>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PLK 2012/2013

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Hosley over 15,5 ⛔
1,85 milenium
Hosley zapewne zagra ponad 30minut i over powinien zrobić spokojnie. Stelmet musi to wygrać i dzisiaj jestem pewien,że liderzy będą grali bardzo dużo.Wpuszczenie Lopicica oczywiście będzie bardzo ryzykowne bo to chudzinka i mięczak dlatego Stevic z Hosleyem muszą grać jak najwięcej. Quinton to wszechstronny gracz, potrafi dobrze rzucać za 3,penetrować czasem zdarzy mu się jakieś głupie podanie ale jest to typ zawodnika,który seryjnie punktuje a ważne jest też żeby zaczynał mecz w wyjściowym składzie bo z ławki grał jakby to był ktoś inny. Ten zawodnik bardzo dobrze gra w 1Q, i liczę,że szybko rzuci te 16pkt żebym się nie musiał denerwować.

PGE +7,5✅
1,68 marathon
(Fragment wywiadu z Micicem ze strony PGE)
Z jakim nastawieniem pojedziecie do Zielonej Góry będąc pewni tego, że nic i nikt nie może odebrać wam pozycji lidera? - Jedziemy tam rozegrać normalny, dobry mecz. Nie możemy sobie odpuścić ponieważ chcemy utrzymać naszą formę i rytm gry przed fazą play - off.

http://www.ksturow.eu/aktualnosci/aktualnosci/pewni-swego/

Stelmet będzie miał duży kłopot pod koszem,bo brak Borovnjaka http://probasket.sk/news/plk-stelmet-oslabiony-w-ostatnim-meczu-48609 to jedna dobra opcja w ataku mniej a wejście Lopicica może być bardzo ryzykowne. Stevic popełnia często głupie faule i jak będzie zmuszony siedzieć na ławce to PGE może grać bardzo mocno pod kosz.

W poprzednim meczu,gdy Stelmet miał problem pod koszem PGE mocno starało się to wykorzystywać i dzisiaj pewnie będzie podobnie.
Typ wydaje się być całkiem prawdopodobny dodatkowo dlatego,że Stelmet gra pozorowaną obronę i jak nawet wypracują przewagę +10 to przeciwnicy praktycznie zawsze są w stanie ją odrobić.
Handi gram dlatego,że Stelmet ma dużo większą mobilizację i jednak w końcówce mogą się spiąć na kilka minut i zaliczyć serię punktową.

Co lepiej obejrzeć Stelmet-PGE czy Czarni-Trefl??
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
(Fragment wywiadu z Micicem ze strony PGE) Z jakim nastawieniem pojedziecie do Zielonej Góry będąc pewni tego, że nic i nikt nie może odebrać wam pozycji lidera? - Jedziemy tam rozegrać normalny, dobry mecz. Nie możemy sobie odpuścić ponieważ chcemy utrzymać naszą formę i rytm gry przed fazą play - off.
A co miał powiedzieć ? Że jada bo muszą i będą chodzić po boisku i czekać na końcowy gwizdek ? Typu nie neguje, ale sposób uzasadnienia w postaci tego cytatu jak najbardziej tak. Dla mnie na pewno nie będa ryzykowac kontuzji i 100% nie zaangażują sie w mecz.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zawodnicy maja obowiazek mowic w wywiadach i na konferencjach przedmeczowych, ze mimo mecz o nic jada po wygrana i dadza z siebie wszystko. To zaden argumen, zdecydowanie zgadzam sie z Dawczanem. Ja ostatniej kolejki nie typuje ale nie piszmy, ze to powoduje, ze gramy 1 czy 2 bo zawodnik mowi ze powalczy ????

Jesli nie ma Borovnjaka to mozna sprobowac over na Stevica.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Po pierwsze tam po kropce jest jeszcze jedno zdanie i ma ono pewien sens. Po drugie dlatego gram powiększone handi,bo mobilizację mają trochę mniejszą.Turów nie ma wyróżniających się zawodników ale za to jest kilku niezłych i nawet jak wejdą rezerwowi (bez Leszczyńskiego czy Lewandowskiego) to Stelmet nie odjedzie nagle na 20pkt. Oczywiście nie jest to super pewny typ ale trzeba też mieć na uwadze,że 2 ostatnie mecze przeciwko Zielonej Górze PGE przegrało bardzo minimalnie i będą się chcieli zrewanżować.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
koszykowka tauron basket liga 21.04 15:00
Rosa Radom- Azs Koszalin
typ; over 157,5 pts
1,955
1bet
Analiza
Dzis ostatnia kolejka dla niektorych zespolow w Tauron Basket Lidze w tym sezonie. Miedzy innymi dla zespolu Rosy Radom, ktory w swoim debiucie w najwyzszej klasie rozgrywkowej zajmuje 10. miejsce. Takie bylo z reszta zalozenie druzyny przed sezonem, minimum 10. miejsce, a wiec niejako cel minimalny udalo sie zrealizowac. Ostatnie spotkania radomian pokazuja, ze graja oni bez wiekszej presji, otwarta koszykowke, bez wiekszej spiny w obronie, przewazaja ciekawe akcje ofensywnie, zdecydowanie preferuja koszykowke na tak, podobna do tej w NBA. Bez obrony, koncentracja w ataku. Co skutkuje duza iloscia punktow zdobytych jak i straconych. Podobnie AZS ktory ma juz pewny udzial w playoff. Dzis za pewne rowniez podejdzie do spotkania bez wiekszej presji, rowniez zaprezentuje tzw. koszykowke na tak, przede wszystkim skupiajac sie na dzialaniach ofensywnych. Mysle, ze tak wlasnie bedzie i bedziemy dzis swiadkami bardzo wysokiego wyniku.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Nareszcie poznaliśmy rozstawienie w decydującej fazie sezonu.

W ćwierćfinale zagrają ze sobą:
PGE Turów Zgorzelec (1) – Polpharma Starogard Gdański (8)
Trefl Sopot (2) – AZS Koszalin (7)
Stelmet Zielona Góra (3) – Energa Czarni Słupsk (6)
Asseco Prokom Gdynia (4) – Anwil Włocławek (5)

Pokuszę się o kilka słów jak widzę pierwszą rundę.

Para PGE-Polpharma
To będzie tylko formalność.W Starogardzie nie wystąpi już Carter, a na zbilansowany Zgorzelec trzeba mieć kilka opcji do grania.Sweep 3-0 jak nic.

Trefl-AZS
AZS odzyskał formę ale szkoda,że grali w tej słabszej grupie i prawdopodobnie przegrają z Treflem w końcowym rozliczeniu. Niemniej dla mnie jest to najciekawsza para, liczę na dużo walki i może nawet 5 spotkań.

Stelmet-Czarni
Stelmet powinien sobie łatwo poradzić. Już wygrali z Czarnymi w drugiej fazie 2 razy średnio różnicą 9,5pkt i oba mecze były pod kontrolą Zielonej Góry.Tutaj też spodziewam się 3-0.

Asseco-Anwil
Anwil ma to co chciał.Ale zaczynają z pozycji gości. Przy pomyślnych wiatrach Asseco urwie 1 mecz ale nie sądzę żeby ich było stać na więcej.

Ja to widzę tak.Dzielcie się swoimi opiniami.
Jakby ktoś zauważył u buków zakłady na serie to niech wrzuci info ????

terminarz http://www.plk.pl/aktualnosci/n/11958/terminarz-play-off-tauron-basket-ligi.html
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W ćwierćfinale zagrają ze sobą:
PGE Turów Zgorzelec (1) – Polpharma Starogard Gdański (8)
Trefl Sopot (2) – AZS Koszalin (7)
Stelmet Zielona Góra (3) – Energa Czarni Słupsk (6)
Asseco Prokom Gdynia (4) – Anwil Włocławek (5)
Przy takim rozkladzie cwercfinaly nie zapowiadaja sie ciekawie. Trefl i Turow to spacerki, rywale o klase slabsi i nawet na wlasnym parkiecie nie powinni sprawic niespodzianki. Asseco rowniez ma marne szanse z Anwilem wiec teoretycznie ciekawie zapowiada sie pojdynek Czarnych ze Stelmetem tylko powiedzcie sami, co tak naprawde ugrac moze Slupsk jesli na maxa zagra Zielona Gora? Wedlug mnie nic nie ugraja. Dopiero jeden z polfinalow powinien byc interesujacy.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
No no spokojnie ???? Nie sądze żeby Trefl miał tak super łatwo w pojedynku z AZS-em ???? Nie wiem czy pamiętacie rok temu jak Asseco się meczyło w 5 spotkaniach , AZS 2 razy ograł Asseco u siebie i gdyby nie przed ostatnim meczu pobici zawodnicy AZSU przez kibiców gwardii , m.in rozgrywajacy AZSU wtedy Lamont Mcintosh nie miał złamanej ręki to myśle że ostatni mecz mógł nawet AZS wygrać. Co prawda wtedy AZS trenował Urlep i byl inny skład ale powiem szczerze że AZS potrafi u siebie zaskoczyć tymbardziej że mieszkam w Koszalinie i chodze na mecze AZSU wiem troszke jak jest. Licze że AZS w tym pojedynku powalczy i urwie przynajmniej jedno zwycięstwo ; )
 
D 0

darby1

Użytkownik
Turów-SKS szybkie 3-0 Turów zdecydowanie najrówniej grająca drużyna z szerokim składem,z którego korzysta trener Rajkovic.
Trefl-AZS tu liczę na 5 meczy,napewno na wszystkich będę.Warto zwrócić uwagę,że AZS finansuje wyjazd dla kibiców i można spodziewać się sporej grupy fanów z Koszalina. Serce podpowiada 3-2 dla Akademików, rozum 3-2 dla Trefla.
Stelmet-Czarni 3-1 Czarni mogą wygrać 1 mecz u siebie,nie wydaje mi się by byli w stanie wywieźc zwycięstwo z Zielonej. Hodge,Koszarek i Hosley właśnie w PO powinni robić różnicę i w stykowych momentach przechylic szalę zwycięstwa na korzyśc Stelmetu.
Asseco-Anwil 2-3 Osobiście będę trzymał kciuki za Gdynią,ale raczej awansuje Anwil który ma mocno średni skład porównójąc poprzednie lata. Gdynia jest w stanie postraszyc,ale wydaje mi się,że mają zbyt wąski skład by wygrać z Anwilem serię.
 
B 17

blancik

Użytkownik
PGE Turów Zgorzelec (1) – Polpharma Starogard Gdański (8)
H2H 1-1
Tu powinno być łatwo i przyjemnie. Można byłoby się łudzić o niespodziankę gdyby z Polpharmy nie odszedł Carter i wcześniej Białek. Przy dobrej dyspozycji McCauleya Polpharma może ugrać co najwyżej jeden mecz.
Typ: 3-0, ew. 3-1
_____________________________
Trefl Sopot (2) – AZS Koszalin (7)
H2H 2-1
Tu Trefl powinien sobie również łatwo poradzić. AZS ostatnio wszystko wygrywał ale nie grał z czołówką więc ciężko stwierdzić na co go będzie stać w tej serii. Moim zdaniem AZS wyrwie co najwyżej 1 mecz u siebie.
Typ: 3-0, ew. 3-1
_____________________________
Stelmet Zielona Góra (3) – Energa Czarni Słupsk (6)
H2H 4-0
Czarni jeszcze w tym sezonie nie pokonali Stelmetu, a to o czymś świadczy. Emocji w poszczególnych meczach brakować nie powinno ale myślę że seria długo nie potrwa.
Typ: 3-0, ew. 3-1
_____________________________
Asseco Prokom Gdynia (4) – Anwil Włocławek (5)
H2H 3-1
Bezpośrednie mecze na korzyść APG w tym trzy ostatnie ale wiemy z jakimi problemami boryka się klub. Myślę że w tak wąskim składzie Prokom nie będzie wstanie wytrzymać fizycznie tej serii. Jeśli Anwil wygra co najmniej jedno spotkanie w Gdyni to wygra serię.
Typ: 1-3

 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Hmm 1.5 na Anwil jest kuszącym kursem, uważam że Prokom nie ma szans z Anwilem nawet w własnej hali. Może pierwsza piątka coś gra ale jak pokazał ostatni mecz nie da się wygrać meczu jedną piątko. Anwil ma ławkę i większe indywidualności w składzie, Zamojski sam nic nie ugra z Rashidem.
1,5 win Anwil bet365
1.85 -4.5 win Anwil bet365
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP

Nasza liga nie jest za miła do typowania. Wydaje się, że Turów, Anwil i Trefl nie będą mieć kłopotów. Za to rywalicja Stelmetu z Czarnymi będzie jednak bardziej zacięta niż wszyscy myśleli. O Zielonej Gorze troche gorzkich slów napisalam, Dawczan rowniez. Pierwszy mecz pokazal jak beznadziejnie taktycznie jest ten zespół przygotowany do play off. Obrona nie istnieje, było już nawet 42-63! Mit Uvalina upadł ostatecznie a wiadomo już, że w klubie mają dość jego fochów i marnej pracy. On też wie, że odejdzie. Może wiec Czarni zawalczą.

Nic mi sie nie podoba do gry szczerze mówiąc, jeśli już to powinien znów wygrać Anwil a Czarnych można wziąc z handicapem. Wszystko to za max 0.5/10.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ja spróbowałem Turów -14,5 ale trochę linie wzrosły a niestety nie miałem czasu czegoś naskrobać o typie. Myślę,że wynik meczu po raz kolejny będzie oscylował w różnicy 25-30 pkt więc można jeszcze grać na upartego. Ben znowu nie zagra i tak naprawdę żadnych atutów po stronie gości nie ma. W Turowie jak nie jeden to drugi zagra dobre spotkanie,coś strzeli Lewandowski i powinno być gładko.

Bawi mnie oglądanie &quot;gry&quot; Stelmetu,przez cały sezon nie zrobili ani jednego kroku do przodu.Powinni oddać 2zł za transmisję bo widziałem tylko jeden zespół wczoraj a naprzeciwko był sam Hosley. Czarni grali świetną koszykówkę,nie darzę sympatią Urlepa ale to fantastyczny trener.
Tak naprawdę do opisania różnicy pomiędzy tymi zespołami wystarczy jedno proste słowo- ZAANGAŻOWANIE.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Stelmet Zielona Góra - Energa Czarni Słupsk
2(+6)
2.00
Pinnacle
6/10
Walter Hodge , średnio 20 punktów i 5 asyst. Dziś został zawieszony, choć nieoficjalnie mi wiadomo, że prawdziwa i ostateczna decyzja zapadnie jutro. Dziś wszystko działo się &#39;na gorąco&#39;.
Przy systemie gry i jego jakości, strata średnio 20 punktów, to spory cios.
Jednak Hodge miał spory wpływ w ostatnim czasie na rozwalenie zespołu od środka.
Dodatkowe problemy w komunikacji na linii trener - zawodnicy i mamy przełożenie sytuacji na wynik.
Czarni zmobilizowani nie dali szans Stelmetowi.
Gospodarze mogą zagrać o wiele lepiej bez Hodge&#39;a, ale czy aż na tyle by zawodnicy , jak np. Chanas, Cesnauskis - którzy czasami odchodzili w zapomnienie w głowie Uvalina po przyjściu Koszarka, nagle ucieszą się na tyle zpowodu braku Waltera i zaczną grać na wysokim poziomie? Wątpię.
Pod koszem ostatnio Czarni zrobili miazgę gospodarzom 20:41, to istna kompromitacja graczy Stelmetu. Tutaj zgadzam się w 100% z moim przedmówcą, że drużyna Uvalina nie zna słowa - zaangażowanie. Przeciwnie ekipa Urlepa, która w przypadku braku Waltera ma łatwiejsze zadanie, bo skupienie się obrony na duecie Koszarek - Hosley jest teoretycznie łatwiejsze niżeli Hodge-Hosley-Koszarek.
Wszystko rozegra się w głowach zawodników ze Słupska. Jednak, to oni są teraz na dogodnej pozycji, by dobić rywala, który nie przypomina zespołu - jako jedności.
Linie wystawione przez buka, są identyczne jak w G1. W G2 dochodzi opcja, że zabraknie Hodge&#39;a. Linia jak najbardziej warta ryzyka. Spodziewam się, że jutro spadną kursy do ok 2.5-2.7 na Czarnych.
Powodzenia!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Wszystko rozegra się w głowach zawodników ze Słupska.
Tak naprawdę wszystko rozgrywa się w głowie graczy Stelmetu. Jak długo nie będą bronić tak długo będą się błaźnić. I to dotyczy wszystkich a nie tylko Waltera. Jak można w lidze Europejskiej (bez dogrywek) dać sobie rzucić 97pkt?
Tak naprawdę handi na Czarnych wcale nie jest takie pewne,bo jak stanie się cud i Stelmet wyjdzie z nastawieniem &quot;dopieprzyć im&quot; to Słupsk będzie już po 1 połowie grubo w plecy.
A trzeba też pamiętać,że to już nie jest jakiś mecz z Kotwicą czy Rosą i mogą sobie przegrać tylko spotkanie niemalże o wszystko,cały sezon mogą zmarnować.Presja ogromna ale może chociaż będzie im zależało.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Nie tylko Tobie to wiadomo, bo we wszystkich albo w wiekszości artykułów jest napisane, że ostateczna decyzja będzie podjęta jutro na radzie nadzorczej.
Tyle, ze ma tam rowniez pasc decyzja, czy nie zostanie zawieszony do konca sezonu.
X- w głowach Stelmetu, a raczej w ich nogach. Od głowy jest trener by nastawić. Uvalin stracił kontrole nad tym zespołem juz bardzo dawno. Nic nowego nie jest w stanie wymyslic. Dzien przed meczem traci swojego ulubienca.
Pod koszem Boro, ktory w starciu przeciwko Zigeranovicowi miewal problemy, a tutaj duet G-N i Davis.
Nagle Stelmet w ciagu 2 dni miałby nauczyć się bronić, skoro nie potrafił tego zrobić przez pół roku w PLK? W &#39;szóstkach&#39; tez tyle punktów tracili i czy wnioski zostały wyciągnięte? Nie.
Jeśli Stelmet nagle zacznie bronić, to &quot;Gargamel&quot; ma szerszą ławkę i zawodników bardziej do tego nauczonych i przygotowanych.
Zespołowe granie przeciwko Stelmetowi, dzielenie się piłką- to recepta na sukces, gdyż Koszarek nie jest wirtuozem w obronie przeciwko rozgrywającym. Trice ponownie może wykazać się dobrą robotą. Odchodzi ew. krycie Waltera i OB/TA/RT mogą się skupić na Koszarku.
Liczę się, że Stelmet może zagrać mecz życia, ale ile im już dawano szans na odbudowę i pokazanie potencjału. Potencjał pokazali w EuroCup, a w PLK ten potencjał ukazali na palcach, których można wyliczyć u jednej ręki.
To jest właśnie problem w głowach Stelmetu.
Obawiam się, że Czarnym nie będzie siedział dystans i to może zaważyć o &#39;demolce&#39; ewentualnie, a tak to spodziewam się zaciętego meczu.
Pozdrawiam
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wszystko rozegra się w głowach zawodników ze Słupska.
Absolutnie bledna teoria. Tutaj wszystko zalezy od gospodarzy. Jakie jest nastawienie, co z Walterem, co z trenerem, jaka jest atmosfera itd. To decyduje a nie Slupsk. Czarni sa naladowani, przygotowani dobrze przez Urlepa i sa zespolem przewidywalnym. To fochy Stelmetu sa tutaj zagadka i niewiadoma.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
No właśnie , szukałem odpowiedniego handi dla siebie żeby zagrać w strone czarnych , +4,5 i + 6,5 nie przekonują mnie. Obawiam się że nawet bez Waltera Zastal może zagrac jeszcze lepiej jak z nim. Także czy Hodge zagra czy nie typuje handi -4,5 dla Stelmetu. Stelmet nie może sobie pozwolić na 2 porażki na własnym parkiecie i potem jechać do Gryfii gdzie wiadomo jak cięzko sie gra gościom. Kibice nie wybaczyli by tego swojej drużynie jakby dziś przegrali drugie spotkanie u siebie i tymsamym przekreślili swoje szanse na zwycięstwo w 1/8.

Stelmet Zielona Góra - Czarni Słupsk / Stelmet -4,5 pkt 1.85 bwin ✅✅✅

Całe spotkanie pewne prowadzenie Stelmetu mecz w pełni pod kontrolą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom