>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

PLK 2015/2016

Status
Zamknięty.
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
WKS Śląsk Wrocław - Polski Cukier Toruń
Typ: Toruń, Ónibet , kurs 2,85 stawka 5/10
✅ ✅
Tak jak pisałem, bardzo duże value, kursy przed meczem odwróciły się ;)
Na najbliższą kolejkę widzę jedną perełkę, gdzie kursy przed meczem powinny się odwrócić w podobny sposób...
Polpharma Starogard - Polfarmex Kutno
Typ: Kutno, Ónibet, kurs 2,55 stawka 4/10

Polpharma cudem wyciągnęła ostatni mecz z beznadziejnym Sopotem .. Roztrwonili ogromną przewagę. Cała gra opiera się na dwójce amerykanów - Hicksie i Tillerze do tego dochodzi Bayley. Zestaw Polaków ... z całym szacunkiem do nich - nie powala. Flieger, Wojdyła, Diduszko, Szymański, Długosz - wyglądaliby na solidny roster ale w pierwszej lidze.
Bilans 1:4 i porażki z Siarką czy Start Lublin mówią same za siebie.
Po drugiej stronie mamy ekipę z Kutna, z dwójką liderów w osobach Frasera i Parkera do tego dodajemy grających dobry sezon Wołoszyna i Zyskowskiego, a także solidnych Gabińskiego, Johnsona (szczególnie po bronionej stronie parkietu, bo w ataku średnio).
Dla mnie faworytem jest ekipa z Kutna, nawet jeżeli w Polfarmie zagra już Kinloch (nie wiadomo w jakiej jest formie), duża przewaga pod koszem, a także w rotacji Polakami, a w przypadku takich ekip to lepsi Polacy decydują o zwycięstwie. Polfarma musi liczyć na kolejny &quot;dzień konia&quot; Hicksa i Fliegera, tak jak to miał miejsce w spotkaniu z Treflem ..
Dla mniej odważnych
Kutno +4,5 Ónibet kurs 1,88 stawka 5/10
Kurs na pewno spadnie i możliwe, że będzie można zamknąć zakład z zyskiem już przed meczem, tak jak w poprzednich dwóch przypadkach ????
Kursy do 2,20 spokojnie do grania
(2,45 jest w Betsafe/Betsson, 2,40 w Oddsring i Otobet)
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
kibic-zwierze 47,4K

kibic-zwierze

Użytkownik
Co prawda to nie PLK a 1. liga ale new ciekawy.
Trener I-ligowej UTH Rosy Radom potwierdza, że w sobotnim meczu z Legią wystąpi aż pięciu zawodników grających na co dzień w ekstraklasie. &quot;Jeżli nie zdarzy się nic na ostatnich treningach, w meczu wystąpi cała piątka naszych koszykarzy z PLK&quot; - mówi szkoleniowiec UTH Rosy Radom.
Wszystko wskazuje więc na to, że w sobotnim meczu wystąpią wszyscy zawodnicy Rosy, zgłoszeni zarówno do rozgrywek TBL, jak i I ligi: Daniel Szymkiewicz, Jakub Schenk, Filip Zegzuła, Damian Jeszke oraz Łukasz Bonarek.

&quot;Legia Warszawa to bardzo fajnie zbudowany zespół, oparty na zawodnikach z doświadczeniem ekstraklasowym. Mają młodego i doświadczonego trenera, który wie jak to wszystko poukładać. Na pewno potrzebują czasu, aby zrealizować postawione przed nimi bardzo ambitne zadanie. Na usprawiedliwienie ich bilansu [6 wygranych, 3 porażki - przyp. B.] dodam, że na ich wyniki może w jakimś stopniu rzutować brak obiektu do treningów, w którym grają swoje mecze ligowe. Z całą pewnością najlepszy basket dopiero przed nimi. Nie przystępujemy do tego meczu w roli faworyta, niemniej znamy swoją wartość i na swoim parkiecie postaramy się im przeciwstawić. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy staną na wysokości zadania, nie przestraszą się i zagrają swoją najlepszą koszykówkę&quot; - mówi przed sobotnim meczem trener I-ligowej Rosy, Karol Gutkowski.
Kurs na Rose 2,65. (Fortuna)
Jakieś opinie na ten temat?
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
14/11/2015 18:00 CET
Czarni Slupsk - Trefl Sopot over 155
1.95 (Pinnacle) ⛔ 80:66=146
5/10

Czarni bez Harpera, ale najważniejsi zawodnicy dla zakładu dzisiaj grają - Blassingame, Mbodj oraz rozgrywający Duren. Trefl w pierwszych spotkaniach grał bardzo słabo w ataku, ale w ostatnich dwóch meczach o wiele lepiej gra ich amerykański rozgrywający Duren.

Czarni mają ogromne problemy w tym sezonie z mocnymi ekipami, ale te słabsze ekipy/obrony klepią dosyć łatwo. Trefl nie ma dużej kultury gry i dojdzie do wymiany ognia. Blassingame powinien nakręcać tempo, a dodatkowo nie ma już centra Nixa, który był gruby i powolny. Zwalniał grę.

Co prawda to nie PLK a 1. liga ale new ciekawy.



Kurs na Rose 2,65. (Fortuna)

Jakieś opinie na ten temat?
Szymkiewicz jest w takim stosie, że sam ich może pokonać.
 
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik

Cheikh Mbodj powyżej ✅ 8,5 zbiórki @1.75 Milenium
e: linia zrobiona na starcie trzeciej kwarty :spokodfhgfh:​


Jet trochę napisał o spotkaniu, więc powtarzać się nie będę. Najważniejsze jest to, że dzisiaj prawdopodobnie zobaczymy typowe run n gun, a Mbodj po zwolnieniu Nixa jest jedynym prawdziwym centrem w rosterze gospodarzy na to spotkanie. Ostatnie dwa spotkania na wyjeździe słabo mu wyszły, ale ta przypadłość dotyczyła raczej całej drużyny. Natomiast w Słupsku pokrywał linie w każdym spotkaniu - 12, 12 i 9 desek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik

Devon Austin poniżej 9,5 punktów ✅ 2 punkty
@1.85 Milenium


Już dzisiaj w Koszalinie spotkanie miejscowego AZSu z Anwilem. Wszyscy wiemy, mecz z podtekstem, czyli chyba to co lubimy. Mi w oko wpadł bet na Devona, którego można określić jako typowego gracza 3-and-D. Myślę, że dzisiaj zamiast na punktowaniu będzie bardziej skupiony na ograniczaniu Jelinka. Wiadomo, że kreatorem nigdy Austin nie był, a większość punktów to po ścięciach, catch-n-shoot i czasem po zbiórce w ataku. Ponadto dzisiaj będzie grał przeciwko drużynie swojego trenera z tamtego sezonu. Myślę, że Milicić Mielczarka, Dąbrowskiego, Łukasiaka i właśnie Austina na skautingu to opisywał bez patrzenia na notatki czy video i wszyscy będą świetnie przygotowani na jego najlepszy atut - czyli rzut za trzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
nikt nie daje na anwil? wedlug mnie nadal niedoceniany przez bukow. kurs 2.3 na nich. wedlug mnie powinien byc na odwrot. koszalin jest mega slaby wygrywal w bolach z druzynami ktore sa najslabsze. anwil pokazal ze bez oguchiego tez mozna. Jelinek tutaj powinien zalatwic sprawe a koszalin to nie dabrowa poza tym anwil tamten mecz przegral bo zaczal chyba od 19-2 ale potrafil dogonic. u siebie graja tragicznie ze slabym treflem po dogrywce 1 pkt. z ostrowem u siebie tylko 2 pkt gdzie anwil nie dal im zadnych szans. z lepszym toruniem juz dostali u siebie w w dupe.
zastawiiajace sa kursy. na torun na wyjedzie z koszalinem byl kurs 1.43 a na anwil jest 2.3 haha nie wiem chyba buki nie maja rozeznania naszej lidze bo Anwil jest druzna zdecydowanie lepsza od torunia nawet bez oguchiego.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
AZS Koszalin win -3,5 @2,00 bet365 ✅
Dziś spróbuję pograć na moją miastową drużynę...
Myślę że, Anwilowi ciężko będzie o wygraną w Koszalinie.
Mają sporo kontuzji w zespole zabraknie Oguchi, a problemy zdrowotne nie oszczędzały ostatnio też innych zawodników np: Tomaszka który miał nie wystąpić w ostatnim meczu z Asseco ale ostatecznie zagrał i Anwil wygrał czwarty mecz w sezonie.
Bilans Anwilu w tym momencie to 4-1.
AZS ma bilans 3-3, przez rozegrane 1 więcej spotkanie.
Ostatnio zagraliśmy dobre spotkanie w Lublinie, oczywiście zakończyło się zwycięsko. Nasz skład tzn. AZS-u, prezentuję się dość mocno, Walton, Auda, James, Austin, Walker do tego ograni już w naszej rodzimej lidze, Mielczarek, Dąbrowski czy Witliński.
W moim odczuciu spokojnie możemy ograć drużynę przyjezdnych....
Mamy dobry bilans z Anwilem, na ostatnie 6 pojedynków, triumfowaliśmy aż w 5 ( 3 na własnym parkiecie ).
W poprzednim sezonie, co prawda graliśmy dużo lepiej, albo inaczej...
Efektywniej co pozwoliło ogrywać dość wysoko takich przeciwników jak dzisiejszy.
W tym sezonie, przynajmniej w tym momencie, drużyny wydają się prezentować podobny poziom...
Ale brak Oguchiego a do tego atut własnej hali AZS-u, powinny tutaj odegrać dość własną rolę.
Poza tym jestem przekonany że, nie pokazaliśmy jeszcze do końca naszych możliwości i jeszcze pokażemy pazur w lidze.
Co tu więcej pisać liczę na paru punktowe zwycięstwo mojej miastowej drużyny !!
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Kursy były odwrotnie wystawione ale ludzie je zbili do takiej wartości jaką mamy aktualnie.
Anwil miałby duży problem z pokonaniem w ostatnim meczu Asseco, gdyby nie dzień konia ich czwórek czyli Stelmacha i Fiodora (w sumie 7 na 9 za trzy, co raczej prędko się nie powtórzy).
Anwil dalej bez Oguchiego.
Koszalin nie wiem czy zauważyłeś ale przed ostatnią kolejką został wzmocniony przez Ra`Shada Jamesa, który już w pierwszym meczu zagrał nieźle i myślę że będzie wiodącą postacią w zespole AZS-u ;)
Może stąd ta różnica w kursach? Btw. Moim zdaniem Toruń jest mocniejszy od Anwilu bez Oguchiego ???? I jeszcze jedna sprawa - Hickey ostatnio przełamał się punktowo na włocławskich jedynkach, myślę że z Waltonem może być dzisiaj podobnie.
Kursy są raczej ok, typu nie neguje ale sam tego nie ruszam ???? Powodzenia
Post do usunięcia po zakończonym spotkaniu, może komuś się przyda.
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
AZS Koszalin win -3,5 @2,00 bet365
Dziś spróbuję pograć na moją miastową drużynę...
Myślę że, Anwilowi ciężko będzie o wygraną w Koszalinie.
Mają sporo kontuzji w zespole zabraknie Oguchi, a problemy zdrowotne nie oszczędzały ostatnio też innych zawodników np: Tomaszka który miał nie wystąpić w ostatnim meczu z Asseco ale ostatecznie zagrał i Anwil wygrał czwarty mecz w sezonie.
Bilans Anwilu w tym momencie to 4-1.
AZS ma bilans 3-3, przez rozegrane 1 więcej spotkanie.
Ostatnio zagraliśmy dobre spotkanie w Lublinie, oczywiście zakończyło się zwycięsko. Nasz skład tzn. AZS-u, prezentuję się dość mocno, Walton, Auda, James, Austin, Walker do tego ograni już w naszej rodzimej lidze, Mielczarek, Dąbrowski czy Witliński.
W moim odczuciu spokojnie możemy ograć drużynę przyjezdnych....
Mamy dobry bilans z Anwilem, na ostatnie 6 pojedynków, triumfowaliśmy aż w 5 ( 3 na własnym parkiecie ).
W poprzednim sezonie, co prawda graliśmy dużo lepiej, albo inaczej...
Efektywniej co pozwoliło ogrywać dość wysoko takich przeciwników jak dzisiejszy.
W tym sezonie, przynajmniej w tym momencie, drużyny wydają się prezentować podobny poziom...
Ale brak Oguchiego a do tego atut własnej hali AZS-u, powinny tutaj odegrać dość własną rolę.
Poza tym jestem przekonany że, nie pokazaliśmy jeszcze do końca naszych możliwości i jeszcze pokażemy pazur w lidze.
Co tu więcej pisać liczę na paru punktowe zwycięstwo mojej miastowej drużyny !!
porownywanie meczow azsu z anwilem rok temu to naprawde glupota. przypomij sobie sklad anwilu i ich aspiracje rok temu i przypomij sobie aspiracje azsu. teraz to wszystko sie odwrocilo.
Anwil mial dzien konia z asseco? hehe od tego oni sa zeby trafiac otwarte rzuty. Pokazali tylko ze mocna obrona jelinka i podwajanie go to nie jest dobry pomysl bo zaliczyl 9 asyst. Jednym slowem na Jelinka nie ma rady i wszystko zalezy czy odpuszcza go i dadza mu rzucac czy zaczna podwajac w efekcie zostawiajac innych na czystych pozycjach a jak wiemy Anwil od rzutow za 3 praktycznie ma caly zespol oprocz bristola i tomaszka. wedlug mnie azs ma za duzo indywidualnosci. Ja nie mowie ze bedzie latwo ale kurs 2.3 to jest walue powinno byc 1.7 na anwil. Mowisz oslabieni oguchim ale bez niego wygrali 2 mecze z silnymi zespolami , z dabrowa przegrali bo jak juz wspominalem zaczli od 19-2 a mimo to w pewnnym momencie juz mieli remis a na koncowke zabralo sil. Torun zostanie skarcony przez anwil w derbach jestem o tym przekonany jezeli wroci oguchi.
kurs na 365 na anwil jest tylko 2.0 ale na pinku juz prawie 2.4
dodam jeszcze ze pisanie ze azs prezentuje podobny poziom jak anwil jest po prostu niepowazne. na podstawie czego tak twierdzisz? na podstawie tego ze wygrali z mega slabym lublinem na wyjedzie? a od asseco dostali 30stoma ? haha nie ma kompletnie zadnego argumentu na to ze azs jest w tym meczu faworytem. nie wspomne juz o meczarniach z najslabszym treflem 1 pkt i ostrowem 2 pkti oczywsciscie kolejna wysoka porazka z grajacym na pol gwizdka stelmetem.
ja wchodze w handi +3.5
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
porownywanie meczow azsu z anwilem rok temu to naprawde glupota. przypomij sobie sklad anwilu i ich aspiracje rok temu i przypomij sobie aspiracje azsu. teraz to wszystko sie odwrocilo.

Anwil mial dzien konia z asseco? hehe od tego oni sa zeby trafiac otwarte rzuty. Pokazali tylko ze mocna obrona jelinka i podwajanie go to nie jest dobry pomysl bo zaliczyl 9 asyst. Jednym slowem na Jelinka nie ma rady i wszystko zalezy czy odpuszcza go i dadza mu rzucac czy zaczna podwajac w efekcie zostawiajac innych na czystych pozycjach a jak wiemy Anwil od rzutow za 3 praktycznie ma caly zespol oprocz bristola i tomaszka. wedlug mnie azs ma za duzo indywidualnosci. Ja nie mowie ze bedzie latwo ale kurs 2.3 to jest walue powinno byc 1.7 na anwil. Mowisz oslabieni oguchim ale bez niego wygrali 2 mecze z silnymi zespolami , z dabrowa przegrali bo jak juz wspominalem zaczli od 19-2 a mimo to w pewnnym momencie juz mieli remis a na koncowke zabralo sil. Torun zostanie skarcony przez anwil w derbach jestem o tym przekonany jezeli wroci oguchi.
kurs na 365 na anwil jest tylko 2.0 ale na pinku juz prawie 2.4

dodam jeszcze ze pisanie ze azs prezentuje podobny poziom jak anwil jest po prostu niepowazne. na podstawie czego tak twierdzisz? na podstawie tego ze wygrali z mega slabym lublinem na wyjedzie? a od asseco dostali 30stoma ? haha nie ma kompletnie zadnego argumentu na to ze azs jest w tym meczu faworytem. nie wspomne juz o meczarniach z najslabszym treflem 1 pkt i ostrowem 2 pkti oczywsciscie kolejna wysoka porazka z grajacym na pol gwizdka stelmetem.

ja wchodze w handi +3.5

HANDI nie weszlo przez tragiczne decyzje sedziow w koncowce. nigdy juz nie gram polskiej ligi bo za takie sedziowanie nalezy sie zawieszenie .
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Kursy były odwrotnie wystawione ale ludzie je zbili do takiej wartości jaką mamy aktualnie.
Anwil miałby duży problem z pokonaniem w ostatnim meczu Asseco, gdyby nie dzień konia ich czwórek czyli Stelmacha i Fiodora (w sumie 7 na 9 za trzy, co raczej prędko się nie powtórzy).
Anwil dalej bez Oguchiego.
Koszalin nie wiem czy zauważyłeś ale przed ostatnią kolejką został wzmocniony przez Ra`Shada Jamesa, który już w pierwszym meczu zagrał nieźle i myślę że będzie wiodącą postacią w zespole AZS-u ;)
Może stąd ta różnica w kursach? Btw. Moim zdaniem Toruń jest mocniejszy od Anwilu bez Oguchiego ???? I jeszcze jedna sprawa - Hickey ostatnio przełamał się punktowo na włocławskich jedynkach, myślę że z Waltonem może być dzisiaj podobnie.
Kursy są raczej ok, typu nie neguje ale sam tego nie ruszam ???? Powodzenia

Post do usunięcia po zakończonym spotkaniu, może komuś się przyda.
Stelmach z Dimitriewem łącznie 2/9 z gry, 0/3 za 3 i 5 punktów. To jednak był dzień konia ostatnio czy nie? ;)
Walton 15 punktów. James 22 i 10 zbiórek. To tyle jeśli chodzi o moje argumenty ???? Pozdrawiam, szkoda że handi nie weszło
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
Stelmach z Dimitriewem łącznie 2/9 z gry, 0/3 za 3 i 5 punktów. To jednak był dzień konia ostatnio czy nie? ;)
Walton 15 punktów. James 22 i 10 zbiórek. To tyle jeśli chodzi o moje argumenty ???? Pozdrawiam, szkoda że handi nie weszło

jak ogladales mecz to doskonale wiesz czemu nie weszlo przywyniku na styku 2 faule ewidetne najpierw na jelinku pozniej na laczynskim. slepy by to zauwazyl nawet komenatrozy poirytowani ale czego sie spodziewac jak te szmaty byly z wroclawia?
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
16/11/2015 18:00 CET
Wilki Morskie Szczecin – Polski Cukier Torun over 158.5
1.97 (Pinnacle) ✅ 90:89=179
5/10

Wilki w ogóle nie bronią i dla mnie są najgorszą drużyną w lidze pod tym względem. Ostatnio mieli niski wynik nawet po dogrywce z Polfarmeksem Kutno, ale to głównie zasługa stylu gry przeciwnika i słaby dzień rzutowo.

Cukier dobrze radzi sobie w ataku, a więc obie ekipy pewnie pójdą w ogień. Poziom w ataku jest wysoki, a linia nie jest jakąś wysoka. Spodziewam się też o wiele lepszego występu Franka Gainesa (3/20 FG w Kutnie) nakręcającego szybkie granie.

16/11/2015 19:00 CET
Siarka Tarnobrzeg – Stelmet Zielona Gora under 151.5
1.92 (Pinnacle) ✅ 54:64=118
5/10

Stelmet bez J.R. Reynoldsa oraz możliwe, że bez Borovnjaka, a pewnie jeśli zagra, to na małych minutach. Powoduje to, że więcej czasu dostaną drewniany Hrycaniuk czy Djurisić. Atak Siarki jest w tym sezonie słaby i ciężko się to ogląda. Nie trafili z transferem rozgrywającego, który ma problem z kreowaniem oraz zdobywaniem punktów.

Myślę, że mała ilość punktów Siarki spowoduje niski wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
King Wilki Morskie Szczecin vs Polski Cukier Torun 2/2 win @2,10 William Hill⛔

No, tak na pierwszy rzut oka spotkanie typowo overowych ekip.
Jednak skoro kolega podał już taki typ, a ja chyba wole skorzystać z bardziej prawdopodobnej opcji według mnie, to zagram na zwycięstwo gości HT/FT.
Gospodarze to jedna z najsłabszych ekip w lidze, głównie jeśli chodzi o samą kadrę a jeśli spojrzymy na ich poczynania w tym sezonie, tylko nam to potwierdza.
W 5 swoich meczach drużyna zdołała ugrać tylko 1 zwycięstwo pokonując w dodatku ostatni Trefl Sopot.
Drużyna z Torunia to jedna z niespodzianek ligi, w 6 dotychczasowych spotkaniach zdołała wygrać aż, 5 razy !!
Przypadek??
Nie sądzę.
Jeśli drużyna gości zagra na takim poziomie jak dotychczas, jestem spokojny o wynik, nawet na terenie rywala, co jak spojrzymy na ich bilans w sezonie, nie może być ich atutem.
Nie widzę tutaj jakiś argumentów dlaczego by to drużyna gospodarzy miała by tutaj wygrać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Polpharma Starogard - Polfarmex Kutno
Typ: Kutno, Ónibet, kurs 2,55 stawka 4/10
✅
Dla mniej odważnych
Kutno +4,5 Ónibet kurs 1,88 stawka 5/10
✅
Ónibet wystawił ofertę na następną kolejkę, mam swoje przemyślenia ale tylko jeden kurs na tą chwilę mnie satysfakcjonuje ????
Polfarmex Kutno - Czarni Słupsk
Typ: Czarni -2,5, Ónibet, kurs 1,89 stawka 4/10
Dla obu zespołów to będzie prawdziwy sprawdzian.
Kutno, które jest pozytywną niespodzianką obecnego sezonu, tak naprawdę nie mierzyło się do tej pory z przeciwnikami z najwyższej półki. Na rozkładzie Dąbrowa, Koszalin, Śląsk, Siarka, Szczecin oraz Polfarma, z tej szóstki tylko AZS na tą chwilę łapie się do play offów.
Z drugiej strony ekipa z Słupska, która swoje dwa dotychczasowe sprawdziany oblała. Bolesne porażki ze Stelmetem oraz Toruniem.
O Polfarmexie pisałem już w swoim ostatnim poście, oprócz tego że w ataku zaskoczył Johnson nic się nie zmieniło ;)
Czarni to drużyna Jarrela Blassingame`a, świetnie w zespół wkomponował się Mbodj, który z miejsca stał się gwiazdą ligi. Kontuzjowany niestety jest Harper i on w tym mecz nie zagra.
Dalej mamy solidnych Campbella (który wskoczy teraz do pierwszej piątki), Mokrosa oraz dobrze znanego w Słupsku Bryana Davisa, który meczem w Kutnie zadebiutuje w tym sezonie w swojej nowej-starej drużynie.
Słupsk ma bardzo niezłych zadaniowców w postaci Borowskiego, Cesnauskisa do tego dodajmy Śniega i Seweryna i mamy kompletny obraz drużyny Czarnych.
Kutno chwilowo znalazło się na czele tabeli, balonik jest coraz bardziej napompowany, świetnie wykorzystali korzystny terminarz na początku sezonu no ale czas przegrać ????
Kluczowe pojedynki to na pewno Blassingame vs Parker, gdzie obaj rozgrywający wymuszają po ponad 5 fauli w meczu ;) Wpędzenie przeciwnika w foul-troubles może być tutaj kluczem. Oprócz tego starcie wysokich czyli Mbodj&amp;Davis vs Fraser oraz Johnson.
Stawiam na Czarnych i liczę na to, że w końcu potwierdzą, że ich medalowe aspiracje w tym sezonie nie są przypadkowe.
Swoją drogą ciekawe czy w polskiej lidze zatrudnienie znajdzie były już zawodnik Czarnych, czyli Nix, kilku zespołom na pewno przydałby się taki zawodnik, szczególnie jeśli chodzi o atak.
Powodzenia!

edit. Linia w Óni już niestety spadła, -3,5 po 1,79 tak samo do grania!
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
21/11/2015 18:00 CET
PGE Turow Zgorzelec - MKS Dabrowa Gornicza (+5)
1.96 (Pinnacle) ⛔ 96:85
5/10

Turów rozgrywał w tygodniu spotkanie w Europe Cup, które przegrał, a dodatkowo dojdzie lekkie zmęczenie podróżą. Dąbrowa dotychczas jest jednym z największych rozczarowań, ale mają potencjał, a nowy center Williams praktycznie w każdym spotkaniu dominuje na deskach i pod koszem. Myślę, że dzisiaj porozstawia zawodników Turowa do pionu i zaprowadzi porządek.

Ostatnio brakło Dłoniaka, bo nie grał z Rosą, a ze Stalą zagrał na limitowanych minutach i słabo. Ogółem porażką ze Stalą dla mnie nie jest wykładnikiem, bo grali dobrze III kwarty i przyszło załamanie w IV. Nie zdziwi mnie dzisiaj zwycięstwo Dąbrowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
alves94 560

alves94

Użytkownik
BM Slam Stal Ostrow vs Asseco Gdynia, typ: 2 @1.70 - Unibet ✅ ✅ ✅ 72:81 Brawo Asseco!

Typ moze troche patriotycznie (wiadomo, dumny Gdynianin ???? ), ale troche nie rozumiem kursow w tym spotkaniu. O Asseco pisalem juz tutaj bodajze 2 razy, w tym raz obszernie. Nie bede sie na nich skupial. Stal to 9 druzyna ligi z bilansem 3-3, ale z calym szacunkiem.. z jakimi druzynami. 61:59 ze Startem Lublin, 61:85 z Anwilem, 65:77 z Rosa Radom, 65:67 z AZS-em Koszalin, 95:92 z Turowem oraz 73:66 z Dabrowa Gornicza. Szacunek, ze powalczyli z AZS-em, ktorzy nie rzucali na najlepszej skutecznosci (42% nie uwazam za jakis swietny wynik, z taka druzyna jak Stal przydaloby sie 48-49%), ale Anwil pokazal im miejsce w szeregu i to na wlasnym boisku taki blamaz. Druzyne z Kalisz Areny ( ???? ) ciagnie dwoch graczy ze Stanow Zjednoczonych - Curtis Millage (srednio 22,67 pkt/mecz) oraz Deshawn Delaney (12 pkt/mecz, 8,33 zb/mecz). Dodatkowo wzmocnieni zostali Kamerunskim centrem Alexisem Wangmene (powtarzam to zawsze) - ktory bedzie mial przewage nad Jakubem Parzenskim pod kazdym wzgledem, bo Kuba to niestety jeszcze nieopierzony mlodzian, chociaz juz duzo lepiej radzi sobie niz w zeszlym sezonie. Dlaczego stawiam na Asseco skoro tak dobrze prezentuja sie zawodnicy Stali? I tutaj slowo klucz - gra zespolowa. Asseco to druzyna mlodziakow wzmocniona dwoma weteranami - Piotrem Szczotka (to akurat oslabienie, ale kapitan.. co poradzic?) oraz Przemyslawem Frasunkiewiczem. Asseco pod tym wzgledem prezentuje sie znakomicie. Maja pomysl na gre, maja bardzo dobrych rozgrywajacych - Anthony Hickey (14,7 pkt/mecz, 2,7 przechwytow/mecz; 3,1 asyst/mecz) oraz Sebastiana Kowalczyka. Dodatkowo dwoch swietnych mlodych zawodnikow - Filip Matczak (14,4 pkt/mecz) - ktorego osobiscie uwazam za jednego z najlepszych zawodnikow w lidze, bo zrobil to czego nikt sie chyba po nim nie spodziewal, nie to co po Amerykaninach, ktorzy przychodza do PLK, oni z miejsca powinni robic 20 evalu/mecz. Do tego Przemyslaw Zolnierewicz (ostatnio we Wloclawku nie wystapil, ale teraz nikt nie wie co sie z nim dzieje, istnieje szansa, ze zagra). Niesamowicie zapowiada sie pojedynek Hickey vs Millage. Gra zespolowa oraz dobra gra defensywna to glowne atuty Asseco, a kurs jest wart ryzyka. Pod koszem jak wspomnialem przewage bedzie miala Stal. Licze na to, ze Zolnierewicz zagra, bo ostatnio w s5 Spasev wystawil Szczotke... smiem twierdzic, ze gdyby nie on to Asseco by pokonalo Anwil (nie ujmuje Wloclawianom, swietny mecz i dzien konia zza luku). Szczotka byl wolny, slabo gral w ataku, duzo faulowal, dawal sie mijac. Licze na fajny mecz (transmisja na emocje.tv - dla mnie jako dla kibica Asseco warto wydac te drobne, zeby obejrzec) i zwyciestwo Asseco. Wszystkie atuty Asseco wymieniem na 1 stronie - mozna cofnac. Stal swoich punktow bedzie szukac pod koszem, na tablicy i w doswiadczeniu. W Asseco procz Szczoty i Frasuna najstarszy jest Parzenski majac 24 lata. W Stali wyglada to inaczej: Millage 34 lata, Sroka 34 lata, Ochonko 29 lat. Tutaj to doswiadczenie boiskowe powinno byc najbardziej widoczne. Procz tego maja slaba lawke, gre oparta praktycznie na 1 zawodniku (Curtis-ie oczywiscie), gdzie Asseco ma szybkich Hickey-a, Matczaka i Kowalczyka (dodatkowo wszyscy trzej dobrze rzucaja zza luku), Frasuna, ktory ma duze pole widzenia i czesto swietnie asystuje oraz potrafi jak nikt inny zrobic serie zza luku. Takze u Gdynian widze duzo wiecej opcji na rozegranie tego meczu. Jako ostatni fakt - wedlug tego co widzialem w tym sezonie (wiem, ze to dopiero 6 spotkan) - Stal lepiej prezentuje sie na wyjazdach niz w Kalisz Arenie ( ???? ).

Dodatkowo:

Trebel @1.75 - Unibet ✅ ✅ ✅

Polski Cukier Torun vs Polpharma Starogard Gdanski, typ: 1 ✅ 76:55
Asseco Gdynia vs Slam Stal Ostrow, typ: Asseco +5,5 pkt ✅ 81:72
Anwil Wloclawek vs Slask Wroclaw, typ: 1 ✅ 82:74
 
X 357

xxxl

Użytkownik
BM Slam Stal Ostrow vs Asseco Gdynia, typ: 2 @1.70 - Unibet

Typ moze troche patriotycznie .........

Sorry trochę mi nie wyszło kopiowanie ale to dotyczy typu Alvesa (wróciłem własnie z Ergo z Jump-ów , więc może łatwiej wysłuchasz mojego zdania)

Ostrów ma specyficzną halę (mieszkam w 3-city , ale jestem z ZG i pamiętam nasze boje z nimi o awans) - tam gra się naprawde niewygodnie i ta hala czasem potrafi zwyczajnie nie pozwolić na dobrą grę - zwłaszcza Asseco i młodym zawodnikom na których tak bardzo liczysz - Filip nie jest grajkiem , który wszedzie i w każdej sytuacji będzie super grał a punktowcem nie jest on żadnym . Doceniam postęp jaki zrobił w Asseco , bo w Zastalu nie miał szansy na grę , do tego Żołnierz - oni tam podobnie jak Parzeński będą prawodpodobnie grać 1-2-3 raz a 1 raz o normalną ligowa stawkę.

Zdecydowanie odradzam typ - jesli miałoby wygrac Asseco to tylko po wyrównanym meczu - natomiast Stalówka spokojnie może odjechac na 10-15 pkt .
Do tego Curtis , który coraz pewniej czuje się u nas w lidze a to grajek o level lepszy od każdego zawodnika Asseco - mecz dla mnie typowo no bet ale z mega wskazaniem na Stal zwłaszcza po takim kursie - pokonanie Turowa może im dac kopa , że skoro wygrali z V-ce mistrzem mogą pokonać u siebie każdego i taka jest prawda . Kurs na Asseco naprawdę nie jest żadna rewelacją a typ sam zaczynasz od wymienienia atutów Stali i taka jest prawda - jesli te atuty zaskocza (a widze na to większa szanse niż na odpalenie Filipa czy Żołnierza) to Asseco nie będzie miało czym wygrac tego meczu.

Naprawdę zdecydowanie odradzam i ml jak i handi
Ale doceniam analizę ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Ostrów ma specyficzną halę (mieszkam w 3-city , ale jestem z ZG i pamiętam nasze boje z nimi o awans) - tam gra się naprawde niewygodnie i ta hala czasem potrafi zwyczajnie nie pozwolić na dobrą grę - zwłaszcza Asseco i młodym zawodnikom na których tak bardzo liczysz - Filip nie jest grajkiem , który wszedzie i w każdej sytuacji będzie super grał a punktowcem nie jest on żadnym . Doceniam postęp jaki zrobił w Asseco , bo w Zastalu nie miał szansy na grę , do tego Żołnierz - oni tam podobnie jak Parzeński będą prawodpodobnie grać 1-2-3 raz a 1 raz o normalną ligowa stawkę.
Widzę tutaj trzy gafy, które od razu sprostuje ;)
Ostrowski kurnik nie został dopuszczony do rozgrywania w nim meczów tego sezonu, Stal gra swoje spotkania w Kaliszu ;) Parzeński do 1 klasy liceum mieszkał i trenował w Stalówce. Także akurat kurnik zna bardzo dobrze, a w meczu ligowym zdążył tam wystąpić (a na pewno był w składzie) w starciu Śląsk vs Ostrów z 2008 roku ???? (kilka spotkań przed ogłoszeniem upadłości klubu przez grabarza Siemińskiego) O meczach w drugiej lidze nie wspominam ;)
Matczak to rozegrał w Stali pół sezonu pierwszoligowego, więc z kurnikiem też zdążył się zapoznać ???? Co jednak nie będzie miało dzisiaj żadnego znaczenia, bo tak jak napisałem wcześniej - grają w Kaliszu.

że skoro wygrali z V-ce mistrzem mogą pokonać u siebie każdego i taka jest prawda . )
Turów jest w tym sezonie tak tragiczny ... Podawanie takiego argumentu, to jak wklejanie H2H kilka sezonów wstecz :p


Do tego Przemyslaw Zolnierewicz (ostatnio we Wloclawku nie wystapil, ale teraz nikt nie wie co sie z nim dzieje, istnieje szansa, ze zagra).
Istnieje szansa? ???? W sensie masz taką nadzieję? ;)
Żołnierz skręcona kostka, dzisiaj również nie zagra, co ogranicza rotację Asseco.


gdzie Asseco ma szybkich Hickey-a, Matczaka i Kowalczyka (dodatkowo wszyscy trzej dobrze rzucaja zza luku),
Alves94 - Ci świetnie rzucający zza łuku Hickey i Kowalczyk mają w tym sezonie skuteczność odpowiednio 25% i 27,3% ???? Podpowiem - to bardzo słaby wynik. Matczak 34%.

Reszta analizy spoko.
Sam chciałem pograć dzisiaj Ostrów ale odpuszczam ???? Po dokładnym przyjrzeniu się temu spotkaniu dla mnie również to klasyczny no bet.

Post do skasowania po meczu, może komuś przydadzą się informacje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thejet 2K

thejet

Użytkownik
OK, czas dzisiaj na 3/3 wejścia.

22/11/2015 17:00 CET
Rosa Radom - AZS Koszalin over 145
1.96 (Pinnacle) ⛔ 63:75=138
5/10

Dla mnie zła linia, bo dla mnie powinna oscylować wokół 150. Koszalin dodał do Ra&#39;Shada Jamesa, który bazuje na szybko i atletyczności. Widać, że słabo czuje się przy ustawianej grze i on będzie przyspieszał grę Koszalinian.

Rosa to ogromny potencjał ofensywny, ale w defensywie często dopuszczają do otwartych pozycji. Myślę, że dzisiaj będzie świetny pojedynek amerykańskich zawodników Thomas/Harris vs. Walton/James. Wszyscy preferują atak i powinni się wzajemnie nakręcać.

22/11/2015 18:00 CET
Polski Cukier Torun - Polpharma Starogard Gdanski over 166.5
1.91 (Pinnacle) ⛔ 76:55=131
5/10

Polpharma gra szalony basket, a Cukier pokazał w ostatnim spotkaniu z Wilkami, że idzie na wymiany z takimi drużynami. Polpharma ostatnio dodała do składu kolejne niezłe dwie bronie ofensywne - Doe oraz Kinlocha. Myślę, że to będzie mecz bez obrony i wesoła koszykówka z +170 punktami.

22/11/2015 20:00 CET
Anwil Wloclawek (-6.5) - Slask Wroclaw
1.93 (Pinnacle) ✅ 82:74
5/10

Śląsk w tym sezonie to tragedia. Ostatnio wygrali w Europe Cup, ale wg mnie po prostu mieli dzień konia. Dzisiaj wracają do swojej normalnej dyspozycji, czyli porażka we własnej hali ze Startem Lublin. Anwil we własnej hali powinien ich porobić +10. Do tego nie ma komu kryć Jelinka i może dojść zmęczenie Śląska wieloma meczami w krótkim czasie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom