>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Plus Liga 2022/2023

S 29K

sobolekk

Użytkownik
Skra 4,40 ... STS
Slaby sezon ale personalnie jak dla mnie nie są wcale gorsi a jezeli juz to niewiele. Skra to nie zadne Olsztyny i ma tu spokojnie szanse wygrac o wiele wieksza niz pokazuje kurs. Resovia faworytem ale nie az takim, jak widze jak ktos tu stawia kursy 1,30 to tylko usmiech sie pojawia na twarzy
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Buhaahaahahahaha, to żadne Olsztyny, które ograły Skrę, 2 x Zawiercie, JSW i Zakse. Ograrnij się i trochę kultury.
Takie zespoly jak Olsztyn nie maja personalnej mocy i pewnego poziomu nigdy nie przeskocza, skra ma zawodnikow ale nie ma formy a jezeli sie trafi dzien moga wygrac z kazdym. Jezeli nie widzisz roznicy to trudno, kazdy ma wlasne zdanie
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Mówie to jako fan skry, ale obecnie to drużyna niestety gorsza od olsztynów i tego typu drużyn :ROFLMAO: Lanza to już kaleczył 7-8 lat temu jakpisałem tu analizy, nie był wstanie przebić się przez żaden blok grając w Perugii, teraz nie umie jeszcze w dodatku przyjmować

to jest naprawde tragedia, myślałem że Atan uciągnie ten wózek ale się grubo przeliczyłem i kończe z grą na skre w tym sezonie, to emeryci nie mający nic do zaproponowania niestety. Kooy? może też 7 lat temu w ZAKSIE, NIE TERAZ. NIE MA TU SZANS DLA SKRY NIESTETY


pozostają wspomnienia jak się patrzy na tych zawodników, kiedyś naprawdę fantastycznych, teraz nie radzących sobie ze środkiem plusligi, od czołówki będa baty znów pewnie do 15 w setach
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Mówie to jako fan skry, ale obecnie to drużyna niestety gorsza od olsztynów i tego typu drużyn :ROFLMAO: Lanza to już kaleczył 7-8 lat temu jakpisałem tu analizy, nie był wstanie przebić się przez żaden blok grając w Perugii, teraz nie umie jeszcze w dodatku przyjmować

to jest naprawde tragedia, myślałem że Atan uciągnie ten wózek ale się grubo przeliczyłem i kończe z grą na skre w tym sezonie, to emeryci nie mający nic do zaproponowania niestety. Kooy? może też 7 lat temu w ZAKSIE, NIE TERAZ. NIE MA TU SZANS DLA SKRY NIESTETY


pozostają wspomnienia jak się patrzy na tych zawodników, kiedyś naprawdę fantastycznych, teraz nie radzących sobie ze środkiem plusligi, od czołówki będa baty znów pewnie do 15 w setach
skoro kaleczyl jak mial 23 lata to kiedy byl dobry? jezeli nigdy to czemu jest jedna z bardziej znanych postaci włoskiej siatkowki? az taka posucha u nich?
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Jest znany z pucharu świata 2015 gdzie nam odebrał bezpośredni awans świetnym meczem, głównie z tego jest znany, wielkim siatkarzem nigdy nie był, wszedł bodajże za Savaniego do kadry Wloch kiedy ten nie powrócił już do poważnej gry po bardzo poważnej kontuzji. Lanza zawsze był defensywnym przyjmującym, głównie trzymał przyjęcie, nigdy nikt nie oczekiwał od niego jakiś wielkich procentów na ataku, teraz nie trzyma już nawet przyjęcia. Od następnego sezonu pewnie jakieś chiny czy coś go czeka

Obecnie Włochy to mistrzowie świata juniorów i mistrzowie europy juniorów, to obecni mistrzowie świata u Włochów ;)
 
D 7,1K

domino7

Użytkownik
Skra 4,40 ... STS
Slaby sezon ale personalnie jak dla mnie nie są wcale gorsi a jezeli juz to niewiele. Skra to nie zadne Olsztyny i ma tu spokojnie szanse wygrac o wiele wieksza niz pokazuje kurs. Resovia faworytem ale nie az takim, jak widze jak ktos tu stawia kursy 1,30 to tylko usmiech sie pojawia na twarzy
Słuchaj żeby jasność nie neguje typu ,masz prawo zagrać nawet na Radom z Resovia ale jak piszesz ze personalnie Skra nie jest o wiele gorsza to Cię chyba trochę poniosło :)

Jeśli chcesz porównywać to jedynie Bieniu Kłos Odbijacz Lomacz i na upartego Atan,bo reszta zawodników to zupełnie inny poziom .

Atan to cień zawodnika który kiedys w barwach Skry wszedł na poziom światowy i później „szalał „w Perugi przez jakiś czas ,bo ostatnie 2 sezonu to nie wiele grał i w tym sezonie to pokazuje dlaczego nie gra nadal we Włoszech ..Owszem umiejętości ma na duże granie ,pewnych rzeczy się nie zapomina ale jest bardzo w tym nieregularny i często bije bez pomysłu (siła razy ramie )..

Lomacz to dla mnie nigdy nie był wybitny grajek ,w tym sezonie Fabian dużo lepiej gra i to on zapewne będzie w kadrze razem Z Marcinem Januszem ..

lanza (Ok ma tylko 31 lat 🙈🙈) a wszyscy mówicie o Nim i eksperci jakby miał 34 co najmniej ) ale nie zmienia to faktu ze najlepsze lata ma już za Sobą ,kiedys bardzo.solidny gracz ..Od 2/3 lat cień zawodnika ,wiec to nie tak ze oceniam/y go tylko przez pryzmat tego sezonu .
Koyy tutaj dramatycznie słaby w przyjęciu ,solidny w ataku..ale On wybitny nigdy nie był ,przeciętny przyjmujący których jest mnóstwo..

Gruszcynski pol sezonu na ławce w Zawierciu ,solidny nic więcej ..

Brak kompetnie ławki…

Resovia …
Mega mocny skład z bardzo dobra ławka .
 
Otrzymane punkty reputacji: +419
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Słuchaj żeby jasność nie neguje typu ,masz prawo zagrać nawet na Radom z Resovia ale jak piszesz ze personalnie Skra nie jest o wiele gorsza to Cię chyba trochę poniosło :)

Jeśli chcesz porównywać to jedynie Bieniu Kłos Odbijacz Lomacz i na upartego Atan,bo reszta zawodników to zupełnie inny poziom .

Atan to cień zawodnika który kiedys w barwach Skry wszedł na poziom światowy i później „szalał „w Perugi przez jakiś czas ,bo ostatnie 2 sezonu to nie wiele grał i w tym sezonie to pokazuje dlaczego nie gra nadal we Włoszech ..Owszem umiejętości ma na duże granie ,pewnych rzeczy się nie zapomina ale jest bardzo w tym nieregularny i często bije bez pomysłu (siła razy ramie )..

Lomacz to dla mnie nigdy nie był wybitny grajek ,w tym sezonie Fabian dużo lepiej gra i to on zapewne będzie w kadrze razem Z Marcinem Januszem ..

lanza (Ok ma tylko 31 lat 🙈🙈) a wszyscy mówicie o Nim i eksperci jakby miał 34 co najmniej ) ale nie zmienia to faktu ze najlepsze lata ma już za Sobą ,kiedys bardzo.solidny gracz ..Od 2/3 lat cień zawodnika ,wiec to nie tak ze oceniam/y go tylko przez pryzmat tego sezonu .
Koyy tutaj dramatycznie słaby w przyjęciu ,solidny w ataku..ale On wybitny nigdy nie był ,przeciętny przyjmujący których jest mnóstwo..

Gruszcynski pol sezonu na ławce w Zawierciu ,solidny nic więcej ..

Brak kompetnie ławki…

Resovia …
Mega mocny skład z bardzo dobra ławka .
Atakujacy - polka wyzej , chyba ze chcesz sobie wmawiac ze Muzaj i Bucki sa lepsi od Atanasijevica to spoko
Środkowi - przewaga skry ktorzy maja etatowych dwoch srodkowych wicemistrzow swiata - Bienka i Klosa , Sovia ma Kochanowskiego ale mozemy sobie wmawiac ze drugi srodkowy ma wiekszy potencjal niz Klos - jak chcesz
Rozegranie - Łomacz vs Drzyzga dla mnie zblizony poziom , jezeli jest przewaga Sovii to niewielka
Przyjęcie - Koy i Lanza duze nazwiska i maja potencjal bardzo duzy ale tu przewaga jest Soviii

Na pewno przewaga personalna nie jest na kurs 1,30 i zaden wynik meczu tego nie zmieni, wciaz uwazam ze to bylo value. Lekka przewaga personalna Resovii. Lekka
 
Volleyball_Expert 440,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Stal Nysa
(Dokładny wynik meczu 3:0 dla ZAKSY Kędzierzyn Koźle) kurs: 3.20 STS

Nowe wzmocnienie ZAKSY Kędzierzyn Koźle do zespołu dołączył Bartosz Bednorz. Reprezentant Polski chodz w ostatnim czasie lekko pomijany, ale myślę, że to się w najbliższym czasie może zmienić. Bednorz dopiero dołączył do składu czy zagra może być ciężko, ale całkiem jest to realne według mnie. Bednorz zakończył już rozgrywki w tym sezonie w lidze chińskiej i ciągle można powiedzieć, że jest w rytmie meczowym. ZAKSA jutro powinna wystąpić w pełnym składzie nie wiadomo jeszcze odnosnie środkowego Paszyckiego, ponieważ w ostatnim meczem nie był do dyspozycji trenera w meczu Ligi Mistrzów. Ostatnie mecze ZAKSY nie wyglądały jakos wzrost, ale wyniki poza może mała wpadka chodz mecz wygrany z Karlovacko to jednak powinno być tam zwyciestwo za trzy punkty i nadal walka o pierwsze miejsce w grupie LM. Ostatnio słabsza formę prezentuje Kaczmarek, chodz Jego liczby nie wyglądają źle, ale po tym zawodniku spodziewam się znacznie więcej. ZAKSA grała w Lidze Mistrzów jak rowny z równym zacięte Trentino mało zabrakło, a w tym spotkaniu byłby tie-break. Przed nami jutro Derby Opolszczyzny w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami padła sensacja, gdzie Nysa pokonała ZAKSE w trzech setach. Jutro myślę, że Kedzierzynianie będą chcieli się zrewanżować i wygrać taka sama ilością setów. Trzeba też powiedzieć, że Nysa z października 2022 r., a Nysa aktualna to są dwie inne drużyny chodz skład ten sam. Patrząc formę Stali nie wygląda za najlepiej chodz ostatnie pięć pięć wygrali, ale oprócz Suwałk i Skry Bełchatów co widać było dzisiaj w Rzeszowie, ze są także w kiepskiej formie to te cztery spotkania grali z dość przeciętnymi zespołami. Ostatnie porażka to m.in: z Katowicami, Warszawa, Treflem, Resovia. Wracają do meczu z bardzo przeciętnie prezentująca się Skra w tym meczu Nys przegrywała już 2:0 w setach, doprowadzili do w tie-breaka, gdzie przegrywali już 5:0, a mimo to odrobili straty trochę w Stali widać, że ta forma mimo odrobienia strat to ta forma mocno faluje. ZAKSA na swoim obiekcie jutro będzie na pewno o chciała zmazać ostatnio minimalnie słabsza dyspozycję i wygrać pewnie za trzy punkty beż straty seta z przeciętnie ostatnio grająca Nysa. Patrząc jeszcze ma składy obu ekip to tutaj zdecydowanie Kędzierzynianie praktycznie w każdym elemencie wyglądają lepiej. Dobry kurs myślę, że warty minimalnego ryzyka. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1090
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
sobolekk - dopuszczasz do siebie taką myśl że istnieje jeszcze coś takiego jak forma? skra dostaje regularne baty w setach do 14, 15 z ogórami plusligi, więc kooy i lanza to nie są nazwiska a raczej były. Zresztą wynik tutaj zweryfikował, żadnego value nie było. Value byłoby gdyby to był początek rozgrywek i mielibyśmy czyste karty, tak to po prostu skra gra koszmarnie ostatnio i dlatego też taki kurs
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
sobolekk - dopuszczasz do siebie taką myśl że istnieje jeszcze coś takiego jak forma? skra dostaje regularne baty w setach do 14, 15 z ogórami plusligi, więc kooy i lanza to nie są nazwiska a raczej były. Zresztą wynik tutaj zweryfikował, żadnego value nie było. Value byłoby gdyby to był początek rozgrywek i mielibyśmy czyste karty, tak to po prostu skra gra koszmarnie ostatnio i dlatego też taki kurs
jakby mieli czysta karte to nikt by takiego kursu nie wystawił. 22 pazdziernika grali ze sobą i kursy były prawie 50/50 a z tego co pamiętam Sovia juz byla wyzej w tabeli. To chyba wyjaśnia temat personaliów które są zbliżone. Takim zawodnikom w kazdej chwili moze się trafić lepszy dzień
 
S 29K

sobolekk

Użytkownik
Cuprum vs Warszawa
Ferens over 10,5 1,80 gobet
Kontynuuje swoją teorię obstawiania. Ferens gra na pozycji przyjmującego , jest kapitanem i nie sądze żeby byl duzo zmieniany. Jak na przyjmującego 11 pkt to nie jest duzo. Nawet przy 3 setach wystarczy niecale 4 pkt na set. Lubin ma młota który nie jest typem wiezowca konczacego wszystko na wysokich pilkach. Tak poza tym to myślę że jest tu duza szansa na cos wiecej niz 3 sety. Lubin po pieknej wygranej nad Resovią
 
barti2000 763,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Cuprum vs Warszawa
Ferens over 10,5 1,80 gobet
Kontynuuje swoją teorię obstawiania. Ferens gra na pozycji przyjmującego , jest kapitanem i nie sądze żeby byl duzo zmieniany. Jak na przyjmującego 11 pkt to nie jest duzo. Nawet przy 3 setach wystarczy niecale 4 pkt na set. Lubin ma młota który nie jest typem wiezowca konczacego wszystko na wysokich pilkach. Tak poza tym to myślę że jest tu duza szansa na cos wiecej niz 3 sety. Lubin po pieknej wygranej nad Resovią
na Superbecie 9,5 po 1,60
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Lubin - Warszawa ( 2,5 handicap setowy) 1 1,50 STS

Lubin u siebie powinien seta ugrać. Na papierze Warszawa jest o wiele lepsza, ale gospodarze już w tym sezonie potrafili postawić się najlepszym.

Kędzierzyn - Nysa 1 1, 35 STS

ZAKSA w tym sezonie gra przeciętnie, ale mimo to potrafi wygrywać. W dalszym ciągu jest to zespół, z którym liczyć się musi każdy. W Nysie było 0:3, czas na rewanż.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Do ZAKSY dołączył Bednorz, więc siła ognia i ogólnie gra będzie poziom wyżej bo mieli problem głównie z drugim przyjmującym po odejściu semeniuka
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Cuprum vs Warszawa
Ferens over 10,5 1,80 gobet
Kontynuuje swoją teorię obstawiania. Ferens gra na pozycji przyjmującego , jest kapitanem i nie sądze żeby byl duzo zmieniany. Jak na przyjmującego 11 pkt to nie jest duzo. Nawet przy 3 setach wystarczy niecale 4 pkt na set. Lubin ma młota który nie jest typem wiezowca konczacego wszystko na wysokich pilkach. Tak poza tym to myślę że jest tu duza szansa na cos wiecej niz 3 sety. Lubin po pieknej wygranej nad Resovią
Ferens nie gra?
 
Do góry Bottom