>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
pro100 761

pro100

Użytkownik
because będą mieli problemy ze sklejeniem budżetu a to nie są żadne wielkie ośrodki koszyakrskie żeby w najbliższych latach ktoś miał tam zainwestować pieniądze na odrodzenie koszykówki.Może z tym ostatnim w historii poleciałem ale ostatni w najbliższych latach wygląda lepiej.
 
R 27

rakowiak

Użytkownik
Dziękuje pro100 za wyczerpującą odpowiedź. Dziś postanowiłem zaufać Rosie, zobaczymy co z tego będzie. Pozdrawiam !
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Powiedziałem sobie że ja tej ligi więcej nie stawiam aż do po i się tego trzymam bo to najgłupsza liga z kosza do obstawiania dla bukmacherów, ale podzielę się z tobą moją opinią o te mecze , które pytasz.Rosa - Anwil, Anwil bez Dulkysa stracił wiele, może nawet szanse na medal bo brąz był spokojnie w zasięgu, dziwię się trochę że teraz każdy chcę w po ustawiać się na Anwil bo to niby pewny sweap i półfinał ligi, ja bym tego tak nie odbierał odszedł Dulkys ale na SG zostali jeszcze Pamuła i Graham a to nie są byle ogóry, jedyny problem Anwilu to dziura pod koszem.Oj chcę to zobaczyć jak w po ci co wpadną na Anwil, będą musieli się napocić żeby wygrać tą serię.Co do tego meczu ja grałbym w kierunku gospodarzy, ze względu głównie na przewage pod koszem, Archibeque dzisiaj sobie pohasa.Asseco - Trefl, Sopot zawiódł mnie bardzo w meczu ze Sląskiem, gdzie zagrał fatalnie a ostatnio wygrał szczęśliwie z Rosą.Trudny mecz do obstawienia z jeden strony Asseco u siebie bardzo groźne a z drugiej nierówny ostatnio Trefl, grałbym tutaj jakieś handi w kierunku gospodarzy.Ale że Polska liga jest jaka jest to dzisiaj nikt nie przewidzi jakie wyniki będą, już jest wszystko ustalone kto wchodzi do górnej 6.Jedynie zostaja walka o pozostałe 2 miejsca w po między Sląskiem, Asseco i AZS.Kolejka nudy i pewnie większość z drużyn sobie dzisiaj pogra juniorami.

Teoretycznie najciekawszym dzisiaj meczem będzie Kotwica - Polpharma, ja tutaj grałbym na gości(wiadomo że tego nie zagram, ale może ktoś się skusi).Będzie to pojedynek o nie bycie najgorszą drużyną w lidze, na papierze tabletki mają wszystko żeby to wygrać, gorzej z niskim koszykarskim IQ całej drużyny i ich trenerem, personalnie są dużo lepsi od Kotwicy.Dla którejś z tych drużyn może to być ostatni mecz w PLK w historii, a być może nawet dla obu i to nie z tego względu że spadną z ligi, bo wiadomo że w tej lidze nie ma spadków, ale dlatego że nie uzbierają 2 mln potrzebnych na start sezonu już w tym sezonie rzutem na taśme im się udało, w przyszłym pewnie którejś z tych ekip w lidze zabraknie.

Postawiłem wszystkie mecze dokładnie tak jak powiedziałeś już przed tym zanim napisałeś ten post. Dokładnie zgadzam sie z kolegą. Pograłem dziś w toto: Rose po 1.8✅✅ , Asseco + 4,5✅✅ , Polpharma + 4,5✅✅ . Z tych meczy co opisales. Dodatkowo Czarni - 12,5 pkt✅✅ , Turow + 8,5 pkt✅✅ i Slask - 4,5 pkt✅✅.
Wszystkie kursy z toto 1.65 - 1.85.

No pięknie ;) PLK dzisiaj 6/6. Mam nadzieje że ktoś pobrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://polskikosz.pl/news/109969/strajk_w_stelmecie__srogie_kary_dla_koszykarzy.html
Hmmm no ciekawa sprawa.
Tydzień temu w zespole Stelmetu Zielona Góra doszło do strajku - dowiedział się PolskiKosz.pl. Drużyna mistrza Polski 10 marca nie wyszła na wieczorny trening. Powodem takiej decyzji był brak informacji ze strony klubu odnośnie opóźnień w wypłatach.
Według naszych informacji decyzja koszykarzy rozwścieczyła włodarzy klubu. Zdecydowali się ukarać swoich graczy obcinając im z marcowej wypłaty aż 80%! Nikt oficjalnie nie chce komentować sprawy. Wielokrotnie próbowaliśmy się skontaktować z właścicielem klubu Januszem Jasińskim, ale od poniedziałku nie odbiera telefonu. Wysyłaliśmy wiadomości SMS oraz e-maile - nie poskutkowało nic. Tak samo nie uzyskaliśmy kontaktu z Walterem Jeklinem. Również wypowiadać nie chcą się agenci koszykarzy. - Żadnych komentarzy - ucina szybko jeden z nich. Zawodnicy także milczą. W zeszłym tygodniu faktycznie w zielonogórskim klubie było gorąco. Próbowano zrobić z tego ogromną tajemnicę, aby nikt o strajku się nie dowiedział. Obecnie sytuacja już się uspokoiła. Wymierzone kary mają zostać zwrócone, jeśli zawodnicy zapewnią klubowi złoty medal Tauron Basket Ligi. Jesteśmy daleko od wysnucia wniosków, że zeszłotygodniowy strajk był powodem przegranej z Asseco Gdynia. Z Zielonej Góry dochodzą głosy, że strony doszły do porozumienia. Dowodem może być zdjęcie zrobione przez Łukasza Koszarka, który na swoje konto na Instagramie wrzucił fotkę z szatni. Widać wyraźnie, że zespół trzyma się razem i panuje w nim dobra atmosfera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nikko1905 26

nikko1905

Użytkownik
Co do meczu Asseco-Trefl , będąc dzisiaj w STS znalazłem linie punktową 145,5 przy kursie 1.75 na over i zagrałem. To jednak derby więc mogą sobie porzucać. Liczę że jeśli Asseco trafi coś w granicach 70 punktów to powinno wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maras15 5

maras15

Użytkownik
Rosa - Anwil godz. 20:00
typ: 2
kurs: 1,9
bukmacher: sts online
Dzisiaj stawiam na gości. Po odejściu Dulkysa Anwil bardzo dużo stracił, ale paradoksalnie też zyskał. Otworzył się wreszcie Piotrek Pamuła, który w sobotę Kotwicy zaaplikował 2 trójki w 38 sekund! Z drużyną już się zgrał Callahan. Od dawna nareszcie świetny mecz zagrał Mijatović. Jeśli dzisiaj Kim Adams z Archibequem nie przypilnują Serba to ten na pewno rzuci im kilka trójek. Tak, więc na obwodzie pojedynek Callahan, któremu będzie pomagał Graham (liczę, że wreszcie przełamie się po tych kontuzjach) kontra Łączyński i Lucious. Rosa na obwodzie ma młodego Jeszke, który już w tym sezonie pokazał, że umie grać, ale może być zmęczony, ponieważ o 17 ma grać w rezerwach Rosy w meczu II ligi i oczywiście Dłoniaka, który stoczy dzisiaj ciekawy pojedynek z Pamułą. Na 3 Kostrzewski i Sokołowski kontra Majewski. Pod koszem wyraźna przewaga gospodarzy Adams i Archibeque, ale czeka ich trudne zadanie, bo do zatrzymania mają Hajricia, któremu pomagać będą Mijatović i Witliński. Anwil dzisiaj stoi przed szansą przedłużenia serii wygranych do 4 i powiększenia przewagi nad Rosą do 3 punktów, co może ich znacząco przybliżyć do zajęcia 4 miejsca przed PO i grania z przewagą parkietu w ćwierćfinale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Śląsk Wrocław-Siarka Tarnobrzeg
Śląsk Wrocław -9,5 pkt
Kurs: 2.02 Bukmacher: Pinnacle
Walka o miejsca 7-12 w PLK. Dobrze grający u siebie Śląsk z słabo grającą Siarką. W rundzie zasadniczej Śląsk wygrał 15 pkt na wyjeździe i 39 pkt u siebie. W Śląsku wszyscy zdrowi, wiec uważam że nie bedą mieli problemu z wygraniem tego meczu u sobie min. 10 punktami, ponieważ bedą chcieli szybko zapewnić sobie utrzymanie zwłaszcza wygranymi na własnym parkiecie.
Przeciez kontuzjowany jest lider zespolu a po stracie Malesevica trener ma 9 do gry nie robmy jaj pisaniem, ze wszyscy zdrowi... typu nie neguje ale i nie gram - rox
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
AZS Koszalin - Asseco Prokom
Asseco Prokom @ 2.20 William Hill⛔ mało brakło
Gospodarze do walki w playoff przystępują w kiepskich nastrojach, w ostatni piątek z zespołem rozstał się pierwszy szkoleniowiec Gasper Okorn a na stanowisku trenera zastąpił go Igor Milicić. Akademicy w tym sezonie dokonali już szeregu roszad na ławce, ściągnięto z Polpharmy Cezarego Trybańskieg. AZS przegrał trzy ostatnie mecze, a Brandwain został zawieszony i nie ma pewności, czy wystąpi w spotkaniu z Asseco Gdynia. W tym samym okresie gdynianie zaliczyli tylko jedna wpadkę z PGE Turów Zgorzelec, wygrywając dwa bardzo ważne spotkania ze Stelmetem Zielona Góra i Treflem Sopot.
 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Zastanawiam się nad jutrzejszym meczem Asco Śląska Wrocław i handi jaki wystawili 6,5pkt w sumie taką ilością punktów wrocławianie są w stanie wygrać. Co o tym sądzicie? Może macie jakieś większe info na temat tego spotkania bo typ wygląda interesująco.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Ja tu bym próbował grać coś w stronę gospodarzy. Śląsk po stracie Gibsona i odejściu Malasevica, ma 8 graczy, a na poziomie może z 4-5. Skibniewski, Johnson, Miller i Kikowski, Sulimy, Hyży. Wystarczy że Miller wstanie lewą nogą albo Johnson i mamy po Śląsku.
Owszem Polpharma cieniuje, ale mają Johnsona, Varanauskasa, Hicksa, Eldridge, Strzeleckiego, Walla, Jeftica. Szansa jest. Fakt że przegrali dwa razy ze Śląskiem, ale w tych dwóch meczach grał Gibson, lider Śląska, a w jednym z meczy nie było Kevina Johnsona. Nie dawno do Aptekarzy dołączył Strzelecki, i prezentuje się jak narazie bardzo solidnie. Kluczem do wygrania przez gospodarzy będzie zatrzymanie Millera, mam przeczucie że Strzelecki i Johnson sobie poradzą.
P.S w zespole gospodarzy nie ma Kukiełki.
Polpharma 3.39 pinnacle
to są jaja. Do przerwy 13 PTK wygrywają gospodarze. Następnie mają już nawet 19 PTK przewagi i wtedy robi sie run 19-0 dla Śląska. Końcówka też niezłe cyrki. Ta liga to kupa śmiechu z przewagą kupy. Powinni zrobić ligę na 8 drużyn co prezentują jakiś poziom.
 
czarny23 29

czarny23

Użytkownik
Trefl Sopot-Ziel.Gora: Trefl handi + 5,5 Fortuna 1,85 zł
Trefl nie pokonany w hali 100-lecia, gra na własnej hali będzie mieć ogromne znaczenie, więc takie handi uważam za warte zagrania.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Trefl nie pokonany w hali 100-lecia,
W tej hali rozegrane były tylko 2 spotkania, więc ciężko mówic o jakieś niebywałej serii...fakt, że Trefl pokonał tu Czarnych i Anwil, czyli niezłe druzyny, ale mimo wszystko...
Wygrana Trefla w Zgorzelcu robi wrażenie, ale dla mnie dziś warto jednak grać w stronę Stelmetu, tym bardziej, że chyba Stelmet wyszedł z kryzysu (nie wiadomo czy nie sztucznie stworzonym - konflikt zawodników z kierownictwem). W styczniu w Sopocie Stelmet wygrał 66-85. Co prawda kursy rosną z 1,40 do nawet 1,60, ale mimo wszystko wydaje mi się, że można próbować Stelmet, albo jak ktoś ma czas i będzie ok. 18:00 przy kompie to czekać na live, bo pewnie standardowo będzie można złapać lepsze kursy i linie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Turów 1.54
Cóż przewaga personalna zdecydowanie po stronie gości, i jest to nie podważalne. Ostatnio porażka z Treflem u siebie, wcześniej pokonanie na wyjeździe Stelmetu. Turów moim zdaniem chyba nawet wygląda lepiej niż Stelmet i kto wie czy to nie oni sięgną po mistrzostwo? Kulig, Prince,2x Taylor, Jaramaz, Chyliński, Zigeranovic, Dylewicz. Rajkovic nie powinien pozwolić na dwie porażki z rzędu.
Rosa dziś może wystapić bez swojego lidera Archibaque, co będzie poważnym osłabieniem. Ostatni mecz z Czarnymi to istna parodia jakich jest pełno w nasze lidze. Rosa pod koszem zupełnie nie istniała ,ale rzucili więcej ptk z wolnych , a także za 3 trafiali aż 13 na 29 prób. Zresztą przez 3 kwarty przegrywali ciągle różnicą 10-12 ptk a tu nagle w dwie minuty wszystko odrobili.
Cóż różnie to może być w tej naszej super lidze. Jednak ja spodziewam się zwycięstwa Turowa
 
maras15 5

maras15

Użytkownik
Anwil 1,40
Wiadomo, że w tej naszej lidze wszystko jest możliwe, ale Anwil u siebie z Czarnymi nie przegrał od 2005 roku, a grali ze sobą naprawdę dużo razy to i dlaczego dzisiaj miałby przegrać. W Słupsku dziennikarze już jadą po Urlepie, że &quot;magia przestała działać&quot;, ale co ma zrobić jak Polaków to ma co najwyżej na I ligę, jeszcze odpadł Dutkiewicz, czyli w tym sezonie jeden z najlepiej grających w Czarnych Polak. Polski zestaw gospodarzy wygląda następująco: Pamuła, Sokołowski, Kostrzewski (w poprzednim sezonie grał w Czarnych), Hajrić i młody Witliński, który powinien grać dużo więcej niż ten wirtuoz koszykówki z Serbii - Mijatović. Jeśli chodzi o zagranicznych grajków to: Callahan, Graham (cały czas nie może dojść do formy po kontuzji) i wspomniany Mijatović. To co ostatnio wyprawia ten 30-letni Serb to lepiej pozostawić bez komentarza. Goście przyjadą w składzie: Śnieg, Nowakowski, Borowski, Mokros, Jarmakowicz. Zagraniczni to: Zimmerman, Hulls, Trice, Stutz. Jak widać zdecydowanie lepszych Polaków mają gospodarze. Goście jedynie mogą liczyć na wykorzystanie przewagi pod koszem.

Obydwaj trenerzy to specjaliści od obrony, więc dzisiaj powinien to być typowo defensywny mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jedyne ale to teoretyczne przemęczenie Turowa, bo mieli tez Puchary niedawno. W marcu grali praktycznie co 3 dni. Rozegrali 7 spotkań w tym 2 ciężkie wyjazdy. Rosa 4 spotkania. Gdzieś czytałem, że chciał Turów ten mecz przełozyc, więc coś na rzeczy musi byc z lekkim zmęczeniem, ale generalnie to powinni sobie bez problemu poradzić...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 0

zenekkk

Użytkownik
Polpharma - AZS
AZS -3 Pinnacle
Nie wiem czemu ten hc spada ale AZS pod Milicicem juz wyglada lepiej i taka Polpharme która gra o nic , zupełnie bez stylu z runem 0-19 w meczu ze Slaskiem AZS powinnien pyknac.
Szubarga ładnie rozgrywa , zespol gra jak zespoł nie ma samograjstwa.
Czarni 10.5 tez wyglada dobrze.
Mecze w szóstkach to pole doświadczalne i Zastal nie bedzie się spinał zeby Czarnych zniszczyć a Urlep potrafi zaskoczyc
SIarka Kotwica over 158, tutaj spokojnie 160 padnie
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Jak to Polpharma gra o nic? przecież ma tyle samo ptk a gorszy bilans koszy od Tarnobrzegu. AZS na wyjazdach to nie to samo. Ma nie być Brandweina. Więc mamy: Szubarga, Dunn, Robinson, Harris, Wołoszyn, Trybański, Mielczarek i Dąbrowski.
Polpharma ma: Johnsona, Varanauskasa, Hicksa, Eldridge, Strzeleckiego, Walla, Jeftica, Sarzało, ostatnio dobry mecz Radwanśkiego, do tego wraca Kukiełka.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Kilka typów i analiz na najbliższą kolejkę szóstek górnej i dolnej już dzisiaj, bo początkowe kursy na niektóre zdarzenia są bardzo zachęcające a do dnia rozegrania meczów pewnie kursy polecą mocno.

Anwil - Trefl - 1.70 8/10 ✅ 78-84

Anwil poddał sezon oddając Dulkysa do Turcji, spowodowała to co prawda trudna sytuacja finansowa klubu i w raz z odejściem Dulkysa, Anwil stał się &quot;dawcą&quot; punktów w górnej szóstce i celem dla każdej drużyny z tej fazy do gry w play offach tam wielkim zaskoczeniem będzie inny wynik niż 0-3 dla przeciwnika Anwilu.Kim ten zespół ma grać, Callahan, Graham, Pamuła, Sokołowski, Kostrzewski, Hajric i to by było na tyle, sabotażysty Mijatovicia nie wymieniłem celowo bo ja go nie uważam za gracza najwyższej klasy rozgrywkowej w kosza.6 średnich graczy w rotacji to nie może się udać jeszcze jak był w tej ekipie Dulkys to jakoś to wyglądało, teraz oczy bolą od patrzenia na tą padakę.Porażka prawie 40 punktami z Turowem tylko to potwierdza, nie dam się zmylić niedawną wygraną z Czarnymi bo tamci to są jeszcze większe asy chodź są nieobliczalni.Trefl niedawno przegrał mecz, którego przegrać nie mógł( Śląsk), na więcej porażek z zespołami gdzie są wyraźnym faworytem nie mogą sobie pozwolić, po ostatniej wtopie z Rosą potrzebują wygranej żeby powalczyć jeszcze o top2 i mieć łatwiejszego rywala w PO, chyba że to właśni oni próbują zająć miejsce 4-5 żeby w Po zagrać z Anwilem i zrobić sweap, ale o takie chamstwo ich nie podejrzewam(Bo jak by chcieli tak zrobić to nie wygrywali by meczu na ciężkim terenie w Zgorzelcu walcząc o każdą piłkę). Anwil drugiego meczu 40 punktami pod rząd nie przegra ale taki bagaż -10 to będzie najmniejszy wymiar kary dla włocławian, Trefl przebija ich dłuższą ławką i potencjałem.

Czarni - Turów - 1.50 5/10 ✅ 74-77

Czarni, którzy od mniej więcej stycznia zapomnieli jak się gra w kosza i przegrywają wszystko co mogą, jedynie co wygrali to ze streetballowymi drużynami grając &quot;błotną koszykówkę&quot;.Gwoździem do trumny była ich porażka z tragicznym Anwilem.Chemii w tym zespole to długo już nie widzieli, jakieś fochy zawodników na trenera i na odwrót to na pewno nie pomaga im w grze, wyżej jak 1 urwany mecz w ćwierćfinale to będzie dla nich ogromny sukces jak na taki denny skład.Turów zupełnie na innym biegunie aktualnie są na drugim miejscu i pewnie do końca szóstek będą się bili z Zastalem o pierwsze miejsce i najlepsze rozstawienie przed play off.Na porażke w meczu z Czarnymi nie mogą sobie pozwolić jeśli mierzą w 1 miejsce, porażki z Rosą i Treflem w tej fazie już wyczerpały ich limit porażek na tę fazę, ostatnio rozgromili Anwil prawie 40 - punktami i wydaję się że wracają na dobrą ściężkę, ścieżkę wygranych.Kadr obu drużyn nie ma co porównywać bo dzieli je przepaść, jedynym wartym uwagi zawodnikiem ze Słupska jest Roderick Trice, który jak gra pod zespół jego mega graczem na warunki polskiej ligi ale jak zalączy &quot;samica mode&quot; to wszystkie jego atuty gasną, o reszcie graczy nie będą pisał, przeciętniactwo jakiego w tej lidze wiele a zestaw polskich graczy w tej ekipie jest śmieszny.Jeśli Turów ich nie zlekceważy to wygra to łatwo, jeśli trochę się rozluźnią to może być ciepło, hala w Słupsku to już żaden atut.Nie robi na mnie nawet wrażenia pobicie rekordu na najglośniejszą halę na świecie, bo zebrać 2k ludzi w takim kurniku z trąbkami to żaden rekord, takie rekordy to są do bicia ale na bałkanach, Grecji gdzie są prawdziwi fanatycy i takie rekordy biją co tydzień samym gardłem bez pomocy trąbek.

Rosa - Zastal - 1.40 4/10 ⛔ 82-81 Z całego serca życzę Zielonej Górze aby nie obroniła MP.

Rosa na fali wznoszącej 3 mecze w szóstkach i 3 wygrane o ile wygrana w Słupsku to żaden wyczyn o tyle wygrane z Treflem i Turowem mogą robić wrażenie i pewnie dlatego buki wystawił aż taki kurs na Zastal w tym meczu.Zastal w tym meczu pewnie zakończy serię Radomian, bo mają ku temu prawie wszystko potencjał kilkukrotnie wyższy i ławkę o kilku coś wnoszących graczy dłuższą.Zastal gra łatwą koszykówke, albo od początku cisną i po 3 kwarcie prowadzą około 20 punktami a w 4 grają już na luzie, albo wciągają rywala w swoją grę i wygrywają grając na styku przez większość meczu a zwycięstwo dopiero zapewnią sobie w końcówce kilkoma ułożonymi akcjami.Słychać ostatnio głosy że Zastal/Stelmet jest niewypłacalny od kilku miesięcy i stąd ta słabsza gra od jakiegoś czasu, ale tutaj już nie można sobie pozwolić na głupie wpadki gdy się nie jest pewnym 1 miejsca, a zaległości które są pewnie niedługo zostaną uregulowane.Liczę w tym meczu na duże minuty Marcusa Ginyarda nowego gracza w Zastalu, który bardzo podobał mi się w zeszłym sezonie grając w Anwilu, bardzo mądry gracz, będzie przyjemnie ponownie go oglądać na parkietach w Polsce.

Kotwica - Polpharma - 1.50 6/10 ✅70-74 Nie wiem jak Polpha to wygrała po 3Q przegrywała 14 a w 4 kwarcie zamietli 9-27, ważne że typ siadł

I jeszcze coś z tej dolnej częsci tabeli, mecz czerwonej latarni ligi z pechową drużyną, która 2 ostatnie mecze przegrała po dogrywce, kto wie gdyby te mecze udało się Polpharmie wygrać to realnie włączyli by się o walkę o play offy co przed startem tej fazy wydawało się nie realne. O pojedynku tych drużyn pisałem niedawno i wtedy też kazałem grać na tabletki i mnie nie zawiedli. Jeśli zagrają tak samo to spokojnie ten mecz wygrają, w rewelacyjnej formie jest ostatnio Kevin Johnson który zbiera piłki z desek ze średnią 15,3(średnia z ostatnich 6 meczów) do tego zdobywa sporo punktów taki Drummond polskiej ligi.Nie widzę innej opcji jak wygrana gości w tym meczu, którzy chcą sie jeszcze pokazać w tym sezonie bo zostało im do jego końca nie wiele.

Wszystkie kursy wzięte z Unibetu, Ako z tych meczów to 5,36 więc całkiem przyjemnie, a kursy na pewno będą dużo niższe w dniu rozegrania tych meczów niż teraz
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom