>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Plus Liga 2022/2023

D 5,6K

domino7

Użytkownik
Jastrzębski 2 zwycięstwa w 3 ostatnich meczach jak coś. Chyba, że mówisz tylko o meczach domowych, 5 porażek z rzędu.

kto 5 porażek z rzędu ?🙈🙈🙈😅
Post automatycznie złączony:

I jeszcze zły typ podałeś panie Domino
Tak masz racje :)Ale nikt nie postawiłby 2 zł na zakse z kluthem i Staszewskim w takim meczu bez Pana siatkarza Kaczmarka . Bartek i Adrian to ogory są i to ze dziś zagrali świetne spotkanie temu nie zaprzeczy . JW ostanio pod forma bo nawet w wygranych spotkaniach mieli duże problemy ale liczyłem ze na mecz z Zaksa będą chcieli mega wygrać bo to ważny psychologiczny mecz przed pucharem polski i decydującymi meczami w dalszej części sezonu :)Niestety ale widać dzis było ze Fornal i Clevenot nie maja formy ,Boyer pomimo statystyk to już nie ten kocur co jeszcze miesiąc temu .A to ze maja dzbana a nie trenera to już inna historia :)Janek hadrava który ostatnio wchodził i ratował JW dzis wszedł na koniec meczu ,jakby nie mógł go wpuścić w jednym z setow nawet na chwile.
 
Ostatnia edycja:
P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
kto 5 porażek z rzędu ?🙈🙈🙈😅
Post automatycznie złączony:



Tak masz racje :)Ale nikt nie postawiłby 2 zł na zakse z kluthem i Staszewskim w takim meczu bez Pana siatkarza Kaczmarka . Bartek i Adrian to ogory są i to ze dziś zagrali świetne spotkanie temu nie zaprzeczy . JW ostanio pod forma bo nawet w wygranych spotkaniach mieli duże problemy ale liczyłem ze na mecz z Zaksa będą chcieli mega wygrać bo to ważny psychologiczny mecz przed pucharem polski i decydującymi meczami w dalszej części sezonu :)Niestety ale widać dzis było ze Fornal i Clevenot nie maja formy ,Boyer pomimo statystyk to już nie ten kocur co jeszcze miesiąc temu .A to ze maja dzbana a nie trenera to już inna historia :)Janek hadrava który ostatnio wchodził i ratował JW dzis wszedł na koniec meczu ,jakby nie mógł go wpuścić w jednym z setow nawet na chwile.
Panie Domino ponownie czytanie bez zrozumienia........ koledze Michalkinowi chodziło o bezpośrednie spotkania pomiędzy Jastrzębiem a ZAKSą.....taki właśnie bilans 0-5 miało Jastrzębie przed dzisiejszym meczem piszę w czasie przeszłym bo teraz mają 0-6 a ty kolegę wyśmiewasz. Po co to wszystko?.....przeczytaj uważnie,powoli , możesz dwa razy jak nie rozumiesz nikt ciebie nie goni.....jak zrozumiesz co zostało napisane odpisuj sensownie,nie rozumiesz nie odpisuj.Czytąc inne twoje posty czepiasz się nawet jak ktoś używa nazwy klubu np.zamiast Barkom ktoś napisał Ukraińcy i wszyscy wiedzą o jaki klub z Ukrainie w Plus lidze tylko tobie to przeszkadza.Wyluzuj, zrób wolne od bukmacherki i wróć z normalnym nastawieniem do życia
 
Otrzymane punkty reputacji: +176
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Panie Domino ponownie czytanie bez zrozumienia........ koledze Michalkinowi chodziło o bezpośrednie spotkania pomiędzy Jastrzębiem a ZAKSą.....taki właśnie bilans 0-5 miało Jastrzębie przed dzisiejszym meczem piszę w czasie przeszłym bo teraz mają 0-6 a ty kolegę wyśmiewasz. Po co to wszystko?.....przeczytaj uważnie,powoli , możesz dwa razy jak nie rozumiesz nikt ciebie nie goni.....jak zrozumiesz co zostało napisane odpisuj sensownie,nie rozumiesz nie odpisuj.Czytąc inne twoje posty czepiasz się nawet jak ktoś używa nazwy klubu np.zamiast Barkom ktoś napisał Ukraińcy i wszyscy wiedzą o jaki klub z Ukrainie w Plus lidze tylko tobie to przeszkadza.Wyluzuj, zrób wolne od bukmacherki i wróć z normalnym nastawieniem do życia
„Jastrzębski 2 zwycięstwa w 3 ostatnich meczach jak coś. Chyba, że mówisz tylko o meczach domowych, 5 porażek z rzędu.”

