>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Ja tylko słówko na temat meczu Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle

O ile kontuzje B. Klutha, D. Chitigoi czy W. Żaliński jeszcze to nie jest aż tak tragiczna wiadomość o tyle już kontuzje M. Janusza i P. Stępnia czyli 2óch rozgrywających już tak - W ich miejsce do zespołu dołączył R. Gil i nie ma się co oszukiwać no na pewno z zespołem nie będzie tak funkcjonował jak nawet Stępień.
Druga sprawa ZAKSA według mnie jeszcze ma szansę na wygraną w końcu naprawdę Oni mają bardzo mocną pierwszą szóstkę ale... nie zapominajmy, że problemy z przeciążeniami mają Ł. Kaczmarek i A. Śliwka i według nie tutaj jest klucz... Jeżeli Oni będą gotowi w 100% to mecz może być zacięty, problem pojawi się gdy jeden bądź oboje już nie będą gotowi na 100% wtedy Reska może ogarnąć bardzo szybko ten mecz bo wtedy już nie ma kto ich zastąpić - mówię o jako takim poziomie bo na ławce na pewno ktoś będzie :)
Resumując uważam, że kurs 2 kiedy był kilka dni temu na gospodarzy śmiało do gry ale teraz już 1,4 oczywiście można zagrać do jakiegoś dubla ale no może być ciekawie.​
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Wg mnie 1,45 nie jest żadną lokatą. Owszem mogą wygrać te spotkanie, ale kurs nie jest adekwatny do ryzyka. Jednak patrząc przez pryzmat ich "dokonań", gdzie byli murowanym faworytem, a potem dostawali w palnik, nie bez kozery "dorobili" się pewnego przedrostka przed nazwą Sovia :D Już mecz z osłabionym Zawierciem pokazał ich "moc". Indolencja w końcówce Butryna oraz Coopera sprawiła, że nie dostali 3-0 w palnik.
Oczywiście powrót Boyera to zmiana na plus. Bucki w tym sezonie kompletnie nic nie wnosił do zespołu. Prawdopodobnie na młotku w ZAKSIE ma wystąpić Dima lub Takvam. Jednak jak wyżej zostało wspomniane, największym problemem będzie pozycja rozgrywającego.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
D. Smith under 8,5pkt 1,75

Niestety typ do śmietnika bo Smith nie wyszedł w pierwszej szóstce



Idę dziś w under pkt Davida.
Wiadomo jaka jest sytuacja kadrowa ZAKSY. Brak podstawowych rozgrywających najprawdopodobniej okaże się dziś kluczowy i spodziewam się dość gładkiej wygranej rozpędzającej się drużyny Rzeszowa. Nie sądzę też że Smith i Takvam będą dziś często wykorzystywani, bo gra środkiem wymaga jednak dobrego zgrania. Myślę że Kędzierzyn oprze grę na skrzydłach, bo tu niewątpliwie jest ich siła.
Druga sprawa to środek Rzeszowa. Tylko w pierwszym meczu z Projektem, środkowi z Warszawy przebili Kubę i Karola. W pozostałych meczach była już zdecydowana dominacja środkowych z Rzeszowa i żadnemu ze środkowych przeciwników nie udało się zgromadzić ponad 8pkt, mimo że niektóre z tych spotkań to były potyczki 4 i 5 setowe.
David to świetny zawodnik, ale biorąc pod uwagę brak Janusza i Stępnia, oraz klasę Kochanowskiego i Kłosa, nie sądzę by dziś udało mu się pokonać barięrę 8,5pkt.​
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Częstochowa - Nysa

Gierżot więcej pkt niż El Graoui @1,7 superbet (15-15) zwrot ⭕

Kurs na Gierzota w parze z El Graouim jest tak wysoki po ostatnim meczu z Olsztynem. Wówczas Marokańczyk zdobył 19 pkt, przy 8 pkt Polaka. Jednak Gierzot wtedy został zdjęty przez słabe przyjęcie. Olsztyn jednak miał kim straszyć z zagrywki, a zbytnio takowych zawodników ma Częstochowa. Gierzot w ataku jest liderem swojej ekipy i myślę, że dziś dostanie dużo piłek. Z Jastrzębskim Gierzot zdobył 19 pkt, przy 7 El Graouiego. Ze Skrą 25-19 na korzyść Michała. Na innych bukmacherach mamy linię punktową 16,5 na Gierżota przy 13,5 El Graouiego, a kurs na to zdarzenie wynosi 1,35.
 
Ostatnia edycja:
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Częstochowa +1,5 seta - Nysa 2,63

Niepodważalna dominacja Nysy i zasłużona wygrana.

Jakoś nie widzę w tym meczu łatwej wygranej Stali jak to sugerują kursy. Siatkarze z Nysy po 4 kolejkach wciąż bez zwycięstwa i z dużymi nadziejami na pierwszą wygraną jadą do Częstochowy. Kurs na poziomie 1,21 na Stal to dla mnie nieporozumienie. Owszem, wydają się być kadrowo mocniejszą drużyną od Norwida, ale z pewnością nie aż tak by spodziewać się tu łatwej wygranej.
Częstochowa ma na koncie zwycięstwo z osłabioną ZAKSĄ, ale nie można deprecjonować tego zwycięstwa brakami kadrowymi Kędzierzyna, bo zagrali tam naprawdę dobre spotkanie. To co wyprawiał Borkowski w tym meczu to był naprawdę majstersztyk. Ogólnie Czewa z meczu na mecz coraz bardziej mi się podoba. Kogut i Sobański punktują regularnie, w ataku Dulski trochę zawodzi jak do tej pory, ale ma godnego zmiennika w postaci Borkowskiego i myślę że rywalizacja między nimi o miano pierwszego atakującego będzie trwała przez cały sezon. Libero Takahashi jest również pewnym punktem zespołu. Środek gra przyzwoicie choć uważam że przydało by się wzmocnienie właśnie w tej formacji. W ostatnim meczu z Zawierciem, przez dwa sety byli równorzędnym przeciwnikiem, niestety w trzecim ich gra się posypała i przegrali zdecydowanie. Myślę że dziś będą walczyć o pierwszą wygraną na własnym parkiecie i tanio skóry nie sprzedadzą. Uważam że będzie to bardzo wyrównane spotkanie i stać Częstochowę na ugranie minimum dwóch setów, a kurs na to zdarzenie jest bardzo atrakcyjny!
Do tego proponuję zagrać under 15,5pkt Dulskiego 1,75. O ile Dawid wyjdzie w pierwszej szóstce to nie spodziewam się tu jakiegoś wybitnego meczu z jego strony. Jak dla mnie jest do tej pory dużym rozczarowaniem tego sezonu bo z pewnością stać go na lepszą grę. Do tego trener dokonuje częstych zmian na pozycji atakującego, bo Borkowski na tą chwilę prezentuje się lepiej od Dulskiego.
Dawid w żadnym z dotychczasowych meczy nie osiągnął 15 pkt i nie spodziewam się by miał tego dokonać właśnie dzisiaj.​
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Radom - Zawiercie

Zawiercie dw 3:0 @2,0 Fortuna ✅

Ostatni mecz tej kolejki PlusLigi. Zdecydowanym faworytem jest tutaj ekipa z Zawiercia. Zespół Aluronu w końcu zdrowieje. Do zespołu wrócili Bieniek i Clevenot, a dodając do tego Butryna, Kwolka, Perrego czy Tavaresa wyrasta nam jeden z głównych faworytów ligi. Ostatnio pokonali w trzech setach Norwid Częstochowa. Dziś spotkanie przeciwko najgorszej drużynie ligi. Radom śrubuje rekord kolejnych porażek. W tym sezonie przegrał wszystkie cztery mecze zdobywając w nich tylko seta. Paweł Woicki jednak nie ma w czym rzeźbić. O ile Hofer fajnie wszedł do ligi, to atakujący Meljanac szybko jest weryfikowany. Poza tym nie ma tam zawodników, którzy są w stanie pociągnąć ten zespół do lepszych wyników. Nie wydaje mi się, zeby w tym meczu gospodarze powalczyli. Fajny kurs na wygraną Zawiercia w trzech setach i to pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4066
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
Jedyne co martwi w tym typie to jego kurs, bo w zasadzie powinien oscylować w okolicach 1,55. Radom nie ma żadnych argumentów z Zawierciem w pełnym składzie, nie rozumiem aż tak wysokiego kursu na 0:3. Generalnie no brainer do gry.
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
14/11/2023 17:30

typ: 1 i +3,5 seta
1xbet 2,17

wynik: 3:1 (28:26; 25:16; 21:25; 25:23)

We wtorkowy wieczór dojdzie do spotkania Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle z GKS Katowice. Wicemistrz Polski i klubowy mistrz Europy zmaga się plagą kontuzji i trener do dyspozycji nie ma Przemysława Stępień, Marcina Janusz, Bartłomieja Kluth, Daniela Chitigoi i Wojciecha Żalińskiego. W trybie awaryjny został ściągnięty rozgrywający Radosław Gil, który sezon zaczął w cypryjskiej lidze w KUUTIOHOMES Pafiakos. 24 letni rozgrywający w ubiegłym sezonie reprezentował BBTS Bielsko-Biała z którym zajął ostatnie miejsce w lidze. W nowej drużynie zdołał już zadebiutować przeciwko Asseco Resovi Rzeszów i trzeba przyznać że mimo porażki w trzech setach zaprezentował się dobrze. W tamtym spotkaniu Wicemistrz Polski z konieczności braków przyjmujących na ataku zagrał nominalny środkowy Takvam, a na przyjęciu nominalny atakujący Kaczmarek. Tego dnia na parkiecie na dwie piłki pojawił się Bartosz Bednorz, który zmagał się z urazem mięśnia brzucha, ale podobno we wtorek reprezentant Polski ma już pojawić się w wyjściowym składzie. A jeśli faktycznie tak będzie to ZAKSA wyjdzie w mocnym zestawieniu i jedyna zmiana będzie na rozegraniu, gdzie będzie grał wcześniej wspomniany Radosław Gil. W takim wypadku uważam się powinni wygrać we własnej hali, ale nie będzie to spacerek. GKS Katowice co prawda przegrali jak do tej pory wszystkie 5 meczów, ale trzeba podkreślić że mieli trudnych przeciwników. I z mojej obserwacji wygląda na to, że rozkręcają się powoli z meczu na mecz. Z Aluron CMC Warta Zawiercie przegrali po tie breaku, a w sobotę 1:3 z Jastrzębskim Węgiel, gdzie w dwóch setach ulegli do 22 punktów.

Uważam że ZAKSA mimo perypetii zdrowotnych, dzięki własnej hali i doświadczeniu wygrają to spotkanie. Tylko że Katowice tanio skóry nie sprzedadzą i wygrają minimum tego seta. Ich gra wygląda coraz lepiej, zdobyty set z Jastrzębski Węgiel, oraz dwa z Zawierciem świadczy że z poturbowaną ZAKSĄ też powinni ugrać minimum seta. Do tego goście wyjdą zmotywowani i chęcią wygrania pierwszego meczu w lidze. Dlatego polecam do gry zwycięstwo gospodarzy z powyżej 3,5 seta. Taką ofertę znalazłem tylko w 1xbet z kursem 2,17.

zaksa.jpg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1327
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

Sasak powyżej 19,5 pkt, Sawicki powyżej 17,5 pkt, Aciobanitei powyżej 15,5 pkt @6,15 superbet ❌ Sasak 23, Sawicki 23, Aciobanitei 14... zabrakło dwóch pkt Rumuna

Podobnie jak w piątek szukam wysokiego kursu na mecz Trefla Gdańsk. Gdańszczanie są bardzo ciekawą ekipą i stać ich na walkę z każdym. Dziś moim zdaniem są w stanie poradzić sobie ze Skrą, ale mecz powinien być wyrównany. Idę tu w punkty liderów. Sasak i Sawicki to dwójka z Trefla, która gra na wysokim poziomie. Szczególnie dziś dużo do udowodnienia będzie miał Sawicki, który grał w Skrze, ale nie dano mu tam prawdziwej szansy. Sasak w ostatnim meczu zdobył 25 pkt, a Sawicki 19. Aciobanitei natomiast to przyjmujący Skry, który szybko stał się jednym z liderów ekipy. Rumun jest dobry technicznie i gra na niezłej skuteczności. W tym sezonie zdobywał już 23 czy 16 pkt. Żaden z tych zawodników raczej zmiany dostać nie powinien, co tylko sprzyja typowi. Myślę, że przy 4 lub 5 setach ten zakład ma spore szanse na powodzenie.

over 11,5 asów w meczu @1,85 etoto ❌ 11 asów

Linia nie jest zbyt wygórowana, a hala w Bełchatowie jest niska i mała, co sprzyja asom. Obie ekipy mają zawodników, którzy potrafią zaskoczyć z zagrywki. Najwięcej asów z tych drużyn ma obecnie Sawicki (11), potem Urbanowicz (8) oraz Sasak i Konarski (4). W ostatnim meczu Trefla na wyjeździe w Lublinie zobaczyliśmy aż 20 asów (po 10 z obu stron). W tym sezonie w Bełchatowie w dwóch meczach została grubo przekroczona linia 11,5 asów. W meczu z Cuprum było ich 16 (7 Skra – 9 Cuprum), a w spotkaniu z Lublinem aż 18 (6 Skra – 12 Lublin). Dziś myślę, że także zobaczymy wiele asów.

Trefl wygra i powyżej 3,5 setów @2,85 betfan ✅

Jak dla mnie minimalnym faworytem tego meczu jest Trefl. Skra do tej pory męczy się mocno i nie przekonuje zbytnio. Trefl ma bilans 4-1, a dwójka Sawicki - Sasak ciągnie ich do dobrych wyników. Myślę, że cztery sety tutaj zobaczymy, ale więcej szans daje Treflowi. Po tym kursie na singla fajny zakład.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +500
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
Dzisiaj trochę ryzykownie:
Zaksa - Katowice
Hcs -1,5 Katowice 6,5 Etoto Zaksa 3:1, jednak z Bednorzem, Katowice nie wykorzystały prowadzenia w 1 secie i w drugim głowy poszły w dół...

Wiemy jakie problemy kadrowe ma ZAKSA, jeśli Bednorz faktycznie ma uraz mięśni brzucha to chyba 2 tygodnie powinien mieć z głowy jak chodzi o granie. Zastanawiam się czy zagra Zapłacki ze Strzelec Opolskich czy Kaczmarek na przyjeciu tak jak ostatnio. Katowice jak dla mnie to dziwna drużyna, fatalny początek sezonu i gdy wydawało się że będzie 0 pkt do grudnia nagle postawili się w Zawierciu, z Jastrzębiem oprócz 1 seta wyrównana walka. W Katowicach jednak ma kto tam grać i mogą wykorzystać problemy Mistrzów Polski.

Skra - Trefl
5 set Tak 3,0 1:3 Trefl, dwa pierwsze sety na przewagi

Ciekawy pojedynek, moim zdaniem obie drużyny zbliżone potencjałem, na dzień dzisiejszy lepiej wygląda Gdańsk, jednakże tutaj spodziewam się długiego spotkania i falowania obu drużyn. Dużo też może zależeć od zagrywki tak jak kolega Barti zauważył.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +181
A 918

andrusek1905*

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje jak superbet rozlicza te superbety na 3 zawodników powyżej określonej liczby punktów jeśli jeden z nich nie wyjdzie w 1 składzie? Zwrot? Proporcjonalne odliczenie kursu?
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
PlusLiga
Stal Nysa vs Resovia Rzeszów
Typ: K.Kłos over 8,5 pkt
Bukmacher: Betclic
Kurs: 1,83

O godzinie 16 (o zgrozo) czeka nas dziś ciekawe spotkanie w PlusLidze gdzie miejscowa Stal Nysa podejmie Resovie Rzeszów. Zapowiada się ciekawe spotkanie, tym bardziej że teren w Nysie nigdy nie należał do łatwych dlatego Resovia wcale nie będzie miała dziś łatwego zadania. Ja pod lupę biorę zakład na over punktowy środkowego gości - Karola Kłosa, który w poprzednim meczu był drugim najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie co jak na środkowego jest nie lada wyczynem. Linia 8,5 jest dość niska - uważam że Kłosik bez większych problemów ją pokryje.

PlusLiga
AZS Olsztyn vs Norwid Częstochowa
Typ: D.Kogut over 10,5 pkt
Bukmacher: Betclic
Kurs: 1,83

Krótko i treściwie - Norwid nie jest faworytem w tym spotkaniu, jak zresztą w większości spotkań jakie przyjdzie im w tym sezonie grać. Uważam jednak że typ na over punktowy Koguta jest dziś najlepszą opcją z kilku względów. Damian odpalił potencjał w ostatnim meczu gdzie dołożył 5 asów serwisowych, uważam że w ataku stać go na jeszcze lepsze cyfry, a fakt że Kowalski lubi z nim grać sprawi że powinien przekroczyć dziś magiczną barierę 10 pkt.

PlusLiga
Projekt Warszawa vs Luk Lublin
Typ: A.Fereira over 13,5 pkt
Bukmacher: Betclic
Kurs: 1,83

W ostatnim meczu wbrew temu jak widzą to bukmacherzy (Warszawa jest ogromnym faworytem) czeka nas moim zdaniem bardzo ciekawe spotkanie. Owszem Warszawa jest w fenomenalnej formie, Luk cały czas jej szuka i gra nierówno - o czym świadczy choćby wygrana z Treflem czy porażka ze średnim Lwowem. Aczkolwiek te wyniki można zrzucić na brak podstawowego rozgrywającego Marcina Komendy. Ja gram na over punktowy przyjmującego Fereiry, linia nie jest jakoś bardzo wygórowana jak na takiego zawodnika, a ja uważam że jest szansa że mecz potrwa nieco dłużej niż zakładają bukmacherzy. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1225
A 52,1K

a.kondrat

Użytkownik
PlusLiga
Stal Nysa vs Resovia Rzeszów
Typ: K.Kłos over 8,5 pkt
Bukmacher: Betclic
Kurs: 1,83

O godzinie 16 (o zgrozo) czeka nas dziś ciekawe spotkanie w PlusLidze gdzie miejscowa Stal Nysa podejmie Resovie Rzeszów. Zapowiada się ciekawe spotkanie, tym bardziej że teren w Nysie nigdy nie należał do łatwych dlatego Resovia wcale nie będzie miała dziś łatwego zadania. Ja pod lupę biorę zakład na over punktowy środkowego gości - Karola Kłosa, który w poprzednim meczu był drugim najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie co jak na środkowego jest nie lada wyczynem. Linia 8,5 jest dość niska - uważam że Kłosik bez większych problemów ją pokryje.

PlusLiga
AZS Olsztyn vs Norwid Częstochowa
Typ: D.Kogut over 10,5 pkt
Bukmacher: Betclic
Kurs: 1,83

Krótko i treściwie - Norwid nie jest faworytem w tym spotkaniu, jak zresztą w większości spotkań jakie przyjdzie im w tym sezonie grać. Uważam jednak że typ na over punktowy Koguta jest dziś najlepszą opcją z kilku względów. Damian odpalił potencjał w ostatnim meczu gdzie dołożył 5 asów serwisowych, uważam że w ataku stać go na jeszcze lepsze cyfry, a fakt że Kowalski lubi z nim grać sprawi że powinien przekroczyć dziś magiczną barierę 10 pkt.

PlusLiga
Projekt Warszawa vs Luk Lublin
Typ: A.Fereira over 13,5 pkt
Bukmacher: Betclic
Kurs: 1,83

W ostatnim meczu wbrew temu jak widzą to bukmacherzy (Warszawa jest ogromnym faworytem) czeka nas moim zdaniem bardzo ciekawe spotkanie. Owszem Warszawa jest w fenomenalnej formie, Luk cały czas jej szuka i gra nierówno - o czym świadczy choćby wygrana z Treflem czy porażka ze średnim Lwowem. Aczkolwiek te wyniki można zrzucić na brak podstawowego rozgrywającego Marcina Komendy. Ja gram na over punktowy przyjmującego Fereiry, linia nie jest jakoś bardzo wygórowana jak na takiego zawodnika, a ja uważam że jest szansa że mecz potrwa nieco dłużej niż zakładają bukmacherzy. Powodzenia!
Kłos superbet 7.5 pkt
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - GKS Katowice
14/11/2023 16:00

typ: poniżej 15,5 punktów Michał Gierżot
1,85 Etoto


wynik:​

Dzisiaj do Nysy zawita zespół Asseco Resovia Rzeszów. Terminarz ligi ułożył się tak że goście na początek sezonu, mierzyli się z drużynami z top ligi, gdzie zanotowali 3 zwycięstwa i 2 porażki. Ostatnio w trzech setach wygrywają z mocno przetasowanym składem z Kędzierzyna-Koźle. Gospodarze po serii 4 porażek, w końcu wygrywają, pewnie w 3 setach z kandydatem do zamknięcia tabeli ligowej drużyną z Częstochowy.
Ja od pewnego czasu, dość uważnie przyglądam się przyjmującemu Michałowi Gierżot, gdzie zdarzało się, że polecałem grać under punktowy. Młody zawodnik z Nysy jest na etapie zdobywania doświadczenia i szlifowania swoich umiejętności. Dwa tygodnie temu w programie "Prawda Siatki" gościem programu był trener Stali Nysa Daniel Pliński. Który o swoim zawodniku powiedział "Michał jest z każdym tygodniem, miesiącem lepszy w przyjęciu, więc to są rzeczy na które my codziennie też pracujemy. Wiemy też z jaką piłką, jeśli chodzi o atak, ma problem, a z której piłki jest skuteczniejszy. To też trzeba codziennie o tym mówić, poprawiać i szukać rozwiązań. To są kluczowe rzeczy."
Zawodników młodych, niekompletnych, z potencjałem, cechuje to że grają różne mecze i zazwyczaj błyszczą z słabszymi ekipami, a jak przyjdzie stanąć oko w oku z topowymi siatkarzami, to wypadają blada na ich tle. Takich siatkarzy ma Revosia, którzy mają zmienną zagrywkę i potrafią odrzucić od siatki, blok/obrona to top 4 ligi. Takie ekipy puki co, kolokwialnie pisząc nie leżą Michałowi Gierżot. Zresztą widać to w statystykach z meczów z Resovią w poprzednim sezonie.
gierzot.jpg

Uważam że ciężki dzień czeka Michała Gierżota, biorą pod uwagę że będzie męczony zagrywką i odrzucany od siatki, w rezultacie nie otrzyma piłek idealnych pod siatkę, a z takimi piłkami ma największy problem. Jak i przeciwnik dobrze ma rozrysowane zawodnika, opierając to na poprzednich potyczkach. Biorę też pod uwagę, wielce prawdopodobne jest, że mecz w 3 setach nie skończy się, a uważam tak dlatego że Stal dobrze serwuje i może to być element, który zrobi różnice w jednym secie. Spodziewam się że całego spotkania Michał może nie rozegrać, w słabszych momentach może zostać ściągnięty w celu odświeżenia głowy, by po dłuższej chwili wrócić z kolejną szansą pokazania swojej przydatności w tym meczu. Dochodzi też fakt, że według zapowiedzi Daniela Plińskiego, będzie dostępny do gry atakujący Maciej Muzaj, który pewnie zacznie mecz na ławce. Ale to jest opcja, że w razie słabszej dyspozycji atakującego Remigiusza Kapicy, więcej piłek w ataku nie otrzyma przyjmujący Michał Gierżot. Tylko wejdzie na parkiet drugi atakujący, a biorą pod uwagę że zagra przeciwko byłej drużynie, to będzie chciał wypaść jak najlepiej. A widząc też fakt, że drugi przyjmujący prezentuje dobrą formę, razem z atakującym, to wcale wiele piłek do ataku może nie otrzymać Michał.

Powyższej podane argumenty, zachęcają mnie do polecenia, do gry, undera punktowego u Michała Gierżota. Najlepsza oferta jest poniżej 15,5 punktów w Etoto z kursem 1,85. W innych bukach również jest dostępna linia 15,5 , tylko superbet wystawił 14,5 punktów.
gierzot2.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +398
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Stal Nysa – Resovia Rzeszów

W pierwszym dzisiejszym meczu Plusligi biorę pod lupę dwóch środkowych Resovii Rzeszów: Kochanowskiego i Kłosa. Typuję, że popularny Kochan zdobędzie dziś więcej pkt od swojego kolegi z zespołu. Normalnie kursy na to zdarzenie wynoszą w okolicach 1,25. Jednak ostatnio Kłos zagrał kapitalne spotkanie i dzięki temu możemy złapać wyższy kurs na to. W tym sezonie Resovia rozegrała 5 meczów w lidze i w czterech z nich Kuba zdobywał więcej pkt od Kłosa. Tylko w ostatnim spotkaniu z ZAKSĄ, Kłos zagrał jeden z lepszych meczów w karierze i wówczas miał więcej pkt od Kochanowskiego. Jednak taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko. Kochanowski to zdecydowanie bardziej usposobiony ofensywnie środkowy, który także z zagrywki może zagrozić. Dziś Drzyzga pewnie będzie grał dużo środkiem, a tam Kuba powinien królować.

Typ: Kochanowski więcej pkt niż Kłos @1,5 (remis=zwrot) BETFAN ✅ (12-2)


Indykpol AZS Olsztyn – Norwid Częstochowa

W drugim dzisiejszym meczu Plusligi faworyt jest także zdecydowany. Jest nim ekipa z Olsztyna. Indykpol gra bardzo solidną siatkówkę. W tym sezonie potrafił już pokonać Zawiercie czy Nysę. Beniaminek z Częstochowy natomiast ma jedno zwycięstwo na koncie – wygraną w Kędzierzynie-Koźlu z osłabioną ZAKSĄ.

Ja w tym meczu idę w over środkowego Indykpolu, Cezarego Sapińskiego. 29-latek po przyjściu z Suwałk gra do tej pory rewelacyjny sezon. W tym sezonie zdobywał 19,7,8,11 pkt. W meczu przeciwko Zawierciu przeszedł do historii Plusligi, bo zanotował 100% skuteczności w ataku (16/16). Tuaniga gra z nim często na środku. Poza tym Sapiński jest groźny w zagrywce i bloku. Zdobył w tych elementach już 13 pkt w tym sezonie. Mimo tego, że mecz może nie być długi, to Sapiński jest w stanie zrobić te 8 pkt nawet w trzech setach. Na innych bukmacherach mamy na niego wystawioną linię o oczko wyżej.

Typ: Sapiński powyżej 7,5 pkt @1,85 Betfan ✅ 10 pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1397
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
PlusLiga
Jastrzębski Węgiel vs Czarni Radom
Typ: T.Piotrowski over 7,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic

Przewaga gospodarzy nad drużyną gości jest bardzo duża i o ile wczoraj mimo ogromnej przewagi według kursów Projektu nad Lukiem nie zgadzałem się z tym i słusznie przewidywałem wyrównane spotkanie o tyle dzisiaj w pełni się z tym zgadzam. Na dzień dzisiejszy Radom jest głównym kandydatem do spadku i wygląda na tle ligi bardzo słabo. Ja idę w kierunku overa punktowego Tomka, głównie dlatego że linia jest bardzo mała jak na lewe skrzydło. Uważam że jeśli nie zostanie zmieniony to jest bardzo duża szansa na powodzenie tego typu. Powodzenia!

PlusLiga
Ślepsk Suwałki vs Cuprum Lubin
Typ: J.Hanes over 16,5 pkt ZWROT
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic

Popularny "Dżajki" udowadnia że jest absolutnym liderem w ofensywie Cuprum, uważam że w każdym meczu wiele od niego zależy jeśli chodzi o końcowy wynik jego drużynie. Nie inaczej będzie dzisiaj. Ślepsk gra w kratkę, goście również. Jestem ciekaw na którym biegunie złapią się dziś obie drużyny, ale oczekuje fajnego widowiska i tego że Amerykanin kolejny raz udowodni swoją wartość dodaną dla swojej ekipy

PlusLiga
Warta Zawiercie vs Barkom Lwów
Typ: L.Palonsky over 11,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic

O tym jak chimeryczną drużyną są goście mówiłem wiele razy, o tym jaki potencjał drzemie w Palonskym mówiłem również. Mam nadzieję, że Argentyńczyk mimo że hala w Zawierciu jest mega trudna wejdzie dobrze w mecz, a szczególnie jeśli chodzi o element przyjęcia, bo nie jest tajemnicą że zarówno Warta jak i reszta ligi będzie w tym elemencie Lucka szukać. Potencjał w Palonskym jest ogromny, Barkom stworzył ciekawą ekipę - szukają jeszcze swojego rytmu, ale mieli już swoje momenty w tym sezonie. Z nierówno na razie grającą Wartą, Palonsky może dziś fajnie odpalić! Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
PlusLiga
Jastrzębski Węgiel vs Czarni Radom
Typ: T.Piotrowski over 7,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic

Przewaga gospodarzy nad drużyną gości jest bardzo duża i o ile wczoraj mimo ogromnej przewagi według kursów Projektu nad Lukiem nie zgadzałem się z tym i słusznie przewidywałem wyrównane spotkanie o tyle dzisiaj w pełni się z tym zgadzam. Na dzień dzisiejszy Radom jest głównym kandydatem do spadku i wygląda na tle ligi bardzo słabo. Ja idę w kierunku overa punktowego Tomka, głównie dlatego że linia jest bardzo mała jak na lewe skrzydło. Uważam że jeśli nie zostanie zmieniony to jest bardzo duża szansa na powodzenie tego typu. Powodzenia!

PlusLiga
Ślepsk Suwałki vs Cuprum Lubin
Typ: J.Hanes over 16,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic

Popularny "Dżajki" udowadnia że jest absolutnym liderem w ofensywie Cuprum, uważam że w każdym meczu wiele od niego zależy jeśli chodzi o końcowy wynik jego drużynie. Nie inaczej będzie dzisiaj. Ślepsk gra w kratkę, goście również. Jestem ciekaw na którym biegunie złapią się dziś obie drużyny, ale oczekuje fajnego widowiska i tego że Amerykanin kolejny raz udowodni swoją wartość dodaną dla swojej ekipy

PlusLiga
Warta Zawiercie vs Barkom Lwów
Typ: L.Palonsky over 11,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic

O tym jak chimeryczną drużyną są goście mówiłem wiele razy, o tym jaki potencjał drzemie w Palonskym mówiłem również. Mam nadzieję, że Argentyńczyk mimo że hala w Zawierciu jest mega trudna wejdzie dobrze w mecz, a szczególnie jeśli chodzi o element przyjęcia, bo nie jest tajemnicą że zarówno Warta jak i reszta ligi będzie w tym elemencie Lucka szukać. Potencjał w Palonskym jest ogromny, Barkom stworzył ciekawą ekipę - szukają jeszcze swojego rytmu, ale mieli już swoje momenty w tym sezonie. Z nierówno na razie grającą Wartą, Palonsky może dziś fajnie odpalić! Powodzenia!
A Hanes to już wyzdrowiał po skręconej kostce?

JW - Radom
Meljanac 13,5 under 1,80 forbet 14 pkt, 2 piłki na farcie mu weszły...

Szykuje się pewna wygrana JW, dlatego dziś na tapetę atakujący Radomia, co prawda jest 1 opcja w ataku ale to nie jest zawodnik na granie z wysoką skutecznością. Może mieć spore problemy z dobrze blokującym JW.

Slepsk - Cuprum
Hcs -1,5 Slepsk 1,65 0:3 mocna wtopa🥶

Jak kolega wyżej wspomniał, obie drużyny grają w kratkę, Slepsk ostatnio wtopa z Barkomem. Mimo wszystko uważam, że mają większy potencjał niż Cuprum przede wszystkim różnice robi rozgrywający Sanchez, który gra nieszablonowo i mają wiele rozwiązań w ataku, szczególnie przy dobrym przyjęciu. Pod znakiem zapytania występ Hanesa bo skręcił kostkę w meczu z Warszawa, niestety brak info jak poważne było to skręcenie. Mimo wszystko stawiam tutaj na wygraną Slepska za 3 pkt.

Zawiercie - Barkom
Którykolwiek zawodnik powyżej 20 pkt - Nie 1,50 forbet

Zdecydowanym faworytem gospodarze, bardzo duży potencjał na zagrywce co może wpłynąć mocno na problemy z przyjęciem zespołu z Lwowa. Spodziewam się spotkania pod kontrolą graczy z Zawiercia bez wyraźnego lidera w ataku. W przypadku Barkomu liderem może być Vasyl Tupchii, ale o 20 pkt może być ciężko.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 602K

kamasutra10

Typer
Zawiercie - Barkom
Barkom +hc 14.5 pkt @2.00 Fortuna



Grzech nie spróbować takiego rozwiązania. Jest Zawiercie oczywiście faworytem do wygranej , ale nie musi wcale zrobić tego w stosunku 3:0 , a nawet gdyby to opcja dodatkowych 14 pkt na gości jest według mnie całkiem realna. Barkom z dwoma wygranymi w 5 - ciu spotkaniach , zaimponował mi ostatnim domowym zwycięstwem 3:1 nad Ślepskiem Suwałki. Widać że ekipa naszych sąsiadów rozkręca się powoli i powinna grać coraz lepiej.

Liczę tutaj na przynajmniej jeden wygrany set gości , aczkolwiek opcja na +hc punktowe w tych rozmiarach jest lepiej płatna więc na nią się zdecydowałem . Nie wykluczam też wyniku 3:0 ale po wyrównanej walce we wszystkich setach co powinno dać zmieścić się przyjezdnym w proponowanym przedziale .

Nie sądzę by ten mecz skończył się gładką wygraną miejscowych w każdym z 3 -ech setów.
 
R 686,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Warta Zawiercie - Barkom Lwów
Typ: powyżej 136,5 pkt pierwszy set do 11 pogrzebał szanse
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Myślę podobnie jak kolega powyżej. Jeżeli Warta wygra 3:0, to nie sądzę,, aby było to gładkie i bezproblemowe zwycięstwo. Linia 136,5 pkt to tylko 62 punkty dla drużyny przegranej. Co prawda gospodarze przejechali się ostatnio 3:0 po Czarnych i dali im tylko zdobyć 55 pkt, ale to przecież najgorsza ekipa w Plus Lidze 6 porażek w 6 meczach i 1:18 w setach.
Barkom z bilansem 2:3 i 7:12 w setach, co daje podstawę sądzić, że minimum jednego seta dzisiaj w Zawierciu ugrają.
Jak się dwukrotnie spotykali to za każdym razem pokrywali tę linię 136,5 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom