym Jastrzebianie swoja bardzo dobra gra pokazali ze tez liczą się w walce o medale i pokonali skrę. A wiec mój typ na jutro to pierwszy set na koncie Rzeszowian ale można tez swobodnie powiedzieć ze typ na Resovie tez jest bardzo rozsądny bo kurs nie jest aż taki zły (1.45). Proponuje obstawiać, powodzenia ;)
 
kasztanowy 2,7K

kasztanowy

Użytkownik
DELECTA Bydgoszcz - RESOVIA Rzeszów

W jutrzejszym meczu kończącym 5 kolejkę PlusLigi Delecta Bydgoszcz zagra u siebie z ubiegłorocznym mistrzem - Resovią. Faworytem tego spotkania są Rzeszowianie, którzy w tym sezonie pokonali już m.in. Jastrzębski Węgiel i Skrę Bełchatów. Jedyna porażka Resovii miała miejsce w wyjazdowym meczu z ZAKSĄ po bardzo dobrym meczu. Delecta zaś po 4 kolejkach zajmuje 3 miejsce. Jednak dotychczas nie grali z nikim z wielkiej czwórki (Resovia, Skra, ZAKSA, Jastrzębski).
Do tej pory Bydgoszcz z jedną porażką na koncie, we własnej hali z Politechniką 1-3. Resovia jest w gazie, ostatnio pokonali JW 3-0, chociaż mecz był w miarę wyrównany, jednak w końcówkach setów Rzeszowianie pokazali, że są regularniejsi w ataku i potrafią lepiej wytrzymywać psychicznie w trudnych momentach. Myślę, że ten mecz zakończy się gładkim zwycięstwem drużyny gości. Znakomicie ostatnio dysponowany Bartman zagrał niesamowite spotkanie z Jastrzębskim Węglem i kończył praktycznie wszystko. Przy dobrym przyjęciu Reski nie wydaję mi się by byli w stanie zatrzymać mistrzów Polski i urwać im chociażby seta.
Oprócz tego świetna zagrywka Resovii (głównie Bartmana), dzięki której odrzucą od siatki Delectę może dać im sporo punktów. Bydgoszcz nie ma takiej siły rażenia w polu zagrywki, a na przyjęciu Lotman, Igła czy Achrem nie powinni mieć większych problemów. Przy dobrym przyjęciu Tichacek powinien rozrzucać blok rywali.
Do tego środkowi: Kosok, Nowakowski, którzy od siebie dołożą pewnie parę punktów blokiem, bo przecież w tym elemencie są świetni. Delecta zaś po swojej stronie ma Jurkiewicza, jednak nie sądzę, by był w stanie powstrzymać ataki takich bombardierów jak Bartman czy Kovacevic.
Wszystko przemawia za Resovią, oby wszystko poszło po mojej myśli.

Typ: DELECTA Bydgoszcz - RESOVIA Rzeszów -1.5 s ⛔
@1.685

Buk: Pinnacle​
Żenada... trzeba sobie dać spokój z typowaniem PlusLigi przez jakiś czas...
 
M 52

mentos

Użytkownik
czy wiecie gdzie mozna sprawdza oficjalne sklady druzyn przed meczem? strony druzyn nie podaja a pls wymieniaja w zestawieniu vs. druzyn wszystkich zawodnikow.
 
holek94 9

holek94

Użytkownik
z tego co wiem to nie można i o ile sie nie mylę to niektórzy trenerzy aż do samego meczu mają dylematy szóstkowe i albo składy podawane są w studio przed meczowym jeżeli mecz można oglądać na żywo a jeżeli nie to sądzę ze dopiero po pierwszych piłkach gdzieś na internecie dowiemy sie coś o składach. Ale w naszej lidze składy są proste do przewidzenia i większych zmian w wyjściowych składach być nie powinno chyba ze wcześniej przeczytamy o jakiejś kontuzji ????
 
P 0

piekarz75

Użytkownik
Pytanie za 100 punktów czy Resovia nie odda meczu tak jak wczoraj Skra.Kurs na Skre po wystawieniu zakładu przez BET365 praktycznie wcale nie spadał chociaż dużo ludzi stawiało na Skre.To samo dzieje się z kursem Resovi czyżby i ona może sobie odpuścić
 
M 52

mentos

Użytkownik
z tego co wiem to nie można i o ile sie nie mylę to niektórzy trenerzy aż do samego meczu mają dylematy szóstkowe i albo składy podawane są w studio przed meczowym jeżeli mecz można oglądać na żywo a jeżeli nie to sądzę ze dopiero po pierwszych piłkach gdzieś na internecie dowiemy sie coś o składach. Ale w naszej lidze składy są proste do przewidzenia i większych zmian w wyjściowych składach być nie powinno chyba ze wcześniej przeczytamy o jakiejś kontuzji ????
dziekuje ????

Piekarz dlaczego myslisz, ze mieliby odpuscic? LM dopiero za tydzien. Poza tym Bydzia do kompletnie nie ta polka. Trudno szukac przyczyn takiej postawy. Chyba ze o czyms nie wiem ???? ?
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Pytanie za 100 punktów czy Resovia nie odda meczu tak jak wczoraj Skra.Kurs na Skre po wystawieniu zakładu przez BET365 praktycznie wcale nie spadał chociaż dużo ludzi stawiało na Skre.To samo dzieje się z kursem Resovi czyżby i ona może sobie odpuścić
Z jakiej racji Skra wczoraj odpusciła wg Ciebie mecz ? Bo wg. mnie to Jastrzębie go wygrało swoją dobrą grą.
Co do kursu też piszesz głupoty bo w pinnacle np kurs na Skrę na wejściu był 1.43 a tuż przed meczem było 1.35. Praktycznie w każdym bukmacherze kurs na Skrę spadł o jakąś wartość. Więc nie pisz głupot.
 
holek94 9

holek94

Użytkownik
skra przegrała przez zła dyspozycje dnia i przede wszystkim przez to ze jastrzębie grało jak w transie, rozgrywacz sypał idealne piłki a Kubiak i Łasko robili robotę w ataku i w obronie. Do tego jeszcze zagrywka jastrzębia, w przeciwieństwie do skry która dużo psuła, była świetna i punktowa w najważniejszych momentach ????
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Bydgoszcz - Resovia
Zapowiada się ciężka przeprawa podopiecznych Kowala mimo że kursy na to spotkanie wskazują co innego.
3 ostatnie pojedynki tych zespołów w Bydgoszczy:
24.02.12 - 3:2
23.03.11 - 1:3
18.01.11 - 1:3
Reska w gazie wszystko wygrywają, jednak ostatnio mecze co 3,4 dni mogą się odbić na formie zespołu. Bydzia wróciła na tarczy z Ankary gdzie z 0:2 wyciageli do 5 seta jednak przegrali zarówno mecz jak i złotego seta. Bydgoszcz na pewno powalczy na swoim parkiecie nie wiem czy starczy im na to umiejetności ale seta są w stanie ugrać, co pokazują statystyki z ostatnich meczy a do tego wg mnie skład Resovii w poprzednich latach był mocniejszy ze względu na osobę Grozera.W tym meczu typuje po najmniejszej lini oporu a więc niski overek punktowy oraz wysokie handi punktowe na gospodarzy.
Bydzia - Reska
over 160,5 1,44 Betcity ✅
Bydgoszcz +12,5 1,67 Betcity ✅:cool:
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
ostatnio mecze co 3,4 dni mogą się odbić na formie zespołu
6 spotkań Delecty przy 6 Resovii w październiku... 2 ostatnie ? Bydgoszcz wyjazd do Gdańska i podróż do Ankara na 6 setowy pojedynek. Resovia 2 zwycięstwa na własnym parkiecie w 3 setach...
co do over160.5, to over 3.5 seta w Pinnacle @ 1.52 ;)
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Zgadzam się z Obserwatorem obie drużyny grały w Pucharach i miały tyle samo czasu na odpoczynek. Poza tym skład Resovii i jego głębia w porównaniu z Bydgoszczą robi różnicę. Moim zdaniem dziś zdecydowana wygrana Resovii.
 
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
co do over160.5, to over 3.5 seta w Pinnacle @ 1.52 ;)
a faktycznie w pinku lepszy kurs nie sprawdziłem bo nie miałem tam funduszy ale skoro taki kurs to trzeba skorzystać.
Co do meczu tak, obie drużyny mocno eksploatowane przez lige i puchary jednak Bydgoszcz gra u siebie i powinni powalczyć w tym meczu , mysle że jakis opór stawią, Reska jest faworytem to nie ulega watpliwości, handi 12,5 to sporo wg mnie i można spróbować jak będzie zobaczymy wieczorem.pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom