>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2015/2016

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
27/02/2016 18:00 CET
Anwil Wloclawek - AZS Koszalin over 151
1.93 (Pinnacle) ⛔ 72:52=124
5/10

AZS Koszalin po zmianie składu, a szczególnie roszadzie rozgrywającego AJ Waltona na Stefona Hannaha stał się lepszym zespołem. Przy okazji ich mecze stały się o wiele bardziej otwarte. W ostatnich czterech spotkaniach najmniejsza ilość punktów to 84:76 (160 razem) ze Startem Lublin. Zespół jest młody i stworzony do biegania. Dla mnie wcześniej zabijał ich Walton, który nie ma w ogóle rzutu za trzy, co zabija ofensywę i nie pozwala na zdobywanie dużej ilości punktów, bo gościa nie trzeba kryć za trzy, a sam ma utrudnione wjazdy.

W Anwilu do składu niedawno wrócił Champ Oguchi, co mnie bardzo cieszy pod względem overa, bo to świetny zawodnik ofensywny, który odpala rzuty w pierwszych sekundach akcji. W obronie orłem nie jest. Do tego Skibniewski, Jelinek czy Chyliński są dobrymi graczami ofensywnymi. Anwil długo nie przebił już tej linii u siebie, ale wcześniej nie było Oguchiego, a Chyliński i Andjusić mieli przerwę od koszykówki i potrzebowali czasu na obudowę. Dzisiaj widzę ogień na parkiecie.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
29/02/2016 20:40 CET
Rosa Radom (-14) - Asseco Gdynia
1.90 (Pinnacle)
5/10
Obie ekipy idą w odwrotnych kierunkach. Asseco z każdym meczem ma coraz większe problemy. Na wyjazdach dostali 75:44 z Polfarmeksem, 76:46 z Polpharmą czy 100:57 ze Stelmetem. U siebie również dostali w ostatnim meczu 66:86 z Anwilem.
Rosa to obok Stelmetu najlepsza ekipa w kraju, która wygrała ostatnio w PP. Mają szeroki skład i nie muszą już się skupiać na Europe Cup, a mają jedynie PLK i będą głodni gry, bo wcześniej mieli tych meczów wiele. Wcześniej nie gromili przeciwników, ale niedawno zbili 94:47 Start Lublin. Kwestią jest jedynie motywacja i skupienie, bo inaczej powinni wygrać +20. Dodatkowo Asseco gra tragicznie z drużynami, które znajdują się w Top 8 i przegrywa praktycznie wszystko z topowymi ekipami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pro100 761

pro100

Użytkownik
Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot
Tref wygra
2.10
WilliamHill
8/10


Ta informacja gracza drugiej drużyny/juniorów z Tarnobrzega przekonuje mnie żeby zagrać w tym meczu na gości z Sopotu,Bell to najlepszy gracz Siarki, bez niego zespół traci jakieś 50% wartości.Siarka miała udany start sezonu wygrali pierwsze 3 mecze a potem przez następne 19 kolejek zaliczyli 1 wygraną! Można się było spodziewać że będzie to jedna z gorszych drużyn w lidze i nie zawiedli mnie jeśli o to chodzi, kim oni mają grać Młynarski, Wall, Zalewski, Udofia(sorry jeśli pomyliłem nazwisko) i Robbins na tym można skończyć wymienianie tych &quot;wirtuozów&quot; basketu, mocno im kibicuje żeby zajęli jedno z dwóch ostatnich miejsc w lidze, co będzie dla nich oznaczać z automatu degradację poziom rozgrywkowy niżej i oby nigdy więcej takich tworów w bądź co bądź profesjonalnej lidze gdzie 1 człowiek pełni 3 funkcje, szanujmy się w 1 lidze jest kilka zespołów, które z powodzeniem mogą zastąpić to coś Krosno, Legia, Tychy chociażby.Treflowi też przewidywałem słaby sezon i tak też on wygląda o dziwo bo skład mają lepszy niż wskazuje na to ich bilans 5-18 i tylko jedna wygrana więcej od swoich rywali jest dla nich szansa troszkę podreperować swój bilans bo przed nimi mecze właśnie z Siarką, Startem Lublin czy Ostrowem/Kaliszem.Ater Majok, Terek Duren, Marcin Dutkiewicz, Bilinovac, Śmigielski, Stefański to nie byle jacy zawodnicy i taka Siarka nie powinna być dla nich większą przeszkodą a kurs na ten mecz dla mnie jest mocno zawyżony bo to Trefl jest faworytem w tym meczu, no ale trzeba
korzystać póki poleci w dół.
edit: Trefl właśnie też rozpoczął misję &quot;biała flaga&quot; i drużynę opuszcza jedyny sensowny obwodowy czyli Duren, który swoje talenty przenosi na Cypr i w tym momencie te kursy potrafię zrozumieć, ale mimo to nie zmienię swojego typu.
Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
Anwil - 12.5
1.91
WilliamHill
7/10
&quot;Święta Wojna&quot; kiedyś klasyk w polskiej lidze, który elektryzował wszystkich kibiców koszykówki, dzisiaj już tylko mecz interesujący kibiców obu zainteresowanych klubów, nic dziwnego oba kluby na przestrzeni ostatniej dekady mocno pozmieniały swoje cele i ambicje, Śląsk zdążył się zdegradować i awansować z 2 poziomów niżej, Anwil to też już nie ta sama drużyna chociaż ten sezon mają jak dotąd udany a mogą go skończyć z medalem, skład Anwilu wymieniałem tyle razy że nie ma sensu go przytaczać ponownie, Śląsk po ostatniej kolejce oddał jedynego sensownego podkoszowego Williamsa do Tofasu Bursa.Anwil jeśli będzie chciał to ten handicap zrobi w pierwszej połowie a w drugiej będzie sobie grał na luzie żeby dograć mecz bo potencjał obu drużyn to w tej chwili przepaść na korzyść Anwilu oczywiście.Śląsk już dawno wywiesił biała flagę bo w połowie sezonu pozbył się większosci swojego zaciągu zza oceanu, ostatnie &quot;czarne&quot; ogniwo Wrocławian oddane zostało w zeszłym tygodniu.Chanas, Kovalenko i Ikovlev to jedyni gracze którzy są wstanie coś sami wymyśleć na parkiecie ale w 3 meczu się nie wygrywa.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
AZS Koszalin +8,5 pkt @1,83 bet365 ✅

Bardzo fajny spreed, moim zdaniem AZS może się tu pokusić nawet o niespodziankę.
Chociaż nie pokuszę się o czysty win, bo różnie bywa to w ich meczach. Często przegrywają wygrany mecz, i zazwyczaj kończy się na styku. Dlatego wybrałem taką opcję. Dla gospodarzy owe mecze są piekielnie ważne gdyż biją się o play-off.
A Rosa jest z pewnością w ich zasięgu wystarczy sobie przypomnieć ich ostatni mecz ze sobą kiedy to Koszalin wygrał na wyjeździe 63-75. Gospodarze z pewnością nie mogą być w najlepszych humorach, ale to było od samego początku wiadome że, same dobre chęci i ambicje nie wystarczą do bicia się o czołowe lokaty. Teraz raczej drużyna stara się grać szybki basket, mamy szybkich zawodników. Ważne aby młodzi zawodnicy, wzięli odpowiedzialność za poczynania drużyny i oby takich akcji z przestojami jak z Anwilem kiedy w 1 kw rzucają 8 pkt. a w drugiej 21 nie było.
Teraz zespół raczej powinien szarpać grę i być bardziej nieprzewidywalny. Co za tym idzie niewygodny dla przeciwnika. Rosa oczywiście mocny team, ale prawda jest taka że, w drużynie jest 2 grajków od których wszystko zależy. I ostatni mecz z cieniutkim Asseco wygrali u siebie zaledwie 7 pkt. Zresztą ich ostanie wyniki nie są powalające, wygrywają mecze ale paroma oczkami. W Koszalinie jest duże ciśnienie i z pewnością drużyna zepnie majty w tym meczu a wynik raczej powinien być dość wyrównany co za tym idzie takie handi biorę z pocałowaniem ręki.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
05/03/2016 18:00 CET
Polpharma Starogard Gdanski - Polski Cukier Torun over 153.5
1.92 (Pinnacle) ⛔ 74:73=147
5/10

Myślałem, że ta linia będzie iść do góry, ale nawet spadła. Dwie drużyny z bardzo ofensywnym nastawieniem. Polpharma od jakiegoś czasu za Polaka ma Michaela Hicksa, który otrzymał nasze obywatelstwo i to powoduje, że mniej grają słabi Polacy. Hicks to zawodnik ofensywny i to też powoduje lepszą ofensywę Polpharmy.

Cukier świetnie rzuca za trzy i przy słabej w obronie Polpharmie pozycje będą. Ostatnio z Wilkami, że padł niski wynik to cud, bo od cholery marnowali otwartych rzutów (szczególnie Wilki). Dla mnie linia powinna bujać się koło 158-160.

05/03/2016 18:00 CET
AZS Koszalin - Rosa Radom over 150
1.95 (Pinnacle) ✅ 79:85=164
5/10

Ostatnio grałem over AZS-u i walnęli w ścianę we Włocławku z obroną Anwilu. Rosa to również świetna defensywnie ekipa, ale tym razem Koszalin gra u siebie, a Rosa ma problemy z koncentracją na słabszych przeciwników.

Rosa na wyjazdach ma niektóre mecze mocno underowe, ale jeśli grali z overowymi - Siarką czy Turowem to padały wyniki overowe. Linia jest niska, bo Koszalin po roszadach jest lepszy ofensywnie i we własnej hali linia powinna oscylować koło 152-155. W Rosie formę załapał Torey Thomas, który może dalej prowadzić swój serial w dobrych procentach za trzy, a CJ Harris drugi raz nie powinien zagrać takiej bryndzy jak z Asseco.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Rosa Radom + Polski Cukier Toruń @1.69 bet365 ⛔⛔⛔
Rosa Radom i Polski Cukier moim zdaniem to &quot;pewniaki&quot; w tej kolejce. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwa tych drużyn. Rosa po zdobyciu Pucharu Polski z pewnością na fali wznoszącej. Coraz lepiej wygląda gra młodych zawodników Rosy mam tu na myśli Sokołowskiego Szymkiewicza i Bonarka którzy poczynili ogromne postępy. Do tego dochodzą najgroźniejszy czyli Thomas z Harrisem którzy w dwójkę potrafią poprowadzić drużynę do zwycięstwa. Jeśli temu duetowi nie idzie zawsze mogą liczyć na Zajcewa Witkę i Hajrića. Skład kompletny ;) Do dzisiejszego spotkania z pewnością przystąpią z chęcią zrewanżowania się za pierwsze spotkanie w którym to Koszalin był górą. Do tego meczu nie będę wracał bo to był najlepszy mecz wyjazdowy AZS a do tego wszystkiego Rosa zlekceważyła rywala. Koszalinianie w tym sezonie bardzo słabo. Szczególnie pod kreską lider AZS Hannah - odpalone rzuty w parę sekund po rozpoczęciu akcji straty dużo by wymieniać... nie wiem czym to jest spowodowane(być może brakuje mu Jamesa i Austina ???? ) ale nie wygląda to ciekawie. Druga sprawa to problem z ofensywą 52 z Anwilem gdzie mecz był do wygrania pozostawię bez komentarza. Ważnym elementem może być fakt iż koszalinianie to jedna z najgorszym drużyn broniąca rywala zza łuku co jest największym atutem Rosy.
Drugi mecz to Polpharma - Polski Cukier. Różnica klas? Zdecydowanie - inne cele inny budżet ogółem mówiąc drużyny z przeciwnych biegunów. Polpharma to Hicks długo długo po drodze jedynie Flieger i reszta drużyny. Nie oszukujmy się nie może to starczyć na drużynę pokroju Torunia. Wachlarz możliwości jak ma Winnicki robi wrażenie. Gibson Wiśniewski Michalak Kornijenko Cummings można powiedzieć do wyboru do koloru. Poważny sprawdzian czeka dzisiaj Hicksa. Wiśnia to jeden z lepszych obrońców i myślę że z powodzeniem powinien zatrzymać &quot;gwiazdę ligi&quot; ???? Toruń walczy o jak najwyższe miejsce przed PO a wpadka z niżej notowaną drużyną może im to skomplikować. Polpharma teoretycznie bez szans na Play Off na chwilę obecną ich celem powinno być uniknięcie 2 ostatnich miejsce i tyle. Gospodarze z drużynami takimi jak Toruń porażki mają już raczej wliczone w swój bilans.

Lekko jeszcze próbuję takie coś już bez analizy:
Energa Czarni - Polfarmex Kutno
Polfarmex Kutno @3.75 bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
thejet 2K

thejet

Użytkownik
06/03/2016 18:00 CET
Wilki Morskie Szczecin (-16.5) - Start Lublin
1.94 (Pinnacle) ✅ 121:70
5/10

Różnica motywacji jest ogromna, bo Wilki desperacko walczą o awans do PO, a Start zluzował kolejny nieudany sezon i gra sobie o nic. Drużyna w tygodniu zwolniła kolejnego gracza - amerykańskiego skrzydłowego Roba Poole&#39;a. Nie jest to duża strata, ale przez to grać będą słabi Polacy.

Wilki Morskie miały ogromnego pecha, że przegrały ostatni mecz w Toruniu, ale dla mnie pokazali ogromny potencjał jaki drzemie w tej drużynie. Skład jest szeroki i nawet przy wysokim prowadzeniu dalej mogą cisnąć Start, aby pokazać się trenerowi i w następnych spotkaniach dostać więcej czasu w rotacji.

Niedawno mieliśmy występ Startu, który przegrał na wyjeździe 94:47 z Rosą. Tutaj nie spodziewam się takiego pogromu, ale liczę na 25-30 punktów różnicy.

06/03/2016 18:00 CET
Slask Wroclaw - Anwil Wloclawek (-11.5)
1.90 (Pinnacle) ✅ 69:86
5/10

Podobna sytuacja. Śląsk już ten sezon olewa, a Anwil walczy o najwyższe rozstawienie przed PO. Śląsk stracił w tygodniu swojego najlepszego zawodnika w rotacji centra - Jarvisa Williamsa, który odszedł do Turcji. Śląsk stracił swojego najlepszego gracza ofensywnie i przy okazji najlepszego obrońce pod koszem, który groził blokami.

Anwil ma szeroki skład i pisałem to już wcześniej, że z każdym meczem drużyna powinna być lepsza po dojściu nowych zawodników, którzy mają duży potencjał na PLK. Śląsk ma teraz czterech graczy do postawienia się Anwilowi - Ikovlew, Chanas, Kovalenko oraz Jankowski. Jeśli żaden nie wyleci z meczem życia to Anwil powinien spokojnie to wygrać +20.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
hristo 585

hristo

Użytkownik
Wilki Morskie Szczecin (-16.5) - Start Lublin 1.94 (Pinnacle) 5/10
pograłem podobnie tzn handi -18,5 po kursie 1,9 (niestety nie mam konta w Pinnacle).....teraz widzę kurs na to zdarzenie prawie 2,7 !! coś się zmieniło w ciągu kilku godzin? ktoś wypadł ze składu?
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
pograłem podobnie tzn handi -18,5 po kursie 1,9 (niestety nie mam konta w Pinnacle).....teraz widzę kurs na to zdarzenie prawie 2,7 !! coś się zmieniło w ciągu kilku godzin? ktoś wypadł ze składu?
Nigdzie nic nie ma żeby byłyby jakieś zmiany więc spokojnie ;)

Po wczorajszym słaby w dniu w PLK na dzisiaj takie coś ode mnie mam nadzieję że już będzie lepsza skuteczność...
MKS Dąbrowa Górnicza - Turów Zgorzelec
Turów Zgorzelec @2.00 bet365✅

Ważną sprawą jest że Dylu pojechał z drużyną na mecz do Dąbrowy. Ostatecznie decyzja czy wystąpi w dzisiejszym spotkaniu należy do trenera ale jeśli jedzie to raczej zagra. Druga sprawa to gra Dąbrowy. Z meczu na mecz grają coraz gorzej. Przegrana w PP z drużyną Czarnych gdzie goście mieli szpital czy choćby nawet ostatnia porażka ze Stalą pokazuje na czym ta drużyna stoi. Broadus i Pasalić to za mało. Nierówno grający Dłoniak Pamuła i Williams też mają wkład w ostatnie porażki... Pod znakiem zapytania występ Dower który nie gra już od paru dobrych spotkań co jeszcze bardziej komplikuje grę w ataku Dąbrowy. Ogólnie gospodarze to drużyna bardzo słabo spisująca się w ofensywie. W dzisiejszym meczu zmierzą się z Turowem. Drużyną która gra ultra ofensywny basket. Nie wierzę żeby drużyna MKSu wytrzymała tempo graczy ze Zgorzelca. Archibeque Dillon Tatum Karolak Kostrzewski nawet bez pomocy Dylewicza powinni uporać się z Dąbrową. Play Off coraz bliżej a jeśli drużyna Turowa chce się w nich znaleźć to bezpośrednich rywali takich jak Dąbrowa muszą lać. W obecnej - słabej - formie ciężko wyobrazić mi sobie zwycięstwo MKS z drużyna Turowa.

Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot
Siarka Tarnobrzeg @1.50 bet365 ✅
Tu sprawa prosta. Trefl bez Durena to już nie ta sama drużyna. Kto ma go zastąpić? Rzucający Śmigielski czy może nieopierzony Dzierżak? Odpowiedź jest prosta nikt go nie zastąpi dziura będzie widoczna gołym okiem - będzie brakowało punktów jak i asyst. Poza tym Trefl nie wygrał w tym sezonie na wyjeździe a ja nie widzę argumentów żeby miało to się zmienić. Jadą do Tarnobrzegu także czeka ich dłuuuuga podróż i grają z nieobliczalną drużyną. Większość meczów drużyna z Podkarpacia przegra po dość wygrównanych spotkaniach. W dodatku dzisiaj grają z drużyną która prezentuje podobny poziom także powinni dzisiaj zgarnąć 2 punkty których potrzebują jak tlenu . Udofia Robbins Zalewski Wall Młynarski Patoka zrobią swoje i streetball Pyszniaka będzie górą ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
kim oni mają grać Młynarski, Wall, Zalewski, Udofia(sorry jeśli pomyliłem nazwisko) i Robbins na tym można skończyć wymienianie tych &quot;wirtuozów&quot;
Udofia Robbins Zalewski Wall Młynarski Patoka zrobią swoje i streetball Pyszniaka będzie górą
????2 analizy pod dany typ i w jednej to mało, a w drugiej wystarczająco na 1.50 nawet.
mecz 50/50, obie drużyny grają inaczej, niby ofensywa ze stricte defensywną, ale czy odejście Durena to 1.8-&gt;1.5 ?
&quot;zabraknie asyst&quot; ? 2.8/mecz. czy 23% za 3 może jednak, a może 2.7 straty.
&quot;Dłuuuuga podróż&quot; ? To nie 1.liga, od wczoraj siedzą w Tarnobrzegu, więc o jakim zmęczeniu mowa :?:
Siarka nie gra źle, niszczą ją runy, ale o tym nikt nie pamięta, Trefl wiele spotkań też topił w końcówkach.
Mecz był i jest 50/50, a więc Trefl @ 2.69 Pinnacle 4/10⛔
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
????2 analizy pod dany typ i w jednej to mało, a w drugiej wystarczająco na 1.50 nawet.
mecz 50/50, obie drużyny grają inaczej, niby ofensywa ze stricte defensywną, ale czy odejście Durena to 1.8-&gt;1.5 ?
&quot;zabraknie asyst&quot; ? 2.8/mecz. czy 23% za 3 może jednak, a może 2.7 straty.
&quot;Dłuuuuga podróż&quot; ? To nie 1.liga, od wczoraj siedzą w Tarnobrzegu, więc o jakim zmęczeniu mowa :?:
Siarka nie gra źle, niszczą ją runy, ale o tym nikt nie pamięta, Trefl wiele spotkań też topił w końcówkach.
Mecz był i jest 50/50, a więc Trefl @ 2.69 Pinnacle 4/10
A jest gracz w Treflu który potrafił znaleźć partnerów jak Duren? Nie... Nikt nawet nie ma zbliżonej liczby asyst co Amerykanin. Kiepski % za trzy ale mimo wszystko potrafił wykręcić cyferki na poziomie 14.4 pkt/mecz ;) Kto niby ma teraz załatać lukę? Super doświadczony Dzierżak? Bo tylko on jest nominalnym rozgrywającym a zamaskowanie tego Śmigielskim raczej się nie sprawdzi.
Co jak co ale ponad 600 km to dość dużo szczególnie dla koszykarzy którzy muszą kisić się w mało wygodnym dla nich autokarze. Noc mieli w Tarnobrzegu i tyle. Dla niektórych to wystarczy dla innych już nie żeby odpocząć po wyczerpującej podróży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
thejet 2K

thejet

Użytkownik
09/03/2016 18:00 CET
Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom
2.19 (Pinnacle) ✅ 98:84
5/10

Obejrzałem wszystkie spotkania Rosy w tym sezonie z Europe Cup na czele i nie mam przekonania do ich gry wyjazdowej. W Europe Cup przegrywali dosyć gładko z tureckimi ekipami, niemiecką oraz szwedzką - nie chce mi się już sprawdzać ich nazw. W każdym bądź razie wyglądało to źle i nie mieli podjazdu do przeciwników. Rzucało mi się też w oczy, że mają duże problemy z bronieniem rzutów za trzy, co Wilki Morskie wykonują ostatnio świetnie.

Rosa wygrała PP i są teraz wysoko szacowani i mają też dobry bilans w PLK, ale mają jeszcze wyjazdowe mecze z topowymi ekipami w lidze - Stelmetem, Czarnymi oraz Polfarmeksem. W PP wygrali, ale np. z Cukrem grali fatalnie w pierwszym meczu tego pucharu (najgorszy ich mecz w sezonie) i tylko Cukier sobie może odpowiedzieć, jak oni to przegrali. Wygrali też mecz ligowy w Toruniu, ale w trakcie spotkania kontuzji doznał najlepszy gracz Polskiego Cukru - Danny Gibson. Mamy małą próbkę Rosy w spotkaniach wyjazdowych, bo z topowymi ekipami w Polsce grali mało. Jednak wcześniejsze lata pokazują, że jest to ekipa własnej hali.

Wilki są obecnie w najlepszej dyspozycji sezonu i dojście Robinsona oraz Galdikasa dodało dużo poweru. Dla mnie to oni są faworytami spotkania, bo mają bardzo długi skład, gdzie zawodnicy właśnie doszli do optymalnej formy, a Rosa po PP jest w formie zniżkowej i ostatnio wturlała zwycięstwa ze słabymi Asseco i Koszalinem. Teraz w końcu mocniejszy przeciwnik i myślę, że Rosa zanotuje piątą porażkę w sezonie.

Kurs jest 2.19, ale dla mnie faworytem na poziomie 1.75-1.80 są Wilki i trochę ryzykuję nie grając handicapu, a biorąc czyste ML, ale uważam, że w takim gazie Wilki to wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Ja w zupełnie innym niż kolega TheJet ;)
Wilki Morskie Szczecin - Rosa Radom
Rosa Radom -2.0 @1.83 bet365⛔
Teoretycznie do ciekawego spotkania powinno dojść w Szczecinie. Gdzie miejscowi podejmować będą ekipę z Radomia. Ale czy tak będzie naprawdę? Wątpię. Ostatnie wysokie zwycięstwo Wilków nad Startem nie robi nam nie żadnego wrażenia. Lublin to zespół który pogodził się już z ostatnim miejsce w PLK. Ponadto zespół Wilków grał na bardzo dobrej skuteczności która szybko się nie powtórzy z wielu przyczyn. Najważniejsze jest to że Rosa to ekipa która lubi bronić(w przeciwieństwie do Startu ;)) i wywierać pressing na przeciwniku. Kolejną istotną sprawą jest forma gości która jest imponująca. Zwycięstwo PP pełna kontrola w meczu z Koszalinem czy dojście Asseco gdzie wydawało się że przegrają pokazuje charakter zespołu. Duża zasługa w tym Thomasa i Harrisa - liderów których dzisiaj nikt nie zatrzyma z prostej przyczyny nie ma kto. Ostatni transfer Wilków czyli znany już w całej lidze Galdikas utwierdza mnie w przekonaniu że bez swojego Waltona nie potrafi grać... Gość oprócz wzrostu nie ma nic ciekawego - słaby rzut z półdychy brak mobilność jedynie pick&#39;n&#39;rolle mu wychodzą. Nie może również zabraknąć wzmianki o trenerach :grin: Łukomski to młody trener który został rzucony na głęboką wodę i w efekcie zmarnował potencjał drużyny Wilków. Po przeciwnej stronie popularny Kamyk. Osoba której zespoły grają w każdym meczu do ostatniej sekundy. Kamiński to też trener który potrafi wycisnąć z zawodników maxa a na dodatek świetnie wykorzystuje młodych zawodników którzy odpłacają mu się dobrą grą. Na podsumowanie można powiedzieć że Wilki to drużyna której ciężko gra się z mocnymi przeciwnikami. Praktycznie nie mają żadnego ważnego zwycięstwa z topem ligi. Sami przyznają że ich celem jest awansowanie do PO ale dzisiejszym meczem raczej się do tego nie przybliżą.
Jeszcze dokładam bo kurs podskoczył: Rosa Radom @1.86 bet365⛔
Dzień konia za trzy w skutek czego ciężko było nawiązać jakikolwiek kontakt​
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Ostatnie wysokie zwycięstwo Wilków nad Startem nie robi nam nie żadnego wrażenia. Lublin to zespół który pogodził się już z ostatnim miejsce w PLK. Ponadto zespół Wilków grał na bardzo dobrej skuteczności która szybko się nie powtórzy z wielu przyczyn. Najważniejsze jest to że Rosa to ekipa która lubi bronić(w przeciwieństwie do Startu ;)) i wywierać pressing na przeciwniku. Kolejną istotną sprawą jest forma gości która jest imponująca. Zwycięstwo PP pełna kontrola w meczu z Koszalinem czy dojście Asseco gdzie wydawało się że przegrają pokazuje charakter zespołu. Duża zasługa w tym Thomasa i Harrisa - liderów których dzisiaj nikt nie zatrzyma z prostej przyczyny nie ma kto. Ostatni transfer Wilków czyli znany już w całej lidze Galdikas utwierdza mnie w przekonaniu że bez swojego Waltona nie potrafi grać... Gość oprócz wzrostu nie ma nic ciekawego - słaby rzut z półdychy brak mobilność jedynie pick&#39;n&#39;rolle mu wychodzą. [/b]
[/center]
a) Piszesz tylko o spotkaniu z Lublinem, gdzie Wilki niedawno jeszcze rozbiły we własnej hali 89:64 Śląsk Wrocław oraz 69:64 wygrali u siebie z mocnym Polfarmeksem. Postawili się też mocno Stelmetowi u siebie i byli blisko wygranej z Cukrem na wyjeździe i przegrali 76:74. Z każdym meczem widać u nich coraz większy progres i mają teraz więcej szans trenowania na głównej sali, bo tam gra kilka drużyn sportowych i nie mieli zawsze dostępu do treningów tam.
b) Forma Rosy nie jest obecnie imponująca. Zarówno z Asseco i Koszalinem wygrali spotkania, ale położyli handicapy i zagrali jednak poniżej oczekiwań. Szczególnie Asseco strzelało i robiło wiele, a Wilki to zdecydowanie mocniejsza drużyna. Rosa dawała sobie też wrzucić dużo punktów z obiema ekipami i obrona nie funkcjonuje na pełnych obrotach.
c) Torey i CJ Harris dzisiaj będą mieli ciężko, bo Russell Robinson to świetny obrońca i on się mocno postawi, a CJ jest chimeryczny raz gra świetne zawody, a czasami totalną bryndzę jak z Asseco niedawno. Dodatkowo CJ będzie miał match-up z Gainesem oraz będącym w doskonałej formie Kikowskim.
d) Galdikas daję lepszą obronę i zamyka pomalowane. W ataku ma dobijać albo dostawać wykładki na łatwe punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Śląsk nie jest żadnym wyznacznikiem - wózek ciągnął osamotniony Williams. A Kutno? Na wyjazdach grają strasznie chimerycznie o czym może świadczyć porażka z Treflem. Serio Stelmet? Przecież oni połowę spotkań w PLK lidze grają na pół gwizdka... Kolejkę wcześniej i później grali równie &quot;wyrównany&quot; mecz ze Śląskiem i Polpharmą :grin: Toruń też ma swoje problemy - mianowicie strefa podkoszowa i postoje w grze to największe mankamenty stąd porażka z Polpharmą a teraz podpisanie kontraktu z Denisonem. Aczkolwiek nie ujmuję umiejętności Wilkom ale z trenerem bez jaj nie wróżę im nic dobrego
Po wygranej w PP mogła im uderzyć sodów stąd tak słaby mecz z Asseco. Z AZS cały mecz był pod pełną kontrolą było już bodajże +15 dla Rosy a wiadomo jak to jest przy takich wynikach rozluźnienie itp.
Nie tacy obrońcy nie dawali rady tej dwójce ;) Akurat CJ to człowiek stworzony na dobre match-up&#39;y i chyba nie zawiódł w żadnym ważnym spotkaniu. Od kiedy do drużyny dołączył Robinson Gaines to zupełnie inny zawodnik(chyba lepiej czuje się jak jest pierwszoplanową postacią). Kiko w ostatnim czasie bardziej w kratkę aniżeli w doskonałej formie. No ale to oczywiście że ciężko utrzymać bardzo wysoką formę przez cały sezon.
Zajcew może spokojnie wyciągać go na obwód bo Ukrainiec grozi rzutem z dystansu stąd powinno znaleźć się trochę luzu w pomalowanym
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
12/03/2016 18:00 CET
Siarka Tarnobrzeg - Polski Cukier Torun over 161.5
1.91 (Pinnacle) ⛔ 59:84=143
5/10

Siarka bez jakiejkolwiek kultury taktycznej - grają sobie freestyle wąskim składem, bo kontuzjowany jest Gary Bell i rotacja ogranicza się do 6 ludzi, a reszta jest tłem i gra małe minuty. Wąska rotacja powoduje słabszą obronę, bo zawodnicy Siarki skupiają się na ofensywie i nie da się grać 30-35 minut po obu stronach parkietu z tą samą energią.

Polski Cukier ma dzisiaj zagrać bez Wiśniewskiego i Kornijenki - źle, ale dalej jest Gibson i Michalak, którzy powinni nawalić dużo łatwych i szybkich punktów, bo często odpalają rzuty w pierwszych sekundach akcji z nieprzygotowanych pozycji. Cukier jest wysoko w tabeli, ale taktyka też jest prosta i powinni dzisiaj iść z Siarką w naparzankę.

12/03/2016 18:00 CET
Czarni Slupsk (-23) - Start Lublin
1.88 (Pinnacle) ✅ 94:60
5/10

Start Lublin jest żenujący i powinien obecnie reprezentować I-ligowe rozgrywki. Od zwolnienia Turkiewicza wszystko im się posypało. Zatrudnienie Radovica było błędem, ale nowy trener 36-letni Sikora wcale nie jest lepszy. Start gra bez taktyki, systemu i jest łatwy do pokonania. Nie mają w ogóle talentu, a rzemieślników na I-ligowe parkiety i graczy zagranicznych, którzy powinni skupić się na innych zajęciach od koszykówki.

Czarni praktycznie w końcu całym składem, bo brakuje tylko Mantasa. W Słupsku jest masa amerykańskich graczy i dla nich to gratka, aby nabić statystyki i morale z drużyną bez systemu i taktyki. Czarni mają masę talentu, ale czasami odbijają się od mocniejszych ekip/defensyw. Start tego nie prezentuje i będzie szansa na najwyższą wygraną dla Czarnych w sezonie.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Turów Zgorzelec + MKS Dąbrowa Górnicza @3.41 bet365

AZS Koszalin - Turów Zgorzelec
Zdaniem bukmacherów do tego spotkania w roli faworyta przystąpią gracz z Koszalina. Dziwne nawet bardzo dziwne. Od czasu zwolnienia Jamesa to nie jest ta sama drużyna a przede wszystkim to nie jest ten sam - dobry Hannah. Zapomniał jak się gra czy sabotuje? Ciężko na to odpowiedzieć ale jedno jest pewne brakuje mu czarnych braci. Wyrównane mecze z Siarką czy Startem u siebie to nie przypadek. Tego zespołu na nic więcej nie stać... Nowy nabytek Gliddon oprócz rzutem za 3 niczym więcej nie grozi. Myślę że Dillon pokaże swojemu koledze z Australii jak powinno się grać. A ma zdecydowanie więcej atutów szczególnie wjazdy pod kosz rzuty czy oddanie piłki do partnerów. Po takim zawodniku jak Gliddon spodziewano się znacznie więcej. Czeski duet czyli Auda i Pechacek to jedyni obok Mielczarka którym widać że zależy. Problem w tym że dzisiaj będą mieli ciężki orzech do zgryzienia. Dylewicz z Archibeque to gracze bardziej doświadczeni i używający znacznie więcej siły. AZS to również drużyna której zdobywanie punktów nie przychodzi łatwo. Zupełnie odwrotna sytuacja w szeregach gości gdzie jest ogromny wachlarz możliwości zdobywania punktów. I tu przede wszystkim Turów powinien zrobić różnicę. Powinni ich rozstrzelać aż miło a koszalinianie po prostu nie powinni nadążyć. Na dziś Turów prezentuje się znacznie lepiej dlatego to im zaufam.

MKS Dąbrowa Górnicza - Asseco Gydnia
Ważny mecz dla gospodarzy. Jeśli przegrają spotkanie mogą praktycznie pożegnać się z PO. Asseco to drużyna która jest słabsza od Dąbrowy Górniczej. Ich 7 miejsce może trochę mylić ale od pewnego czasu równia pochyła i niedługo wypad z najlepszej ósemki ligi. Prawdopodobnie do składu gospodarzy wróci ktoś z trójki: Dower Dłoniak Szymański. Może nawet będzie to więcej niż jeden zawodnik - i osobiście mam taką nadzieję ;) Dąbrowianie margines błędu mają minimalny i tu nawet kontuzjowani gracze muszą zacząć grać nie ma innego wyjścia. Goście to drużyna która mogłaby pokusić się o wygraną na własnym parkiecie ale nie na obcej. Doświadczenie Broadusa Pasalića i Williamsa powinno okazać się bezcenne w tym meczu i to właśnie tercet ten powinien poprowadzić gospodarzy do upragnionego zwycięstwa.​
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
13/03/2016 18:00 CET
AZS Koszalin - Turow Zgorzelec under 167.5
1.98 (Pinnacle) ✅ 57:78=135
5/10

Koszalin po zmianach w składzie zaczął rzucać i tracić zdecydowanie więcej punktów. Przez to linia poszła na bardzo wysokie progi na standardy PLK.

Dla tego betu jednak od ostatniego meczu zaszła jedna bardzo ważna zmiana. David Dedek trener AZS-u ponownie do rotacji przywrócił AJ Waltona, który szukał klubu i nie mógł sobie go znaleźć. Już to kiedyś pisałem - holownik, brak rzutu, błędne decyzje. Wcześniej niskie wyniki to w dużej mierzę zasługa Waltona, a on znowu powinien dostawać po 20-25 minut i holować sobie piłkę i zabijać atak, a przy okazji może będzie bardziej starał się po bronionej stronie, bo obrońca z niego bardzo dobry.

Rozgrywający najbardziej odpowiada za ofensywę i tempo akcji. Uważam, że właśnie przez Waltona linia zostanie udupiona.

13/03/2016 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza (-4) - Asseco Gdynia
1.91 (Pinnacle)⛔ 72:78
5/10

Mecz o życie dla Dąbrowy, bo przy porażce tracą praktycznie całkowicie szansę na awans do PO, bo Asseco to bezpośredni przeciwnik do tego miejsca i uciekliby jeszcze dalej w tabeli.

Dąbrowa miała w sezonie wiele problemów z kontuzjami, ale teraz jest dobrze, bo brakuje tylko od dawna Dowera, a reszta powinna dzisiaj zagrać. Asseco od dłuższego czasu jedzie na oparach, gdzie świetnie grali na początku sezonu i już ledwo wygrywają z tragicznymi - Startem czy Siarką. Dąbrowa powinna wykorzystać atut własnego boiska i swoich zagranicznych grajków - Broadusa, Williamsa czy Pasalica, aby wygrać ten mecz i dalej walczyć o PO. Do tego są Dłoniak i Pamuła, którzy powinni strzelać za trzy, a większość sezonu mieli problemy ze zdrowiem, a są to najlepsi Polacy w rotacji.

13/03/2016 20:00 CET
Polfarmex Kutno - Stelmet Zielona Gora (-8)
1.90 (Pinnacle) ✅ 51:80
5/10

Polfarmex gra bardzo wąską rotacją, a ze składu wypadł PF/C - Kevin Johnson (8,3 pts, 9,5 zbiórki). To ogromna strata, bo z Fraserem tworzył znakomity duet podkoszowy, a nowy zawodnik, który ma go zastąpić w dzisiejszym meczu nie wystąpi. Johnson na tle swoich amerykańskich kolegów - Frasera oraz Parkera najlepiej prezentuje się też w statystyce +/- na parkiecie. I nie dziwi mnie to, bo rozgrywający Parker gra na słabych procentach i często źle, a teraz powinien rzucać jeszcze więcej.

Liczę, że Stelmet zagra na podobnej intensywności do tej w Słupsku, gdzie zdemolowali 41:70 - Czarnych. Mają o wiele szerszy skład od Kutnian i mogą chcieć pokazać miejsce w szeregu tej ekipie. Przy okazji to fajny test, bo Kutno jest dobre u siebie i nie przegrało u siebie jeszcze 10-punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
thejet 2K

thejet

Użytkownik
14/03/2016 20:40 CET
Polpharma Starogard - Anwil Wloclawek (-7.5)
1.82 (Pinnacle) ✅ 62:79
5/10

Już kilka razy pisałem, że gra Anwilu bardzo mi się podoba. Większość sezonu mieli problemy z kontuzjami albo doborem zawodników, ale od pewnego czasu jest świetnie. Dzisiaj zagrożony jest tylko występ Michała Chylińskiego, który jednak nie gra od kilku spotkań. Poza tym jest dobry system, który stworzył Milicić i każdy rozumie swoje role i spełnia się w swoich zadaniach.

Polpharma to streetball, w którym wszystko zależy od Michaela Hicksa. Ostatnio wygrali z Polskim Cukrem, ale mieli więcej szczęścia od rozumu i większość spotkania grali piach. Wolę też postawić swoją kasę na systemowy basket, gdzie nawet przy gorszym występie indywidualnym największej gwiazdy Davida Jelinka - można liczyć na innych. Jeśli Hicks będzie ceglił, to Polpharma jest w dupie. Liczę na kolejne zwycięstwo dwucyfrowym wynikiem Anwilu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom