>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2022/2023

D 7,1K

domino7

Użytkownik
Kwolek over 12.5 1.85. Niska linia jak na przyjmujacego. Sa problemy z kovacevicem wiec pewnie nie zagra albo bedzie oszczędzany. To duże osłabienie. Moga tu stracić seta. Kwolka za bardzo nie ma kto zmieniac
brawo znawco Siatkówki :)jak masz pisać takie pseduo info to lepiej będzie dla wszystkich jak opuścisz to forum ..
Nie wiem skąd wzioles takie informacje o urosu …ale osttani raz kiedy Ci uwierzyłem.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
brawo znawco Siatkówki :)jak masz pisać takie pseduo info to lepiej będzie dla wszystkich jak opuścisz to forum ..
Nie wiem skąd wzioles takie informacje o urosu …ale osttani raz kiedy Ci uwierzyłem.
To że Uros miał /ma kłopoty zdrowotne to każdy wiedział. Nic nie zostało wspomniane, że na pewno nie zagra w meczu.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Bełchatów (2.38) fortuna 2:3 i 25:27 w taj breku to się nie mieści w głowie, człowiek chce pomóc z jak najlepszej chęci ale naprawdę te typy nieraz są nieobliczalne kompletnie, kurs piękny mieli to w garści i naprawdę ciężko się na takie coś patrzy ehhh

Nie no po takich kursach trzeba próbować już skre, Warszawa to nic wielkiego, nie prezentują regularnej dobrej siatkówki, mają potężne problemy z atakującym gdzie Klapwijk to był może dobry ale z 10 lat temu, teraz to już kompletny emeryt, nie wiem jak wygląda sprawa formy podstawowego atakującego Warszawy. Jak skra utrzyma tutaj przyjęcie na zadowalającym poziomie to jest Bieniek, jest Atan, zagrywka będzie siedziała i wygrają to, zobaczymy jak to będzie wyglądało w praktyce
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Z 563

zenek225

Użytkownik
Tylko Skra dzisiaj bez Atana i Kooya. Atan ma pekniety lewy palec wiec jedynie na zagre. Kooy nic nie trenowal, problemy z kolanem dzisiaj tez ma nie zagrac. Takze Vasina Lanza Musial nie wyglada to rewelacyjnie. Dla mnie Wawka -1.5seta
 
Otrzymane punkty reputacji: +301
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
No to tragedia, ale nie przesądzajmy jeszcze, Wawka potrafiła uwalić z gorszymi rywalami a Kooy to jedynie przeszkadzał w grze tak naprawdę ostatnio. Szkoda Atana, nie sprawdziłem tych informacji ale warszawa w tym sezonie może przegrać z każdym także oglądamy liczymy na Bieńka i może Lanza pokaże cokolwiek w co sam wątpie
 
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Dwie propozycje z Siatkarskiej Plusligii 🏐

Jarosz często zmieniany przez drugiego atakującego Domagałe który radzi sobie coraz lepiej, z racji tego ze Ślepsk w tym meczu jest zdecydowanym faworytem to sadzę ze również w tym spotkaniu tak będzie i Jarosz nie zdąży uzbierać 15 pkt

W kuponie ako dwie w miarę równe zespoły spodziewam się tutaj wyrównanego spotkania ponieważ oba zespoły potrzebują punktów
Jastrzębski na papierze mega faworyt ale nie widzę tutaj deklasacji ponieważ JSW miało już za dużo potknięć. Nysa solidna i nie przegrywa setów do 15, walczą do końca tak jak w spotkaniu z Zaksą.
 

Załączniki

D 7,1K

domino7

Użytkownik
No to tragedia, ale nie przesądzajmy jeszcze, Wawka potrafiła uwalić z gorszymi rywalami a Kooy to jedynie przeszkadzał w grze tak naprawdę ostatnio. Szkoda Atana, nie sprawdziłem tych informacji ale warszawa w tym sezonie może przegrać z każdym także oglądamy liczymy na Bieńka i może Lanza pokaże cokolwiek w co sam wątpie
Skąd Ty się Dawidzie urwałeś to nie wiem 🙈😅😅 naprawdę trzeba dużo wiary aby liczyć ze ta żenująca Skra może powalczyć z Warszawa , Jeszcze bez Atana który jeśli ma dzień to ciężko go zatrzymać .. Vasina to melodia przyszłości i do tej pory nic kompetnie nie pokazał ..Lanza to nie typ zawodnika który potrafi pociągnąć zespół ..Kim Ty chcesz żeby sie przeciwstawili dobrze grającej ostatnio Wawie ??Jednym kocurem Bieńkiem który około pol seta jest po za boiskiem???Czlowiek optymista :) Już Twoja Skra miała wygrać z Warta Resovia gdzie pisałeś analizy i jakoś jeszcze nie wygrali :)Wiem ze z Resovia widziałeś spore value :) Co nie zmienia faktu ze Skry nawet w Top 8 nie będzie w tym roku :)

Szalpuk jest w gazie jak kilka lat temu kiedy grał w kadrze :)Wciąga lęka dziurka nosa przyjmujących Skry .
Tille klasa sama w Sobie ,lanza to mógłby przyjść na koreczki do niego 😀🙈
Weber to nie Atan ale już Musiała to bierze na lekko

Jedyna pozycja słabsza Wawy od Skry to srodek :)
Tylko jeśli nie będzie przyjęcia Skry to wiele korzyści z tej przewagi nie będzie:)

wawa Skra hcp -1.5 wawa kurs 2.10 forbet

Wawa hcp -2.5 wawa kurs 4.10 forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
C 232K

czary-mary

Użytkownik
Suwałki - GKS KATOWICE
Typ: GKS KATOWICE kurs @4.90 STS

Spotkanie pomiędzy zespołami drugiej połówki tabeli. Stopień faworyzowania gospodarzy przez bukmacherów jest dla mnie co najmniej dziwny. W mojej opinii oba zespoły są o podobnym potencjale. W tym sezonie już raz się mierzyli i górą byli Katowiczanie. Na wystawienie kursów na pewno bardzo duży wpływ ma seria porażek GKS Katowice. Po udanym początku sezonu, aktualnie notują 8 porażek z rzędu. Jednak sytuacja Suwałk jest podobna. Sezon zaczęli bardzo dobrze, ale na 8 ostatnich spotkań wygrali tylko 2. To również katastrofalna postawa. GKS Katowice chociaż w tym sezonie nie awansuje do play-off, a spadek również im nie grozi to na broni nie składają. Jest to typowy zespół walczaków. Już w poprzednim spotkaniu z silnym Olsztynem byli bliscy zdobycia punktu. Finalnie uzyskali jednego seta. W tamtym spotkaniu musieli radzić sobie bez podstawowego libero Bartosza Mariańskiego. Dzisiaj trener Katowic ma do dyspozycji pełny skład. W tej sytuacji spotkanie będzie na styku. Skrzydła Jarosz, Szymański, Quiroga to bardzo podobna moc do tercetu Filipiak, Kujundzic, Halaba. Dzisiejsze spotkanie to idealna okazja na przełamanie dla GKS Katowice. Kurs na ich zwycięstwo jest wystawiony z kosmosu. Tak jakby oba zespoły dzieliły 3 klasy poziomów. Tak na pewno nie jest. Dzisiaj GKS Katowice na miękko wyjdzie zwycięsko z tego boju.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pousuwałem wszystkie nic nie wnoszące posty i przestańcie już prowokować Siebie nawzajem. Nikt nie ma 100% skuteczności ani nawet 90% ( tak uważam) więc darujcie sobie mądrości a wymieniajcie się przemyśleniami, informacjami i typami.
Czasem się zastanawiam czy niektórzy to nie mają po 15 lat tutaj....
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
M 94K

michalkin

Użytkownik
Zapytam tutaj bo bez sensu jest tworzenie tematu dla 1 ligi. Orientuje się ktoś z was czy którykolwiek buk oferuje zakłady na DW dla 1 ligi ? nie interesują mnie handi setowe, które ma chyba jako jedyny forbet, tylko dokładny wynik meczu. ew. czy pojawiają się takie zakłady na live.
 
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
22 kolejka Plusligi - coraz większą walka o ply-offy
Olsztyn - Nysa
Mecz sąsiadów z tabeli o tzw ''6 pkt''. Gospodarze że sporym bólem głowy, 1 rozgrywajacy Tuaniga wykluczony do końca sezonu z powodu urazu łokcia w ostatnim meczu, a 2 rozgrywajacy nie powalał na kolana, Nysa 3 ciężki wyjazd z rzędu, w tygodniu gruchnęła informacja że Ben Tara ma przejść do PERUGII po sezonie 😳. Dodatkowym smaczkiem pojedynek najlepiej punktujących atakujących ligi Butryn - Ben Tara. Dla mnie nie ma faworyta tego meczu, w Nysie 3:0 dla gosp 20,19,20.
4 set Tak 1,42 STS
Averill +10,5 Pkt 1,75 STS
NYSA wygra 1,90 STS

ZAKSA - Resovia
Hit kolejki, zespoły o wielkim potencjale na mistrza Polski. W meczu z Trentino w pierwszych dwóch setach Zaksa pokazała kosmiczny poziom. Resovia z kolei w swoim rytmie co tygodniowego meczu ze spokojnym treningiem. Kluczem w tym meczu będzie napewno zagrywka i gra na wysokiej piłce.
Zaksa [-1,5] 2,50 STS
Sety na przewagi 2 kurs 8.20 Forbet

Jastrzębie - Trefl
Kolejny ciekawy mecz, Jastrzębie faluje, Trefl w formie, obie drużyny raczej wejdą do play-off, jeśli nie bd jakiś kontuzji.
4 set Tak 1,65 STS
Trefl wygra seta Tak 1,55 Forbet
1 set 37:35 dla JW, Trefl nie wykorzystał swoich setowych, słaby mecz Kampy co przełożyło się na grę skrzydłowych, JW nadal bez błysku

Katowice - Zawiercie
Katowice bez formy, wczoraj informacja o rozwiązaniu kontraktu z Rousseau, utrzymanie pewne. Zawiercie podrażnione porażka w Berlinie, Uros chyba dostanie wolne po kolejnym urazie, pytanie czy rezerwowi nie dostaną większego wymiaru czasu w tym meczu. Na meczu ma być Grbić 😅
Hcp - 17,5 Katowice 1,57 STS
Katowice wygrają seta Tak 1,97 Forbet
Niezła niespodzianka, przypuszczałem że Zawiercie wyjdzie z rezerwowymi patrząc na układ tabeli, jednak 3:0 dla Katowic to mega sensacja

Luk Lublin - Bielsko Biała
Luk walczy o play off i musi, Bbts chyba szuka oszczędności😅 (w tygodniu info o odejściu Urbanowicza)
Hcs - 2,5 LUK 1,70 STS
Hcp - 14,5 LUK 1,62 STS
BB wygrywa 1 seta mimo iż Luk zaczął od 9:4 ale wpadli w czarna dziurę. Później już przejechali się po Bielsku. Ciekawostka: 16 asów Luk w całym meczu.

Skra - Barkom
Skra musi jeszcze bardziej 😅 Barkom na luzie. ''Plus'' dla Skry to powrót Kooy'a. A goście to taka drużyna że może przegrać gładko 2 sety ale zaraz urwie Ci jednego.
4 set Tak 1,80 Sts Brawo Barkom 👏 Nie spodziewałem się że Skra nie ugra seta u siebie. Niech Panowie ze Skry już się rozejdą...

Cuprum - Ślepsk
Gospodarze pewne utrzymanie, bez szans na play-off, być może Pająk pójdzie do Olsztyna. Slepsk w grze o play-off, ale myślę że nie bd mieć łatwo w Lubinie.
Slepsk 1,47 STS
4 set Tak 1,45 STS

Czarni - Projekt
Takie trochę derby Mazowsza :) Projekt walczy również o play-off, po zmianie trenera oprócz solidnego manta od Resovii wygrywa mecz za meczem. A o Radomiu w sumie to chyba nie bardzo jest o czym pisać...
DW 0:3 Projekt 1,85 STS
HCS - 1,5 Projekt 1,25 STS

Troszkę wywód się zrobił ale 16 drużyn w lidze to zdecydowanie za dużo 😉 czekam na opinie, wasze typy, oby zielono ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Zaksa vs Resovia 2 1,90
Lider tabeli Asseco mierzy się na wyjeżdzie z 4 Zaksą. Zaksa po wzmocnieniu Bednorzem wydaje się powinna powoli wracać na właściwie tory jednak mi się wydaje że to jeszcze za wcześnie żeby ograć Sovię. Personalnie wciąż widzę lekką przewagę Resovii, w dodatku Zaksa gra bardzo nierówno , zdarzają im się bardzo duże wpadki. Bednorz jeszcze ewidentnie nie zgrany z zespołem, na to potrzeba czasu.

Olsztyn vs Nysa 1 2,05
Sąsiedzi z tabeli, nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Nysa jest faworytem. Moim zdaniem patrząc na kadry obu drużyn to przed sezonem nikt by nie powiedział że Nysa ma mocniejszą pakę. A to dlatego, że moim zdaniem Olsztyn ma dużo ciekawszych zawodników (z większym potencjałem , natomiast Nysa ma trochę takich stabilniejszych ale jednak "rzemieślników") i w dodatku grają mecz u siebie. Nysa jest sąsiadem Olsztyna w tabeli głównie z powodu pierwszej fazy sezonu gdzie robili furorę i teraz trochę cisną na tej opinii. Olsztyn nie licząc tej niedawnej wpadki z Lublinem ma piękną serie, na 9 meczów wygrali 8 pokonując m.in Zawiercie, Jastrzębie, Zakse.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Karol Butryn over 19.5 pkt (1.85) fortuna taa linia pękła już bez problemów, Butrnyn to będzie pierwsza opcja przy tym rozgrywającym a mecz też wyrównany tak jak przewidywałem, typ na plus

Nie ma pierwszego rozgrywającego, ilość świec do Butryna więc będzie dwa razy większa, nie będzie gry przesuniętej na środek bo po prostu sypacz jest za słaby, żeby takie rewelacje nam serwować, raczej będzie prosta gra do Butryna i na afere, Nysa to nie są kompletne pionki, ciągnie ich Tunezyjczyk Ben Tara, ale wystarczy naruszyć im przyjmujących i robi się problem. Mecz więc powinien być mega wyrównany może nawet pięciosetówka w której na 100% Butrun taką linie przeskoczy, typ uważam za bardzo dobry, linia jest za mała patrząc na to że nie ma Tuanigi, rezerwowi sypacze z reguły grają do najpewniejszej opcji i tak będzie i teraz, wiele piłek do atakującego mniej do środkowych czy jakiś kombinacji na pajpie czy cokolwiek, nie wierze że ten rozgrywający będzie grał tak jak Tuaniga, to inny profil zawodnika, gracz niższej klasy i po prostu pewna opcja będzie mu wchodziła w oko.Polecam i pozdrawiam :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
ZAKSA -2.5 pkt (2.11) fortuna

Długo myślałem nad tym typem, kursy rosną bo Kędzierzyn po pięciosetówce z Trentino, ale wiele to nie zmieni, takie przetarcie przed meczem większej rangi i tyle, tak bym to nazwał też ZAKSA pokazała niesamowitą moc w pierwszych dwóch setach, potem Trentino pokazało swoją moc haha no i skończyło się wyrównanym 2:3 tak naprawdę obie drużyny zasługiwały na zwyciestwo za taką walke w meczu o jednak nic wielkiego bo już wszystko było w tabeli zapewnione, ale jednak walka o ten prestiż, hajs, morale motrywuje drużyny do grania pierwszymi składami w takich meczach. Typ głównie ze względu na dojście do drużyny Bednorza, który ograł się już nawet w poteznym Zenicie Kazań, dostał tam dużo lekcji od Alekny który ciśnie na treningach swoich zawodników niesamowicie. Ogólnie tego własnie Kędzierzynowi brakowało, drugiego przyjmującego po odejściu Semeniuka, Bednorz to może nie ta liga, ale też kapitalny zawodnik który jak się rozegra będzie grał świetny volley. Resovia jest chimeryczna, za bardzo chimeryczna żeby zagrać na nią w takim meczu cokolwiek, mają świetny skład, graja w tym sezonie najlepiej w Pluslidze, ale tak jak mówiłem chyba głównie przez brak drugiego przyjmującego w ZAKSIe. Resovia z Drzyzgą, który faluje formą, mają świetną pare przyjmujących gdzie Amerykanin naprawdę to jest klasa światowa, jednak atakujący Muzaj to również jest chimera i w meczu na wyjeździe z Kedzierzynem, który dostał tak kapitalne wzmocnienie myślę, że dostaną dzisiaj baty, jak będzie to się przekonamy. Tych punktów bardziej potrzebuje ZAKSA i ma swoją hale a to jednak też ważne w takich szlagierach, liczą się niuanse

do tego
Jastrzebie -8.5 (1.51) fortuna- formą nie blyszą ostatnio, ale Gdańsk jest dla mnie słabą druzyną, grającą tak naprawdę na fali, jak fala się skonczy zaczyna się dół i dostawanie batów od nawet końcówki ligi, to drużyna nie na taką gre jaką prezentuje Jastrzebie, oby Toniutti wreszcie zgrał się z przyjmującymi i Boyerem i będzie dobrze, handi bardzo małe a kurs nie jest zły.

Katowice +19.5 (1.40) fortuna - Typ raczej przeciwko zawierciu, bo Katowice to dramat co oni grają, jednak nie aż tak duży dramat aby dostawać dwudziestoma punktami od Zawiercia które ostatnio ewidentnie ma jakiś problem, to co zagrali w LM zakrawa o pomste do nieba, Berlin powinien być zjadany na śniadanie przez polskie drużyny, inaczej jest to kompromitacja. Nie wykluczone, że z tak słabym rywalem jak katowice, Warta da odpocząć jakiemuś zawodnikowi i nie będzie żylowała tak ostrego wyniku, 20 punktów dla mężczyzn to baardzo dużo
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Jastrzębie - Gdańsk, Gdańsk ugra co najmniej seta, STS 1,52

Gdańszczanie grają w tym sezonie bardzo dobrze, Jastrzębie miewa przestoje i gra co kilka dni. Myślę, że tego seta zawodnicy z północny kraju powinni ugrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
R 43,4K

Rosolski91

Użytkownik
Katowice 1:0 i prowadzą w 2. secie. Buki aż tak się rypnęły wystawiając wszędzie po 1.08-1.1 na triumf gości?
Powiem tak, kto widział choć kawałek meczu w Berlinie ten wie że Zawiercie ostatnio lekki zjazd, podróże też robią swoje Katowice mimo iż faktycznie mieli słaby okres to u siebie zawsze walczyli, mecz trwa zobaczymy jak się skończy ale coś czuję że handi na Zawiercie ludziom nie wejda
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
Do góry Bottom