>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pls 2007/2008

Status
Zamknięty.
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Hola hola dzisiaj inauguracja rozgrywek hucznie:-D nazwanych ligą wicemistrzów świata, a tutaj cisza. Dlatego też pozwoliłem założyć sobie ten oto temat. Przed nami pierwsza kolejka sezonu, którą dziś o 18:00 otworzy spotkanie AZS Wkręt- Met Domex Częstochowa – Jadar Sport Radom.
Zapraszam zatem do pisania własnych przemyśleń na temat naszej bądź co bądź najlepszej ligi (z wyjątkiem tej żużlowej ???? ).

Pozostałe spotkania:
Płomień Sosnowiec - Skra Bełchatów
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
Mlekpol AZS Olsztyn - J.W.Construction Politechnika Warszawska
Asseco Resovia Rzeszów - ZAK SA Kędzierzyn Koźle

Odnośnie meczu w Częstochowie to jego zdecydowanym faworytem będą gospodarze, choć trzeba pamiętać, że niemal &quot;z marszu&quot; do tej potyczki przystąpią Amerykanie Billings i Eatherton, którzy niedawno co zameldowali się pod Jasna Górą. Z istotniejszych zmian w składzie warto odnotować utratę Patuchy, którego powinien wszakże zastąpić Janeczek, w tamtym sezonie najjaśniejsza chyba postać Gwardii Wrocław.
Z kolei goście przyjeżdżają do Akademików wzmocnieni byłym rozgrywającym Olsztyna Lipińskim, Liefke oraz Gawryszewskim, który w ubiegłym sezonie bronił barw Częstochowian.
Z pewnością szykuje się ciekawe widowisko, jeśli Radomianie wykorzystają brak Szczerbaniuka, który, o ile mi wiadomo ma ni grać dzisiaj, to na pewno są w stanie coś uszczknąć na gospodarzach, którzy jednak są zdecydowanym faworytem tego meczu.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Po dwudniowych problemach z dostawcą internetu udało mi sie powrócić do &quot;żywych&quot;. W związku z długo wyczekiwanym startem PLS-u pora podać swoje typy na pierwsza kolejkę ( stawka 40 zł , do wyjęcia 150 zł). Mecz w Częstochowie się juz odbył ( zapachniało w nim niespodzianką ) , dlatego żeby nie było niedomówień wrzucam screena kuponu ( pod tekstem)

Co do reszty spotkań to moje zdanie jest takie:

Na mecz Chemika z Jastrzębiem oczywiście się wybieram (szkoda że to dopiero w poniedziałek) ,ale nie wróżę naszym siatkarzom sukcesu. Goście , mimo iż skład mają słabszy od zeszłorocznego , na każdej pozycji są o klasę lepsi. Działacze Chemika po raz kolejny dokonali słabych transferów i moim zdaniem osłabili skład w stosunku do zeszłorocznego ( nie ma wogóle ławki rezerwowych)


Resovia powinna sobie poaradzić z Kędzierzynem , aczkolwiek obie dtużyny wyraźnie się wzmocniły w porównaniu z ubiegłym sezonem. Kędzierzyński środek bloku (Nowak + Szczygieł i w rezerwie Domonik) jest bardzo silny. Do tego należy dodac młode strzelby ( Kurek + Jarosz) i solidnego Pilarza na rozegraniu. Jednak na zespół Resovii to może byc za mało. Igła i Gabrych gwarantują bardzo dobre przyjęcie ,a atak serbsko-kubańsko-papkowaty odpowiednią liczbę punktów do wygrania spotkania.

Jeśli chodzi o mecze Olsztyna z Warszawą i Płomienia ze Skrą , to wszystkie inne wyniki niż 3-0 dla faworytów bardzo mnie zaskoczą. Nie po to ma się w składach gwiazdy reprezentacji Polski , Francji , Niemiec , Finlandii czy Turcji , aby męczyć się z najsłabszymi zespołami ( obok Delecty ) w lidze. Mimo wszytsko akademików z Olsztyna czeka cięższy mecz niż Skrę , ale liczę że bez problemów poradzą sobie z Politechniką.


Na koniec wypada życzyć wszystkim typerom i mojej skromnej osobie powodzenia w nowym sezonie anno domini 2007/08 :spokodfhgfh:
 
B 0

babel34

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - ZAK SA Kędzierzyn Koźle
Tym meczem obie drużyny zainaugurują sezon Polskiej Ligi Siatkówki. Faworytem jest Resovia, która potężnie wzmocniła się przed sezonem. Do drużyny przybyli: Papke, Ignaczak, Gabrych, Hernandez, Ilic oraz Mitrović. Nik z drużyny Resovii nie był na Mistrzostwach Europy, a więc cała drużyna mogła poświęcic wiecej czasu na przygotowanie. Było widać, że są już zgrani razem na Memoriale Zdzisława Ambroziaka, gdzie zdobyli 2. miejsce. ZAK pozbył się graczy, którzy stanowili dosyć dobry skład w tamtym sezonie. Przed sezonem kupili Patuchę, Novotnego oraz Pilarza i Szczygła. Pilarz i Szczygieł wcześniej grali w Rzeszowie i to dodaje w tym spotkaniu smaczku. Jednak Grzesiek dziś nie bedzie mógł wystąpic i zastąpi go Jakub Oczko. Mimo, iż obie drużyny zapowiadają walkę o zwYcięstwo to faworyt jest jeden. Jest nim Resovia. Rzeszowianie muszą dobrze zacząć sezon, gdyż w tym roku po mocnych wzmocnieniach są typowani do walki o najwyższe cele, wiec wypadałoby wygrac u siebie pewnie. Dużym atutem Asseco są: hala i kibice. Organizatorzy spodziewają się 5 tysiecy ludzi, a wiec kompletu. Zainteresowani moga obejrzeć mecz w TV4 o 15. Tak jak napisałem spodziewam się pewniejszego zwycięstwa dziś i stawiam z handi na Resovię.
Mój typ: Resovia(-1,5) 1,42
 
B 0

babel34

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - ZAK SA Kędzierzyn Koźle

Tym meczem obie drużyny zainaugurują sezon Polskiej Ligi Siatkówki. Faworytem jest Resovia, która potężnie wzmocniła się przed sezonem. Do drużyny przybyli: Papke, Ignaczak, Gabrych, Hernandez, Ilic oraz Mitrović. Nik z drużyny Resovii nie był na Mistrzostwach Europy, a więc cała drużyna mogła poświęcic wiecej czasu na przygotowanie. Było widać, że są już zgrani razem na Memoriale Zdzisława Ambroziaka, gdzie zdobyli 2. miejsce. ZAK pozbył się graczy, którzy stanowili dosyć dobry skład w tamtym sezonie. Przed sezonem kupili Patuchę, Novotnego oraz Pilarza i Szczygła. Pilarz i Szczygieł wcześniej grali w Rzeszowie i to dodaje w tym spotkaniu smaczku. Jednak Grzesiek dziś nie bedzie mógł wystąpic i zastąpi go Jakub Oczko. Mimo, iż obie drużyny zapowiadają walkę o zwYcięstwo to faworyt jest jeden. Jest nim Resovia. Rzeszowianie muszą dobrze zacząć sezon, gdyż w tym roku po mocnych wzmocnieniach są typowani do walki o najwyższe cele, wiec wypadałoby wygrac u siebie pewnie. Dużym atutem Asseco są: hala i kibice. Organizatorzy spodziewają się 5 tysiecy ludzi, a wiec kompletu. Zainteresowani moga obejrzeć mecz w TV4 o 15. Tak jak napisałem spodziewam się pewniejszego zwycięstwa dziś i stawiam z handi na Resovię.

Mój typ: Resovia(-1,5) 1,42 ✅✅✅
Wynik: 3-0:jezora:
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
:siata:
Delecta Bydgoszcz BKSCh - Jastrzębski Węgiel S.A. 1,30 ✅
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa - Jadar Sport SA Radom 1,20 ✅
Asseco Resovia SSA Rzeszów - ZAK SA Kędzierzyn Koźle 1,15 ✅
PZU AZS Olsztyn - AZS Politechnika Warszawska (Całkowita Liczba Punktów) Poniżej 160.5 1,72 ✅
PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec - BOT Skra Bełchatów
(Całkowita Liczba Punktów) Poniżej 160.5 1,22 ✅
ako3,76
stawka 40,00 zł
pw 150,58 zł :spokodfhgfh:

Kocham PLS !
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Druga kolejka PLS przed nami. Spotkania tej kolejki zapowiadają się jako bardzo ciekawe. Z bogatej oferty Unibetu ułożyłem sobie dwa kupony:

:siata:
BOT Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel S.A. BOT Skra Bełchatów -1,5 seta 1,42
Delecta Bydgoszcz BKSCh - Mlekpol AZS Olsztyn Mlekpol AZS Olsztyn -1,5 seta 1,42
ako 2,02
stawka 50,00 zł
pw 101,00 zł

Miałem okazję oglądać zespół z Jastrzębia podczas meczu pierwszej kolejki w Bydgoszczy i zagrali oni w &quot;Łuczniczce&quot; fatalne zawody. Robert Prygiel był cieniem samego siebie, Siezieniewski i środkowy Iwanow ma ławce rezerwowych, zwycięstwo mogą zawdzięczać tylko i wyłącznie grze Dawida Murka. To co pokazali w Bydgoszczy pozwala mi stwierdzić, że Skra wygra ten mecz 3-0 lub 3-1. Bełchatowianie nie bez problemów uporali się z ambitnie grającymi siatkarzami z Sosnowca, w końcówkach setów pokazując klasę i doświadczenie. Za Bełchatowem przemawia również silna i długa ławka rezerwowych oraz czujący głód gry Mariusz Wlazły.

Dziś do mojego miasta zawita zespół z Olsztyna i nie wróżę bydgoskim siatkarzom sukcesu. Wprawdzie dość niespodziewanie urwali punkt i dwa sety siatkarzom z Jastrzębia ,ale Olsztyn to juz jest jednak wyższa półka. Zagumny bez problemu odnajdzie w bloku Delekty niziutkiego Hoffmanna, a na skrzydłach będą szaleć Andrae , Tanik i przede wszystkim Szymański. Jeśli chodzi o grę Bydgoszczan , to aby marzyć o urwaniu dwóch setów , musi się znaleźć druga obok Krzysztofa Janczaka alternatywa w ataku. Olsztyn nie pozwoli sobie na stratę punktów i wygra 3-0 lub 3-1.

-------------------

Drugi kupon jest odważniejszy, ale również ma duże szanse na trafienie:

:siata:
Delecta Bydgoszcz BKSCh - Mlekpol AZS Olsztyn (Liczba Punktów w tym Meczu) Poniżej 160,5 pkt 2,10
BOT Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel S.A. 1,15
PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec - ZAK SA Kędzierzyn Koźle 1,25
ako 3,02
stwaka 50,00 zł
pw 151,00 zł

Na tym kuponie również mam zwycięstwo Skry , ale może ono być nawet po tie-breaku.

W meczu Delekty z Olsztynem nie spodziewam się zobaczyć więcej niż 3 sety , dlatego taki typ. Dodatkowo zachęcił mnie bardzo wysoki kurs na to zdarzenie.

Ostatnim meczem na tym kuponie jest rozgrywane w poniedziałek spotkanie Sosnowca z Kędzierzynem. Oglądałem obie ekipy w telewizji podczas pierwszej kolejki PLS i niestety dla Sosnowca potwierdza się fakt , że będą głównym kandydatem do spadku. Skomplikowaną kontuzję ma ich lider Łomacz i nieprędko zobaczymy go na parkiecie, w jego miejsce gra Legień , który niestety z racji wieku nie prezentuje się solidnie. Nie da się wygrać meczu grając 70% piłek do Grygiela , który jest przecież tylko człowiekiem i może nie wytrzymać kondycyjnie i mentalnie spotkania atakując tak często. Kędzierzyn ma zdecydowanie więcej atutów, oraz bardzo szeroki i wyrównany skład, co pozwoli mu odnieść zwycięstwo w Sosnowcu.
 
D 0

damian591

Użytkownik
Przed nami druga kolejka PLS. Po pierwszej oczywiśćie udanej dla mnie czas puścić kilka kuponów na tą drugą kolejke PLS

Kupon 1

BYDGOSZCZ-OLSZTYN H(1,5-0)---2--1.40
BEŁCHATÓW-JASTRZĘBIE H(0-1,5)--1--1.37
SOSNOWIEC-KĘDZIERZYN KOŹLE 2 1.30

Ako 2.49 Stawka 23 zł Mozliwa wygrana: 51.50 zł

Analiza: Jeśli chodzi o Olsztyn i Skre, to uważam ze są to dwie obecnie najlepsze ekipy w polskiej lidze i między nimi rozstrzygnie się walka o mistrzostwo. Olsztyn gra w Bydgoszczy, i mysle ze dośc pewnie inkasują do swego konta 3 pkt. Jeśli chodzi o Bełchatów to nie wierze by Jastrzębie które jakby nie patrzeć jest dużo słąbsze niż przed rokiem sprawiło jakąkolwiek niespodzianke w hali energia. Przed rokiem było bodajże 3-2 dla Bełchatowa w rundzie zasadniczej, ale myśle ze teraz będzie szybie 3-0 max 3-1 dla Srky oczywiśćie.

Inne kupony, które też posyłam (toto-mix)

Kupon 2
WARSZAWA-CZĘSTOCHOWA H(1,5-0)----2---1.95
RADOM-RZESZÓW-----------------------1----2.40
BEŁCHATÓW-JASTRZĘBIE----------------1----1.15
BYDGOSZCZ-OLSZTYN-------------------2----1.17
SOSNOWIEC-KĘDZIERZYN KOŹLE H(1,5-0)-1---2.20
Ako: 13.85 Stawka: 10 zł Mozliwa wygrana: 124.70 zł

Kupon 3

RADOM-RZESZÓW H(1,5-0) 2 1.70
BYDGOSZCZ-OLSZTYN H(1,5-0) 2 1.40
BEŁCHATÓW-JASTRZĘBIE 1 1.15

Ako:2.74 Stawka: 21 zł Mozliwa wyrgana: 51.80 zł

Mysle ze warto grać Czestochowe po kurs 1.50 czy też po 1.95 z handi, bowiem oni zawsze i wszędzie są dla mnie faworytem ???? .

P.S
Sorki za krótkie i analizki ale nie mam zbyt wiele czasu na bukmacherke. ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
No oglądałem mecz Czewy i po prostu roznieśli Politechnike, mecz trwał zaledwie 50 min ???? Politechnika jeszcze bezradna,doświadczeni zawodnicy Rybak,Michalczyk zawiedli... Radomski ten zawodnik sie rzuca w oczy , w pozytywnym znaczeniu, młody niecałe 20 lat,dobrze atakował lecz w przyjęciu jeszcze mu nie idzie.Trener Skorek bezradny na grę swoich podopiecznych...Mam nadzieje ze Politechnika sie zaprezentuje lepiej w nastepnych meczach.A Czewa dziś sie dobrze zaprezentowała,dobry mecz w ich wykonaniu. Nie pozwolili się ekipie z Warszawy rozwinąć i przeważali ich we wszystkich siatkarskich statystykach.
Jutro kolejne mecze i typy ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
:siata: PGE Skra Bełchatów-Jastrzębski Węgiel
Typ:
suma punktów w meczu : -160.5+ |wiecej| 1.65 ⛔
Dziś o godzinie 15.00 odbędzie się bardzo ciekawe i ważne spotkanie dla obu druzyn.Będą rywalizowały ze sobą zespoły które sie bedą liczyły w walce o Mistrzostwo.W poprzedniej kolejce omal nie doszło do niespodzianki,bowiem Jastrzębie wygrało dopiero w 5-tym secie z Delecta ,a przegrywali juz 0:2 w setach.Widać było że gra im sie nie układała,szczególnie w ataku...Prygiel sobie nie radził w ataku,Murek bezradny...Natomiast Skra zagrała ładnie i w 3-setowym pojedynku pokonała Płomien Sosnowiec.W dzisiejszym spotkaniu liczę na conajmniej 4 sety! Wątpie by jakiś zespoł wygra 3-0 bo drużyny są poziomem do siebie zbliżone...i myśle ze granica 160 pkt bedzie spokojnie do osiągniecia.Myśle że dzis Jastrzębie zagra lepsze spotkanie i pokaże na co ich stać.Teoretycznie biorąc to Skra jest zespołem lepszym ,ale jak dziś bedzie to sie przekonamy...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
:siata:
BOT Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel S.A. BOT Skra Bełchatów -1,5 seta 1,42
Delecta Bydgoszcz BKSCh - Mlekpol AZS Olsztyn Mlekpol AZS Olsztyn -1,5 seta 1,42
Dzięki za bardzo dobre analizy i typy, spokojnie, bez żadnych praktycznie problemów weszło ???? . Oglądałem Skrę i jedyne co mogę powiedzieć, to że jest mocna, ba, za mocne na nasze ligowe kluby ???? .... Jastrzębski naprawdę niezły mecz rozegrało (czytaj Murek).... Skra z takim składem to tylko na podbój Europy ???? I jeszcze jedno pytanie, gdzie złapałeś takie wysokie kursy ???? ?? w totomixie w piątek miałem odpowiednio po 1,37 i 1,4
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Dzięki za bardzo dobre analizy i typy, spokojnie, bez żadnych praktycznie problemów weszło ???? . Oglądałem Skrę i jedyne co mogę powiedzieć, to że jest mocna, ba, za mocne na nasze ligowe kluby ???? .... Jastrzębski naprawdę niezły mecz rozegrało (czytaj Murek).... Skra z takim składem to tylko na podbój Europy ???? I jeszcze jedno pytanie, gdzie złapałeś takie wysokie kursy ???? ?? w totomixie w piątek miałem odpowiednio po 1,37 i 1,4
Nie ma problemu, bardzo mi miło że w jakimś stopniu Tobie pomogłem :-D.Takie kursy złapałem w nocy z czwartku na piątek w Unibecie. Do pełni szczęścia pozostało jeszcze zwycięstwo Kędzierzyna w Sosnowcu, ale kiedy w piątek przeczytałem , że silny kadrowo Kędzierzyn wzmocnił jeszcze Żygadło , to ten fakt dodatkowo wpłynął na mnie pozytywnie ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
:siata: Jadar Radom-Resovia Rzeszów 2 1.47 ✅
Za kilka minut odbedzie sie to bardzo ciekawe spotkanie. Jednak w tym pojedynku stawiam na gości.Jadar jeszcze ma za słabą ekipe na Resovie.W poprzedniej kolejce Jadar o mały wlos by ne zrobil niespodzianki, bowiem prowadzili z Czestochową 2:0 w setachi przegrali ostatecznie mecz.Nie wiem co pisać zbytnio, po prostu widze tu wygrana Resovi i tak typuje. Kurs dosyć dobry ????
 
michi 3

michi

Użytkownik
Polecam stawiać w tym sezonie na Jadar, już wcześniej pokazał, że może wygrywać z najsilniejszymi np: poprzedni sezon wygrana z Jastrzębiem 3:2, przegrana po zaciętym meczu w 5 secie z Olsztynem. W tym sezonie nie zaczął dobrze przegrywając 2 pierwsze mecze z Częstochową i Resovia, ale w każdym meczu postraszył rywali. Mecz w Częstochowie zakończył się przegraną w 5 secie natomiast u siebie z Rzeszowem urwali jednego seta rywalom 25:16 !
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
:siata:
BOT Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel S.A. BOT Skra Bełchatów -1,5 seta 1,42 ✅
Delecta Bydgoszcz BKSCh - Mlekpol AZS Olsztyn Mlekpol AZS Olsztyn -1,5 seta 1,42 ✅
ako 2,02
stawka 50,00 zł
pw 101,00 zł :spokodfhgfh:


:siata:
Delecta Bydgoszcz BKSCh - Mlekpol AZS Olsztyn (Liczba Punktów w tym Meczu) Poniżej 160,5 pkt 2,10 ✅
BOT Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel S.A. 1,15 ✅
PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec - ZAK SA Kędzierzyn Koźle 1,25 ✅
ako 3,02
stwaka 50,00 zł
pw 151,00 zł :spokodfhgfh:
Mecz Delekty z Olsztynem bez sensacji. Jastrzębie postawiło się Skrze , ale na Bełchatowian nie ma mocnych. W zakończonym przed chwilą meczu Kędzierzyn mimo fatalnej gry pokonał beniaminka z Sosnowca, choć gdyby nie kontuzja Bułgara Krainova w trakcie meczu , to kto wie :-D Generalnie najwazniejsze, że znowu się udało :spokodfhgfh: Następna kolejka rusza juz od jutra, zatem niebawem kolejne analizy. Pozdro
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
Przed nami trzy, rozgrywane awansem, spotkania czwartej kolejki:

09.10.2007
PGE Skra Bełchatów - Wkręt-met Domex AZS Częstochowa


10.10.2007
Asseco Resovia SSA Rzeszów - Delecta Bydgoszcz

Jastrzębski Węgiel S.A. - Mlekpol AZS Olsztyn


Postanowiłem zagrać taki dubelek w Unibecie:

:siata:
PGE Skra Bełchatów - Wkręt-met Domex AZS Częstochowa (Liczba Punktów w tym Meczu) Poniżej 185,5 1,42 ⛔
Asseco Resovia SSA Rzeszów - Delecta Bydgoszcz(Liczba Punktów w tym Meczu) Poniżej 185,5 1,35 ⛔
ako 1,92
stawka 55,94 zł
pw 107,24 zł

Jeśli chodzi o mecz Bełchatów - Częstochowa, to po grze , jaką Skra pokazała w meczu z Jastrzębiem, uważam że zespół częstochowski nie może mieć złudzeń przed tym spotkaniem. Moim zdaniem Skra wygra ten mecz w stosunku 3-0 lub 3-1 a zespoły nie przekroczą łącznej liczby 185,5 pkt. Skra ma dużo mocniejszy środek bloku oraz skrzydła. Częstochowianie z kolei są lepsi na rozegraniu i na pozycji libero , ale to za mało aby liczyć na korzystny wynik. Jedyną szansą dla akademików jest konsekwentne ostrzeliwywanie z zagrywki libero Skry - Milczarka, który jest zdecydowanie najsłabszym ogniwem w zespole. Jednak doświadczenie i spryt Antigi oraz Gruszki + świetnie czujący blok środkowi + rozkręcający się Wlazły pozwalają mi sądzić , że typ ma duże szanse na trafienie.


Co do spotkania Resovii z Chemikiem, to wprawdzie łączna liczba punktów , której nie mogą przekroczyć zespoły jest taka sama jak we wcześniejszym typie, ale tutaj powinno być łatwiej. Rzeszowianie pokazali w Radomiu, że bez Papkego także potrafią grać konsekwentnie i wygrywać, a Bydgoszczanie po pięciosetowej inauguracji z Jastrzębiem zostali w piątek sprowadzeni na ziemię w godzinę i dziesięć minut przez Olsztynian. Własna hala , dużo silniejsza pierwsza szóstka oraz o niebo lepsza ławka rezerwowych pozwolą Resovii gładko pokonać Bydgoszczan.
 
D 0

damian591

Użytkownik
Przed nami druga kolejka PLS. Po pierwszej oczywiśćie udanej dla mnie czas puścić kilka kuponów na tą drugą kolejke PLS

Kupon 1

BYDGOSZCZ-OLSZTYN H(1,5-0)---2--1.40 ✅
BEŁCHATÓW-JASTRZĘBIE H(0-1,5)--1--1.37 ✅
SOSNOWIEC-KĘDZIERZYN KOŹLE 2 1.30 ✅

Ako 2.49 Stawka 23 zł Mozliwa wygrana: 51.50 zł ✅✅

Analiza: Jeśli chodzi o Olsztyn i Skre, to uważam ze są to dwie obecnie najlepsze ekipy w polskiej lidze i między nimi rozstrzygnie się walka o mistrzostwo. Olsztyn gra w Bydgoszczy, i mysle ze dośc pewnie inkasują do swego konta 3 pkt. Jeśli chodzi o Bełchatów to nie wierze by Jastrzębie które jakby nie patrzeć jest dużo słąbsze niż przed rokiem sprawiło jakąkolwiek niespodzianke w hali energia. Przed rokiem było bodajże 3-2 dla Bełchatowa w rundzie zasadniczej, ale myśle ze teraz będzie szybie 3-0 max 3-1 dla Srky oczywiśćie.

Inne kupony, które też posyłam (toto-mix)

Kupon 2
WARSZAWA-CZĘSTOCHOWA H(1,5-0)----2---1.95 ✅
RADOM-RZESZÓW-----------------------1----2.40 ⛔
BEŁCHATÓW-JASTRZĘBIE----------------1----1.15 ✅
BYDGOSZCZ-OLSZTYN-------------------2----1.17 ✅
SOSNOWIEC-KĘDZIERZYN KOŹLE H(1,5-0)-1---2.20 ⛔
Ako: 13.85 Stawka: 10 zł Mozliwa wygrana: 124.70 zł ⛔

Ten kupon puściłem dla zabawy,

Kupon 3

RADOM-RZESZÓW H(1,5-0) 2 1.70 ✅
BYDGOSZCZ-OLSZTYN H(1,5-0) 2 1.40 ✅
BEŁCHATÓW-JASTRZĘBIE 1 1.15 ✅

Ako:2.74 Stawka: 21 zł Mozliwa wyrgana: 51.80 zł ✅✅

Mysle ze warto grać Czestochowe po kurs 1.50 czy też po 1.95 z handi, bowiem oni zawsze i wszędzie są dla mnie faworytem ???? . ✅

P.S
Sorki za krótkie i analizki ale nie mam zbyt wiele czasu na bukmacherke ????
Jutro zagram na PZU po ładnym kursie ????
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
:siata: Resovia Rzeszów-Delecta Bydgoszcz - suma punktów w meczu : -160.5+ 2 1.85 ✅ 3-2 :jupi:
Dosyć niska linia postawiona na over w tym spotkaniu. Jestem przekonany że bedzie over, gdyż liczę na to że teoretycznie słabsza drużyna Delecta urwie dziś Resovi chociaż seta.Resovia nie gra jakoś olśniewająco.Delecta pokazała że nie jest drużyną do bicia i powalczyli z Jastrzębskim urywając im 2 sety !
Myśle że dziś Resovia nie bedzie miała tak łatwo.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
PLS rozkręca się naprawdę szybko. Przed nami następna kolejka z zapowiadającym się jako megahit spotkaniem Olsztyn - Bełchatów. Ja na ten weekend przygotowałem sobie kupon składający się z trzech typów:

:siata:
#Jastrzębski Węgiel S.A. - PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec (Całkowita Liczba Punktów) Poniżej 160,5 pkt 1,50 ✅
#Wkręt-met Domex AZS Częstochowa - Delecta Bydgoszcz BKSCh
(Czy ten mecz zostanie rozstrzygnięty w 5 setach?) Nie 1,15 ⛔
#Mlekpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów (Liczba Punktów w tym Meczu) Ponad 160.5 pkt 1,30 ✅
ako 2,24
stawka 60,00 zł
pw 134,55 zł :kwasny4565:
Unibet

Do Jastrzębia przyjeżdża beniaminek z Sosnowca i będzie to pierwsze spotkanie , jakie sosnowiczanie rozegrają poza własną salą. Zespół z Sosnowca przeżywa ogromne kłopoty kadrowe, po kontuzji Bułgara Krainova pozostał im już tylko jeden zawodnik przyjmujący zagrywkę - Legień. Wprawdzie pozyskali przyjmującego z Warszawy - Pawła Pietkiewicza , ale jest to zawodnik anonimowy, będący uzupełnieniem składu a nie wzmocnieniem. Jastrzębie gra na małej , dość specyficznej sali i to będzie na pewno ich atut. No i z kim tu wygrywać jak nie z najsłabszym zespołem PLS. Jastrzębie wygra 3-0 i linia 160,5 pkt nie zostanie przekroczona.

Pod Jasną Górę zawita zespół Delecty, który dość niespodziewanie urwał punkt w środę w Rzeszowie. Jednak Częstochowa u siebie to zespół niezwykle groźny. Do gry wraca Szczerbaniuk , rozkręca się Billings, a Woicki jest moim zdaniem najlepszym rozgrywającym PLS-u. Częstochowianie pokazali, że potrafią walczyć jak równy z równym z niezwykle silną Skrą i ulegli dopiero po tie-breaku.Bydgoszczanie są w stanie powalczyć , może urwać seta, ale na pewno w tym meczu nie będzie tie-breaka.

Hit kolejki jak i pierwszej rundy PLS. Skra zagra w Olsztynie i moim zdaniem będzie się musiała namęczyć podobnie jak przed kilkoma dniami z Częstochową. Niedawno Częstochowianie pokazali, że ze Skrą można walczyć i wygrywać sety. Aby to zrobić trzeba &quot;upolować&quot; zagrywką libero Skry - Milczarka, który przyjmuje serwis o wiele słabiej niż Antiga czy Gruszka. Olsztyn u siebie jest bardzo groźny, ma przewage na rozegraniu i ma Andrae , który gra fenomenalnie. Spodziewam się zaciętej, ostrej walki i uważam , że w tym meczu nie bedzie wyniku 3-0 dla żadnej z drużyn i dlatego linia 160,5 pkt zostanie przekroczona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom