>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
R 22

romek36

Użytkownik
czesto podobnie grał Prokom za czasów swojej Hegemoni liga na pół gwizdka kilka porażek , a w Po niszczyli jak szło wszystkich, poza dość szcześliwą wygraną jednego roku z Turowem w którym grał Rodrigez, Kelati, LOgan ,Drbnjak , w Prokomie za to Gurovic ktory w ostatnim meczu szalał niesamowicie
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Polpharma-Asseco
Asecco @ 2,55 bet365⛔⛔⛔
Dziś o 17 spotykają się dwa zespoły które zaskakują na początku sezonu. Asseco pozytywnie 2 zwyciestwa i 1 porażka z Anwilem po dobrej grze zaś Polpharma negatywnie(3 porażki) . Polpharma nie dość że sromotna porażka u siebie z Rosą Radom 13 pkt to mecz katastrofa we Wrocławiu z Śląskiem gdzie o ile pamiętam 1 kwartę prowadzili chyba 13 pkt aby 2 kwartę przegrać aż różnicą około 20pkt.
W Polhparmie z drobnymi urazami zmagali sie Hick, Radwański i Varanauskas jednak podobno wszyscy mieli być gotowi na dzisiejszy mecz jednak nie wiadomo do końca czy nie będzie śladu po nich.
Liczę że Walton plus wetereni naszych koszykarskich parkietów poprowadzą Asseco do zwycięstwa a kurs zachęcający (rano był 2,75)
Drogą do zwycięstwa będzie zatrzymanie wspomnianego Hicka i Jeftica. Jeszcze Trybański swoim wzrostem robi przewagę jednak jak narazie jego gra dla mnie nie imponuje.
 
L 0

lapa1984

Użytkownik
co tu taka cisza ????
dzis mecz Zastal - AZS
kurs na zielonogorzan slabiutki i zastanawiam sie nad handi 10,5 w strone gospodarzy wydaje mi sie ze cos sie ruszylo i widac juz w zespole jakies zgranie
czekam na wasze opinie panowie ????
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
co tu taka cisza ????
dzis mecz Zastal - AZS
kurs na zielonogorzan slabiutki i zastanawiam sie nad handi 10,5 w strone gospodarzy wydaje mi sie ze cos sie ruszylo i widac juz w zespole jakies zgranie
czekam na wasze opinie panowie ????
No ja też się zastanawiam zwłaszcza , że przeleciał mi typ na Efes.
Stelmet wygrał ładnie z Sieną. Nie wiem jak zmęczenie zawodników ale myślę , że 3 dni wystarczyły na regenerację zawodników z Zielonej Góry.
Handi -10.5 jak dla mnie za wysokie więc może nie wejść. Koszalin 3 mecze przegrane ale swoje pewnie zagrają ..
Dajcie radę ktoś kto ogarnia tą ligę.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Stelmet wygrał ładnie z Sieną
To Siena przegrała a nie Stelmet wygrał bo tak wyglądał ten mecz ???? Według mnie handi -10,5 jest za wysokie szczególnie, że w piątek kolejny mecz w Eurolidze, tym razem z Galatasaray i mogą się bardziej nastawić na Euroligę i nie wkładać w dzisiejszy mecz zbyt dużo sił, ale powinni wygrać, ale nie over 10,5 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk (HC +5,5/0) --&gt; 1 - 1,85 Fortuna ✅ 67-65 // Fesenko nie zagrał ani sekundy...
Wydaje mi się, że warto uderzyć w stronę Śląska. Czarni na razie bez porażki, ale oni akurat najlepiej grają u siebie, a z 4 rozegranych spotkań 3 wygrali właśnie u siebie. Do tego w Śląsku zagra dziś były zawodnik NBA reprezentant Ukrainy center Fesenko. Moim zdaniem jak na PLK to będzie bardzo duże wzmocnienie. Śląsk na razie co miał wygrać to wygrał, chociaż na wyjeździe z Kotwicą mogli powalczyć o wygraną. Dzisiaj test dla obydwóch drużyn. Dla Czarnych jak zagrają na wyjeździe na ciężkim wrocławskim terenie, a dla Śląska czy będą się liczyć w walce z najlepszymi. Wygrać może i Śląsk nie wygra (chociaż wcale by mnie nie zdziwiła wygrana Śląska ani nie nazwałbym tego wielka niespodzianką jesli tak sie stanie), ale powinien to być zacięty mecz do samego końca.

ed:// probasket.sk: &quot;Klub poinformował, że przygodę ze Śląskiem kończą Franjo Bubalo oraz Marcin Kosiński. O ile Bubalo pojawił się na parkiecie w dwóch meczach przez całe pięć minut, to Kosiński ani razu nie załozył koszulki Śląska ze względu na konflikt z Rosą Radom, gdzie występował w minionym sezonie.&quot;
Ktoś zna szczegóły konfliktu Kitzingera=Kosińskiego z Rosą ? Ten synek jest naprawdę pechowy albo głupi...Od najmłdoszych lat ciągłe problemy z klubami...
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Turów Zgorzelec - Polpharma (HC 0/+14,5) --&gt; 2 - 1,85 ⛔ Fortuna 86-64 (52-23 I połowa :|)
Turów pewnie i to wygra, ale liczę na to, że Polpharma się po prostu postawi i powalczy i przegra mniej niż 15 pkt. Chociaż patrząc na pogromy zrobione przez Turów może być różnie. Rozjechali na wyjazdach Jeziorak i Koszalin, ale mimo wszystko liczę na lepsza dyspozycję Polpharmy, która wreszcie odniosła 1wsze zwycięstwo z Asseco tylko 2 pkt, ale jednak. Ciekawa będzie rywalizacja pod koszem. W Polpharmie rządzi Trybański z Jefticem i wg mnie tu powinni mieć jednak przewagę nad Kuligiem i Zigeranovicem. Turów może też już lekko odczuwać ciężkie i wyrównane mecze pucharowe. Więc też nie sądzę, żeby zależało im dziś na jak największej wygranej i &quot;piłowaniu&quot; wyniku, ale tu już wiele zależy od tego jak postawi się Polpharma. Bo jeśli zagrają słabo to Turów normalna grą będzie mógł to wygrać powyżej 15 pkt bez specjalnego wielkiego zaangażowania.
ed:// No to ja już po połowie spotkania pozwolę sobie rozliczyć ten typ na ⛔ Polpharma kompletne dno. Zero walki. Szkoda, że nie mogą odklepać, bo tak by było dla nich lepiej. 52-23 do przerwy...Wstyd i kompromitacja.
Do tego 18/49 za 2...
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Udało się ze Śląskiem, nie udało się z Polpharmą. Polpharma zagrała po prostu tragicznie 1wszą połowę. Gorzej się nie da. 52-23 co ustawiło całe spotkanie...23 pkt rzucone w I połowie - mimo wszystko wstyd i kompromitacja. II połowę wygrali już 7 pkt, bo jak można było przewidzieć Turów nie będzie bezsensu piłował wyniku, bo i po co. Szkoda, bo gdyby Polpharma zagrała troszkę lepiej I połowę to pewnie by ta linia weszła.
Dziś próbuję takie coś:
???? AZS Koszalin - Anwil Włocławek (HC +5,5/0) --&gt; 1 - 1,65 TotoMix ✅ 70-66
???? AZS Koszalin - Anwil Włocławek (HC +7,5/0) --&gt; 1 - 1,45 Milenium ✅ 70-66
Kursy pospadały strasznie...Wczoraj jeszcze +7,5 można było grac po kursie normalnym dla HC czyli 1,85. Dziś największa dostępna linia po względnym kursie to 5,5 pkt lub 7,5 pkt w Milenium po kursie 1,45. No, ale do rzeczy:
Koszalin zdecydowanie największe rozczarowanie początku sezonu. Brązowy medalista poprzedniego sezonu zaczął sezon od 4 porażek...co prawda terminarz Koszalin miał w zasadzie tragiczny...1wszy mecz bez 2 zdań powinni wygrać z Asseco, ale potem: Trefl, Turów i Zastal...I dziś 4 kolejny mecz z Anwilem. Czyli w zasadzie 4 najcięższe drużyny zaraz po sobie. No, ale jednak wyniki tragiczne, więc Sretenovic, który wywalczył brąz trenerem Koszalina już nie jest. Nowy trener na sam początek dostaje ciężki mecz z Anwilem, ale u siebie więc tyle dla niego i Koszalina dobrze. Co do Anwilu to sporo problemów zdrowotnych. Pamuła out, ale to już jakiś czas temu. Największym osłabieniem jest dziś brak dzisiaj Paula Grahama (w 2 spotkaniach na 4 wychodził w 1wszej 5): 20 min, 10 pkt na mecz. Duże osłabienie. Podsumowując: nowy trener, fatalna seria Koszalina, mecz w Koszalinie i brak Grahama powinien nam dać fajny wyrównany mecz i wielka niespodzianką zwycięstwo Koszalina nie będzie, choć z 2 strony na trenerze presji też nie ma, bo 1wszy mecz i to nie z byle kim, ale no po tak fatalnej serii Koszalin musi - po prostu musi - powalczyć, więc linia 5,5 do ogarnięcia przy odpowiednim zaangażowaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgadzam sie z Dawczanem. Smialo mozna sprobowac AZS Koszalin. Co prawda poczatek ligi pokazal, ze ich gra rzadzi chaos ale trener pracuje nad tym aby ten blad wyeliminowac z ich gry. Bilans 0-4 chyba wszystkich zaskakuje. AZS to rewelacja poprzedniego sezonu, odejscie lidera swoje zrobilo ale przyszli fajni gracze wiec czas sie pozbierac. W Sopoice 83-87 to pokazuje, ze stac ich na wiele. 8 graczy solidnych w rotacji (Sek, Dunn, Sykes, Bialek, Mielczarek, Dabrowski, Oded, Woloszyn + Rafal B.). Anwil mnie nie przekonuje, co roku notuja rekordowa liczbe wpadek, 2.49 u siebie AZS? Biore zdecydowanie.
Koszalin 2.49 4/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Koszalin planowo - powalczył, odrobił straty i nawet wygrał. Fatalna seria AZSu przerwana.

???? Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra (HC 0/-2,5) --&gt; 2 - 1,45 Milenium ✅ 57-87 pogrom
Tak jak Koszalin był największym rozczarowaniem początku sezonu tak Rosa jest chyba największym zaskoczeniem pozytywnym początku tego sezonu. Ale uczciwie trzeba przyznać, że terminarz mieli łatwy - pokonali Kotwicę, Jeziorak i Polpharmę i ulegli dopiero Czarnym Słupsk, choć do połowy wygrywali chyba 10 pkt. Więc mimo łatwego terminarza przypadkiem tego nazwać nie można. Można więc powiedzieć, że plan wykonany w 100% przez Rosę. Przeciwnikiem będzie Stelmet, który po niemrawym początku sezonu - w Eurolidze wręcz katastrofalnym - odżył. Widać, że drużyna po mału się zgrywa, walczy i zaczyna to pozytywnie wyglądać. Zwyciężyli ze Sieną (choć osobiście tego zwycięstwa bym nie przeceniał, bo Siena zagrała jak dzieci zagubione we mgle rzucając za 3 w kontrze 3-1 i to nie raz nie dwa i nie trzy :]), następnie bardzo fajny mecz z Galatasaray i minimalna porażka. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki w Eurolidze - wynikami w PLK nie do końca bym się nie sugerował, bo ostatni pogrom na Koszalinie nic nie znaczy, bo AZS aż do dzisiaj był na dnie :] - Stelmet powinien pokonać Rosę. Stelmet czeka mega ciężki mecz w Eurolidze z Olympiakosem, ale po 1wsze to dopiero w piątek, a po 2gie no nie oszukujmy się, Stelmet jedzie tam po prostu zagrać jak najlepiej i nie dostać pogromu. Więc wszystkie siły bez oszczędzania powinny pójść na Rosę, co biorąc pod uwagę ostatnie spotkania w Eurolidze powinno dać zwycięstwo w Radomiu, ale z racji wyjazdu i dobrej postawy Rosy linia pomniejszona i to dość sporo, ale 1,45 tragedii nie ma :]
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
AZS Koszalin od drugiej kwarty , gdy Anwil stracił Katnica, na tablicy świetlnej mecz powinien być oznaczony &quot;must win&quot;.
Skoro w drugiej połowie rozgrywał nawet center Anwilu - Clanton, co tutaj dużo mówić.
Polacy w Koszalinie kompletnie zawiedli. Anwil padł kondycyjne w czwartej kwarcie.
Grę starał się ciągnąć Dulkys - z dobrym efektem, ale mało wsparcia od kolegów.
Sokołowski, Kostrzewski - ich straty w końcówce , musiały załamać robiących robotę za trzech zawodników - dosłownie - Clantona i Dulkysa.
X-factorem w Koszalinie okazał się Dunn. Celna trójka przy remisie i bodajże 1 minuta do końca meczu...
Henry imponował mnie już w poprzednim sezonie. W dzisiejszym meczu prezentował się jako najbardziej inteligentniejszy zawodnik AZSu na parkiecie.
5 kolejka u mnie bardzo pozytywna , w dniu dzisiejszym 5/5 (+7 handi Kotwica, over 139 Asseco - Kotwica, +3.5 AZS, -15 Trefl). pudło zaliczone na meczu Slask - WKS, zarobione natomiast na -15 Turow. Także bardzo udana kolejka , ale 5 kolejka kończy się jutro i ciężki mecz wydaje się do typowania.
Rosa niby zaskoczenie i Stelmet, który budzi się ze snu zimowego. Emocji z pewnością nie zabraknie.
P.S. Nie wierzę, że to przypadek, że w Anwilu co sezon kontuzji doznają podstawowi zawodnicy. Sezon w sezon to samo. Proponowałbym się zastanowić nad wymianą staffu medycznego, bo to jest już przerażające.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kareem33 74

kareem33

Użytkownik
Nie doszukuj się jakichś teorii spiskowych turfun, wszystkie te urazy są odnoszone na boisku w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń nic więcej, to że anwil ma takiego pecha to nie jest nic dziwnego zawsze miał pecha grając w finałach i będąc tam wiecznie drugim i ma pecha co do kontuzji
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie doszukuj się jakichś teorii spiskowych turfun, wszystkie te urazy są odnoszone na boisku w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń nic więcej, to że anwil ma takiego pecha to nie jest nic dziwnego zawsze miał pecha grając w finałach i będąc tam wiecznie drugim i ma pecha co do kontuzji
Może miec pecha - rzeczywiście, ale może być i tak, że cos tam nie gra z przygotowaniami fizycznymi...Bo byłby to juz naprawde bardzo duży pech te wieczne kontuzje...
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
???? Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra (HC 0/-2,5) --&gt; 2 - 1,45 Milenium
Tak jak Koszalin był największym rozczarowaniem początku sezonu tak Rosa jest chyba największym zaskoczeniem pozytywnym początku tego sezonu. Ale uczciwie trzeba przyznać, że terminarz mieli łatwy - pokonali Kotwicę, Jeziorak i Polpharmę i ulegli dopiero Czarnym Słupsk, choć do połowy wygrywali chyba 10 pkt. Więc mimo łatwego terminarza przypadkiem tego nazwać nie można. Można więc powiedzieć, że plan wykonany w 100% przez Rosę. Przeciwnikiem będzie Stelmet, który po niemrawym początku sezonu - w Eurolidze wręcz katastrofalnym - odżył. Widać, że drużyna po mału się zgrywa, walczy i zaczyna to pozytywnie wyglądać. Zwyciężyli ze Sieną (choć osobiście tego zwycięstwa bym nie przeceniał, bo Siena zagrała jak dzieci zagubione we mgle rzucając za 3 w kontrze 3-1 i to nie raz nie dwa i nie trzy :]), następnie bardzo fajny mecz z Galatasaray i minimalna porażka. Biorąc pod uwagę ostatnie wyniki w Eurolidze - wynikami w PLK nie do końca bym się nie sugerował, bo ostatni pogrom na Koszalinie nic nie znaczy, bo AZS aż do dzisiaj był na dnie :] - Stelmet powinien pokonać Rosę. Stelmet czeka mega ciężki mecz w Eurolidze z Olympiakosem, ale po 1wsze to dopiero w piątek, a po 2gie no nie oszukujmy się, Stelmet jedzie tam po prostu zagrać jak najlepiej i nie dostać pogromu. Więc wszystkie siły bez oszczędzania powinny pójść na Rosę, co biorąc pod uwagę ostatnie spotkania w Eurolidze powinno dać zwycięstwo w Radomiu, ale z racji wyjazdu i dobrej postawy Rosy linia pomniejszona i to dość sporo, ale 1,45 tragedii nie ma :]
Podpisuje się pod tą analizą.
Gra Stelmetu wyglądała naprawdę nieźle w meczu z Galatą (meczu ze Sieną nie liczę, bo poziom z obu stron był po prostu dramatyczny).
Nie ma się co oszukiwać, Stelmet ma przewagę na każdej pozycji, pytanie jest czy podejdą maksymalnie skoncentrowani do meczu? Wydaje mi się, że tak, w Pireusie nie mają najmniejszych szans, a same porażki nie wpływają dobrze na atmosferę w zespole.
Najciekawiej (przynajmniej dla mnie) zapowiada się pojedynek rozgrywających czyli Koszarek vs Łączyński.
Olbrzymia przewaga Stelmetu jeśli chodzi o polski zestaw zawodników. Po drugiej stronie tylko Łączka i czasami Dłoniak gwarantują dobry poziom.
Amerykanie w Rosie też szału nie robią. Z drugiej strony, należy zwrócić uwagę, że w Radomiu aż 6 zawodników rzuca średnio na mecz 8 pkt i więcej.
W ekipie z Zielonej Góry, coraz lepiej gra Brackins, od początku super gra Dragicević, do tego dochodzi jeszcze Hrycaniuk, także pod basketem Stelmet, przynajmniej w polskiej lidze jest zabezpieczony. Na obwodzie w 2 ostatnich meczach rozkręcił się Walker, w formie jest Zamojski, swoje grają Koszarek i Eyenga.
Moim zdaniem na Rosę powinno to w zupełności wystarczyć.
Bukmacher: Pinnacle
Typ: 2(Stelmet) (HC-4,5)
Kurs: 1,769
Stawka: 2/10

Powodzenia!

edit. Wygląda na to, że żarty ze strony Stelmetu się skończyły ???? 57:87, po pierwszej kwarcie już wszystko było jasne
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Rosa Radom - Śląsk Wrocław (HC 0/+2,5) --&gt; 2 - 1,75 Fortuna ⛔ 83-65
Spotkanie w piątek o 17:00. Rosa w roli lidera ? Wg mnie tylko z powodu własnego parkietu i w miarę dobrego początku sezonu, ale jednak 1wsze 3 spotkania były łatwe o czym już pisałem we wcześniejszych analizach. Ostatnie 2 kolejki z już lepszymi zespołami, a w zasadzie najlepszymi w naszej lidze, czyli Słupskiem i Zastalem przegrane i to przegrane dość wyraźnie. Zastal to w ogóle zrobił pogrom 30 pkt i to w hali w Radomiu. Świadczy to o tym, że Rosa jest raczej za słaba na drużyny lepsze, a mocna na słabsze ???? czyli typowy środek tabeli i tak to na razie wygląda. Śląsk już ostatnio zaskoczył i wygrał po zaciętym spotkaniu z Czarnymi. O dziwo - mimo wielu zapowiedzi - nie zagrał jeszcze reprezentant Ukrainy i były gracz NBA Fesenko, który przyleciał do Polski 20 h przed meczem i to był powód jego absencji. Teraz już zagra i to musi być wzmocnienie jak na polskie warunki. Biorąc pod uwagę dobrą formę Śląska i wzmocnienie pod koszem w postaci Fesenki, który już teraz zagra widzę ponownie wygraną Śląska, a że linie mamy dodatnią na Śląsk to tym lepiej biorąc pod uwagę, że mecz jest wyjazdowy i może być na styku.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Anwil - Asseco. Pograne mam +8 Asseco. Anwil nie podda meczu, bo gra u siebie. O Katnicu każdy wie. Wątpię, by zagrał. Wątpie, by Anwil chciał paradować w PP, gdy ma tak krótki skład, a im więcej meczów, tym większe ryzyko kontuzji, co Bogicevicowi zapewne nie uśmiecha się, bo mają większe ambicje w lidze.
Przeciwnie Asseco, które ma skład, jaki ma. PP to szansa, by zdobywać doświadczenie i traktować poważnie, bo dla nich to promocja i chęć powalczenia o coś, bo w lidze z góry są skreśleni, a puchar zawsze jakieś im szanse daje.
Jeśli nadal bez Katnica, to brak rozgrywającego odbije się sporym problemem.
Trefl - Czarni, pobrane 1(-5)
Czarni i Urlep. Podejście Urlepa do PP jest szeroko w Polsce znane. Czarni bez Trice&#39;a, Wrighta i Nowakowskiego. Obserwatorzy wiedzą, ile daje Trice w ataku. Stutz jedyny pod koszem i przeciwko YGN i Leonowi może wpaść w FT.
Linie już są wyższe, bo w kilku innych publicznych miejscach wrzuciłem te typy ze startowymi liniami. PP niszowy rynek, więc już linie i kursy pospadały.
Najczęściej i najszybciej typy dodaję na swój twitter i facebook - kto szuka ten znajdzie i z korzyścią wyjdzie, by łapać dobre linie.

na jutro polecam -6 Turów @ 1.86 pinnacle - izi, blowout konkretny
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dwill 620

dwill

Użytkownik
Śląsk już ostatnio zaskoczył i wygrał po zaciętym spotkaniu z Czarnymi. O dziwo - mimo wielu zapowiedzi - nie zagrał jeszcze reprezentant Ukrainy i były gracz NBA Fesenko, który przyleciał do Polski 20 h przed meczem i to był powód jego absencji. Teraz już zagra i to musi być wzmocnienie jak na polskie warunki. Biorąc pod uwagę dobrą formę Śląska i wzmocnienie pod koszem w postaci Fesenki, który już teraz zagra widzę ponownie wygraną Śląska
Nie zagra w Radomiu (kontuzja). Lekkie treningi zaczął dopiero od wtorku.
Wczoraj małeś +2.5 w bet365 @ 1.85. Fortuna nakłada chyba podatek, więc kurs staje się mniejszy.
W Rosie dwóch Polakó pod sporym znakiem zapytania.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ja nie mam jeszcze zaufania do Slaska. Pare kolejek minelo i ani nie graja jakos tragicznie anie nie powoduja, ze rosnie do nich przekonanie. Maja duzo slabych momentow i taki zdrowy, w formie Fesenko bardzo by sie przydal. Rosa tez troche slabiej po dobrym poczatku. Mieli 3-0 potem dwie wtopy ale to Czarni i Stelmet wiec trudno wiec jakies zastrzezenia. Cenie Kaminskiego ale nie bardzo rozumiem jego roszady. W takim zespole powinna byc soldina piatka startowa, mocno uksztaltowana i 2-3 z lawki do pomocy. Moze on sie pobawil wiedzac, ze Zielonej Gory nie pokona ale teoretycznie lider puntkowy Dloniak zaczyna z lawki i gra tylko 17 minut. To samo bylo z Czarnymi. Kamil lawka. Ja tego nie rozumiem. Wrzucanie Huberta do start 5, dziwna rotacja i brak Witki. Teraz tez nie wiadomo czy Robert zagra. Raczej to jest typowy no bet, a obrona obu zespolow nie jest za ciekawa wiec moze cos w strone overa. Linia 152 jest do przekoczenia. Srednie sa troszke mniejsze przez ten mecz Rosy ze Stelmetem gdzie rzucili 57.
Rosa - Slask over 152.5 1.85 3/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie zagra w Radomiu (kontuzja). Lekkie treningi zaczął dopiero od wtorku.
Z tego co mi sie udało wyczytać to miał grać z Rosą o czym zreszta sam w wywiadach mówił, jeśli rzeczywiście nie zagra no to wyglada to gorzej. Podejrzewam, że świeża sprawa ?
Wczoraj małeś +2.5 w Bet365 @ 1.85. Fortuna nakłada chyba podatek, więc kurs staje się mniejszy.
No, a nawet +3,5 w betssonie, ale skoro typ juz podałem to nie bedę na siłę zmieniał linii i bukmachera. Poza tym podaje tam gdzie aktualnie gram, czyli w fortunie.
W związku z podaną przez DWilla informacją, że Fesenko nie zagra - nie zagrałbym typu dodatniego HC w stronę Śląska. Fesenko miał dać Śląskowi ogromna przewagę pod koszem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dwill 620

dwill

Użytkownik
Sprawa z Dłoniakiem jest bardzo złożona, jak dla mnie. Wiele osób ocenia go po statsach z Jeziora. Jednak tam był numerem 1. 30+ z piłką, wolna ręka, full streetball i on to ciągnął.
U Kamyka mimo wszystko panuje jakaś większa hierarchia niżeli Darka.
Jest taktyka i są pewne schematy. Dłoniak ze względu na łamanie zagrywek i ich nie przestrzeganie, przycumowany był do ławki w Zielonej.
Sztab Rosy wziął go pewnie po statsach, nie analizując za bardzo charakteru, sposobu gry. PO prostu był hot jako nazwisko transferowe. Nie daje Wam do myślenia, że Polak najlepszych strzelcem ligi i nie interesuje się nim Anwil, Czarni, Trefl, itd. A trafia do ekipy, która jest po prostu średniakiem. Nie przypadkowo padło na Rosę. Finanse pewnie też tutaj odegrały rolę.
Dłoniak jest cancerem z ławki, bo on jest produktywny... jeśli gra przez 30 minut lub więcej i ma piłkę w łapach i wolą rękę.
Co do gry handi / ML. Warto czekać na live.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom