>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2022/2023

bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Stal Nysa - Czarni Radom
Typ; Abramowicz poniżej 4.5 pkt
Efortuna @1.85

Faworytem tego spotkania są zdecydowanie gospodarze z Nysy, kurs nie zachwyca, wiec pójdę w kierunku punktów środkowego miejscowych. Linia poniżej 4.5 wydaje się śmieszna i do pokrycia przez każdego, natomiast w tym przypadku nie koniecznie jest tak. 24 letni środkowy Stali jest praktycznie nie wykorzystywany w ataku. Pokrywa taką linie ale rzadko w tym sezonie. Średnia w tym sezonie wynosi 3.5 punkta na mecz, średnia ataków na mecz to 3,44 gdzie skuteczność jest na poziomie 44%. Dziś na przeciw dwie wieże w postaci Lemańskiego i Tammemy. Radom posiada mocną zagrywkę co może odrzucać rozgrywajacego od siatki co w konsekwencji będzie skutkowało grą na skrzydło. Proponuje zagrać na efortunie, ponieważ inni bukmacherzy tą samą linie mają po kursie w granicach 1.55 !
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,6K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Stal Nysa - Czarni Radom
Typ; Urbanowicz poniżej 4.5 pkt
Efortuna @1.85

Faworytem tego spotkania są zdecydowanie gospodarze z Nysy, kurs nie zachwyca, wiec pójdę w kierunku punktów środkowego miejscowych. Linia poniżej 4.5 wydaje się śmieszna i do pokrycia przez każdego, natomiast w tym przypadku nie koniecznie jest tak. 24 letni środkowy Stali jest praktycznie nie wykorzystywany w ataku. Pokrywa taką linie ale rzadko w tym sezonie. Średnia w tym sezonie wynosi 3.5 punkta na mecz, średnia ataków na mecz to 3,44 gdzie skuteczność jest na poziomie 44%. Dziś na przeciw dwie wieże w postaci Lemańskiego i Tammemy. Radom posiada mocną zagrywkę co może odrzucać rozgrywajacego od siatki co w konsekwencji będzie skutkowało grą na skrzydło. Proponuje zagrać na efortunie, ponieważ inni bukmacherzy tą samą linie mają po kursie w granicach 1.55 !
Abramowicz chyba 😛
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Abramowicz over 4,5 2,29 Efortuna
Smiesznie niska linia , takich niskich underow sie po prostu nie gra po takich kursach + myślę że Abramowicz pogra cały mecz + myślę że to spotkanie nie zakonczy sie w 3 setach. Kto by to nie był to linia 4,5 jest po prostu tak niska ze kurs 2,30 trzeba grac
 
S 1,2K

saek

Użytkownik
Abramowicz over 4,5 2,29 Efortuna
Smiesznie niska linia , takich niskich underow sie po prostu nie gra po takich kursach + myślę że Abramowicz pogra cały mecz + myślę że to spotkanie nie zakonczy sie w 3 setach. Kto by to nie był to linia 4,5 jest po prostu tak niska ze kurs 2,30 trzeba grac
Ciekawe czemu niska skoro praktycznie w każdym jego meczu jest taka :)
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ciekawe czemu niska skoro praktycznie w każdym jego meczu jest taka :)
Jest wielu przeciwnikow mojej teorii obstawiania ale ja uwazam ze mecz meczowi nierowny.
Podobnych okazji szukam w pilce noznej , czyli np wysoki kurs na over 2,5 dla underowej druzyny albo odwrotnie - wysoki kurs na under dla overowej druzyny. Podobnie z rogami i kartkami, nie szukalbym tu w az takim stopniu historycznych danych - duzo zalezy od przypadku.
5 pktow to wystarczy 3 udane ataki i ze 2 bloki. Jeżeli mecz potrwa 4 sety to to jest srednio ponad 1 udana akcja w secie.
 
S 1,2K

saek

Użytkownik
Jest wielu przeciwnikow mojej teorii obstawiania ale ja uwazam ze mecz meczowi nierowny.
Podobnych okazji szukam w pilce noznej , czyli np wysoki kurs na over 2,5 dla underowej druzyny albo odwrotnie - wysoki kurs na under dla overowej druzyny. Podobnie z rogami i kartkami, nie szukalbym tu w az takim stopniu historycznych danych - duzo zalezy od przypadku.
5 pktow to wystarczy 3 udane ataki i ze 2 bloki. Jeżeli mecz potrwa 4 sety to to jest srednio ponad 1 udana akcja w secie.
No tak tylko Pan Abramowicz ma średnia 3,5 pkt w sezonie, atakiem zdobywa sporadycznie punkty a i w 5 setowych meczach nie raz miał poniżej 5 pkt
 
M 2,5K

mejt

Użytkownik
Pierwszy raz spotykam się żeby na PlusLidze nie było prowadzonych statystyk na bieżąco. Straszna amatorszczyzna. Po meczu nawet nie ma raporu
Post automatycznie złączony:

Wstawili, miał 8
 
Ostatnia edycja:
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
G.Quiroga over 11,5 punkta 1,85
Graja ze sobą sąsiedzi z tabeli. Dla mnie delikatnym faworytem są jednak Katowice z powodu lepszego potencjału personalnie ale zdecydowanie lepiej tu grac punkty zawodnika. Barkom zawsze gra twardą siatkowke i bardzo rzadko dostaje łomot a w ich meczach często dochodzi do tie breakow. Katowice po 5 porażkach z rzędu muszą się odkuć i spodziewam się tu wyrównanego boju a ta linia na zawodnika grającego na pozycji przyjmującego jest po prostu bardzo niska jeżeli nie mamy dysproporcji umiejętności obu ekip . Dla przykładu w 4 setowym spotkaniu wystarczy 3 pkty na set. Moim zdaniem mało. Poza tym Jarosz nie jest typem młota robiącego wielkie ilości punktów na wysokich piłkach (typu Kurek). Ktoś punktować musi a kto oprócz atakującego? no głownie przyjmujący
 
Otrzymane punkty reputacji: +336
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Olsztyn +10,5 1,58 STS Zawiercie w środę grało bardzo wyczerpujący mecz z Halbankiem - 5 setów, trzy godziny grania. To musi odbić się na dyspozycji fizycznej. Poza tym Olsztyn potrafi postawić się wyżej notowanym zespołom. Typ bezpieczny i raczej pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +406
C 230K

czary-mary

Użytkownik
AZS OLSZTYN vs Zawiercie
Typ: AZS OLSZTYN kurs: 3.25 STS

W tym starciu upatruję niespodzianki, chociaż wg mnie wiele czynników wskazuje na Olsztyn.
Po pierwsze forma Olsztynian jest bardzo wysoka. Co prawda ostatnio przegrali z Lublinem. Jednak wcześniej mieli długą passę zwycięstw. Co więcej pokonywali nie byle kogo, bo m.in. Jastrzębie i Zaksę.
Po drugie Zawiercie w środę grało ponad 3 godzinne, bardzo intensywne spotkanie w Ankarze z tamtejszym Halkbankiem w ramach LM. Po wielkiej batalii ulegli Nimirowi i spółce. W czwartek lecieli z Turcji do Berlina. Tam zameldowali się o 19. Następnie ponad 8 godzinna podróż autokarem z lotniska do hotelu w Iławie. Gdzie pojawili się po 3 w nocy. Cały dzień i pół nocy spędzili w podróży. To wycieńczające. Tym bardziej dla tak wysokich ludzi jakimi są siatkarze. Na pewno jeszcze bardziej spotęgowało to ich zmęczenie.
Po trzecie lider Zawiercia Uros Kovacevic wczoraj wieczorem został ojcem. Był w szpitalu nacieszyć się narodzinami. Wg mnie w dzisiejszym meczu nie zagra. Nie jest w stanie przetransportować się że Śląska na północ. Nawet jeżeli zdecydowałby się na taki krok. To po całej nocy w podróży nie będzie mógł zagrać na swoim poziomie. Tak więc dziś Zawiercie najprawdopodobniej bez zawodnika, do którego idzie 60% procent piłek w meczu
Po czwarte w sytuacji, gdy Zawiercie ma grać bez Urosa to ich przewaga kadrowa zanika. Wycieńczeni i bez swojego lidera nie dadzą rady zespołowi w tak dobrej formie jak Olsztyn. Zespołowi, który dysponuje klasowami zawodnikami: Butryn, Averill, Lipiński, Tuaniga.
Po piąte dzisiaj w Iławie hala wypełniona będzie po brzegi. Sprzedano wszystkie bilety i atmosfera będzie BARDZO gorąca.
Po szóste w tym sezonie Olsztyn już raz i to na wyjeździe pokonał Zawiercie.

Zważając na powyższe fakty faworytem spotkania są gospodarze. Zarówno ich bardzo mocny skład AZS Olsztyn jak i wielkie osłabienia u rywali z Zawiercia wskazują na to, że to Olsztyn dzisiaj sięgnie po zwycięstwie. Kurs ponad 3 to fantastyczna propozycja. Olsztyn bierze to na miękko
 
Otrzymane punkty reputacji: +981
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Resovia -11.5 (2.08) Fortuna

Skra w jakiejś koszmarnej dyspozycji, regularnie dostaje sety do 15, 14 z klase gorszymi od Rzeszowa drużynami, nie ma sensu po raz setny powtarzać składu obu drużyn, warto tylko przypomnieć że skra ma bodajże najgorsze przyjęcie w lidze lub jedno z najgorszych, Resovia z mocnym atakiem, mocna na siatce i bardzo mocna na zagrwyce, myśle że spokojnie takie handi do wejścia

do dubla
Jastrzębie -16.5 (1.43) Fortuna

Jastrzębie nawet jak potraktuje outsidera ligi z lekkim przymrużeniem oka to ma na ławce świetnego atakującego Hadrave, rzwnież mocna strona na rozegraniu gdzie gra tervaporti. Bielsko Biała drużuna po prostu jedną nogą zakrawa o amatorke i naprawdę nie warto tutaj grosza postawić na nich w tym spotkaniu
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Resovia 1,32 STS


W mojej ocenie z Bełchatowa tylko M. Bieniek jest w stanie rywalizować z topowymi drużynami. Owszem emerytowani przyjmujący mogą mieć przebłyski, a serbski atakujący zagrać dobry mecz, ale żeby pokonać Resovię trzeba trochę więcej. Mojej opinii nie zmieni ostatnia domowa wpadka drużyny z Podkarpacia, bo dziś będzie zupełnie inne granie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +229
Volleyball_Expert 379,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Asseco Resovia - Skra Bełchatów typ (Handicap setowy +1.5 seta Skra Bełchatów) kurs 2.15 Betfan

Ciąg dalszy typow z siatkowka. Na jutrzejsze spotkań wybrałem jeden z hitów tego weekendu. Dziwię się, że Resovia według bukmacherów jest tak zdecydowanym faworytem tego meczu, że kursy na gospodarzy są w granicach 1.30 i ciągle spadają. Pomiędzy tymi drużynami zawsze są emocjonujace mecze. Od listopada 2015 r. Resovia tylko raz wygrała z Bełchatowem w trzech setach. Zawsze pojedynki pomiędzy tymi zespołami są bardzo zacięte. Resovia ma już pewny udział w play-offach, natomiast Skra Bełchatów potrzebuje tych punktów można powiedzieć jak tlenu, aby w tej 1-8 zagrać. Tabela dla Skry Bełchatów nie układa się przez ten weekend za bardzo rewelacyjnie. Lublinianie i Olsztyn wygrali swoje spotkania I Skra do 1-8 traci już 3 pkt. Trzeba powiedzieć, że Belchatowianie maja ciężki kalendarz i właśnie z aktualnym liderem Plus Ligi muszą poszukać punktów. Ogladalem ostatnio Resovie w meczu z Cuprum i ten mecz mi bardzo dużo powiedział. Lubinianie przyjechali do Rzeszowa w bardzo okrojonym składzie, a mimo to odnieśli zwyciestwo po tie-breaku. Belchatowianie może i w Plus Lidze ostatnio nie graja rewelacyjnej siatkowki, ale w Pucharze CEV spisują się znakomicie. Ostatni swój mecz wygrali z Galatasaray w czterech setach, gdzie pokazali, że pamiętają jak potrafią grac w siatkówkę. Bełchatowianie znakomity środek Bieniek i Kłos dodatkowo pierwszy atakujący Reprezentacji Serbii Anatasijevic, na rozegraniu juz od lat powoływany do Reprezentacji Grzesiu Łomacz oraz na przyjęciu Kooy i Lanza, na libero nie tak dawno przybyły zawodnik Gruszczyński. Na papierze wyglada to naprawdę dobrze, jeśli jutro Bełchatowianie poprawia przyjęcie i dołożą coś w zagrywce ten mecz jest nawet do wygrania. Resovia ostatni mecz zagrała dramatycznie. Wszystko rozumiem czasami takie mecze się po prostu zdarzają, ale czy powinny się wydarzyć z osłabionym Cuprum mysle że zdecydowanie nie. Kozamernik gra ostatnio poniżej oczekiwań. Resovia po za tym ostatnim meczem grała dość dobra siatkówkę, ale ostatni mecz pokazał, że są do pokonania przez nawet bardzo średni zespół w Plus Lidze. Belchatowianie jutro mają o co grać punktow bardzo potrzebują, natomiast Resovia nawet jeśli przegra ten mecz to i tak pozostają w tej kolejce liderem Plus Ligi. Wiadomo, że zespoły za sobą nie przepadają i Resovia będzie chciała ten mecz wygrać, ale tak jak pisałem wyżej Belchatowian stać w tym meczu na urwanie punktów Resovii. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom