>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2020/21

Status
Zamknięty.
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Mówisz chyba o sobie rencisto, nie wiesz o co kaman to się nie wypowiadaj , łeb masz taki jak i on , gówno się znasz a wypowiadasz..
Zaczerpnąłem stąd informacje i pięknie siadł Ostrów i spójnia a overów underow w polskiej lidze nie gram nigdy szczególnie w meczu stelmetu, także mi się Kasa zgadza a nie płynę z typem który jest logiczny ale zawsze ryzykowny, poczekaj może jutro czy pojutrze coś będzie ciekawego nie trać kasy bez sensu.
 
Z 60,7K

zwierzakus

Użytkownik
Właśnie przez takich mędrców w trakcie i po meczach ciężko się regularnie udzielać w podobnych tematach.

Na jutro:

Niby Toruń gra o nic niby Śląsk walczy o jak najlepszą pozycję przed PO ale...no właśnie:
1. W Śląsku straszny kwas w sprawie prezesury/właściciela. Osobiście już się pogubiłem kto jest kto i dlaczego ale te oświadczenia, filmiki z policją...naprawdę słabo to wygląda i nie wierzę że się nie odbija na drużynie.
2. No właśnie co do samej drużyny. Śląsk ostatnio gra naprawdę slabo-arcywazna wygrana z Legią ale i Legia była bez Watsona i generalnie zagrała jeden ze słabszych meczów w sezonie (np. tylko 4 pkt Morrisa). Nie przecenialbym defensywy Śląska w tym przypadku bo jaka ona jest widać było w kolejnym meczu. Do tego dramatyczne mecze z Dąbrową i Szczecinem. Ewidentnie nie wygląda to dobrze - duet Jovanovic-Szlachetka wygląda na rozgrywaniu bardzo słabo, Jovanovic skupia się na zdobywaniu punktów ale ciężko się dziwić bo oprócz Gibsona Dziewy i okazyjnie Stewarta w ataku po prostu nie ma kto tych punktów zdobywac. Pod koszem bez Mccauleya również. Do tego dziwne rotacje Vidina (np brak Wójcika w rotacji) i ciężko uwierzyć w zasłony dymne z ciężkimi treningami przed PO jako powód takiego stanu rzeczy.
3. Toruń mnie z kolei pozytywnie zaskakuje. Widać że nie odpuszczają mimo braku szans na PO. Jackson z Woodsem ewidentnie grają o nowe kontrakty i grają świetny ofensywny basket, reszta drużyny gra swoje zarówno ze Startem jak i Treflem który musiał się ostro napocić żeby wygrać. Generalnie naprawdę mi się podobają w ostatnich meczach no i grają u siebie - ile to znaczy w przypadku Pierników tłumaczyć nie trzeba.

Podsumowując typ trochę na przekór bo patrząc w kategoriach "chcenia" i tabeli to dla Śląska powinien być spacer co zresztą ma odzwierciedlenie w tym na kogo stawiane są pieniądze. Dla mnie Toruń ma obecnie bardzo dobre flow,grają swoje są u siebie i nie odpuszczają. Śląsk ewidentnie pod formą i bezwzględu na wynik jutrzejszego meczu mając na uwadze wszystkie okoliczności warto będzie grać przeciwko Śląskowi w PO.

Toruń +3,5 1,90 [/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
matilebron 1,1K

matilebron

Użytkownik
Mecz o nic to co się dziwisz? Myślicie, że profesjonalni zawodnicy nie dadzą rady jednego meczu kilka minut dłużej pograć? Podziękujcie znawcy za kolejny super bet
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Dzis az 4 mecze ale od rana czekalem na linie Rhetta z Dąbrowy..na fortunie nadal nie ma linii punktowej wiec biorę z sts
Rhett over 13.5 sts kurs1.85
Ostatni mecz, pelen luz,gra pod statyski i krotkie lawki obu druzyn i licze na to ze Rhett mając sporo do udowodnienia akurat druzynie z Gliwic wyzwoli w nim agresje i dobrą gre...dabrowa niby wlaczyla ostatnio troche wiecej graczy do gry ale po stronie gliwic na tej pozycji nie widze graczy którzy moga go zatrzymac...liczę ze Mazurczak dogra mu troche piłek😉😉
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Haha chłopie to niezły under, akcje po 5 sekund, rzucają sobie jak w meczu gwiazd, masz chociaż 40% skuteczności tych swoich betow? Niezły znawca xd
Specjalnie dla Ciebie policzyłem i w tym temacie na 63 podane zakłady - 36 weszło, a 27 nie weszło, więc nie jest to 40% skuteczności. Chętnie też poczytam Twoje analizy i zakłady z PLK, bo nie widziałem w tym temacie żadnego :) Chociaż też rozumiem wkurzenie, bo pewnie to zagrałeś i też mam czasami jak gram czyjeś typy i nie wchodzi - dlatego ja się staram grać praktycznie tylko własne.

Chociaż też ręce mi opadają, kiedy jak wczoraj gra się Anwil handicap, gdzie kurs jest ustawiony, jakby grali Jarecki, Allen i Kowalczyk. Dodatkowo w meczu ze Spójnią Jarecki i Allen rzucili razem 47 punktów na 16/27 FG. Polpharma zagrała prawie cały mecz na 3 podkoszowych - Johnsona, Furstingera i Surmacza + Williams i Walda, który grał ochłapy dotychczas, a ławka zagrała 16 minut. Williams, który wcześniej grał fatalnie w meczu z Anwilem rzucił więcej punktów, niż w swoich wcześniejszych razem 4 wziętych. W każdym razie Anwil poszedł w tym meczu już na całość i szkoda tylko, że są narzekacze, a nie ma ekspertów, którzy polecaliby granie Polpharmy przy takich brakach, a mądrzy sobie dopiero w trakcie meczu - pozdro matilebron.

21/03/2021 17:30 CET
MKS Dabrowa Gornicza (-7.5)
- GTK Gliwice
2.03 (Fortuna)
7.5/10

I kolejna promocja, ale czy wejdzie? Kursy tego nie uwzględniają, ale GTK dzisiaj bez Varnado (17.2 PPG, 47.7% FG, 5.2 REB), Boguesa (10.6 PPG, 42% FG, 2.6 APG) i Personsa (13.4 PPG, 5.8 APG) i prawdopodobnie Diduszko. Mają 7 do gry w tym 18-letniego Wiśniewskiego, nie grającego prawie cały sezon młodego Helińskiego (23 minuty w całym sezonie), 39-letniego Szewczyka i fatalnego Delasa. Jeśli nie będzie cudów to MKS powinien spokojnie sobie ten mecz wygrać.

Terry Henderson (MKS - GTK) powyżej 14.5 punktów
1.80-1.85 (Fortuna/Ewinner/Totalbet/Betclic)

Henderson powinien mieć dzisiaj wiele minut i rzutów przy tak okrojonej rotacji, a linia jakby grali wcześniej wymienieni, których nie ma.

Daniel Gołębiowski (MKS - GTK) powyżej 11.5 punktów
1.85 (Betclic/Ewinner)

Ta sama historia.

Nuni Omot (Trefl - Astoria) powyżej 16.5 punktów
1.85 (Betclic/Ewinner)

Przeciwko jednaj z najsłabszych obron w lidze powinien sobie poszaleć Nuni, a linia wg mnie za niska o 1-2 punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +603
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Gimba chce miec typy za darmo i to jeszcze 100% skutecznosci, a jesli cos nie wpadnie to sie chlopy wkurzaja. Pytam sie ja was kto wam kur to kaze grac? admin powinien banowac tych zawodników, bo jakos sami sie tutaj nie udzielaja. Tylko jasnie panstwo ma jeszcze pretensje bo typy złe. Moze jeszcze trzeba im grac za własną kase?
 
A 300,6K

adams235

Znawca - Żużel
Dąbrowa(-9.5 )-Gliwice 1 kurs 2.37 Fortuna
Po takim kursie smialo atakuje ,Gliwice w zasadzie 6 do gry w tym Szewczyk wiec licze na ladne zwyciestwo Dabrowy...kursy beda spadac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +267
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
  • Najlepsze analizy marca 2021 (2. miejsce)
  • #234
Legia Warszawa - King Szczecin

Typ: Legia -27,5 Pzbuk kurs 1,93 ✅ wynik 137:43

Z powodu Covida Szczecin pojechał do Warszawy juniorskim składem. W meczu zagrają chłopaki w wieku 16-19 lat.
Pojechała dokładnie ósemka graczy. Dla większości będzie to debiut na ekstraklasowych parkietach.
To będzie spotkanie gołej dupy z batem. Skład złożony z tych zawodników w swojej grupie, w 3 lidze wielkopolskiej zajął ósme miejsce na 10 drużyn.
Przy spotkaniach drużyn z dwóch różnych poziomów ligowych ciężko o wyrównane spotkanie, a tutaj mamy różnicę trzech poziomów rozgrywkowych + fizyczności w przypadku tak młodych zawodników.

Legia ma w swoim składzie w sumie 5 młodych zawodników, z czego jeden nie zagrał nawet sekundy w tym sezonie. Nawet w przypadku ogrywania młodzieży (co jest prawdopodobne) to handi powinno zostać pokryte już w 1 połowie.

Jak dla mnie największy pewniak tego sezonu i z tego powodu postanowiłem się ponownie odezwać na forum.
Z polskich buków widzę jeszcze w Totolotku -29,5 po 2,05
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1082
peplenson 864

peplenson

Użytkownik
Przy dzisiejszej wygranej zespół Legii trafi w pierwszej rundzie play-off znów na King a zwycięzca tej pary ominie w półfinale Stelmet na którego trafi para Śląsk-Trefl. Legia ma zbyt wiele do stracenia,by przegrać dzisiejszy mecz a King w przypadku porażki jest w korzystniejszej sytuacji, gdyż nie zagra z BM Stal Ostrów Wielkopolski. Wygrana Legii i porażka Kinga to korzyść i dobra pozycja do dotarcia do finałów dla tych zespołów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom