>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2022/2023

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Panowie co powiecie nt. Trzech meczów do taśmy: Rzeszów, Jastrzębie i Zawiercie ?
Resovia i Zawiercie powinny ogarnąć. Chociaż Lublin nadal bez zwycięstwa w Plus Lidze czy teraz nastąpi przełamanie? Natomiast najwiecej problemów może mieć (ale nie musi) Jastrzębie. Są po pięciosetowym superpucharze z Zaksa. A Nysa w tym sezonie jest nieprzewidywalna.

Generalnie oprocz Resovii ze względu na to, ze Radom jest słaby to chyba kursy nie warte ryzyka ale to tylko moje zdanie.


Pany a jakie zdanie macie o dzisiejszym meczu Cuprum z Barkom-Każany Lwów? Ja szanse raczej oceniam 50-50 no ale zobaczymy
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Kurs na Barkom zachęcający. Cuprum Lubin osobiście bardzo mnie nie przekonuje. Typ, który rzuca się na pierwszy rzut oka to over 3,5 seta. Nie sądzę aby któryś z zespołów wygrał to spotkanie w trzech setach. Tutaj typ pójdzie za większą stawkę.

Typuję dziś również pierwsze zwycięstwo zespołu z Ukrainy na jednym z kuponów ale nie szaleję ze stawką.

Co sądzicie na temat drugiego meczu? Tutaj mam mieszane uczucia.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
W meczu GieKSy ze Ślepskiem pachnie mi tie-breakiem. Więc może jakiś over punktowy? Również nie sądzę że spotkanie zakończy się w trzech setach. Z drugiej strony jak Radom przyjeżdżał do Katowic to też mało kto się spodziewał 0:3 więc stawki niskie.

GKS - Ślepsk
powyżej 183.5 @1.82
bedzie 5. set w meczu - tak @3.10 betclic
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1434
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Panowie tak szybko bo zaraz mecz :)
Katowice Suwałki :) Mój główny typ 4 sety oraz dodatkowo Sapinski powyżej 7 pkt i Suwałki wygrają mecz :)
Katowice bez Maiki Ma nie przekonują już tak jak to było rok temu ,Seganow to tylko odbijacz a nie sypac :)
Jarosz narazie to także nie ten Sam co przez ostatnie sezony :)Gra dobrze ale już bez błysku :)
Kuba Szymański super :)to chyba najpewniejszy punkt ,Quiroga się coś zaciął ostatnio a Thomas to niestety zwykły już przyjmujący bez rewelacji :)
Suwałki maja przewagę na sypie i środku :)
Przyjęcie tez dla mnie lepsze ale już nie tak bardzo jak poprzednie formacje :)
Filipak słaby sezon ale w ostatnim meczu już pokazał na co gra stać ,pytanie jak zagra dziś :)
Reasumując typuje 1:3 dla Suwałk :)
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Dziś bardzo ładnie wygląda konfrontacja Kaczmarek vs Bołądź.

Moim zdaniem Bartek w tym roku roku nie zachwyca. Na Kaczmarku natomiast opiera się tak na prawdę atak Zaksy, która nie jest już takim samym zespołem jak jeszcze rok temu. Widać też, że wrócił już do swojej dyspozycji po chorobie co przypieczętował świetnym występem w Lublinie.

Zdarzenie: Kaczmarek vs Bołądź Kto więcej punktów (remis-zwrot)
Typ: 1
Kurs: 1,5
forbet
(Zwrot- nie grał Boladz)


Drugi typ na dziś to wydarzenie Stal Nysa vs Jastrzębski Węgiel. Gospodarze są w wyśmienitej formie. Jest to też drużyna ze sporym potencjałem. Gierżot wypożyczony z Jastrzębia to może zawodnik niedoświadczony ale gra fantastyczny sezon i ciężko szukać u niego jakiś niedoskonałości. Ben Tara to też świetny atakujący co wielokrotnie pokazywał. Kwasowski obecnie również jest w bardzo wysokiej formie. Po drugiej stronie mamy Jastrzębie, które kadrowo wygląda najmocniej w lidze i ciężko szukać tutaj słabych punktów. Widać jednak, że nie wszyscy zawodnicy są w optymalnej dyspozycji. Fornal gra ostatnimi czasy bardzo nierówno, a Szymura nie jest na tyle kompletnym zawodnikiem by go zastąpić. Boyer to bardzo dobry atakujący ale często ściąga i łapie się na blok rywali. Jedynie na środku JW ma ogromną przewagę nad gospodarzami. Mecz zapowiada się ciekawie i kursy moim zdaniem są nieco przesadzone. Oczywiście JW jest tutaj jednak faworytem i nie ma co patrzeć na mecz z Zaksą w którym można powiedzieć nie grał Kaczmarek ale najbardziej rozsądnym typem z dużym kursem wydaje się tutaj:

Zdarzenie: Liczba setów 3,5
Typ: powyżej
Kurs: 1,6
(Niestety dziś Ben Tara tragedia, a Gierzot dał ciała w przyjęciu. Dziwi też brak Kwasowskiego bo środek przez limit obcokrajowców wyglądał tragicznie)
Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +560
D 5,6K

domino7

Użytkownik
Panowie co taka cisza :)Dziś niedziela i miejmy nadzieje ze będzie obfita jak taca w dobrym kościele :)

Zaksa Trefl Gdańsk

Krótko :)
Zaksa bez Kamila to dużo słabsza drużyna ,oparta głównie o Kaczmarka który ciągnie cała drużynę :)Gdyby wyjąc Łukasza byłoby bardzo słabo:)
Trefl Gdańsk
Najlepszy dla mnie libero mistrz obrony Luck Perry ,solidny Boladz w ataku ,przyjęcie z Sawickim i Martinezem :)Drużyna na walkę o Top 8:)

Moje Typy
Kaczmarek Boladz 1
Gdańsk ugra seta
Czy któryś zawodnik zdobędzie 20 pkt ..TAK

Nysa Jastrzębski Węgiel

Hit kolejki :)
Rewelacja rozgrywek Stal z drużyna która jeszcze w tym sezonie nie zaznała goryczy porażki :)
Swietny Ben Tara i Gierzot ,solidny Kwasowski ,niezły sypacz Zukowski ,ciekawy Zerba i mamy naprawdę fajna paczkę :)
Jastrzębie drużyna z mega składem ale mnie osobiście nie przekonuje tak jak przez ostatnie sezony robiła to Zaksa ..Uważam ze Stal stać na to aby sprawić dziś niespodziankę :)

Moje Typy :

Stal Ugra seta
Powyżej 3,5 seta
Ben Tara Boyer 1

Luk Lublin Warta Zawiercie

luk narazie chyba największe rozczarowanie całej ligi ,świetne transfery ale brak formy a później kontuzja Maliny i Romacia sprawiły ze na ataku musi grać Szerszeń :)Tak było w ostatnim meczu z GKS ,pytanie czy dziś będzie tak samo ,bo wiadomo po cos został ściągnięty Faryna ..Druzyna Łuku gra mega nie równo ,cały czas czeka na zwycięstwo i moim zdaniem dalej poczeka .

Zawiercie
Mega potencjał ,ale narazie brak formy szczególnie u Konara sprawił ze niespodziewanie przegrali u Siebie z Olsztynem i dość gładko z JW…

Moje Typy
Szerszeń Konarski (Nicola pierwsza opcja w ataku ,Dawid druga a nawet trzecia )

Luk Warta hcp -1.5…2

z fartem :)
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Witam, potrzebuje opini kogoś kto bardziej siedzi w temacie. Rozważam zgranie seta Radomia na wyjeździe w Warszawie ale dziwi mnie tak wysoki kurs. Pchać się w to czy lepiej nie ruszać?
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Osobiście nie ruszał bym tego. Warszawa ma wreszcie dwóch klasowych przyjmujących bo wrócił Tille. Ostatnio zagrali rewelacyjne spotkanie w Bełchatowie. Mają potencjał żeby być w 8 z takim składem.

Radom natomiast to zespół po prostu słaby. Schulz to jedyny zawodnik, który trzyma tam jakikolwiek poziom ale też jest zawodnikiem chimerycznym. Łukasik wrażliwy w przyjęciu, z formą w ataku u niego różnie ale tutaj raczej można na niego liczyć. Brazylijczyk Mauricio to się do tarcia chrzanu nadaje a nie do PlusLigi 😅. Jest jeszcze Firszt i Rusin ale w porównaniu do Grobelnego i Tille nie wygląda to za dobrze. Generalnie dziś o wiele bardziej jestem skory grać Warszawę z handicapem niż coś w stronę Radomia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +339
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Pierwszy mecz, który biorę na tapetę to Resovia vs Zaksa i bardzo dziwi mnie tak wysoki kurs na gospodarzy.
Resovia idzie jak przecinak i rozgrywa obecnie bardzo dobry sezon. Trzy armaty na skrzydłach, bardzo solidny środek, Drzyzga też w tym sezonie całkiem nieźle sypie. Jedyną wadą tego zespołu jest przyjęcie zagrywki bo Cebulj i De Falco to raczej nie są tuzy w tym elemencie. Ale nadrabiają zdecydowanie swoim potencjałem w ataku.
Po drugiej stronie Zaksa. To nie ten sam zespół co rok wcześniej. W pierwszej 6 gra Żaliński, który jest solidnym zawodnikiem ale nie na zespół aspirujący do mistrzostwa Polski. Karjagin do tej pory niewiele pokazywał. U Śliwki od początku sezonu brakuje trochę potencjału w ataku, a cała gra opiera się na środku i Kaczmarku. Przy bardzo mocnej zagrywce Resovii (mają potencjał w tym elemencie) Janusz nie bardzo będzie miał jak pograć środkiem więc jeśli Kaczmarek nie wygra Zaksie sam meczu (w co wątpię) to tutaj nie powinno być wielkiej niespodzianki i Resovia sobie poradzi.

Zdarzenie Resovia vs Zaksa
Typ: 1
Kurs: 1,85
Forbet


Teraz co nieco na dziś.
Ślepsk vs Lubin. Dla mnie gospodarze dysponują zdecydowanie większym potencjałem niż goście. Jedyne co w tym meczu może im przeszkodzić to nierówna forma Filipiaka, który gra w zależności od pogody, ciśnienia powietrza i tego jak mu się zachce :D. Jeśli tylko atakujący Ślepska utrzyma formę to drużyna z Suwałk powinna sobie spokojnie poradzić. Tutaj zbędna jest chyba dokładniejsza analiza. Jeśli ktoś oglądał mecze lub śledzi wyniki od początku sezonu to typ na gospodarzy na pewno nikogo tutaj nie zaskoczy.

Zdarzenie: Ślepsk vs Lubin
Typ: 1, kurs: 1,34
Typ: handi -1,5 1,65
(Edit: Poza przestojem przez 1,5 seta pewne zwycięstwo).
Forbet


Barkom Każany vs Skra
Tutaj zdecydowanym faworytem są goście i czuję po kościach, że przejadą się jak walec po Barkomie. Ze Skrą jednak nic nie wiadomo więc szukałem tutaj czegoś innego. Świetnie wygląda linia punktowa Tupchiego na forbecie. To najlepszy zawodnik Barkomu grający równo od początku sezonu i osoba, która dostaje od sypacza bardzo ważne piłki. Linia 13,5 pkt zachęca w przypadku atakującego i myślę, że może spokojnie wejść nawet przy wyniku 0:3

Zdarzenie: Barkom vs Skra Tupchi, zawodnik zdobędzie 13,5 pkt powyżej/ poniżej
Typ: powyżej
Kurs: 1,83
(Edit: 16, trochę mało jak na 5 setów, średni mecz atakującego. Dobrze, że obudził się w tie breaku.)
Forbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1527
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Barkom Każany Lwów - Skra Bełchatów
Bełchatowianie w tym sezonie są trudni do typowania. Przeplatają słabsze mecze z lepszymi i generalnie ciężko przewidzieć jak zagrają w danym dniu. Przejrzałem ich statystyki i coś co rzuciło mi się w oczy to ich początki meczów. Mianowicie na 6 spotkań, które rozegrali w tym sezonie Plus Ligi aż w 5-ciu z nich przegrali pierwszego seta. A Barkom to drużyna, która właśnie najlepiej zaczyna swoje mecze. Wiadomo, że porównując zawodników obu zespołów to wyraźną przewagę mają goście. Liczę jednak na to, że ekipa z Ukrainy podejdzie od początku bardzo zmotywowana, żeby pozostawić po sobie dobre wrażanie w pojedynku z silniejszą ekipą.

Typ:
1 set/mecz
Barkom-Każany Lwów/Skra Bełchatów
@7.75 lvbet


ewentualnie: Barkom-Każany Lwów wygra pierwszego seta @5.00 lvbet
 
Ostatnia edycja:
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Trudne pytanie. Olsztyn to klasowy zespół z obecnie moim zdaniem drugim najlepszym atakującym w PlusLidze, Nysa ma wspaniały start ale bukmacherzy nie wierzą, że utrzymają poziom. No i wygrana z ZAKSĄ taka trochę naciągana bo Kędzierzynianie grali bez głównej armaty Kaczmarka.

Biorąc pod uwagę że ten zespół jest nieprzewidywalny pobieram dziś typ over 3,5 seta i nie idę ani w jedną ani w drugą stronę w kontekście zwycięstwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Pany co dzisiaj gracie: Resovie czy ZAKSE?
Kusi pograc nawet za podwójna stawkę na Resovie, jak myślicie gospodarze powinni wygrać? Grają u siebie, na pewno kibice będą ich mocno wspierać z takim rywalem. Przyjmujący Zaksy bez formy, czy mogą wygrać mecz samym Kaczmarkiem i środkowymi?
Jak ktoś ma jakieś argumenty żeby mnie przekonać, że jednak Zaksa wygra to proszę pisać śmiało :)

@edit: ok już widzę że jeden kolega pisał wcześniej analizę, że tez Resovia powinna wygrać
 
Ostatnia edycja:
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Pany co dzisiaj gracie: Resovie czy ZAKSE?
Kusi pograc nawet za podwójna stawkę na Resovie, jak myślicie gospodarze powinni wygrać? Grają u siebie, na pewno kibice będą ich mocno wspierać z takim rywalem. Przyjmujący Zaksy bez formy, czy mogą wygrać mecz samym Kaczmarkiem i środkowymi?
Jak ktoś ma jakieś argumenty żeby mnie przekonać, że jednak Zaksa wygra to proszę pisać śmiało :)

@edit: ok już widzę że jeden kolega pisał wcześniej analizę, że tez Resovia powinna wygrać
Gram też w stronę Resovii, ale dodatkowo za drobne polecam zagrać DW 3:2, bo to na pewno nie będzie krótki mecz ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Patrząc personalnie to w miarę rowno jest. Resovia sporo lepsi na pozycji przyjmujących ale w mojej opinii na pozostałych pozycjach trochę lepszych ma zaksa co jak dla mnie po zsumowaniu niweluje ta duża przewagę na przyjęciu do 50/50.. na temat wyników w tym sezonie nie ma się co rozwodzić ale zaksa juz nie może pozwalać sobie na wpadki .. do tego Resovia gra u siebie . Jak dla mnie kursy 1.7 na Resovie oddaje mniej więcej realne szanse ich jako lekkich faworytów . Nie widzę istotnego value
 
Otrzymane punkty reputacji: +226
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bielsko Biała - Luk Lublin 1:3

Lublin jako jedyny zespół zostaje jeszcze bez zwycięstwa. 0-6 wygląda fatalnie.
Bielsko Biała z 1 zwycięstwem i bilansem 1-5, mimo tego i tak zamykają ligową tabelę z 2 punktami.

Bielsko Biała kadrowo wygląda najgorzej, już drużyna z Ukrainy pokazuje pazur w Naszej lidze mimo słabego początku. Goście dzisiejszego meczu mimo fatalnego bilansu kadrowo wyglądała o wiele wiele lepiej.
Liczę w końcu na przełamanie i na zwycięstwo Luk za 3 punkty.

Luk -1,5 seta 2,00
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +802
Do góry Bottom