>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Szubi notuje w tym sezonie takie staty: 6.2 as na mecz i 11.6 pkt na mecz wiec w razie transferu jest na pewno solidnie przygotowany do gry. To co sie dzieje w Koszalinie to jest jakis koszmar i Krzysiek bylby tam na wage zlota. W AZS-ie musi byc trzesienie ziemi bo jak sie oglada takie mecze jak z Siarka to rece opadaja. Tam nie ma zadnego zaagazowanie w obronie i to dotyczy prawie kazdego w tym sezonie. Ciezkie zadanie przed nowym trenerem.

Co do ligi, jest specyficzna ale zajmujac sie nia trzeba ogladac, sledzic, interesowac się. Nie jestesmy na poziomie Mozambiku czy Wietmanu zeby czuc az taka odraze do Tauron Basket Ligi. Trzeba mecze ogladac aby wyrobic sobie odpowiednie zdanie. Suche staty nie oddadza tego co jest na parkiecie.

Mecz Asseco z Rosa raczej nobetowy, Rosa zaczela sezon niezle ale obecnie to nie wyglada za dobrze. Chaos jest spory, a Gdynia u siebie moze powalczyc. Walton ze Szczotka w formie, Seweryn nie najgorzej dla mnie to jest 50/50 no bet, minimalnie moze wskazanie na Radom ale to bez sensu grac, trzeba raczej szukac przewag, tu jest normalny kurs a nie widze argumentow mocno przemawiajacych za Rosa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
dwill 620

dwill

Użytkownik
Zarząd AZS i agent Szubargi rzekomo &#39;romansowali&#39;, jednak Ukraińcy definitywnie nie wyrazili zgody na transfer. Szkoda. Choć tylko kwestią czasu pozostają roszady w klubie z Koszalina.
 
mutomboo 52

mutomboo

Użytkownik
Jak dla mnie Szubarga jak poszedł do MBC to był błąd. Słaba ukraińska drużyna. Tylko się tam cofa. Niech wróci lepiej jak najszybciej do Polski. Gracz z niego średni. Na Polską ligę ok ale nie dalej. Takie realia.
 
R 0

rocky

Użytkownik
Jak dla mnie Szubarga jak poszedł do MBC to był błąd. Słaba ukraińska drużyna. Tylko się tam cofa. Niech wróci lepiej jak najszybciej do Polski. Gracz z niego średni. Na Polską ligę ok ale nie dalej. Takie realia.
Prawda jest taka że Szubi poszedł do MPC dla pieniedzy a nie dla rozwoju. Zresztą w jego wieku cięzko coś mówić aby sie rowijal. A skąd wiesz jaki jest poziom ligi ukrainskiej? Dla niego wystarczającą motywacją jest to że zarobi pewnie 50% jak nie wiecej grajac we wschodniej lidze i nie wazne w jakiej druzynie. Tak samo jest z pilkarzem Mariuszem Lewandowskim. Myslisz że on tam gra przyjemnosci czy dla pieniedzy?
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Zarząd AZS i agent Szubargi rzekomo &#39;romansowali&#39;, jednak Ukraińcy definitywnie nie wyrazili zgody na transfer. Szkoda. Choć tylko kwestią czasu pozostają roszady w klubie z Koszalina.
Co za bzdury , Krzychu ma taki kontrakt ze koszalin chocby sie zesral nie jest w stanie tyle zaplacic , a Ukraincy co do odejscia nie maja wiele dogadania jak ktos zaplaci wiecej i wypelni pelna klauzule to Krzychu moze grac gdzie chce , ale napewno nikt w Polsce mu tyle nie da
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Asseco Gdynia- Rosa Radom
Typ: 2
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 2,02
Stawka 2/10

Asseco w 10tke. W składzie tak naprawdę 3 solidnych ligowców - Szczotka, Serweryn i trochę ponad to jest Walton. Reszta ... No cóz, nie oszukując się Matczak, Kowalczyk, Szymański czy Żołnierewicz dopiero zdobywają doświadczenie i uczą się grać w tej lidze.
Dobry trener - Dedek, który fajnie poustawiał tą ekipę i za to duży ✅ dla niego.
Po drugiej stronie, Rosa, która wróciła chyba na właściwe tory, o czym świadczy ostatnie, wysokie zwycięstwo ze Śląskiem. 3 dobrych graczy amerykańskich, do tego Dłoniak, Łączyński, Majewski, jak dla mnie nie powinni mieć dzisiaj problemów ze zwycięstwem. Analiza krótka, bo moim zdaniem więcej nie potrzeba, a już za chwilę zacznie się mecz.
Powodzenia!

edit.
Brawo dla Rosy, przegrać wygrany mecz, duża sztuka. Przy +9 w 3 kwarcie, poczuli się chyba zwycięzcami, najpierw Locius rzuca piłe w ręce przeciwnika przy wyprowadzniu piłki, później nie zastawiają i robi się +4 zamiast, +11. Ogólnie od +9 run Asseco 12:0, ech w 4 kwarcie jedynym pomysłem Rosy były tróje przez ręce... Osobne brawa dla Łączki ???? Walton całą czwartą kwartę grał z 4faulami na koncie, wystarczyło popróbować wjazdów i wymusić JEDEN faul, bo cała gra Asseco opierała się na jego penetracjach i odrzuceniach ... Ale po co, lepiej walnąć dwa razy przez ręce z półdychy, szkoda, szkoda
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
WKS Śląsk Wrocław - Stelmet Zielona Góra
Mecz zamykający siódmą kolejkę PLK.
Jeśli chodzi o Stelmet to praktycznie mógłbym skopiować swoją analizę z ich ostatniego spotkania z Anwilem, niewiele się tutaj zmieniło. Śląsk jaki jest i gdzie ma braki, większość interesującą się tą ligą dobrze wie, ja postaram się to przybliżyć &quot;laikom&quot; zaglądającym do tego tematu.
Jak zwykle zacznę od podkoszowych.
Po stronie Stelmetu, pod sama dziurą Dragicević i Hrycaniuk przeciwko nim staną Thompson i Sulima. Thompson, to prawdopodobnie najmniej atletyczny amerykanin w całej naszej PLK, kibice Śląska, gdyby tylko mogli, już dawno wywieźliby go na taczce. Sulima jest niestety za niski jak na centra, brak centymetrów nadrabia jednak zaangażowaniem i siłą. Po drugiej stronie Hrycaniuk, czyli dużo lepsza wersja Sulimy, reprezentant Polski. Dragicević jest aktualnie piątym zbierającym w całych euroligowych rozgrywkach, a także czwarty w MVP-race. Najlepszy zagraniczny transfer Stelmetu przed tymi rozgrywkami, strach myśleć co by zrobili bez tego zawodnika. Ogromna przewaga Stelmetu.
Dalej na &quot;czwórce&quot; pojedynek Gabiński&amp;Hyży vs Cel&amp;Brackins. Śląsk osłabiony, w dzisiejszym meczu nie zagra Parzeński, który skręcił kostkę. Szkoda, bo zagrał b.dobry mecz z Koszalinem, liczyłem że w końcu się przełamie. Rotacja się zawęża, Gabiński ma problemy jeśli musi przebywać na boisku 5-6 minut z rzędu, facet wygląda jakby właśnie przebiegł maraton ... Hyży gra różnie w tym sezonie ale cudów nie ma co od niego wymagać. Czasami daje super zmiany na kilka minut i poderwie zespół no ale ... Dzisiaj minuty rozłożą się pewnie coś koło 25/15, chyba że Gabiński nałapie fauli, do czego ma tendencję. Po drugiej stronie Cel, który ostatnio jest w świetnej formie(chociaż akurat mecz w Monachium mu mocno nie wyszedł) i Brackins, który zagrał ostatnio kilka niezłych spotkań. Jak dla mnie bardzo duża przewaga Stelmetu.
Obwodowi - na rozegraniu Skibniewski&amp;Gibson vs Koszarek&amp;Walker. Tutaj moim skromnym zdaniem Śląsk traci najmniej, niezły transfer Gibsona, który gra całkiem inaczej niż Skiba(mocno napędza ataki Śląska, mniej ustawianej koszykówki). Przy dobrym spotkaniu obu wrocławskich rozgrywających Śląsk może się przez jakiś czas trzymać. Po drugiej stronie Koszarek (3 w rankingu asyst w Eurolidze),który na naszym rodzimym podwórku jest niekwestionowaną gwiazdą. Walker, czyli człowiek-chaos, w każdym spotkaniu przynajmniej raz przewraca się o własne nogi ???? Skiba raczej za nim nie nadąży ale Gibson powinien mu ustać.
Dalej Zamojski, Eyenga, Chanas, Barlow, Kucharek vs Kikowski, Johnson, Malasević, Mroczek.
Zamojski - najlepszy strzelec polskiej ekstraklasy, świetna forma po Eurobaskecie. Eyenga gra w kratkę, ostatnio świetny występ w Monachium, 7/8 z gry 14 punktów, w polskiej lidze bywa różnie ale Śląsk nie ma niego obrońcy. Chanas odzyskał ostatnio zaufanie Uvalina i w każdym meczu dostaje minuty, przeciwko zespołowi, którego przecież jest wychowankiem na pewno będzie chciał się pokazać. O Barlowie i Kucharku ciężko pisać, bo nie wiadomo czy będą mieli okazję podnieść się z ławki.
W Śląsku coraz lepiej Malasević i z niego powinni jak najczęściej korzystać wrocławianie. Kikowski ma ogromny kredyt zaufania od trenera, w zaciętych końcówkach go spłaca jednak skutecznością w tym sezonie nie powala. Johnson przed sezonem zapowiadany na gwiazdę, nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Przewaga Stelmetu.
Jak dla mnie Stelmet nie powinien mieć dzisiaj problemów z mobilizacją, Śląsk to w końcu Śląsk. W pamięci mam mecz z Hali Stulecia, w czasie przedsezonowego turnieju, wiadomo, że składy zmieniły się trochę od tego czasu, jednak chociaż był to tylko mecz o 3 miejsce, Stelmet nie pozostawił żadnych wątpliwości co do tego, kto jest mocniejszy kończąc spotkanie różnicą około 30 punktów. Dzisiaj aż takiego pogromu się nie spodziewam jednak, zielonogórzanie nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem.
Śląsk będzie miał ogromne problemy pod koszem gdzie nie ma praktycznie żadnych argumentów.
Stelmet w gazie, praktycznie demoluje rywali w PLK, bardzo ważne zwycięstwo w Monachium, po drugiej stronie Śląsk, który dotkliwie przegrał w Radomiu i ledwo, ledwo wygrał u siebie z Koszalinem.
Czekam z postawieniem tego spotkania do rozgrzewki, bo nie mam żadnych informacji na temat tego czy w Stelmecie są jakieś absencję czy nie.
Moje typy na dzisiaj:
William Hill (HC-3,5) kurs 1,4 7/10✅
Pinnacle (HC-8,5) kurs 1,877 3/10⛔
Pinnacle ML 2 kurs 1,265 10/10✅
Powodzenia
PS Mój 400setny post tutaj ???? Powinno być dobrze
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dwill 620

dwill

Użytkownik
Wielokrotnie pisałem, że Rajkovic to debil. Wyrobił sobie marke poprzez PR we Wrocławiu, który jest bardzo specyficzny w środowisku.
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65036,15127869,Koszykowka__Zlamac_koszykarza.html
http://koszykowka.przegladsportowy.pl/Koszykowka-Miodrag-Rajkovic-chcial-zniszczyc-zdrowie-lukaszowi-Wichniarzowi-,artykul,189750,1,297.html
Afera dopiero się rozkręca!
Najważniejsze dla losów Łuczaka i Rajkovica będą słowa Łukasza Wichniarza. Jego wypowiedź dla sport.pl , jasno wskazuje że taka sytuacja miała miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Asseco - Turów (HC 0/-2,5) --&gt; 2 - 1,45 Millenium ⛔ 68-52 :|
Turów po ostatniej wpadce ze Śląskiem nie może sobie pozwolić na kolejną wpadkę, czyli przegraną z Asseco. Asseco walczy, młodzież gra, ale ten mecz Turów &quot;musi&quot; wygrać. A musi dlatego, że mają już 2 porażki - z Anwilem i Śląskiem, a przed nimi mecze z Treflem i Stelmetem. W zasadzie to tyle. Turów dobrze wie kogo musi powstrzymać w Gdyni - A.J. Walton&#39;a ,który notuje średnio na swoim koncie 15 punktów i 6 asyst na mecz oraz Taylor&#39;a (8 punktów i 4,4 asysty). Jeśli powstrzymają tego 1wszego to zwycięstwo powinno przyjść spokojnie. Linia 6,5 pkt pewnie też do pokrycia, ale Asseco lubi czasem podgonić w końcówkach, więc lekko obniżam. Kurs na czysty win 1,35 też do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Energa Czarni - Anwil: over 143,5 @ 1.85 Bet365 ⛔


Szybiutko bo spotkanie już niedługo się rozpoczyna. Moim zdaniem zdaniem będzie to ciekawy pojedynek z dużą ilością punktów. Czarni nie przegrali jeszcze u siebie i dzisiaj będą chcieli podtrzymać tą passe rewanżując się fanom za porażkę tydzień temu w derbach z Koszalinem. Trafił im się po prostu słabszy dzień i myślę, że dzisiaj będzie to wyglądać znacznie lepiej.
Anwil z kolei złapał chyba już rytm. Trzy kolejne zwycięstwa dodały im na pewno pewności.
Obie drużyny mają graczy, który potrafią punktować. Ostatnio w meczu Anwilu z Kotwicą poszalał Deividas Dulkys. Jeśli chodzi o Czarnych to Roderick Trice powinien dzisiaj też ogarnąć temat po ostatnim niezbyt dobrym występie. Poza tym można też liczyć na dobrą skuteczność trójek Marcina Dutkiewicza i Michała Nowakowskiego bo na razie fajnie im to wychodzi. Pod koszem całkiem niezły center Keith Clanton, który powinien też swoje rzucić.
Bardzo podoba mi się w tym meczu over. Spotkanie w Polsacie Sport News więc polecam obejrzeć. Tak na koniec weekendu. Myślę, że powinniśmy zobaczyć ciekawe widowisko.
 
L 0

lapa1984

Użytkownik
zastanawiam się nad dzisiejszym spotkaniem Zastalu z Polpharmą i kusi mnie zagranie handi 16,5 w stronę zielonogórzan .
goście prawdopodobnie bez Trybanskiego i Kukiełki , tylko 4 Polaków aczkolwiek mysle ze Czarek cos tam pogra
ciekawa rzecz znalazłem w naziemnych
sts handi 16,5 1,8
milenium to samo handi daje 1,45 a w druga strone 2,5
co wy na to ????
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
PLK
Spotkanie: Stelmet vs Polpharma
Typ: Under 163,5pkt ✅✅✅ 91:55 (146 pkt w totalu)
Kurs: 2,0
Buk: Pinnacle
Stawka: 7/10

Analiza:
Krótko, bo nie ma czasu i niedługo grają. Goście 5 ostatnich meczów przegrali rzucając średnio 70-kilka pkt. Dziś grają jako zdecydowany dog i nie wróżę im niczego dobrego. Stelmet nie gra równo, ale jednak ma potencjał, by rozjechać Polpharmę. Ostatnio męczyli się z Asseco (71:70), ale patrząc na ich 5 ostatnich gier (łącznie z rozgrywkami europejskimi) widać wyraźnie, że dzisiejsza linia jest bardzo wysoka i można śmiało grać ten typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
AZS Koszalin 1.63 Marathonbet
-3.5 1.94

Cóż wszyscy wiemy jak to jest w tej naszej lidze.... AZS ostatnio poprawił się zdecydowanie, zawodnicy, którzy mają ogromny potencjał zaczynają znów grać na swoim przyzwoitym poziomie. PO trzech zwycięstwach z rzędu ekipa z Koszalina musiała uznać wyższość Rosy, przegrywając 75:71. Powiem krótko, stawiam na gospodarzy, ponieważ jak dla mnie są zespołem lepszym z lepszym i szerszym składem. Dunn, Sykes, Labovic, to są zawodnicy lepsi od swoich rywali. Śląsk tak naprawdę ma przewagę tylko w postaci Gibsona. Jak dla mnie zdecydowany win gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Poza Gibsonem to Slask ma beznadziejnych grajkow i moze wybija sie troche ktorys ze Stanow i Malesevic. Lipa totalna i mysle, ze dzis AZS rozjedzie Slask bez wiekszych problemow. Sykes, Dunn, Labovic, Henry i Branwein wygladają bardzo dobrze a lawka duzo duzo lepsza niz we Wroclawiu. AZS pokonal pewnie Czarnych i pokazali, ze we wlasnej hali to jest zupelnie inny zespol
AZS -4,5 1.85 6/10 bet365 ✅ 79-74
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Asseco robi mistrzowski transfer
Ovidijus Galdikas previously had sex with 13 years old girl, who looked much more mature and lied to him about her age, telling him that she was 16–17 years old. The girl seems to be promiscuous as she was boasting in the media, after becoming the youngest wife in Lithuania, that she first had sex when she was only 10 years old (again with an 18+ guy). Galdikas was 18-19 year old at that time and the girl became pregnant. He had a choice: go to jail for statutory rape or marry her. He chose to marry her.
i teraz wisienka na torcie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Co myślicie o pograniu na Aseco w meczu z AZS=em?? niby wszystko idzie ku grze na gospodarzy, aseco same porażki na wyjeżdz, azs wygr. u siebie.... Ale jakoś mam czute że azs tego nie wygra.. @ na aseco 4,00
CO O TYM MYŚLICIE???
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Siarka - Rosa Radom +1,5 1.92 3/10 ✅
Rosa zdecydowanym faworytem, linii nie biore bo 165 to lekkie przegiecie. Siarka nie potrafi bronic ale atak maja sredni moga tego nie przekorczyc. Rosa pod kazdym wzgledem lepsza i mocniejsza. Kardas, Witka, Radke, Lucious, Laczynski, Adams, Dloniak, Majewski, Kirk zestawienie Rosy nienajgorsze. Siarka to jeden z powodow do wstydu dla PLK. Trzy wygrane to i tak za duzo na tych cieniasow, ograli slabiutka Kotwe i Polpharme oraz rozbity zespol z Koszalina. Z nikim wyzej nie beda faworytami. Jezdziec bez glowy Weeden niewiele tu zmienia.
&quot;Biorąc pod uwagę absencję kontuzjowanego Elijaha Johnsona i to, że w drugiej rundzie większość spotkań rozegramy na wyjazdach, każde kolejne dwa oczka są na wagę złota, szczególnie z drużynami, które udało nam się wyprzedzić w pierwszej rundzie rozgrywek.&quot;
No to jak nie ograja Siarki w takim ukladzie to moga pomarzyc o wielu pkt do tabeli, to jest podstawa. Wyjazdy maja do Wroclawia, Koszalina, Zgorzelca, Zielonej gory wiec moze nie byc zadnego wygranej. W domu Trefl, Anwil i Czarnych wiec gdzie robic punkty?
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dwill 620

dwill

Użytkownik
I niestety znowu nie zgadzam się z Rox. Mecz nie należy do łatwych do typowania.
Jezioro mimo wszystko jest zespołem własnego parkietu, tak jak Rosa. Wiadomo jaki styl preferuje Dariusz. I Weeden tam pasuje idealnie,a mając duet Chaisson Allen - Tony Weeden grający na własnym parkiecie przeciwko takim zespołom jak Rosa będzie bardzo niebezpieczny. Przede wszystkim nie widzę obrońcy żadnego w Rosie, by odciąć któregoś z nich.
Rosa jest zbudowana bez głowy. W tym zespole są tylko nazwiska - szczególnie Polacy, ale stylem gry nie powalają. Nie mówię, że Jezioro to lepiej zbudowany zespół, bo nie mają takiej rotacji wśród Polaków, jednak kontuzja Johnsona tutaj jest kluczowa w meczu wyjazdowym.
Rosa zagrała fajnie tylko start sezonu, a później rywale zdołali rozczytać ten zespół. I dalej podtrzymuje, że Dłoniak pasuje do zespołów, gdzie byłby n1, a holując piłkę cały czas w Rosie - ten zespół więcej traci, niż zyskuje.
Prócz powrotu Dłoniaka do Jeziora, gdzie jest Bożyszcze , najbardziej ciekawi mnie pojedynek dwóch &#39;młodych&#39; jedynek - Nowakowski vs. Łączyński. Dwa talenty, ale zjedzone przez kontuzje. Nowak na własnym parkiecie bywa groźny. Jak dla mnie 50/50 i wczoraj pobrałem +2.5 Siarka.
Nie widziałem nigdzie wczoraj +1.5 na Rosę, która była faworytem na ok 1.7 kurs - gdzie coś takiego Rox widziałaś?
Widać w analizach Rox idealnie kogo z zawodników/zespołów lubi, a kogo nienawidzi.
Wg. znacznie większym wstydem od Jeziora jest Kotwica czy Polpharma. Szczególnie ta pierwsza ma już zaległości z wypłatami dla swoich graczy z wypłatami - to jeden z argumentów, który zespół bardziej przynosi wstyd PLK.
Odpusc sobie prywatne wycieczki, jako klasyczny kultikontowiec jestes na forum pod baczna obserwacja, lepiej napisz swoja analize rzeczowa na Siarke zamiast atakowac kogos, forum FB nie bedzie wspierac Twoich prywatnych stron for i biznesow - rox

Dwill: gdzie widzisz indywidualna wycieczkę i atakowanie? Po prostu napisałem swoje zdanie, co do meczu i składu Rosy. Odbierasz po swojemu, i mam wrażenie, że próbujesz mnie sprowokować do OT. Za bardzo nadimpretujesz, to co piszę, bo mam odwrotne zdanie do Twojego i wstawki o multikoncie, obserwacji - nie mam żadnych własnych stron i biznesów, wszystko podaję za free - tylko przez tutejszą politykę, po prostu mi się odechciewa - właśnie ta czerwień to przykład.
Szczęśliwego Nowego Roku
Nie daje Ci kartki tylko nie rozumiem czemu uwazasz, ze ja kogos lubie lub nie to stawiam, tym bardziej, ze wlasnie Ty pokazujesz swoja nienawisc do Slaska, zarzadu klubu, Schetyny, Luczaka i innych. U mnie takich wpisow nie ma wiec odpuscmy sobie, ze np. nie lubie Siarki to gram przeciw ???? to bez sensu ???? Rowniez wszystkiego dobrego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anwil - Slask powyzej 148,5 1.93 4/10
extra skutecznosc anwil 38% slask niecale 30 ⛔
Anwil u siebie rzuca sporo, srednia 80. Tyle samo Slask traci na wyjazdach a sami rzucaja okolo 75. Druzyna z Kujaw traci u siebie ponad 71 na mecz. Linia powinna byc ze 151,5. Anwil trzy mecze domowe overowe w rundzie spotan 7 9 i 11:
Anwil Wloclawek - Rosa Radom 87:76
Anwil Wloclawek - Kotwica Kolobrzeg 89:63
Anwil Wloclawek - Jezioro Tarnobrzeg 81:69
Zaklad ze Wloclawek kolo 80 rzuci, Slask nie broni za dobrze. Wtedy Wroclaw musi dolozyc tylko 69 wiec raczej spokojnie.

Koszalin - Slask Wroclaw 79:74
Trefl Sopot - Slask Wroclaw 87:73
Turow Zgorzelec - Slask Wroclaw 69:70
Slask Wroclaw - Asseco Prokom 86:78
Slask Wroclaw - Zielona Gora 74:82
74,73,70,86,74 wiec kolo powinno byc.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Energa Czarni - Kotwica Kołobrzeg Under 157,5 pkt Kurs: 1,85


Chciałbym, przedstawić bardzo pewny typ.....
Mianowicie Kotwica bd. słaba skuteczność, mało rzucają w spotkaniach, nawet z potencjalnie słabszymi zespołami.
Co do czarnych to są to typowi przeciętniacy mocni tylko u siebie...
Czarni rzucają średnio ok.73-75 pkt i wynik upatruje gdzieś w tych granicach może zdeczka większy coś koło 80 pkt , zważając na dziury w obronie Kotwy...
Ostatnio te zespoły spotykały się i linia poniżej 157,5 pkt, padła....
Kotwica powinna sama rzucić mniej niż 75... ( spokojnie...)
Nie jest również złą opcją pograć na under pkt Kotwy, linia na under bardzo przyzwoita....
Energa bez wątpienia wygra ten arcy ( nudny) spektakl, jaki czeka na jutro, ale wynik ( suma) całego spotkania będzie w granicach 145-152 pkt...

Polecam pograć za grubsze bo następne linie wystawiane przez buków na undery z kotwicą w roli głównej mogą już nie być takie przyjemne...
Stawka : 9-10



NIE MA SZANS ŻE, NIE WEJDZIE ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom