>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2022/2023

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Myślę, że to nie jest osłabienie bo Wachnik bardzo dobrze pokazał się w ostatnim meczu zdobywając aż 18 punktów.
 
S 754

Savi0l

Użytkownik
JSW - Resovia

Resovia wygrywa, gra dobrze lecz nie przekonuje. Kontuzja Muzja, Bucki co najwyżej gra poprawnie. Linia przyjęcia też wydaję się dość łatwa do naruszenia.
JSW faworyt całego sezonu jak dotąd wszystko kontroluje. Boyer w olimpijskiej formie i to na pozycji atakującego widzę największą przewagę JSW. Reszta pozycji wydaję się być dość zbliżona.

Typ:
JSW - 1,52
3:0 - 3,70


dodatkowo Nysa, Olsztyn, GKS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +754
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Co myślicie o meczu Radom - Lwów? Kusi dwójka po 3.10 ale chciałbym przeczytać opinie ekspertów 😁
Nie oglądałem meczy Lwowa jeszcze w tym sezonie, ale miałem okazje obejrzeć dwa ostatnie mecze Radomia. Dla mnie ten zespół jest słabszy na dzień dzisiejszy od Bielska. Gdy Łukasik nie będzie miał dnia konia to mecz może potoczyć zupełnie w drugą stornę. Na pewno kursy przesadzone.
Ja dzisiaj próbuje:
Lwów +1,5 seta - @2.00
Będzie 4 set? - Tak @1,44
Będzie 5 set? Tak @3,10
Zakładam, że mecz będzie długi dlatego jeszcze dorzucam Łukasik +13,5pkt @1,85

JSW - Resovia
Z przyjemnością zobaczę ten mecz, bo Resovia wygląda naprawdę fajną grę podopiecznych Giampaolo. W mojej ocenie, wiele będzie zależało dzisiaj od Buckiego, bo jak zagra on na średnim poziomie to Resovia tutaj powinna powalczyć.
moje typy:
Będzie 5set? - Tak @2,82
DW: 2-3 @5,50
Resovia @2,40
 
Ostatnia edycja:
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Współczuję tym kibicom z Radomia, nowa piękna hala i taką padakę grają i baby i chłopy. Nawrocki to chyba niedługo zostanie ekspertem Polsatu Sport 🤪
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka PlusLiga
Godzinna; 17:30
Spotkanie: Olsztyn - Gdańsk
Typ: powyżej 3.5 seta
Kurs: 1.55
Bukmacher: Etoto
Analiza: Olsztyn przystąpi do tego meczu jako zdecydowany faworyt który na papierze ma gladko wygrać to spotkanie, moim zdaniem nie ma co aż tak bardzo lekceważyć ekipy z Gdańska która ma po swojej stronie kilka atutow. Gdansczanie przystapia do tego meczu po dwóch kolejnych przegranych z rzędu bez nawet zdobytego seta, warto jednak zauważyć z jakimi przeciwnikami przyszło im się mierzyć był to Jastrzębski i Kędzierzyn-Koźle więc nikt tam cudów się nie spodziewał i tak też było. Myślę że dziś będzie trochę bardziej wyrównany mecz niż sugeruje nam to kurs, nie wiem czy gosci stać na zwycięstwo ale nie chce mi się wierzyć że przegrają kolejny mecz bez zdobyczy setowej. Uważam że w dzisiejszej ubogiej ofercie jest to całkiem ciekawa propozycja do dubla.
 
Ostatnia edycja:
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka PlusLiga
Godzinna; 20:30
Spotkanie: GKS Katowice - Cuprum Lubin
Typ: Cuprum Lubin
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niestety mecz się już zaczął , ale analizując ostatnią dyspozycję obu drużyn i H2H między nimi widać że prawie nigdy nie kończy się na 3 setach. W tym przypadku upatruję wygranej Lubinian.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka PlusLiga
Godzinna; 20:30
Spotkanie: GKS Katowice - Cuprum Lubin
Typ: Cuprum Lubin
Kurs: 3.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Niestety mecz się już zaczął , ale analizując ostatnią dyspozycję obu drużyn i H2H między nimi widać że prawie nigdy nie kończy się na 3 setach. W tym przypadku upatruję wygranej Lubinian.
Cuprum to obecnie jedna z najsłabszych drużyn plusligi. Graja katastrofalnie. Złotówki bym na nich nie postawil
 
L 150

luk_luk

Użytkownik
Może ktoś wytłumaczyć co się stało w Iławie? Po zwycięstwie z Wartą myslalem ze Olsztyn to mocna ekipa, a tu drugi mecz 3-0…
 
L 150

luk_luk

Użytkownik
Nysa - Bielsko 3-0 kurs 1,95
Warta -Gdańsk pow. 3.5 kurs 1,8
Olsztyn- Warszawa pow 3.5 kurs 1,33
Katowice-Skra 2 kurs 1,5

A wy jak to widzicie? Sporo ciekawych meczy do grania, tylko się gdzieś nie wjeb… w jakaś minę. Jak coś wiecie przeciw tym typom to bardzo proszę o podzielenie się :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
G 5,4K

grabson23

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka PlusLiga
Godzinna; 17:30
Spotkanie: LUK Lublin - Asseco Resovia Rzeszów
Typ: J. Jendryk powyżej 6.5 punktów
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Dzisiejsze spotkanie w Lublinie ma zdecydowanego faworyta, jest nim wicelider tabeli, drużyna Asseco Resovii. Moim zdaniem mecz ten wcale jednak nie musi być taki łatwy i szybki dla przyjezdnych. Typem, który proponuję jest liczba punktów J. Jendryka. Amerykanin jest ostatnio w bardzo dobrej formie, w 4 ostatnich meczach zdobywał odpowiednio: 16, 10, 11 i 8 punktów. Co prawda, po drugiej stronie siatki będzie miał bardzo mocnych przeciwników w postaci J. Kochanowskiego oraz J. Kozamernika, natomiast sądzę, że linia, którą proponuję Superbet jest za niska i Jendryk pokryje ją nawet jeżeli mecz zakończy się w 3 setach.
 
sunfirex 34,9K

sunfirex

Użytkownik
Podziwiam tych ludzi w Radomiu, że płacą po 30 zł za bilet żeby to oglądać. Nawrocki jest jakiś odklejony. Chłopy na minusowej skuteczności, a ten się przygląda 🤪
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Panowie ktoś wie może czy Olsztyn w czwartek w krk nadal bez Butryna i Karlitzka ??
Kurs na barkom w sts 4.50, jeśli Olsztyn osłabiony gram grubo na Barkom:) powinni dac radę a kurs warty :)
 
Do góry Bottom