Proponuje Panie Kolego abys Ty najpierw zaczął od Siebie i pisał wyraźnie i konkretnie :)
Bo Mily kolega który mówiąc o 5 porażkach z rzędu nie wspomina ze chodzi mu o spotkania między Zaksa a JW.
Tak jak napisałem wcześniej mój typ był błędny i przyznaje Tobie racje żeby nie napalać się na JW pomimo braku Kaczmarka .
Ja potrafię się przyznać do błędu i nie zamierzam dokładać kolejnych tekstów i robić niepotrzebnego Spamu .
 
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Suwałki Nysa

Dla mnie Suwałki dziś wygrają ,bardzo dobra 1 runda nie jest żadnym przypadkiem ,Nysa po świetnym początku ostatnio nie zachwycała :) Ben Tara nie równy ,Gierzot bardzo wrazliwy na przyjęciu :)

Typ Nysa
Oraz ze któryś zawodnik zdobędzie 20 pkt

Radom Lublin 2
Tutaj Lublin bez kombinacji :) Radom to największa porażka tej ligi :)
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Bełchatów - Zawiercie @Bełchatów (1.95) STS no niestety 3 sety przegrane dwoma punktami to nie frajerzy to już ciężko nawet określić co to jest

Warta to drużyna własnej hali, Bełchatów jest zespołem złożonym z gwiazd może coś im tam nie grało na poczatku sezonu ale teraz idzie świetnie i Bieniek gra kosmos serwuje, atakuje na skuteczności bliskiej 80 % w każdym meczu, do tego atakujący Atanasijevic który umówmy się, ale powinien grać w Perugii, ale sprawy rodzinne czyli małżeństwo z inną genialną siatkarką Elizą Wasilievą i para doczekała się już dziecką, oraz postanowiła zamieszkać w Polsce, umówmy sie ale są sprawy ważniejsze od siatkówki, ale Atan jak przypomni sobie gre z Perugii to kończy bombami nie do odbioru i podobnie serwuje. Dla mnie kurs perełka i też dałbym tutaj maks 1.40.Dodajmy jeszcze że Warta ma na głowie Lige Mistrzów i obciążenia są naprawdę duże

Radom - Lublin @ Lublin (1.47) STS Ale i tak to, że męczyli się 5 setów z takim tworem jak Radom, to patologia,ale to już problem Lublina że tracą punkty z półprofesjonalną drużyną grającą niczym na wfie w szkole średniej, my inkasujemy plusa ;)

jak już kolega wspomniał, Radom to katastrofa, nie działa żaden element i jest to po prostu parodia siatkówki, Lublin już wiele razy ciekawie zaskoczył w tym sezonie i nie wierze że odda punkty Radomowi a co dopiero przegra mecz
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Panowie - myslicie, ze Zaksa zagra o pelna pule z Olsztynem ? Chcialem zagrac na nich grubiej, ale boję sie, ze cos odwala, szczegolnie, ze ostatnio duzo meczy grali
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Grają o pełną pule, potrzebują punktów bo pogubili na początku sezonu

Spokojnie do zagrania
Zaksa (1.20) STS

do jakiejś taśmy, nie ma co się dużo rozpisywać, wiadomo co znaczy mistrz Polski i wiadomo jak gra, początek sezonu przespany, jutro myślę że pewne zwycięstwo powinno byc. Aczkolwiek brak Semeniuka odczuwalny ogromnie, tam nie ma za bardzo kto na poziomie pograć do pary przyjmujących, Żaliński słabo przyjmuje strasznie. No, aczkolwiek Paszycki na środku robi mega robote, mają świetnego sypacza, ostatnio nawet Kluth za Kaczmarczyka się mega dobrze pokazał. Nie powinni mieć problemów
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Grają o pełną pule, potrzebują punktów bo pogubili na początku sezonu

Spokojnie do zagrania
Zaksa (1.20) STS

do jakiejś taśmy, nie ma co się dużo rozpisywać, wiadomo co znaczy mistrz Polski i wiadomo jak gra, początek sezonu przespany, jutro myślę że pewne zwycięstwo powinno byc. Aczkolwiek brak Semeniuka odczuwalny ogromnie, tam nie ma za bardzo kto na poziomie pograć do pary przyjmujących, Żaliński słabo przyjmuje strasznie. No, aczkolwiek Paszycki na środku robi mega robote, mają świetnego sypacza, ostatnio nawet Kluth za Kaczmarczyka się mega dobrze pokazał. Nie powinni mieć problemów
Mysle podobnie. Olsztyn jedynie wypoczety wiec moze sie prostawic, ponoc duzo trenowali blok i zagrywke. Nie wiem jak Zaksa podejdzie do tego meczu, ale sa faworytem jak dla mnie.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
a jak ma podejść? gramy gramy o zwycięstwo k...a mać! nie ma że nie , nie ma odpuszczania, nie wiem czy trenowałeś kiedyś jakiś sport, ale jakby trener zobaczył w meczu ligowym obojętnie na jakim szczeblu rozgrywek i obojętnie w jakim sporcie, że odpuszczasz to by Cię wyje...ł na koniec ławki na 3 tygodnie. To jest liga i poważne rozgrywki, nie może być odpuszczania ani |podchodzenia do meczu", tak czy tak. Tym bardziej ile punktów natracili już w tym sezonie. Jedyne o co bym się martwił to że trochę ich absencje w tym sezonie targają, ale w tym meczu mają być podobno w komplecie, ale jak będzie nie wiem. O wynik jestem raczej spokojny, różnica klas jest jeszcze większa niż w meczu Radomia z Lublinem, w Olsztynie Butryn napier..a swoje czyli ataki przed siebie siła x ramie, dobry środkowy z USA i w zasadzie nieźle im się ta gra klei jak złapią rytm, ale jak ich ZAKSA stłamsi regularną i mądrą siatkówką to są raczej bez szans.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
a jak ma podejść? gramy gramy o zwycięstwo k...a mać! nie ma że nie , nie ma odpuszczania, nie wiem czy trenowałeś kiedyś jakiś sport, ale jakby trener zobaczył w meczu ligowym obojętnie na jakim szczeblu rozgrywek i obojętnie w jakim sporcie, że odpuszczasz to by Cię wyje...ł na koniec ławki na 3 tygodnie. To jest liga i poważne rozgrywki, nie może być odpuszczania ani |podchodzenia do meczu", tak czy tak. Tym bardziej ile punktów natracili już w tym sezonie. Jedyne o co bym się martwił to że trochę ich absencje w tym sezonie targają, ale w tym meczu mają być podobno w komplecie, ale jak będzie nie wiem. O wynik jestem raczej spokojny, różnica klas jest jeszcze większa niż w meczu Radomia z Lublinem, w Olsztynie Butryn napier..a swoje czyli ataki przed siebie siła x ramie, dobry środkowy z USA i w zasadzie nieźle im się ta gra klei jak złapią rytm, ale jak ich ZAKSA stłamsi regularną i mądrą siatkówką to są raczej bez szans.
Wszystko sie zgadza. Ja tutaj biore czynnik.zmeczenia Zaksy jeszcze.

Spojrzalem na ostatnie mecze wyjazdowe Olsztyna i radzili sobie dobrze (pokonali lidera, urwali seta dla Jastrzebia).
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
a jak ma podejść? gramy gramy o zwycięstwo k...a mać! nie ma że nie , nie ma odpuszczania, nie wiem czy trenowałeś kiedyś jakiś sport, ale jakby trener zobaczył w meczu ligowym obojętnie na jakim szczeblu rozgrywek i obojętnie w jakim sporcie, że odpuszczasz to by Cię wyje...ł na koniec ławki na 3 tygodnie. To jest liga i poważne rozgrywki, nie może być odpuszczania ani |podchodzenia do meczu", tak czy tak. Tym bardziej ile punktów natracili już w tym sezonie. Jedyne o co bym się martwił to że trochę ich absencje w tym sezonie targają, ale w tym meczu mają być podobno w komplecie, ale jak będzie nie wiem. O wynik jestem raczej spokojny, różnica klas jest jeszcze większa niż w meczu Radomia z Lublinem, w Olsztynie Butryn napier..a swoje czyli ataki przed siebie siła x ramie, dobry środkowy z USA i w zasadzie nieźle im się ta gra klei jak złapią rytm, ale jak ich ZAKSA stłamsi regularną i mądrą siatkówką to są raczej bez szans.
Jednak dobrze, ze odpuscilem tym razem. Olsztyn w formie, no i Zaksie zabraklo paliwa.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Taak, ale umówmy się, że oba spotkania uwaliły nam przypadkowo po prostu, czasem się tak zdarzy i nie ma uja... gramy powiedzmy kurs 1.95 na Skre ale realnie oceniamy go na powiedzmy 1.40 (no nie ma debila co oceni go na 1.01, chociaż po spinaniu się użytkowników oczekują oni od znawców forum, że będa oni dawali typy co będą wchodziły niczym 1.01 - coś takiego nie istnieje, chociaż nie wiadomo jak dobrym typerem byś był). Wczoraj Bełchatów sfrajerzył i zdobył 6 punktów więcej w meczu od drużyny z którą przegrał więc o czym to świadczy? no o dobrym typie, więc jak było value to nie ma się czym martwić tylko cieszyć, bo następnym razem takie coś wejdzie i tyle. To samo ZAKSA . Jakieś masakracje urządzili w dwóch setach, a poprzegrywali 25:27 no kto coś takiego mógł przewidzieć? takie coś wsadzamy do worka PECH i lecimy dalej, następnym razem karta będzie po naszej stronie. Ważne, żeby grać value, unikać podatku i wtedy będzie dobrze przy odpowiedniej wiedzy i dobrych typach. Wczorajsze typy były value takie coś się zdarza i jest w "podręczniku młodego typera" jeśli ktoś jeszcze tego nie rozkmnił jest dużo stron w google o pojęciu value w bukmacherce i radze się tego nauczyć, a nie nastawiać się, że coś MUSI wejść bo dobry czy nawet najlepszy na świecie typer to podał, takie rzeczy istnieją tylko w bajkach, my gramy value a wczoraj na przykładzie Bełchatowa najlepiej było widać jak value może utopić, 3 sety przegrane dwoma punktami? przecież to jedno przyjęcie gorsze/lepsze i mamy odwrotny wynik seta. Zdarza się, trzeba przeboleć a nie płakać potem do znawców, o to że podali zły typ :ROFLMAO:

Tak w ramach bukmacherskiego abecadła a za chwile podam typ na dziś do gry ;)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Panowie! Trzymajmy jakiś poziom kultury!
Koniec tematu i kłótni!
Podajemy typy analizujemy i rozmawiamy ze sobą a nie wyśmiewamy kto jak gra...
Posty będą usuwane a wyzwiska karalne.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Warszawa - Resovia @ Resovia (1.42) Fortuna

Typ na Resovie, a może głównie przeciwko Warszawie. Dopiero co po kontuzji wrócił Francuz Tillie, postać na pewno niebagatelna, świetny przyjmujący, ale potrzeba mu trochę czasu aby dojść do optymalnej dyspozycji, do pary Szalpuk i wygląda to nieźle, gdyby tylko... mieli atakującego, bo na bombie gra świetny kiedyś Holender Klapwijk, który we Włoskiej A1 śmigał konkretnie, ale to za czasów jak ja pisałem analizy na poprzednim koncie, a już wtedy był doświadczonym zawodnikiem. Jednym słowem Warszawa ma dziure na pozycji atakującego i z drużynami pokroju Rzeszowa wygrywać nie powinna, tam też się dzieje Bucki wygryzł ze składu rwącego się do gry Muzaja, który po wyleczeniu kontuzji chciał wskoczył do składu a tu się okazuje że kapitalne cyferki kręci nam Bucki, no na ataku Rzeszowianie mają kim grać, na przyjęciu zresztą też, Bo Cebulj do pary z kapitalnym Defalco to para ktora jak ma dzień gra kosmos i jest świetnie zgrana z Drzyzgą, tutaj akurat Amerykanin z Drzyzgą wyglądają dużo lepiej, para wygląda jakby grała ze sobą od lat. Tak czy siak, powinni się dziś rozprawić z Warszawa i ja ten kurs pobieram
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
bisior44 5,6K

bisior44

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin
Poniżej 176.5 @1.73 efortuna

W tym spotkaniu spodziewam się 3:0 dla gospodarzy, mimo ostatnich wpadek które moim zdaniem wywołane były dużym nakładem spotkań o czym sami zawodnicy mówili, 8 dni przerwy to doskonały czas na regeneracje i nabranie głodu gry. Ekipa naszpikowana gwiazdami i jeżeli spotkanie zakończyłoby się w 4 setach to przy odrobinie szczęścia under również jest do pokrycia przy większej dominacji punktowej w którymś z setów.
 
S 306

siersciuch

Użytkownik
Kędzierzyn - Zawiercie typ: Zawiercie 2,40 STS

Kędzierzyn bez formy, grają totalnie bez formy, już nie są top 3 w Polsce. Jako że jest to ostatni mecz w tym roku liczę, że nic w nich grze się nie zmieni. W pierwszym meczu Zawiercie u siebie wygrało 3:1. Bardzo dobra forma Zawiercia w tym sezonie. Jedynie hala jest dużym plusem dla Kędzierzyna. Kurs wart ryzyka.
 
Do góry Bottom