>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Rosa Radom - Anwil Włocławek (-5,5:0) typ: 1 kurs: 1,88

Moim zdaniem to typ perełka na czwartek. Skłąda się na to kilka czynników. Statystyki - miesiac temu Radom ograł Anwil u siebie 83-76 ale przede wszystkim u gości nie ma kompletnie motywacji do grania. Problemy ze sponsorem, który zdecydował przenieść się na arene sztangistów to oznacza problemy finansowe i sprzedaż Dulkysa - najlepszego gracza. Do tego Stowarzyszenie Kibiców &quot;H1&quot; (fan klub) do końca sezonu zawiesiło działalność wiec nie będzie żadnegodopingu z ich strony. Do tego cały sztab szkoleniowy jest już na wypowiedzeniu, który ostatni ootrzymali więc po zakończeniu sezonu wszyscy są bez pracy, koszykarze, który\zy mają do końca sezonu kontrakty też już mogą szukac nowej drużyny. Sypie się oj sypie niestety Anwil. Handi 5,5 punktu jest do zrobienia z palcem w nosie o ile jutro nie będzie kompletnej klęski czyli powtórki z niedanego meczu Anwilu z Turowem gdzie przegrali prawie 40 punktami. Nie wróżę im dobrego wyniku. Polecam
 
C 19

czytowazne

Użytkownik
Rosa Radom - Anwil Wloclawek 2 2.70 @betsson

A ja zachęcił bym do grania w drugą stronę. Rosa dzisiaj bez swojej ostoi Kirka Archibeque którego drobny uraz z ostatniego meczu wykluczył na dzisiejsze spotkanie, a drużyna jeszcze nie funkcjonowała bez swojego lidera, a wiadomo, że w trzy dni trudno się przestawić z jednego grania na drugie. Anwil ma swoje problemy : brak sponsora, pieniędzy, niepewne jutro, lecz jak każdy wie, każda seria musi się skończyć (szczególnie w PLK, gdzie mimo wszystko każdy jest w stanie wygrać z każdym). Anwil ostatnio przegrał ostatnio z Treflem przez mizerie swoich dwóch graczy Grahama i Callahana (łącznie 7/27 z gry). Gracze są wystarczające umotywowani, bo zdają sobie sprawę, że te dwa mecze to najważniejsze mecze przed playoffami , a bajki o wypowiedzeniach trenerów można wrzucić do tomu z Andersenem.

Stelmet Zielona Gora - Turow Zgorzelec 2 2.70 @betsson

Ten kurs to perełka. Turów ograł Stelmet już dwukrotnie w tym sezonie i nie mam pojęcia czemu teraz miałoby być inaczej. (Nie)Bracia Taylorowie wraz z Łukaszem Wiśniewskim są tak atletycznym obwodem, na który Stelmet nie ma odpowiedzi (co prawda przyszedł ostatnio Ginyard, ale to 2/3 i bardziej stopper na JP Princa). Do tego słabsza ostatnio forma Dragicevicia i chyba wypalenie Uvalina w ZG, gdyż po za P&#39;n&#39;R Koszarek-Dragicevic nie widac absolutnie innego pomysłu na grę.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
1. Jesteś z Włocławka więc stąd pewnie ten typ na Anwil, ale realnie rzecz biorąc dzisiaj nie mają szans, brak Archibeque&#39;a w Rosie nie będzie tak widoczny bo tam pod koszem jeszcze ma kto grać w odróżnieniu od Anwilu, gdzie jest tylko Hajrić, wygra Rosa, anwil nie walczy już nic jedynie o to żeby rozegrać do końca sezonu jak najmniej meczów.
2. Dzisiaj oficjalnie potwierdzone stosowanie dopingu u grubego Kuliga i madafakera Taylora, nie ździwie się jeśli dzisiaj nie zagrają wcale albo bez dania w żyłe nagle zapomną jak się gra w basket.Brudy jakie są w okół tej drużyny na pewno najlepiej na atmosferę w niej dobrze nie wpływają, w normalnej lidze już dawno taka drużyna by poniosła jakąś karę, od walkowerów do wyrzucenia z ligi, albo bulenia jakiejś grubej kary za to co oni robią, nie trawię Stelmetu ale oni muszą to wygrać.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
K 13

kermitzaba

Użytkownik
no i Rosa w plecy, Anwil tego nie wygrał, to Rosa mecz przegrała, miałem wrażenie, że jakiś zakład na rzuty za 3pkt był... potrafili być pod samym koszem niekryci a i tak oddawali piłkę na obwód, dla mnie to niepojęte, gdyby choć 50% tych akcji pod koszem wykoszystali mecz wygraliby 30 punktami... żal, żal, żal... albo ustawka...
 
C 19

czytowazne

Użytkownik
1. Jesteś z Włocławka więc stąd pewnie ten typ na Anwil, ale realnie rzecz biorąc dzisiaj nie mają szans, brak Archibeque&#39;a w Rosie nie będzie tak widoczny bo tam pod koszem jeszcze ma kto grać w odróżnieniu od Anwilu, gdzie jest tylko Hajrić, wygra Rosa, anwil nie walczy już nic jedynie o to żeby rozegrać do końca sezonu jak najmniej meczów.
Pieniędzy kolego nigdy się nie stawia, ze względu na preferencje. Pod koszem miał kto grać? Właśnie widziałem. Witka który nawet jako młodzian stronił od walki podkoszowej, Radke któremu najwygodniej w fotelu komentatora na C+ czy może Kim Adams który jest brundym podkoszowcem na styl Kendricka Perkinsa (zachowując wszelkie proporcje) który ma bronić, zbierać i stawiać zasłony? &quot;Tylko Hairić&quot; który sam ciągnie wózek podkoszowych od dwóch miesięcy i jakoś nawet pojedynki z o wiele silniej podkoszowymi teamami dawał radę(sprawdź statystyki Czarni czy Trefl). Anwil walczy, chociażby o nowych sponsorów, zawodnicy walczą o swoje statystyki. Cały sezon gramy w 7mkę i to raczej nie argument. A jako osoba z informacjami także z wewnątrz klubu te bajki o rozegraniu do końca jak najmniejszej ilości meczy można między bajki włożyć. Ja jestem 170 złotych do przodu, a Ty? ????
P.S. Nazwy drużyn byłoby miło jakbyś pisał z dużej litery.
no i Rosa w plecy, Anwil tego nie wygrał, to Rosa mecz przegrała, miałem wrażenie, że jakiś zakład na rzuty za 3pkt był... potrafili być pod samym koszem niekryci a i tak oddawali piłkę na obwód, dla mnie to niepojęte, gdyby choć 50% tych akcji pod koszem wykoszystali mecz wygraliby 30 punktami... żal, żal, żal... albo ustawka...
Anwil tego nie wygrał? Ustawienie strefy od początku spełniło swoje założenie, Rosa strzelała, strzelała i jeszcze raz strzelała bo pod koszem nie miała kim grać, a i miejsca dużo. Bogicevic pokazał Kamykowi jak się ustawia zespół.
@edit \/ : Kończę w tym miejscu dyskusję, bo jest bezcelowa. PoczytajCIE w jaki sposób ma funkcjonować strefa 3-2, co ma wymusić i jakie są jej założenia, w jaki sposób się ją rozbija. Wtedy może zmienisz punkt widzenia ????
@edit2 : Stwierdzenie, że Rosa po 4 wygranych ustawia się podkogokolwiek i jakkolwiek zakrawa mnie o śmiech.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
K 13

kermitzaba

Użytkownik
no to kolego chyba dwa różne mecze oglądaliśmy bo skoro ktoś stoi tuż pod koszem a rywal jest na 2-3 kroki dalej i zamiast rzucać za 2pkt oddaje na obwód to chyba jest coś nie tak. Nawet komenatatorzy tego spotkania byli zdumieni w jaki sposób Rosa gra...
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
@Czytoważne
Oglądałeś ten mecz czy tylko piszesz, żeby bronić swój klub.Rosie było na ręke przegrać, żeby Czarni nie mogli przeskoczyć Anwilu, bo Rosa robi wszystko żeby ustawić się pod Anwil w PO bo to dla nich pewny awans do półfinału.Oni grają żeby nie być wyżej niż 4 miejsce i żeby na 5 miejsce nie weszli Czarni.Rosa sobie zakpiła z Anwilu, co druga akcja to odpalanie trójki, najczęściej niecelne, najbardziej streetballowy klub próbował by rozegrac akcję jakoś inaczej jak nie siedzi trója, a tutaj co ponowienie czy zbiórka na desce to zaraz było oddanie na obwód i kartofel z 7 metrów, a i tak taką olewczą grą jaką grała Rosa, Anwil ledwie wygrał.Ciekawy mnie teraz rewanż, Anwil ma już 3 wygrane przewagi nad Czarnymi, więc Rosa będzie mogła zagrać na poważnie, a wtedy polecą wióry.
P.S gratuluję ci tych drobnych zgarniętych za ten bet, ja takim czymś nawet bym się nie chwalił.
 
C 19

czytowazne

Użytkownik
Nawet nie ciągnę konwersacji w dalszym ciągu. Oczywiście Rosa się podłożyła, oczywiście Anwil zostanie roztarty w pył, oczywiście kratofle były celowe. Sprawdź po co stawia się strefę w meczu, szczególnie 3-2 (a nie 2-3)... Widzę, że niektórzy w 2 sezonie w ekstraklasie robią się bardziej butni niż $telmet/A$$eco swego czasu.
P.S Te drobne to 3 dniówki Twoich rodziców, u których zapewne jeszcze mieszkasz wnioskując po Twoim zawadiackim tonie wypowiedzi. Bez odbioru.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Nawet tu się spinacie ???? Po co ?
To prawda, że mecz był niesamowicie dziwny, te trójki to w 3.kwarcie bodaj do 10 z rzędu dochodziły, tyle tylko, że... Rosa tak po prostu gra w ostatnich spotkaniach. Tu nie było Kirka, więc było tego aż dziwnie dużo, no i ostatnia akcja dla odmiany pod kosz ????
Rosa-Anwil - pewny awans Rosy ? No wątpię, to jest para 50/50 i wiadomo, że może i lepiej trafić na Anwil, ale to i tak będzie 50/50, bo nie róbmy z Rosy jakiegoś Trefla...
Pisanie o braku szans przed meczem w takiej parze nie jest poważne... Kursy na poziomie 3.30 na gości w Radomiu wezmę w każdym spotkaniu do końca rozgrywek z pocałowaniem w rękę.
 
L 63

l7

Użytkownik
Czarni Słupsk - Anwil Włocławek

Obie drużyny po zawirowaniach, Czarni po stracie swojej pierwszej polskiej opcji - Dutkiewicza stanęli przed nie lada wyzwaniem - jak załatać polskie braki. Właściwie, do dzisiaj nie wiadomo czy im się to udało. Do kontuzjowanego Dutkiewicza dołączyli Jermakowicz i Nowakowski, cała trójka problemy z kolanami. Drużyna z Włocławka, po stracie lidera - Dulkysa ma nie mniejsze problemy niż ich dzisiejsi przeciwnicy. Na ich szczęście w ćwierćfinale będą grali z Rosą Radom i o ile nie wystapi Kirk, to Anwil zamelduje się w półfinale. Anwil ma o co dzisiaj grać - broni przewagi parkietu w ćwierćfinale. Czarni, którzy odzyskują świeżość po ciężkich treningach Urlepa będą chcieli w końcu wygrać mecz w szóstkach przed własną publicznością. Czarni dotychczas w szóstkach mają bilans 1-6, ale kto śledził ich spotkania ten wie że tych zwycięstw mogło być trochę więcej.
We Włocławku mięli piłkę w górze na zwycięstwo,
z Turowem prowadzili w 3 kwarcie 17 punktami ale zabrakło pary,
z Rosą prowadzili w 3 kwarcie 19 punktami, ale zabrakło pary,
ze Stelmetem jeszcze na 2 minuty przed końcem meczu był remis.
Teraz jakby trochę świeżsi bedą próbowali zrewanżować się Anwilowi za 3 porazki w tym sezonie. Brak Jermakowicza i Nowakowskiego może wyjść Czarnym na dobre, w ostatnich meczach jeden jak i drugi bardziej szkodzili niż pomagali drużynie. Młody Borowski gra bez kompleksów i najzwyczajniej w świecie godnie ich zastępuje. Nie oznacza to jednak że Czarni nie mają problemów z Polakami, ba - jest to ich główne zmartwienie, bo maja chyba najsłabszych Polaków z całej pierwszej ósemki ligi. Jeżeli jednak Śnieg da dobrą zmianę, a Jarek Mokros bedzie grał tak jak dotychczas w szóstkach, to przewaga parkietu pozwoli Czarnym zwyciężyć

mój typ:zwycięstwo Czarnych (1.4) bwin 68-55 dla Czarnych

Turów Zgorzelec - Rosa Radom
Po zawirowaniach wokół afery dopingowej w Zgorzelcu i po haniebnej decyzji władz PLK o braku dyskwalifikacji Turów jest na najlepszej drodze do finału, a być może i do mistrzostwa Polski w tym sezonie. Zgorzelczanie bardzo chcą ugrać przewagę parkietu w finale i uniknąć Trefla w półfinale. Rosa po fantastycznych pierwszych meczach w &quot;szóstkach&quot; wpadła w wyraźny dołek, dlatego dzisiaj mój typ:

Turów - Rosa(h+10,5) 1 (1.85) bwin 92-79 dla Turowa
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański
W Śląsku kontuzjowani są - Parzeński, Hyży, Mroczek, Gabiński. Trzech pierwszych prawie na pewno nie wystąpi, chyba, że będą chcieli na siłę wcisnąć Mroczka ze skręconą kostką.
Gabiński w ostatnim meczu zagrał z kontuzją przez 6 minut. Ma jakieś problemy z nerwami szyjnymi - pewnie dostanie jakiś zastrzyk przed meczem i będzie musiał grać, tylko jak się zaprezentuje?
Rotacja mocno się ograniczyła.
Zostają Skiba, DJ, Kiko, Sulima, Miller do tego dochodzi Ochońko + kontuzjowany Gabiński + niedoświadczony Kulon. Możliwe, że w dwunastce meczowej pojawią się jacyś juniorzy.
Biorąc pod uwagę, że Sulima ma tendencje do łapania głupich fauli ... Śląsk może mieć dzisiaj duży problem pod basketem.
Mimo wszystko nie chce mi się wierzyć w porażkę Śląska, aczkolwiek ta liga nie takie rzeczy widziała. Ja bezpiecznie zagram dodatni handicap na gości. Wystarczy gorszy dzień Skibniewskiego lub Kikowskiego ... i może być gorąco
@Polpharma +12 Pinnacle 1,854 ✅ 78:82
PS. Handi w W illi am Hil l +21,5 po 1,2 ✅ to jak dla mnie czysta lokata
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
bucio 17

bucio

Użytkownik
Kontynuacja stawiania na Polpharmę ????

Kilka słów ode mnie:

http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/433618/trudne-zadanie-akademikow-zapowiedz-meczu-azs-koszalin-polpharma-starogard

Zakładając, że w Koszalinie będą oszczędzać Szubargę na mecz niedzielny i to właśnie w niedzielę wyjaśni się dalsza przyszłość Akademików, to proponuję.

Polpharma +8,5 1,80

Polpharma 3,70

I jeszcze jedna propozycja:

Kotwica - Jezioro -6,5 (2 1,80) Jezioro 1,35

Gospodarze nie dość, że bez zawieszonych 2 najlepszych Parksa i Rosińskiego, to jeszcze bez Montgomerego. Grają praktycznie tylko 6 zawodnikami w tym młodzikami (Lasota), a w Tarnobrzegu kwestią honorową, aby taki mecz wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 63

l7

Użytkownik
Kolejna kolejka, kolejna mozliwosc wyrwania kasiory.
Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra
Andrej Urlep ma problem, którego nie jest w stanie rozwiązać - polskie paszporty.
O ile Jarosław Mokros daje rade, tak wypełnienie kolejnych limitów jest dla szkoleniowca słupszczan nie lada wyzwaniem. Niezłe sobie radzi młody Borowski, ale brakuje mu sil żeby grac więcej jak 20-25 minut w meczu (po kilku minutach na parkiecie prosi o zmiane), Tomasz Snieg radzie sobie w obronie, ale w ataku jest całkowicie bezproduktywny, a jako rozgrywający wręcz przeszkadza swoim kolegom. W momencie kiedy wchodzi Gruszecki powstaje olbrzymia dziura w obronie.
Mimo tych problemow Czarni sa w stanie nawiązać walkę i wygrać z Rosą, czy Anwilem, które są na podobnym sportowym poziomie, ale do pierwszej trójki w chwili obecnej nie mają podjazdu. Stelmet walczy o 1 miejsce przed Play Offami, wiec nie ma mowy o odpuszczaniu. Przewaga jakości, zwłaszcza wśród polskich zawodników jest zbyt duża żeby Czarni mogli to wygrac.
Mój typ:
Czarni Słupsk - Stelmet zielona Góra 2 kurs: 1.45 (bwin) 73-77, Czarni dzielnie walczyli, zabraklo skutecznosci.

Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec
Sytuacja podobna do tej z meczu Czarni-Stelmet. Z jednej strony Anwil grający wąskim składem, bez polotu i praktycznie tylko z Hajricem pod koszem, a z drugiej silny, walczacy o 1 miejsce przed PO Turów. Turów ma zbilansowany skład, do tego sa w formie. Nie widze innego wyniku jak zwyciestwo Zgorzelczan.
Mój typ:
Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec 2 kurs 1.3 (bwin) Anwil-Turów 69-94

Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia
Generalnie omijam dolną szóstkę, bo cuda się w niej potrafią dziać, ale zaintrygowała mnie linia na Asseco wystawiona przez buki. Obydwie drużyny w ostatniej kolejce zagrały fatalnie, Śląsk przegrał u siebie z Polpharmą, a Asseco z trudem, po dogrywce wygrało z półamatorską drużyną z Kołobrzegu. Jednym i drugim nie zabraknie motywacji, zwycięstwo Asseco daje im praktycznie awans do PO, porażka Śląska oznaczać będzie praktycznie koniec marzeń o Play Offach. Będzie dużo walki, buki widzą faworyta w drużynie z Wrocławia, ale ja spodziewając sie wyrównanego meczu walki obstawiam:
Śląsk Wrocław - Asseco Gdynia(h+7,5) 2 kurs: 1.75 (bwin) 75-73 ostatnia kwarta wygrana przez Asseco 7 punktami pozwolila pokryc linie
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Chodzę na mecze AZS-u u siebie z racji że widze hale od siebie z balkonu i mam blisko. Ostatni mecz z Kotwicą strasznie mnie zawiódł, co prawda nie grał Dunn ale mecz stał na żenującym poziomie. Mielczarek to największe zero tego zespołu , nie potrafił trafić zwykłego lay-upa spod kosza będąc na czystej pozycji. Dziś możliwe że bez Szubargi. Stawiam w tym meczu na liczbe punktów poniżej gospodarzy. W ostatnich 5 meczach na własnym parkiecie ani razu nie rzucili powyżej tej lini punktowej. Szczerze licze dzisiaj znów na słabą skuteczność akademików.

AZS Koszalin under 79.5 pkt 1.85 ⛔ 2 kwarta strzelanka...

Slask - Asseco , jestem podobnego zdania w tym meczu co kolega wyżej. Drużyny zbliżone do siebie poziomiem. W tym spotkaniu może wygrac każda z drużyn. Mam przeczucie że Asseco może dzis zaskoczyć dlatego skłaniam się w zaniżony handicap w ich strone.

Asseco + 8.5 pkt 1.65✅✅

Wszystkie kursy z toto-mixa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - TBL
Spotkanie: Anwil Włocławek - Turów Zgorzelec
Typ: -6.5 Turów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Anwil gra już tylko po to żeby dograć sezon do końca, żadne wygrane żadne trofea im nie w głowie, klub stoi nad przepaścią sprzedał najlepszego gracza do Turcji i teraz robią wiele żeby w ogóle przystąpić do nowego sezonu nie skupiając już się zbytnio na tym.Ławka Włocławka wygląda bardzo mizernie 6 graczy w rotacji plus juniorzy, o ile na początku meczu ich gra jakoś wygląda tak mniej więcej od połowy 2 kwarty zaczyna im brakowac paliwa, bo nie ma kto zmieniać graczy 1 piątki, dla Anwilu rywal w 1 rundzie PO jest już znany, będzie to Rosa Radom, więc jakiejś spiny na ten mecz żeby zająć wyższe miejsce mieć nie będą.Turów wręcz przeciwnie nie może sobie pozwolić na przegraną bo jeśli chcą zająć 1 miejsce przed play offami to ten mecz wygrać dla nich jest obowiązkiem bo Stelmet uciekł im wczoraj na 2 punkty.Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wygraną Zgorzelca 37! punktami, prawdziwa deklasacja.Skład Turowa jest bardzo mocny, na każda pozycję mają po 2 pełnowartościowych graczy a w tym prawdziwą gwiazdę ligi J.P Prince&#39;a. Nie przewiduję tutaj większych szans dla ekipy z kujaw, Turów ma wszystko żeby to dzisiaj wygrać spokojnie bez większego wysiłku tak minimum 10 punktami, ten handicap to spory value, bo ja spodziewałem się tutaj linii w granicach -12.5, a jak widać buki zrobiły mi prezent.Polecam typ tzw. pewniak
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 63

l7

Użytkownik
Bierzemy na tapete ostatnią kolejkę przed Play Offami:
Turów Zgorzelec - Czarni Słupsk
Turów wygrywając w tym meczu zajmie pierwsze miejsce przed PO, Czarni nie grają o nic i myślami są już przy meczu ćwierćfinałowym z Treflem Sopot. Dodatkowo, ponoć do Zgorzelca nie pojechał Garrett Stutz-siła podkoszowa Czarnych (25pts i 16 zb w ostatnim meczu przeciwko Stelmetowi). Wynik tego meczu nie może być inny, jak zwycięstwo gospodarzy. Kurs na czyste zwyciestwo zgorzelczan jest niziutki, dlatego
mój typ:
Turów Zgorzelec(h-7.5) - Czarni Słupsk 1 kurs 1.4 (Williamhill) 94-74
dla troszke odważniejszych można też spróbować handi 12.5 po kursie 1.85

Śląsk Wrocław - AZS Koszalin
Mecz o awans do PO, obie drużyny rzucą wszystko co mają i nie ma mowy o odpuszczaniu nawet na chwilę. AZS w szóstkach do tej pory ma bilans 8-1, Śląsk 7-2.
Drużyny o podobnych potencjałach, ale ze względu na przewagę parkietu to Śląsk jest tutaj faworytem. W takim meczu spodziewam się jednak wyrównanej walki, dlatego
mój typ:
Śląsk Wrocław - AZS Koszalin(h+9.5) 2 kurs: 1.4 (WilliamHill) 72-85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom