>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

pinio1111 125,1K

pinio1111

Użytkownik
Resovia nie musi nikogo lekceważyć żeby przegrać mecz lub oddać seta. Wystarczy chwilowy uraz mózgu graczy takich jak Defalco, Cebulj czy Boyer o który u nich bardzo łatwo i już mamy 4-5 setów.
Wybacz, ale twój argument jest wręcz komiczny!!!
Prawda jest taka że czysto sportowo dzieli te zespoły przepaść. Nie twierdzę że na pewno będzie tu 3:0, bo to sport i nie takie niespodzianki się zdarzały, ale w dwa sety stracone przez Rzeszów kompletnie nie wierzę.
Post automatycznie złączony:

Jakie argumenty miał Norwid Częstochowa przegrywając 2:0 w Kędzierzynie na wygranie spotkania?....
Nie wiem czy ty oglądasz mecze i śledzisz PLS, bo w tym spotkaniu ZAKSA grała bez Śliwki i Kaczmarka, do tego jeszcze Chitigoi doznał kontuzji w trakcie meczu.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 634,3K

kamasutra10

Typer
Wybacz, ale twój argument jest wręcz komiczny!!!
Prawda jest taka że czysto sportowo dzieli te zespoły przepaść. Nie twierdzę że na pewno będzie tu 3:0, bo to sport i nie takie niespodzianki się zdarzały, ale w dwa sety stracone przez Rzeszów kompletnie nie wierzę.
Post automatycznie złączony:



Nie wiem czy ty oglądasz mecze i śledzisz PLS, bo w tym spotkaniu ZAKSA grała bez Śliwki i Kaczmarka, do tego jeszcze Chitigoi doznał kontuzji w trakcie meczu.
Wiem kim grała bo oglądałem mecz .., ale z kim grała to po pierwsze , a po drugie kogo miała na boisku prócz tych wymienionych...Tak wygląda Plus Liga ...
 
G 3,7K

grubaryba

Użytkownik
Resovia - Bełchatów
Bełchatów +1.5 seta @2.88


Grzech nie spróbować dwóch setów Bełchatowa w Rzeszowie przy takim kursie. Generalnie Plus Liga rządzi się swoimi prawami i jest wyrównana. Na dodatek jeśli mówimy o ekipie Bełchatowa która może i nie stoi wysoko w tabeli , ale posiada odpowiednich graczy i poziom gwarantujący walkę z najlepszymi .

Bukmacher wyraźnie próbuje nabrać mniej doświadczonych na pewne i łatwe zwycięstwo gospodarzy proponując @1.2 na Resovie. Ja skłaniam się do wyrównanego spotkania minimum 5-cio setówki...
....minimum 5 setów.... a maksimum ile? 10? a moze 12?
 
pinio1111 125,1K

pinio1111

Użytkownik
Wiem kim grała bo oglądałem mecz .., ale z kim grała to po pierwsze , a po drugie kogo miała na boisku prócz tych wymienionych...Tak wygląda Plus Liga ...
Zapłacki, Stępień, Bednorz, Takvam, Smith i Chitigoi tak wyglądał skład + kontuzja Chitigoi podczas spotkania. Do tego ZAKSA w tym meczu była świeżo po pięciosetówce z Jastrzębskim i zdobyciu Superpucharu. Ten mecz to miał być dla nich odpoczynek i tak to wyglądało na parkiecie.
Natomiast w Norwidzie mecz życia rozegrał Borkowski co walnie przyczyniło się do ich wygranej.
Ten sam Norwid nie tak dawno pokonał 3:1 Bełchatów na własnym parkiecie.
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Resovia Skra

Panowie bądźmy poważni :) Skra w tym sezonie całkowite nowa drużyna która może co najwyżej powalczyć o wejscie do Top 8 i to może okazać się zbyt trudne . Nie maja lidera z prawdziwego zdarzenia , siła atak jest oparta na solidnym ale nic więcej Konarskim i rumuńskim grajku Aciobanite . Lipiński w tym sezonie to tylko pokazuje ze o kadrze może zapomnieć ,krwawi w przyjęciu i w ataku tez nie jest zbytnio skuteczny . Srodek siatki mega słaby z drewnem lemanskim który praktycznie w każdym meczu popełnia juniorskie błędy przy siatce ,o porebie i młodym Nowaku nawet nie będę wspominał . Na sypie odbijacz Grzesiu Lomacz który jest średnim rozgrywającym ale biorąc pod uwagę obejść skład i możliwości finansowe to sukces ze udało sie ho zatrzymać w skrze . Libero tutaj oczywiście na plus ,ale chyba ciężko aby ktoś nie przebił Kacperka. Także w mojej opini Skra to średni zespół ,po którym dziś sie przejedzie Resovia :) Nie wiem co musiałoby sie stać aby było inaczej ,oczywiście to jest sport i nie taki niespodzianki już widzieliśmy ale ja stawiam na gładkie zwycięstwo Resovi :) Szkoda czasu na porównywanie pozycji ponieważ na każdej jest przepaść :)Mecz meczowi nie równy ,nie trafia do mnie argumenty kolegi który pisał o Norwidzie który wygrał ze szpitalem z zaksy :)W tym dniu przy tylu kontuzjach i tez co trzeba jasno powiedzieć słabszym dniu pozostałych to latarnia ligi Radom by powalczyła z Zaksa :)Zreszta ostatnio nawet Barkom ich pokonał to znaczy ze jest taki mocny ?nie po prostu Zaksa ma duży problem bez Janusza ,i to widać w każdym meczu :)Pozdro
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Resovia - Skra

Resovia wygra 1 set/mecz @1,5 superbet ✅ (3-0)

Jak dla mnie hit tylko z nazwy. Resovia w mojej opinii w tej chwili to zdecydowanie lepsza ekipa. W świetnej formie jest Boyer. Dodając do tego Defalco czy świetnego na środku Kochanowskiego wychodzi nam naprawdę bardzo dobra ekipa. Oczywiście zdarzają im się wpadki, jednak jakości w tej drużynie jest dużo. Skra natomiast w tym sezonie będzie miała problem z awansem do ósemki. Owszem ostatnio zaskoczyli i pokonali Projekt, ale było to ich dopiero takie pierwsze spotkanie w tym sezonie. Na tą chwilę zajmują dopiero 13. miejsce. Brakuje w tym zespole siły w ataku Konarski jest mocno niestabilny, Lipiński ma problemy z przyjęciem, a Aciobanitei często w najważniejszych momentach zawodzi. Do tego Skra ma problem na środku siatki. Niezdolni do gry są Poręba i Wiśniewski. Dziś obok Lemanskiego wyjdzie słaby Nowak. Moim zdani zobaczymy dziś mecz do jednej bramki, w którym górą będą gospodarze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1421
C 232,9K

czary-mary

Użytkownik
Zawiercie - TREFL GDAŃSK
Typ: TREFL GDAŃSK kurs @3.40 Superbet

Przedostanie spotkanie 9 kolejki Plus Ligi. Starcie piątego w tabeli Zawiercia z czwartym Treflem Gdańsk. Obie ekipy póki co prezentują bardzo podobna formę. Co prawda sufit wyżej ma Zawiercie, ale póki co ich gra nie przekłada się na lepsze wyniki. Zespół Gdańskich Lwów opiera się przede wszystkim na fanatycznie dysponowanych atakującym Kewinie Sasaku i przyjmującym Mikołaju Sawickim. Obaj są w w ścisłym topie na swoich pozycjach, wykręcając niesamowite liczby. Zawiercie w środę mierzyło się z bułgarskim Hebarem na wyjeździe. Pierwszy skład zawiercian wygrał co prawda 2:0, ale nie przyszło im to zbyt łatwo, następnie na parkiecie pojawili się rezerwowi Zawiercia przegrywając trzy kolejne partie. Takie podróże zazwyczaj dobrze nie wypływają na zespoły. Natomiast Trefl Gdańsk spokojnie przygotował się pod to spotkanie. Swoje ostatnie spotkanie rozegrali 9 dni temu. Wówczas bezproblemowo bez straty seta rozprawili się z Suwałkami. W tym czasie Zawiercie rozegrało 4 spotkania. 20.11. wyjazd do Lubina, 23.11. domowy mecz z Hebarem, 26.11. domowy mecz z Lublinem i 29.11. wyjazd do Bułgarii. Grają praktycznie co chwilę bez możliwości spokojnego treningu. Naprzemiennie mecz i transport. Trefl Gdańsk jest w zupełnie odmiennej sytuacji. Spokojny trening i ustalenie taktyki pod grę przeciwnika. Zespoły nie różnią się tak bardzo potencjałem, żeby rozstrzał był tak duży. Do tego intensywność spotkań Zawiercia nie pomoże im w zachowaniu świeżości. Uważam, że dziś zwycięsko z tej batalii wyjdzie Trefl Gdańsk 🏐
 
Otrzymane punkty reputacji: +222
pinio1111 125,1K

pinio1111

Użytkownik
Zawiercie - Gdańsk
P.Niemiec powyżej 6,5pkt. 1,80

Fajna linia na Patryka w meczu z Zawierciem.
Ten sezon wygląda bardzo dobrze w wykonaniu drużyny z Gdańska. Niekwestionowanym liderem tego zespołu jest oczywiście K.Sasak, który zdobywa prawie w każdym meczu w okolicach 20pkt.
Jednak ja dziś idę w kierunku środkowego Trefla, bo on również jak do tej pory, gra bardzo dobrze i kręci fajne liczby. Linia jest niewysoka i warto z tego skorzystać. Patryk na 8 kolejek 3 razy jej nie przebił, ale było to w meczach 3 setowych. Mimo to zdobył w nich 5, 6 i 6pkt., czyli było blisko. W pozostałych spotkaniach linia została złamana, pomimo że dwa z tych meczy to były również pojedynki 3 setowe. W trzech meczach, gdzie spotkanie wyszło poza 3 sety linię tą przebijał bardzo znacznie, zdobywając 11, 13 i 14pkt.
W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się minimum 4 setów, a co za tym idzie szanse na pokonanie linii 6,5pkt będą bardzo duże. Moim zdaniem to małe niedopatrzenie buka i linia powinna być trochę wyższa.​
 
Ostatnia edycja:
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Skra - Ślepsk

superbets: Konarski powyżej 18,5 pkt, Filipiak powyżej 19,5 pkt @3,25 superbet ✅ (Konarski 28 - Filipiak 26)

Spotkanie trzynastej Skry z dziesiątym Ślepskiem. Mecz wg. mnie bez większego faworyta. Ślepsk już na swoim koncie ma 5 porażek z rzędu, w tym cztery z rzędu bez wygrania seta. Jednak w końcu czas na przełamanie. Skra w tym sezonie nie jest gwarantem wielkiej solidności. Udało im się raz zaskoczyć, z Projektem, ale poza tym grają mega w kratkę.

Ja w tym meczu idę w liderów, Dawida Konarskiego i Bartosza Filipiaka. Konarski w tym sezonie trzyma równy poziom. Miewał już mecze z ponad 20 punktami na koncie. Filipiak to lider Ślepska. Ostatnie mecze miał słabsze jak dała drużyna. Jednak przeciwko swojemu byłemu klubowi ma dużo do udowodnienia.

Myślę, że to będzie całkiem długi mecz. Obaj powinni dostawać sporo piłek i przy minimum 4 setach te linijki są spokojnie do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1995
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
ZAKSA - LUK Lublin

over 128,5 pkt @1,50 forbet ✅

W spotkaniu ZAKSY z Lublinem nie rozumiem aż takiego faworyzowania gospodarzy. Owszem ZAKSA to klasowa ekipa, ostatnio rozbiła Cuprum. Jednak dalej nie ma Janusza na rozegraniu, a w ostatnich meczach nie grał też Bednorz. Lublin ma swoje aspiracje i ma naprawdę ciekawy skład. Owszem ostatnio przegrali wysoko z Jastrzębskim, ale raczej to nie zdarzy się dziś. Ferreira, Malinowski, Brand czy świetny Thales powinni zapewnić nam wyrównany mecz. Linia spokojnie powinna wejść nawet w 3 setach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1699
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Zaksa- Lublin
Typ: 2 (+15,5)
Kurs: 1,85

STS

Mecz za chwilę więc na szybko. Zaksa gra bardzo nierówno w tym sezonie, przepaltają świetne mecze przeciętnymi. Goście zresztą podobnie, ostatnio dostali mocne lanie od Jastrzębia, dziś liczę że powalczą z Zaksą. Linia handi całkiem przyjemna, wystarcza 3 sety do 20. Zaksa lubi w meczu z niżej notowanymi rywalami nieco oszczędzać liderów, z uwagi chociażby na napięty terminarz czy dotychczasowe kontuzje.
Uważam że Lublin stać tutaj na urwanie seta zatem over 149,5 @ 1,91 w Fortunie również do ugryzienia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1534
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Zawiercie- Warszawa
Typ: over 181,5
Kurs: 1,85
Fortuna


Bardzo zacięte spotkanie zapowiada się w Zawierciu. Uważam że Warszawę stać tutaj na małą niespodziankę i nie za bardzo wierzę w 3 setowe spotkanie. Zawiercie. Historia spotkań przemawia za przynajmniej 4 setowym pojedynkiem, gdyż tylko 2 z 6 spotkań w Zawierciu skończyły się w 3 setach. Do drużyny Projektu dołączył Averill, także siłą rażenia jeszcze wzmocniona. W mojej ocenie goście dysponują silniejszym zespołem, z takimi zawodnikami jak Tille, Nowakowski, Bołądź, Firlej, Grobelny, Lisinac, Szalpuk czy Wojtaszek.
W związku z tym próbujemy:
Warszawa + 6,5 pkt @ 1,76 Fortuna
Warszawa wygra @ 2,29 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +309
pinio1111 125,1K

pinio1111

Użytkownik
Zawiercie- Warszawa
Typ: over 181,5
Kurs: 1,85
Fortuna


Bardzo zacięte spotkanie zapowiada się w Zawierciu. Uważam że Warszawę stać tutaj na małą niespodziankę i nie za bardzo wierzę w 3 setowe spotkanie. Zawiercie. Historia spotkań przemawia za przynajmniej 4 setowym pojedynkiem, gdyż tylko 2 z 6 spotkań w Zawierciu skończyły się w 3 setach. Do drużyny Projektu dołączył Averill, także siłą rażenia jeszcze wzmocniona. W mojej ocenie goście dysponują silniejszym zespołem, z takimi zawodnikami jak Tille, Nowakowski, Bołądź, Firlej, Grobelny, Lisinac, Szalpuk czy Wojtaszek.
W związku z tym próbujemy:
Warszawa + 6,5 pkt @ 1,76 Fortuna
Warszawa wygra @ 2,29 Fortuna
Też pograłem tu over pkt, ale proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd wymieniając skład Projektu.
Piotrek Nowakowski i Srecko Lisinac są od dawna kontuzjowani i nic mi nie wiadomo żeby mieli dziś wrócić do składu, więc środek Warszawy nie jest ich najmocniejszą stroną.
 
T 13,8K

tadzin

Użytkownik
Piotrek Nowakowski i Srecko Lisinac są od dawna kontuzjowani i nic mi nie wiadomo żeby mieli dziś wrócić do składu, więc środek Warszawy nie jest ich najmocniejszą stroną.
i nie pograja jeszcze przez dobrych pare miesiecy. o ile wgl ich zobaczymy w tym sezonie.

patrzac na to ze wawka ma aktualnie na srodku wrone, semeniuka, kowalczyka i averilla to po takich ruchach mozna sadzic ze skreslili lisinacza z nowakowskim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Częstochowa - Radom

superbets: Dulski powyżej 20,5 pkt, Meljanac powyżej 18,5 pkt @3,35 superbet ✅ (Dulski 26 - Meljanac 19)

Bardzo ważne spotkanie w PlusLidze dla obu ekip w kontekście utrzymania. Czarni Radom nadal pozostają bez zwycięstwa, a ich sytuacja jest coraz gorsza. Norwid to beniaminek, ma w tej chwili 7 punktów.

Myślę, że to będzie wyrównane spotkanie. Czarni mimo porażek, w swoich meczach mają momenty dobrej gry.

Idę tutaj w liderów obu ekip: Dulskiego i Meljanaca. Obaj to atakujący swoich ekip. Dulski od paru spotkań nie schodzi poniżej granicy 20 oczek. 28,20,21,23 to jego ostatnie zdobycze punktowe. Dostaje on dużo piłek i zazwyczaj jest bardzo skuteczny.

Meljanac natomiast to lider Czarnych. Ma ona duża siłę w ataku, czasem brakuje mu techniki. Jednak jeśli jest skuteczny to dostaje on bardzo dużo piłek. Średnio w lidze zdobywa 15 pkt/mecz, ale jednak mecze Czarnych zazwyczaj były bardzo krótkie. W starciu z Nysa zdobył natomiast rekordowe 29 oczek.

Jest to ważny mecz dla obu ekip. Przed sezonem eksperci typowały te ekipy do walki o utrzymanie. Myślę, że zobaczymy wyrównany mecz, w którym główną rolę odegrają atakujący.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2470
C 232,9K

czary-mary

Użytkownik
Dulski - NICOLA MELJANAC
Typ: NICOLA MELJANAC kurs 2.55 Superbet

Spotkanie zespołów z końca tabeli. Zarówno Częstochowa jak i Czarni Radom uzależnioni są od gry swoich atakujących. To oni ciąg grę swoich zespołów. O ile w Częstochowie próbuje pomagać przyjmujący Kogut to w W Czarnych Radom atakujący Meljanac jest niezastąpiony. Serb nabija bardzo dobre liczby i dziś również co druga piłka będzie kierowana właśnie do Niego. Ciężko powiedzieć, który zespół zwycięży. Jedno jest pewne najlepiej punktującym w zespole Czarnych Radom będzie Serb Nikola Meljanac. Uważam również, że spokojnie zdobędzie kilka punktów więc od swojego vis a vis Dulskiego🏐
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Katowice - Bełchatów

superbets: Konarski powyżej 18,5 pkt, Jarosz powyżej 17,5 pkt @3,05 superbet ❌ (Konarski 20, Jarosz 10)


Spotkanie sąsiadów w tabeli. W lepszej sytuacji w tej chwili są bełchatowianie, którzy z dorobkiem 7 punktów zajmują 14. Miejsce. Katowice z 3 punktami na koncie są przedostatnie w ligowej tabeli. Skra to najbardziej overowy zespół w lidze. Na 9 ich meczów w aż 8 widzieliśmy minimum 4 sety. Tylko w przegranym meczu z dużo silniejszą Resovią, bełchatowianie przegrali 3:0.

W tym meczu wydaje mi się, że 4 sety to minimum, dlatego idę tutaj w dwójkę liderów: Jakuba Jarosza i Dawida Konarskiego. Obaj to byli reprezentanci Polski. Więcej punktów w tym sezonie zdobywa Konarski, który jest zdecydowanym liderem Skry. Do tej pory zgromadził 146 punktów, a w meczach z Projektem i Ślepskiem zdobywał aż 25 i 28 punktów. Jarosz natomiast w tym sezonie zdobył 116 punktów, ale ostatnio gra coraz lepiej. W meczu z Częstochową zdobył aż 29 oczek i poprowadził wtedy swoją drużynę do zwycięstwa.

Linie na obu zawodników nie są zbyt wysokie. Spodziewam się tu wyrównanego meczu i świetnego punktowania byłych reprezentantów Polski.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Gdańsk - ZAKSA
Over 181,5
1,72
Fortuna

ZAKSA ostatnio dołek formy, porażki z Barkomem i Lublinem. Dziś kolejny wyjazd do Gdańska, który przegrał dwa wyjazdowe spotkania w Zawierciu i Jastrzębiu mimo że nie było tam jakiejś demolki ale zabrakło konsekwencji i skuteczności w kluczowych momentach. Dziś we własnej hali myślę że stać ich na walkę z ZAKSA która przeżywa gorszy okres po kontuzjach swoich liderów. Uważam że zobaczymy wyrównany pojedynek z 4-5 setami. Nie odważę się typować zwycięzcy bo skład Zaksy będzie znany kilka minut przed meczem. No to nie wierzę że Gdańsk nie ugra przynajmniej seta.
 
A 52,9K

a.kondrat

Użytkownik
Sasak over 19.5 @1.85 3/10 efortuna

Liczę na wyrównany mecz bo ZAKSA mocno poobijana a przy takim sypaczu jak Gil nie liczę tu na 3-0 no chyba że dla Gdańska. Mimo wszystko 4 sety to minimum a wtedy Sasak powinien pokryć linie bo piłek będzie miał mnóstwo. Środkiem za dużo grać nie będą bo tam ZAKSA ma przewagę a na skrzydle oprócz Śliwki m.in niski Gil i nie wiadomo czy nie pół amator Zapłacki ewentualnie rekonwalescenci ( Szymański, może Bednorz) tak czy inaczej musi Sasak wykorzystywać te "dziury"
 
Do góry Bottom