>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Katowice - Suwałki

Szymański over 13,5 pkt @1,85 etoto ✅

Najniższa możliwa linia na rynku na Kubę Szymańskiego. Przyjmujący Katowic powinien być jednym z liderów zespołu w tym sezonie. Z Gdańskiem zdobył 13 pkt. Z Warszawą tylko 3, ale szybko został zdjęty. Jednak Projekt jest dużo silniejszy niż Suwałki. Dziś raczej nie spodziewam się tego, żeby Szymański został zmieniony. To on razem z Domagałą powinien dostać sporo piłek. Spotkanie zapowiada się na wyrównane i raczej powinniśmy zobaczyć tutaj min. 4 sety, co tylko sprzyja overowi Szymańskiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1708
power30 18K

power30

Forum VIP
Katowice - Suwałki 1 @ 2,25 Superbet (super przewaga) popełniając tyle błędów nie da się grać...

Trochę nie rozumiem faworyzowania w tym spotkaniu drużyny gości. Fakt GKS nie zdobył w tym sezonie jeszcze nawet seta, ale rywali miał dość trudnych. Zwłaszcza budująca była postawa z Warszawą, gdzie dwa sety były na styku. Personalnie wyglądają nieco lepiej niż w zeszłym sezonie wymieniając na przyjęciu Quiroge na Vasine/Walińskiego czy Seganowa na Kozuba na rozegraniu. Suwałki obowiązkowo wygrali mecz z beniaminkiem z Częstochowy (tracąc seta) oraz gładko przegrali z Resovią. W Ślepsku widać przede wszystkim spadek jakości na środku, bo nie ma już Takvama czy Sapińskiego. Ponadto w moim odczuciu Kujundzić jest lepszym zawodnikiem od Sterna czy Firszta. Sądzę, że w tym spotkaniu dojdzie do przełamania gospodarzy, którzy mając solidne skrzydła będą wykorzystywać dziurę w bloku, jaką jest bez wątpienia obecność Sancheza.
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
Szkoda, ze uwierzylem w ta moc Katowic, zbili ich jak chlopcow, nie dali im plakac :D
Nie pisałem o "mocy" Katowic. Cóż zagrali fatalnie i na seta nie zasłużyli. Ciężko by popełniając tyle błędów wygrali choćby seta. Potencjał kadrowy oba zespoły mają zbliżony, a zachęcił mnie kurs na Katowice.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Nie pisałem o "mocy" Katowic. Cóż zagrali fatalnie i na seta nie zasłużyli. Ciężko by popełniając tyle błędów wygrali seta. Potencjał kadrowy oba zespoły mają zbliżony, a zachęcił mnie kurs na Katowice.
Jest wszystko OK, tylko mowie, ze to druzyna na 1 lige, przeciez ich gry w kolejnym meczu sie nie da ogladac. Oni sami w polowe siatki atakuja, serwis karygodny, przyjecia brak- tam sie nic nie zgadza. Nie odbieraj mojego postu personalnie, tez uwazalem ze sa w stanie wygrac, ale juz sie na nich nie nabiore.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jest wszystko OK, tylko mowie, ze to druzyna na 1 lige, przeciez ich gry w kolejnym meczu sie nie da ogladac. Oni sami w polowe siatki atakuja, serwis karygodny, przyjecia brak- tam sie nic nie zgadza. Nie odbieraj mojego postu personalnie, tez uwazalem ze sa w stanie wygrac, ale juz sie na nich nie nabiore.
"pociesze sie" radom, czewa i barkom sa jeszcze gorsze, od ogladania mozna sobie oczy wydlubac. tak sie koncza pomysly jakiegos chorego na leb farmazona aby w lidze bylo 16 druzyn. no to jest 16 z czego ostatnie 4 to poziom 1 ligi.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
"pociesze sie" radom, czewa i barkom sa jeszcze gorsze, od ogladania mozna sobie oczy wydlubac. tak sie koncza pomysly jakiegos chorego na leb farmazona aby w lidze bylo 16 druzyn. no to jest 16 z czego ostatnie 4 to poziom 1 ligi.

Nie jestem ekspertem Polskiej Ligi, ale po dzisiejszym meczu, stwierdzam ze miedzy gorna polowka tabeli, a dolna jest przepasc.
 
kamasutra10 599,3K

kamasutra10

Typer
Superpuchar
Jastrzębie - ZAKSA
Over 4.5 seta @ 2.67 Fortuna


Zapowiada się bardzo ciekawie.... Finaliści tegorocznej Ligi Mistrzów po raz trzeci z rzędu zmierzą się w walce o pierwsze tegoroczne trofeum. Dwa ostatnie starcia w ramach Superpucharu wygrali Jastrzębianie , teraz pora na odpowiedź ze strony ZAKSY... Katowicki spodek po raz kolejny będzie gościł mistrza Polski i zdobywce Pucharu Polski co gwarantuje pełną halę i wspaniałą oprawę. Obydwie ekipy wygrały wszystkie 3 ligowe spotkania w tym sezonie i jak to bywa w konfrontacji tych drużyn ciężko wskazać zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. Ja idę w kierunku zaciętego starcia w którym zobaczymy 5 setów.

Oglądając ligowe spotkania obu ekip widać że nie grają jeszcze na swoim najwyższym poziomie co nie powinno dziwić gdyż długi reprezentacyjny sezon dał się we znaki mocno kadrowiczom po obu stronach , a wszystko co najlepsze zapewne zobaczymy w fazie play - off. Dzisiaj jednak to bardzo prestiżowe starcie na pewno wyzwoli w graczach obu drużyn maksimum zaangażowania i dodatkowych sił. Personalnie ciężko porównywać lub szukać mocniejszych i słabszych stron u jednych i drugich gdyż sytuacja wygląda bardzo podobnie. W składzie drużyny z Kędzierzyna-Koźla zabraknie Wojciecha Żalińskiego. Doświadczony przyjmujący doznał kontuzji kolana i czeka go dłuższa przerwa od gry. Jeszcze nie wiadomo kto na przyjęciu . Sezon trwa w najlepsze i ciężko znaleźć dobrego gracza na tej pozycji. Tym bardziej że musiałby to być Polak, żeby podczas spotkań PlusLigi nie było problemu z limitem obcokrajowców. W grę zapewne wchodzi wypożyczenie zawodnika z innego zespołu. Gotowy
do gry ma być za to rozgrywający ZAKSY Marcin Janusz, który odpoczywał w ostatnim meczu ligowym z Indykpolem AZS Olsztyn.

Podsumowując wygrana jednych czy drugich nie będzie niespodzianką przy tak wyrównanym poziomie. Jastrzębianie mogą to zrobić 3 raz z rzędu i ustanowić rekord , ZAKSA z kolei ma coś do udowodnienia po dwóch poprzednich przegranych. To gwarantuje spore emocje i wyrównany mecz. Nie sądze by spotkanie skończyło się w 3- ech setach. Liczę na siatkarski maraton.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2158
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Superpuchar

Jastrzębie - ZAKSA

Markiewicz poniżej 6,5 pkt @1,83 forbet

Markiewicz to młody środkowy Jastrzębskiego. Imponuje on warunkami fizycznymi, bo ma aż 213 cm. W pierwszym składzie gra on wobec kontuzji Gładyra i M'baye. Jest on zdecydowanie ostatnią opcją w ataku JSW. Toniutti gra do niego bardzo rzadko, a ten też nie gra na wysokie skuteczności. Do tej pory w tym sezonie zdobył 2 pkt z Nysą, 4 pkt z Olsztynem i 6 pkt z Częstochową. Dziś po drugiej stronie ZAKSA i mimo tego, że mecz może być wyrównany to będzie mu bardzo ciężko o punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +393
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2:3

Powiem szczerze, troszkę zaskoczyły mnie kursy na to spotkanie, że bukmacherzy dają tak wyrównane.
Jastrzębski Węgiel ma najwięcej problemów na środku nadal brakuje J. Gładyra i M'baye co jest bardzo dużą stratą oczywiście środek wzmocniony został przez Hubera ale brakuje tam solidnego 2giego środkowego. Na przyjęciu pozostał T. Fornal ale odszedł Clevenot a w Jego miejsce przyszedł przyjmujący Chorwacji Sedlacek co też uważam za osłabienie. Reszta w sumie bez zmian bo atakujący nadal Francuzki tyle, że nie Boyer a Patry - poziom dość podobny.
ZAKSA praktycznie bez zmian atakujący, przyjmujący, rozgrywający i środkowi Ci sami. Po kontuzji wraca D. Paszycki co jest solidnym wzmocnieniem bo w poprzednim sezonie był to jeden z lepszych blokujących w Plus Lidze.
Uważam, że na ten moment to ZAKSA wygląda dużo lepiej i właśnie na nich stawiam w tym meczu o Superpuchar Polski.

ZAKSA 1,70 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1667
R 43,1K

Rosolski91

Użytkownik
Superpuchar
Jastrzębie - ZAKSA
Huber powyżej 11,5 pkt 1,85 Norbi w 3 setach 12 pkt, na początku 4 seta baza bo jakiś uraz łydki i nie chcieli ryzykować
Kaczmarek powyżej 16,5 pkt 1,8 etoto Słabo zaczął mecz jak cała ZAKSA i baza w połowie 3 seta, wchodzi młody Chitigoi i odwraca zagrywka losy seta i meczu 😅

Finały rządzą się swoimi prawami, choć ten nie jest aż tak ekscytujący jak finał Pucharu Polski czy Plus Ligi. Po obu stronach siatki reprezentanci Polski i innych kadr. Smaczku dodaje pierwszy mecz Hubera przeciwko byłej drużynie. Czytając jego wywiad uważam że będzie bardzo zależało mu na jak najlepszym meczu. A jak Król Norbi jest w formie to dwucyfrowe wyniki dla niego to pestka. Drugi typ na Kaczmarka, obserwując dużo ważnych spotkań, często jest jednym z liderów KK, jak ma dobry dzień to często gra na wysokiej skuteczności i potrafi dołożyć punkty blokiem czy zagrywką. Spodziewam sie długiego spotkania, z efektem zwycięstwa Zaksy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +751
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
PlusLiga
Stal Nysa - AZS Olsztyn
C.Sapiński powyżej 9,5 pkt
1,83
Betclic

Taka sama linia na dwóch środkowych Olsztyna gdzie potencjał Czarka jest dużo wyższy niż Jakubiszaka. Dobra zagrywka, pewny w ataku, dobrze pracuje na bloku. Nie przedłużając uważam że Czarek pokryję dziś linie, mecz zapowiada się na wyrównane starcie więc czasu na pokrycie linii będzie wystarczająco dużo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1544
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Stal Nysa- Olsztyn
Typ: over 183,5
Kurs: 1,88

GGbet

Zapowiada się zacięte spotkanie w Nysie. Stal już pokazała się z dobrej strony ugrywając dwa sety z Zaksą i Skrą no i dosyć mocno postawili się Jastrzębskiemu przegrywając trzeciego seta na przewagi. Jednak do tej pory zespół stali bez zwycięstwa. Olsztynianie ostro zaczęli sezon od wygranej po zaicętym meczu z Zawierciem, wszystkie sety na styku na przewagi. W pojedynku z Jastrzebiem rozegrali kapitalnego pierwszego seta a później zespół zgasł. Z kolei z Zaksą trzy sety w miarę na kontakcie.
Dzisiaj nie odważę typować się wyniku bo to ciężki orzech do zgryzienia, natomiast uważam że zobaczymy 4-5 wyrównanych setów, nie widzę potencjału aby któraś z drużyn miała tutaj zrobić szybkie 3-0.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1610
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
PlusLiga
Ślepsk Suwałki vs Czarni Radom
Typ: N.Meljanac powyżej 14,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betlclic

Dzisiaj pod lupę biorę over punktowy atakującego Czarnych Radom. Atakującego mocno chimerycznego, zawodnika który sam może pociągnąć swój zespół - zarówno na wyżyny jak i na niziny gry, co trzeba uczciwie przyznać. Todorovic jednak często korzysta z usług Meljanaca, uważam że dzisiaj będzie podobnie. Linia 14,5 jak na atakującego nie jest jakąś kosmiczną linią dlatego mimo wszystko uważam, że dzisiaj Serb linie pokryje, bo mimo wszystko przy takich zawodnikach na lewym skrzydle jest on w głównej mierze podstawą w ofensywnej grze na skrzydłach Czarnych Radom. Powodzenia!

Niestety po 3 atakach zjazd do bazy, nie wiem czy się coś stało bo niestety dopiero teraz odpaliłem tv

PlusLiga
Warta Zawiercie vs GKS Katowice
Typ: J.Szymański powyżej 12,5 pkt
Kurs: 1,83
Bukmacher: Betclic

GKS Katowice nie może zaliczyć początku sezonu do udanych - jako jedyna drużyna w lidze zawodnicy z Katowic nie ugrali jeszcze seta. Widziałem ich dwa mecze w tym sezonie. W meczu z Treflem zagrali bardzo słabo, w Warszawie z miejscowym Projektem mimo porażki 0:3 w grze było widać już sporo pozytywów. Ja dziś gram over punktowy Kuby Szymańskiego, pisałem kiedyś że Kuba to absolutnie główna armata ofensywna na skrzydłach. W poprzednich sezonach kiedy grał Kuba to grał też GKS, tak samo będzie i w tym sezonie, na razie dobrej dyspozycji Szymański szuka, ale na mecz z Zawierciem Katowiczanie będą mocno zmotywowani i dobra dyspozycja Szymańskiego będzie dziś niezbędna - a ja wiem, że na takie mecze Kuba potrafi się "spiąć". Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Zawiercie - Katowice

Domagała over 10,5 pkt @1,80 forbet

Najniższa linia na rynku na atakującego Katowic. Na innych mamy 12,5. Damian ostatnio wychodzi w pierwszym składzie , a jeśli mu nie idzie to zmienia go Jarosz. To zawodnik z dużym potencjałem. W tym sezonie na wyjeździe w Warszawie zdobył 15 pkt. Dziś najwięcej piłek powinno być do niego i Szymańskiego. Zawiercie nadal mocno osłabione. Jeśli zagra choć trochę na miarę możliwości to spokojnie te 11 pkt nawet w 3 setach powinien zdobyć.
 
pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn - Norwid Częstochowa
Norwid +19,5pkt 1,77 (fortuna)

Nie no nie dajmy się nabrać na te handi zaproponowane przez buka!!!
Owszem ZAKSA powinna to wygrać bez większych problemów ale handi zaproponowane przez bukmachera to wg mnie fajna promocja!!!
Kędzierzynianie 3 dni temu zdobyli Superpuchar Polski po niesamowitym boju z Jastrzębskim, gdzie wrócili z zaświatów przegrywając 0:2 i 13:19 w trzecim secie. W sobotę mają prestiżowe spotkanie z Resovią i nie sądzę by dziś za wszelką cenę chcieli wygrać jak najwyżej. Sądzę że może być sporo rotacji w zespole ZAKSY i kluczowi zawodnicy mogą nie być eksploatowani w stu procentach. Jak do tej pory podopieczni Sammelvuo zwyciężyli 3 pojedynki w PLS, ale nie były to jakieś pogromy. Z Bełchatowem +13, z Olsztynem +12 i Nysą +3. Można by stwierdzić że są to mocniejsze drużyny od Częstochowy, ale.......
Właśnie co do Norwida, to uważam że motywacja będzie dziś zdecydowanie po ich stronie. Przegrali dość wyraźnie swoje dwie pierwsze potyczki w PLS po powrocie do najwyższej klasy rozgrywkowej. O ile ze Ślepskiem jeszcze nawiązali walkę (1:3), o tyle z Jastrzębskim polegli bezapelacyjnie -19pkt.
W tych spotkaniach cieniem siebie był Dawid Dulski, który po świetnym poprzednim sezonie został powołany do reprezentacji na LN i fajnie się tam zaprezentował. Myślę że dziś w końcu się przełamie i zaprezentuje pełnię swoich możliwości co automatycznie pomoże jego drużynie w dobrym występie przeciwko triumfatorowi Ligi Mistrzów.
Sądzę że mobilizacja i motywacja będzie dziś po stronie Częstochowy i nie położą się przed utytułowanym rywalem, podobnie jak to było wczoraj w meczu Warszawy z Katowicami
Myślę że można zagrać nawet odważniej w stronę Norwida, a proponowane przeze mnie handi to naprawdę bezpieczna opcja po dobrym kursie!!!​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1346
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Na zdrowy rozsądek +20.5 na norwid wyglada zacnie. Zwłaszcza,, ze zaksa zmęczona, a dwa z beniaminkami zawsze jakoś spektakularnie nie wygrywają. Jak najmniejszymi siłami
 
Do góry Bottom