>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Może pozwolić czy nie może ale ferment w Zastalu jest. I Chanas i Cesnauskis grzeją ostatnio ławę po przyjściu Koszarka. Hodge coś tam wyrabia - nie wiem co. Uvalin sobie średnio radzi. Coś co mnie ostatnio zdziwiło to czytałem wywiad z Uvalinem, który powiedział, że o ewentualnej próbie wygrania mistrzostwa będzie można rozmawiać jeśli przejdą Czarnych...Tak jakby to była najtrudniejsza drużyna...Nie mówię, że łatwa, ale jeśli Zastal ma się bać Czarnych to gdzie tam walka o mistrza.
Fakt faktem jest to bardzo ważny mecz, bo jeśli Zastal odpadnie na tym etapie no to ja nie wiem czy sponsorzy to wytrzymają...
 
B 17

blancik

Użytkownik
Jak mówi przysłowie &quot;gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść&quot;.
Za dużo gwiazd, za dużo indywidualności.
Klub z największym budżetem w lidze, z największymi nazwiskami, a jakie są wyniki to widzimy.
Moim zdaniem błędem było sprowadzenie Koszarka kiedy w zespole zostawiono Hodge&#39;a. Kiedy ciężar gry spoczywał na Hodge&#39;u to wszystko wyglądało dobrze. Hodge dawał z siebie 100% i był niekwestionowanym liderem, a ponad 20pkt w meczu to była norma. Teraz przylazł Koszarek, fakt spisuje się dobrze ale tylko dobrze dla siebie, jego gra wspólnie z Hodgem nie wpływa dobrze na drużynę, obniża poziom w defensywie. Ta współpraca wygląda tak jak w Prokomie z Blassem. Wczoraj widzieliśmy stary dobry Stelmet tyle że rolę Hodge&#39;a przejął Koszar i mógł wziąć ciężar gry na swoje barki, swój czas na parkiecie dostał Cesnauskis, dłużej pograł Chanas, który moim zdaniem dostaje mało czasu. Na początku sezonu grywał po 25-30min, a teraz Uvalin mało z niego korzysta.
Po tym sezonie Hodge odchodzi na 100% bo nie chce grać w TBL. Jedyną szansą na jego pozostanie jest mistrzostwo i gra w Eurolidze, a także ogromny kontrakt. Jak Stelmet nie zdobędzie mistrza to razem z nim odejdzie Uvalin, którego w Zielonej Górze mają od dawna dosyć.
 
B 17

blancik

Użytkownik
Jak panowie widzicie dzisiaj Turów ? Handi - 10,5 pokryją czy raczej nikłe szanse ?
Mecz jutro ;) Ja odpuszczam. Po dwóch łatwych zwycięstwach może przyjść niespodzianka. Przy 2-0 dla Turowa zbytnio krzywdy nie zrobi. Nie wiadomo co z tym McCauleyem. Polpharma u siebie może powalczyć więc dla mnie no bet ????
Za to kursy na Asseco wyglądają nieźle. Ja oczywiście całym sercem będę za Anwilem bo to już play-offy czyli granie na poważnie ???? No ale sami widzicie jak mylnie oddsmakerzy oceniają szanse obu drużyn. Prokom w obecnym składzie wygrał z Anwilem aż 3 razy! W żadnym z tych meczów nie był faworytem. Prokom jest traktowany obecnie jak Rosa czy Start co jest głupotą i niewiedzą oddsmakerów. Prokom ma przewagę pod koszem gdzie z Mahalbasicem sobie podkoszowi Anwilu nie mogą poradzić. Zamojski i Ponitka to obecnie jedni z najlepszych Polaków biegających po parkietach TBL. Śnieg to przyszłość polskiej reprezentacji. Szczotka, Witka i Roszyk to z kolei doświadczenie. Prokom w dwóch pierwszych meczach był lepszy. Anwilowi w pierwszym spotkaniu siedziała trójka pod koniec meczu co pozwoliło najpierw dojść rywala a następnie szybko odskoczyć co też podłamało w pewien sposób zmęczonego rywala. Ja może się pokuszę za drobne pograć APG tak by w razie porażki Anwilu mieć coś na pocieche he ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ciekawe jakie kursy będą na Sopot jutro. Zdaję mi się że po ostatniej wpadce teraz wygrają. Trudno wyobrazić sobie AZS w półfinale :p
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
ciekawe jakie kursy będą na Sopot jutro. Zdaję mi się że po ostatniej wpadce teraz wygrają. Trudno wyobrazić sobie AZS w półfinale :p
A mi nie trudno ???? nie wiesz jaka atmosfera panuje w hali w Koszalinie i wielu z was nie docenia tego zespołu. W tym zespole naprawde jest paru dobrych zawodników którzy moga pociagnac zespół do zwycięstwa. Wiśnia tam pewnie sprzedaje sporo info o Treflu :p bo troche grał z Dylewiczem Waczynskim i społka. Jak dla mnie szanse sa 50/50.
 
D 0

darby1

Użytkownik
Też jestem ciekawy jakie kursy wystawią na jutrzejszy mecz w Koszalinie.Ciśnienie na mieście jest ogromne,do tego bilans AZSu we własnej hali 13-3 robi wrażenie. U siebie możemy wygrac z każdym. Mimo to dalej uważam,że w Koszalinie oba zespoły wygrają po 1 meczu i o awansie zadecyduje 5 mecz w Sopocie.
 
viller 0

viller

Użytkownik
Co myślicie o 10,5 + handicap na Asseco Prokom Gdynia ? Nie mają teraz zbyt dobrego skład u , ale z Anwilem potrafią grać i sobie dość dobrze radzą .
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak dla mnie szanse sa 50/50.
Bez przesady...30 do 70 bym dał w stronę Trefla. W porywach 40 do 60 :razz: Prawda jest taka, że nie wiele brakło i Trefl prowadziłby 2-0...Chociaż w sumie tu trzeba przyznać, że to jednak końcówkę bardziej zawalił AZS. Niemniej faworytem nadal jest Trefl. Wg mnie kursy będą oscylowały ok. 1,50 w 3cim spotkaniu na Trefl.
ed:// W sumie to przecież już są kursy wystawione...Tobet daje 1,65 za Trefla.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
uważam że 1.5 to już kursik warty pobrania może jakieś handi -1.5 w stronę Trefla
ulala w milenium dają 1.7 na win w regulaminowym czasie ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Czarni - Zastal 1 1,80 2/10

Nie wierze juz w ten wielki projekt &quot;Zastal - mistrz&quot;. Walter, nie Walter to już mi bez ronicy. Czarni moga spokojnie wygrac obojetnie jakim skladem pojawi się Uvalin Team w Slupsku. Czarni nie maja jakis mega graczy ale jesli wszyscy zagraja poprawnie to ma kto zdenerwowac rywali (Gabri, Trice, Nowakowski, Abernethy, Dutkiewicz, Kostrzewski, Dabkus, Kutson i Davis). Brakuje typowego strzelca w tym zespole chociaz każdy po trochu cos wnosi. Przeciwienstwo rywali.

Uvalin jest zalosnym trenerem, ktory dzieli graczy na swoje grupy, nie przepada za Polakami, tworzy atmosfere, ktora nie sprzyja w PO. Jakos mogl zagrac w poprzednim meczu Chanas, Cesna i Seweryn i sobie poradzili. Szkoda pisac, juz walkowalismy ten temat na forum wiele razy. Czarni u siebie po 1,80 naprawde sporo.



Koszalin - Sopot 2 1.71 3/10

Jak patrze momentami na popisy Trefla to naprawde nie wiem czy to jakis kabaret, ukryta kamera, cyrk czy oni to tak naprawde graja? Ano graja. W tej rywalizacji i tak powinni przejsc dalej a wszystko dzieki temu, ze ich rywale to ten sam cyrk, tylko aktorzy rodem z m jak milosc. Drewna bez pomyslu na swoje koszykarskie zycie. Jeden sredni Wisniewski to troche malo. Blędne będzie sugorowanie się meczem sprzed 3 dni. Oni co mecz wygladają inaczej i kazdy nowy dzień to jedna wielka niewiadoma. A, ze dotyczy to obu zepsolem to już wole solidny momentami Trefl niż bande amatorow z Koszalina. Harris 27 nie rzuci, co robi ten Sek Henry w PLK to nie wiem. Wiem jedynie, ze to oznacza ostateczny upadek tej ligi. Looby niech się wreszcie obudzi bo Turner, Lorinza, Adam, Michalak, Spralija Dylu, Davis beda mieć klopoty grajac ciagle bez pomocy co kilka dni.
 
D 0

darby1

Użytkownik
Koszalin - Sopot 2 1.71 3/10
Jeden sredni Wisniewski to troche malo. Blędne będzie sugorowanie się meczem sprzed 3 dni. Oni co mecz wygladają inaczej i kazdy nowy dzień to jedna wielka niewiadoma. A, ze dotyczy to obu zepsolem to już wole solidny momentami Trefl niż bande amatorow z Koszalina. Harris 27 nie rzuci, co robi ten Sek Henry w PLK to nie wiem. Wiem jedynie, ze to oznacza ostateczny upadek tej ligi.
Wiśnia jak na PLK jest świetny,brakuje mu jedynie chłodnej głowy w końcówkach.Gracz ten strasznie się rozwinął w ostatnich latach. Co do Seka to na początku uważałem podobnie,ale ostatnio prezentuje się naprawdę dobrze i nie podejmuje już takich głupich decyzji jak na początku. AZS naprawdę prezentuje się przyzwoicie i nawet Mielczarek czy Wołoszyn się ostatnio znacząco poprawili.Co wydawało się jeszcze miesiąc temu niemożliwe zaczęli w końcu bronic i na pewno zepsują sporo krwi Treflowi. Idę o zakład,że minimum 1 z 2 meczy u siebie wygramy.
Co do drugiego Twojego typu pomimo Urlepa,którego uwielbiam nie wierzę,że Stelmet odpadnie z Czarnymi. Meczowa pauza Waltera powinna mu wyjśc na dobre i w Słupsku powinien pokazac głód gry. W tej parze też myślę,że o awansie zadecyduje ostatni 5 mecz w Zielonej.
Co do piątkowych meczy ich nie ruszam,zagram na pewno na 4 niedzielne mecze. Wierzę,że AZS jest w stanie sprawic niespodziankę a pomimo,iż w drugiej parze jestem za Słupskiem myślę,że w półfinale zobaczymy naszpikowany gwiazdami Stelmet.
W czym ja amator? ja nie gram, daruj sobie inwektywy. Cytowanie rowniez nie poprawne.
 
T 15

tomek055555

Użytkownik
Panowie, spora kaska pilnie potrzebna. Jest szansa, że dziś Anwil przegra, bo kurs na to dość wysoki, a chyba wcale takimi pewniakami nie są. Co o tym myślicie?
 
R 22

romek36

Użytkownik
jesli rpzegra to jutro wg mnie dzis sie zepna zrechabilituja , jesli rpzegraja(nie zakladam) to jutro
ale to tylko moje zdanie
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Polpharma Starogard Gdański - PGE Turów Zgorzelec
Typ: Turów -9
Kurs: 1.86
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10

Dwa, gładko wygrane mecze w Zgorzelcu, wskazują jasno faworyta, w rywalizacji.
Czy przebieg z poprzednich dwóch meczy, będzie identyczny w Starogardzie Gdańskim?
Moja odpowiedź brzmi: nie.
Czekałem na linię, którą zaproponują oddsmakerzy. Linia ustawiona jest jednak prawidłowo.
Oglądając zapis konferencji po meczu nr. 2 ze Zgorzelca i po słowach trenera Budzinauskasa, pozytywnie podchodzę do ponownego zwycięstwa PGE Turowa Zgorzelec, gdyż Ben McCauley
nie trenuje z zespołem od dłuższego czasu, więc jego forma stoi pod wielkim znakiem zapytania – dlatego nie powinniśmy go ujrzeć, w trzecim meczu. Chyba, że... trener Budzinauskas będzie chciał zaskoczyć trenerów i zawodników Turowa, wystawiając Bena, w trzecim(ostatnim?) meczu. Ot, taka „zasłona dymna”? Czy szczerość trenera ekipy Polpharmy?
Dobrze zaprezentował się Michael Hicks, jednak gdyby nie prowokacje tego zawodnika, przez cały mecz, w stronę zawodników Turowa na parkiecie, jak i ciągłe gesty oraz słowa wymierzane, w kierunku ławki Turowa – ocena zawodnika wypadłaby o wiele lepiej, bo poziom gry przypominał „starego” Hicksa.
Nawiasem mówiąc. Duet Hicks-Majewski, powinien zapisać się w kartach PLK, jako zawodnicy, którzy na przebieg meczu, reagują iście cyrkowo, w wielu momentach.
Myślę, że te prowokacje przeistoczą się, że Turów nie podejdzie zrelaksowany do dzisiejszego meczu, a udowodni sportowo o ile jest lepszym zespołem.
Największą bolączką Polpharmy jest rozegranie. Brak Cartera jest ogromnie widoczny.
Zaś po drugiej stronie świetny defensor – Robinson, który skutecznie utrudnia rozegranie akcji drużyny ze Starogardu Gdańskiego.
Sądzę, że trener Rajkovic, będzie chciał zakończyć tę rywalizację, by mieć więcej czasu na przygotowanie się na kogoś z pary Anwil-Prokom. Zatem nie tylko przewaga parkietu będzie atutem, ale i wypoczęty Turów.
Dlatego wierzę, że zawodnicy będą przez niego odpowiednio zmobilizowani do dzisiejszego meczu.
Zawodnicy i trener podkreślali, że gra na terenie w Starogardzie Gdańskim – nie będzie łatwa, więc zdają sobie sprawę, że Polpharma jest groźnym zespołem na własnym parkiecie, oby tylko potwierdzili te słowa i zakończyli, w dniu dzisiejszym rywalizację.
Turów, w ostatnich dziesięciu meczach ma bilans ATS 9-1!
Ostatnie mecze Turowa, to prezentacja wielkiej formy, gry zespołowej.
Zestawienie tych elementów, przyczyniło się już do podwójnego pogromu drużyny Budzinauskasa.
Czekałem na taką linię i cieszy, że buki nie zwariowały po dwóch demolkach w Zgorzelcu i nie ustawiły linii na poziomie 20 punktów.
Aktualna linia jest jak najbardziej do pokrycia przez Turów, bo mają przewagę, w każdym elemencie koszykarskiego rzemiosła.
Powodzenia!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Sopot 1.52 bet 365⛔⛔????????

W żadne handi się nie bawię stawiam na win Sopocian, którzy są lepszym zespołem. Ostatni mecz im nie wyszedł i dziś będą zmobilizowani. Nie chce mi się wierzyć że AZS zagra drugi tak dobry mecz. Reszta o tym meczu była już pisana więc nie ma sensu powtarzać. Mam szacunek do AZSu ale w 100% popieram Roxanne. Nawet wykupie ten śmieszny mecz za 4 zeta i obejrzę ten arcyciekawe widowisko. Mam nadzieje że będzie lepsze niż nocny mecz New York- Boston ????

Powiem wprost niech te debile z Sopotu przegrają i w niedzielę co oni zrobili jak można przegrać wygrany mecz w takim stylu? co to miało być ?? to jakaś kpina z ich strony zero zbiórek stoją rozkojarzeni jak nie wiadomo co... to jest jakiś żart Turner w akcji na 30 sekund przed końcem pcha się pod kosz.. Druga rzecz gdzie krycie? nie było krycia jak można tak łatwo puścić zawodnika w ostatniej akcji meczu? żal totalna kpina z ich strony pff za takie frajerstwo powinni odpaść i tego im życze.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
Energa Czarni - Zastal
Typ: 2 ✅
Bukmacher: Pinnacle
Kurs: 2,02
Stawka 1/10
Zastal po zimnym prysznicu w pierwszym meczu, otrząsnął się i rozstrzygnął drugie spotkanie na swoją korzyść. Jak płachta na byka, podziałało na zielonogórskich koszykarzy zawieszenie przez zarząd Waltera Hodgea.
Dzisiaj MVP polskiej ligi będzie już do dyspozycji trenera i wydaje mi się, że będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony. Uvalin &quot;odkurzył&quot; w poprzednim spotkaniu z końca ławki Seweryna i Cesnauskisa, obaj odpłacili mu się dobrą grą. Mantas dobrze zna halę i atmosferę jaka panuje w Słupsku, grał tutaj w końcu przez kilka sezonów. W końcu odblokował się Chanas. Moim zdaniem Zastal rzuci się dzisiaj na rywali, bo czwarty mecz przy ewentualnym stanie 1:2 w gorącej hali &quot;Gryfia&quot;, może okazać się ostatnim spotkaniem o stawkę w tym sezonie.
Kadrowo Zastal ma jeden z dwóch najmocniejszych składów w Polsce, atmosfera przez cały sezon jest tam jednak nieciekawa. Muszą w końcu zaskoczyć i zacząć grać na swoim poziomie, mam nadzieję, że nastąpi to właśnie w tym meczu.
Wszyscy czekali na przebudzenie Hosleya, który właśnie w play offach miał pokazać klasę i po pierwszych dwóch meczach nie można mu niczego zarzucić.
Hodge, Hosley, Koszarek, umiejętności indywidualne każdego z nich mogą przeważyć o losach tego spotkania.
Czarni jak dla mnie przewagę mają tylko przy lini bocznej - Urlep na pewno przygotuje odpowiedni plan na pokonanie przeciwnika. Wydaje mi się, że jego podopieczni nie zdołają go jednak zrealizować.
Zagrałbym za więcej ale to Polska liga, która zaskakuje nas w tym sezonie praktycznie codziennie ???? powodzenia!
edit. Mecz przez większość czasu pod kontrolą. Super spotkanie zagrali Stević i Borovnjak, świetną pierwszą połowę miał Chanas, a w czwartej kwarcie pozamiatał Koszarek. Księgujemy mam nadzieję, że ktoś skorzystał ;)
 
D 0

darby1

Użytkownik
AZS pomimo dośc słabej gry wygrywa rzutem na 1 s do końca Pawła Leończyka ???? Asysta Mielczarka miodzio,już nigdy nie powiem na niego złego słowa. Już się nie mogę doczekac niedzieli Trefl zagra z nożem na gardle, AZS stanie przed olbrzymią szansą. Trefl musi,AZS może. Jak dało się słyszec po meczu AZS ma pieniądze i chce zakończyc serię w Koszalinie. Ciekawy jestem jakie kursy wystawią buki na to spotkanie.
Co do drugiego meczu tak jak przewidziałem Stelmet jest dla Czarnych za silny. Choc mam nadzieję,że gospodarze się w niedzielę podniosą i doprowadzą do 5 starcia.
Pozdrowienia dla tych co skreślili AZS na starcie ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom